Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Pirelli P6000

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Pirelli
Sezóna:
Letné
Štítok:
D C B 70 dB
Viac informácií
Počet:
262 / ks
Kúpiť
2,8
Hodnotenie: Priemerná 360 názorov

Pirelli P6000 popis

Pirelli P6000

Pirelli P6000 sú pneumatiky pre triedu automobilov Premium v letnom období (vysoká). Pirelli je renomovaným výrobcom exkluzívnych vysoko výkonných pneumatík. Pirelli P6000 ponúkajú bezpečnú a pohodlnú jazdu za všetkých podmienok a to ako na suchej, tak aj mokrej vozovke. Sú vybavené modernou sochou, ktorá udržuje optimálnu trakciu a ovládateľnosť aj pri vyšších rýchlostiach. Vyznačuje sa vysokou úrovňou jazdného komfortu a dlhým kilometrovým výkonom. Sú to pneumatiky s rýchlosťou V - maximálna rýchlosť, pri ktorej môžete jazdiť na pneumatike je 240 km/h.

Najdôležitejšie vlastnosti: -optimálna trakcia a ovládateľnosť pri vyšších rýchlostiach, -bezpečná a pohodlná jazda za všetkých podmienok, -priľnavosť na mokrých vozovkách.

Pirelli P6000 je prelomový výrobok v celom automobilovom priemysle a trhu s náhradnými dielmi. Technológie používané pri výrobe behúňa dodnes predstavujú referenčnú hodnotu pre budúce modely danej značky. Vďaka dizajnérom profilu, pneumatiky poskytujú veľkú kontaktnú plochu s vozovkou. Pneumatiky majú lepšie rozloženie tlaku po celej ploche behúňa a väčšiu brzdnú silu. Okrem toho sa tiež podarilo znížiť valivý odpor. V dôsledku toho, sa pneumatiky Pirelli P6000 opotrebovávajú rovnomerne. Nízky tlak tiež spôsobuje spaľovanie menej paliva. V centrálnej časti inžinieri umiestnili pozdĺžny, rovný kanál, ktorý slúži ako zábradlie. Centrálny kanál tiež zlepšuje priľnavosť na mokrých vozovkách. V spojení s drážkami na bokoch zaisťuje efektívne odstránenie vody na vonkajšej strane a na ochranu proti akvaplaningu.

Inovatívnym riešením v pneumatikách Pirelli P6000 sú eliptické kanály, ktoré slúžia na zníženie hluku a vibrácií. Celková hladina hluku sa znížila, čo má za následok vysoký komfort. Pirelli P6000 majú tiež veľmi dobrú spoluprácu s elektronickými bezpečnostnými systémami. Jedná sa o nákladovo efektívne riešenie pre každodenné použitie a to ako v meste a na diaľnici.

Pirelli P6000 recenzia

Celkové hodnotenie: 2,8 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 360 názorov

priemerná
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 2,8
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 2,8
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 2,8

360 osôb ohodnotilo

 • 5 2 osôb
 • 4 42 osôb
 • 3 227 osôb
 • 2 68 osôb
 • 1 21 osôb

37% užívateľov odporúča túto pneumatiku

37%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 7213 dni. V tom čase sme získali 360 názorov.
Naši klienti spolu prešli 6178000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,6
  Skôr hovorí sa o PIRELLI P6000, som hľadal iný, pretože akonáhle by som chcel zmeniť na nové, tak by som kúpiť znova, ale P6000 je malý problém s terénny výskum, nástupca už vyzerá tak lákavé, bohužiaľ. Vráťme sa späť k môjmu názoru, najprv posta asi 3 - pred 4 rokmi, som bol spokojný s pneumatikami, a nezmenili svoj názor na dnešných pneumatík vyzerať novo, ako nové, môže to trochu prehnané, ale sú pneumatiky v dobrom stave , behúňa polovicu, žiadne viditeľné poškodenie, jediný problém prišiel asi pred rokom v prednej ľavý vzduchu v pneumatikách veľmi pomaly ubúda, bez dier a križovatiek, v prípade, že vzduch sa zmenšil na kombináciu pneumatík a alu kolies, bohužiaľ, ja nie som istí, či na vine pneumatiky hit ráfik, alebo niekde veľmi možné, ale nespomínam si. Len som divu, jedna vec, ktorú som čítal veľa recenzií, kde používatelia sťažujú a sťažujú si na pneumatiky hluku a vytie, po dobu štyroch rokov uplatňovania týchto pneumatík ani nepočul, že dudral a nehovoriac o tú z hlasnejší zvuky, robiť neviem, odkiaľ pochádzajú, ale zvuky nepočujem vôbec nič, a ja som veľmi citlivý na akékoľvek kliknutia a zvuky v aute, ja som vyložene zle od žalúdka, keď som počul, mäkké žuchnutie suspenzie, všetko kompletne nahradil pružiny s novými, keď upravil Car Audio wytłumiłem polovica z auta, keď brzdové doštičky pípne spomenúť všetky brzdy. Na moju dušu, nič v nich robiť hluk, aspoň nie v aute, možno to je veľkosť a konštrukcia z podbehov kolies.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 1,6
  Úprimne povedané ... kde som nebol, že táto pneumatika má vysoké hodnotenie v vulkanizantu je ako dobrý b ..., a tak osobne som si kúpil tieto pneumatiky skladom v sumách b.dobrym dal som si dve predné .. čo je s autom v poriadku je tragédia ... Zero odpisy auto nejako sa dostal tak nahlas, že podivne nepríjemné. Przelatałem je od júna do októbra. Júl a august som robil im každý deň asi 65 km, na rovnakej trase. Pneumatiky zapišťala v zákrutách na 50-60km / h o trosky na rovnakom bahne ... do septembra vyzerali, ako by boli niekto s nožom kroil len roztrhané na behúňa. pošmykol na mokrej ako hlúpu boxe pri normálnom trakciu na volante triasla Myslel som, že pozastavenie prerušila mi raz ... a to je len pneumatiky .. klzký hlasné a beznádejne vás drží napriek starostlivej nikdy mať zlyhalo mi je špeciálne nie s nimi, bála som sa rýchlo jazdiť .. dobre, boli len 2 a nie 4 zimné pneumatiky Dunlop som dal v ušiach som sa cítil úľavu na konci vozňa a nepočul kamene pod pneumatiky. Rozhodne sa neodporúča!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 185/65 R14

