Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Pirelli SottoZero 2

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Pirelli
Sezóna:
Zimné
Štítok:
C C B 72 dB
Viac informácií
Počet:
182 / ks
Kúpiť
4,2
Hodnotenie: Dobrá 106 názorov

Pirelli SottoZero 2 popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Pirelli SottoZero 2 je zimná pneumatika s asymetrickým dezénom skladajúcim sa z dvoch častí. Vnútorná časť odvádza vodu a vonkajšia je zodpovedná za správanie pri zákrutách a na suchej vozovke. Dokonalé správanie na suchej aj mokrej vozovke, spoľahlivosť a maximálne výkony sú jedny z viacerých výhod pneumatiky Pirelli SottoZero 2. Model bol navrhnutý pre športové vozidlá a limuzíny s vyššou silou motora. Dokonalé riadenie počas dlhých trás ale aj pri mestskej jazde.

Vďaka asymetrickému dezénu zloženého z dvoch nezávislých častí pneumatika zaručuje veľmi dobré riadenie a priľnavosť bez ohľadu na počasie a druhu povrchu. Široké bloky dezénu rýchlo odvádzajú vodu, čo zmenšuje riziko aquaplaningu a garantuje správanie zodpovedajúce priľnavosti. Zmes z ktorej bola pneumatika vyprodukovaná je charakteristická dokonalou pružnosťou v extrémnych teplotách. Vďaka tejto vlastnosti sa zväčšila kontaktná plocha pneumatiky s vozovkou čoho výsledkom je stabilita jazdy a jej komfort. Pirelli SottoZero 2 sa dokonale správa na mokrej vozovke. Zoptimalizovaný vzor dezénu udržiava správny smer na rovnej ako aj v zákrutách počas vykonávania prudkých manévrov. Konštrukcia pneumatika je odolná proti mechanickému poškodeniu, ktoré sa často stáva napr. pri nájdení na obrubník. Dezén je charakteristický odolnosťou voči oteru, rovnomerným rozložením tlaku, ktoré pomáha predlžiť životnosť. Výsledkom je, že pneumatika Pirelli SottoZero 2 počas celej doby používania slúži plnohodnotnými výkonmi. Model je správnym výberom pre vodičov, ktorí sú nároční a vyžadujú športovú, dynamickú jazdu a chcú sa z nej tešiť nehľadiac na počasie.

Pirelli je taliansky koncern, ktorý je známy vytváraním pneumatík do rýchlych, športových áut najvyššej triedy. Značka na trh doručuje pneumatiky prémiovej triedy charakteristické najvyššou kvalitou vykonania a dokonalými výkonmi. Táto spoločnosť je na trhu už od roku 1872 a sídli v Miláne. V ponuke Pirelli sa nachádzajú pneumatiky osobné, dodávkové, motocyklové, 4x4, športové a nákladné.

Pirelli SottoZero 2 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,2 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 106 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,0
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,1
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,2

106 osôb ohodnotilo

 • 5 40 osôb
 • 4 53 osôb
 • 3 7 osôb
 • 2 3 osôb
 • 1 3 osôb

88% užívateľov odporúča túto pneumatiku

88%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4933 dni. V tom čase sme získali 106 názorov.
Naši klienti spolu prešli 1111000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: vzhľad pneumatiky.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne mimo mesta.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Nadie Ulises

  Rozmer: 245/45 R18

  Hodnotenie: 4,6
  Jaguar XF 3.0 D 275 k 245/45/18 V zimných podmienkach je to vynikajúca pneumatika, len ju udusí ľad, aj keď funguje oveľa lepšie ako tie letné. Problém pneumatiky spočíva v tom, že je to „čistá zima“, čo znamená, že akonáhle začne teplota stúpať, uvidíte, ako strácate výkonnosť, a to na suchu aj na mokrej vozovke. Pri teplote pod 7 ° C sú veľmi dobré pri 10–12 ° C a poznámky, ktoré nie sú také dobré, keď sa priblížite k 20 ° C, stratia veľa. Je to nepríjemnosť pre nás, ktorí žijeme v miernych oblastiach a ktorí používajú pneumatiky na lyžovanie alebo keď cestujeme do vnútrozemia v chladnejších oblastiach, pretože v mieste môjho bydliska v zime s určitou frekvenciou prekračujú 15 ° C. Avšak pri teplote nižšej ako 7 ° C sú veľmi dobré. Prší pri 3 ° C, vystúpite na neho v strede zákruty a všimnete si, ako sa auto drží. Za mokra bez váhania mláti svoje sestry Pzero. V suchom mínuse majú tiež skutočne dobrý výkon a tí z nás, ktorí bežne nejazdia na snehu, si všimnú, ako zatáčate, brzdíte a auto ide perfektne na svojom mieste, dáva veľkú istotu. Výborná je aj priľnavosť na čerstvo napadnutom snehu. Neverte však tomu, že v tvrdom snehu a najmä vo veľmi tvrdom snehu alebo ľade rýchlo stráca kapacitu a môžete ísť z výborného záberu, pretože prechádzate sypkým snehom, aby ste si všimli, ako strácate priľnavosť pri náhlom prechode týmito oblasťami alebo veľmi sneh Vydrží, čím je ťažšie, tým horšie je správanie, že ak je oveľa lepšie ako s letnými. Momentálne majú takmer 20 000 a idú dobre, ešte majú k dobru ešte minimálne 10 000 km. Sú pohodlné a tiché, čo ma pri nákupe zimných kolies znepokojovalo a čo ma veľmi milo prekvapilo. Odporúčam nákup

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Sebu

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,6
  Ahoj všetci, rozhodol som sa pridať nejaké hodnotenie, pretože predtým, ako som si kúpil pneumatiky, prečítal som si o nich veľa informácií na tejto webovej stránke. Všeobecne možno povedať, že pneumatiky Sotozero II sú veľmi dobré. Mam dosť silné auto (3,0 l V6 300 koní) a môžem povedať, že tieto pneumatiky vám dávajú pocit solídnej priľnavosti a bezpečnosti za každých poveternostných podmienok. Na snehu sú naozaj dobrí, aj keď mám vo vozidle pohon predných kolies a silný motor. Je skutočne potešením riadiť auto na týchto pneumatikách, najmä na diaľnici. Na týchto pneumatikách som prešiel celú Európu a jazdil naozaj rýchlo (niekedy rýchlejšie ako 125 km / h) a na mokrom povrchu sa im darilo. Čo ma prekvapilo, je to, ako vyzerajú. Dezén je zaujímavý - vyzerá trochu ako letný, ale má veľa lamiel, ktoré sú akési rovné, nie cikcakové. Tieto pneumatiky by som odporučil všetkým, ktorí jazdia rýchlo. Pravidelne kontrolujem opotrebovanie pneumatík (minimálne raz za mesiac, zvyčajne po dlhých výletoch) a som úplne spokojný s ich kvalitou.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Konrad Król

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,5
  Pirelli SottoZero 2 som si vybral po prečítaní niekoľkých recenzií. Po najazdení päťtisíc kilometrov by som chcel pneumatiky odporučiť všetkým. V prvom rade sú veľmi tiché. Po druhé, poskytujú úžasný úchop v suchom aj mokrom prostredí. V minulosti som mal možnosť