  Hodnotenie: 3,4
  Pneumatiky kúpil s vozidlom. Od roku 1970, jazdil som na mnohých typov pneumatík, pneumatík P6000 je veľmi nebezpečná ani v suchých podmienkach, za ideálnych podmienok, nízkej rýchlosti stratí trakciu s pozemnú prevádzku, ktorý spôsobuje predĺženú ABS brzdenie, pneumatiky veľmi hlasné, aj keď vystúpil ložiská, skontrolovať tlak niekoľkokrát som sa snažil zvýšiť, zmiejszać, ale nič, čo by sa jednoducho zlo dobré pneumatiky sa nikdy dobre, teraz som sa jazdiť na zimné pneumatiky a letná sezóna už kúpil niečo iné (Spýtal som sa niekoľko taxikári na pneumatiky), pretože rozširuje pojem téme, a mokrý povrch, že je to hrôza, a to aj pri nízkych rýchlostiach, malé oblúky, s koľají s vodou tesne mimo to, čo je veľmi ťažké riadiť, pretože auto mimo trať, ak bol ulovený trakcie a obsadenie, ktoré ho robia znovu wjechnie vo vyjazdených koľajach, a tak kruh. Pirelli zbohom, zbohom. pa.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 1,0
  hrozná blbosť! Ja neviem, ako by som mohol ford dať niečo také v aute s tak rafinovaným dizajnom šasi, pneumatiky sú veľmi hlučné, hlasnejšie ako zimné pneumatiky (Goodyear UGW3), a to sa nestalo, aby mi, pretože pod ťažkou motorovou stretu pomerne rýchlo a začal poraziť 10,000 km vymenili pri príležitosti vyvažovanie predná časť chrbta - a ukázalo sa, že hluk je hryzenie, a tak, keď som išiel s opotrebovanými ložiskami! nočná mora, to začalo pri nízkych rýchlostiach jasne vnímať pohyby volantu a miesto hovoril, že to bolo preto, že porazil oválne pneumatík, alebo jednoducho nie sú bicykel - by som mohol dodať, že sa nikdy odstránené z kolesá z ľahkých zliatin o nich, pretože som dostal auto, silne sumarizuje radia proti nim to je chyba hodné pneumatiky, značka, ktorá sa pýši mnohými majstrovských titulov vo WRC!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 185/65 R14

  Hodnotenie: 3,0
  Mal som továreň pneumatiky Hyundai Accent. Robustný približne 60 tis nerozbitný 3 mm alebo hodnoty odporúčané pre výmenu. Myslím, že je to dobrý výsledok. Úrovne spotreby, žiadne poškodenie. Najväčším nevýhody ma veľmi zlá priľnavosť na mokre, pretože som zostúpil behúňa menšia ako 4 mm. Takže sa nemusíte ani premýšľať o dosiahnutie štatutárne je 1,6 mm. Z rovnakého správy vŕzgať strašne, a to najmä na horúci asfalt pri štarte a v zákrutách. Ľudia sa pozerajú na mňa ako pirát, alebo milovník ostré cesty začína od svetiel, čo je strašne nepríjemné, najmä preto, že ďalší je pretekár, jeho majiteľ sa zvyčajne rozhodne dokázať, že sa však pred Accent. Všeobecne nahlas. Za cenu, že tieto pneumatiky sú kompletné nedorozumenia. Nákup by sa uvažovať o top 170 zł pre Nowka.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Pirelli P6000

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
D | C | B 71 dB
195/65 R15 91 W 241 Kúpiť
D | C | B 70 dB
185/70 R15 89 W 262 Kúpiť
D | C | B 71 dB
215/60 R15 94 W 250 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor D BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE C
Kod QR

Pirelli

3570000

185/70 R15 89 W

C1

70

 • Pirelli
 • P6000
 • 185/70 R15
 • 89
 • W
 • D
 • C
 • B
 • 70 dB
 • Nie
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku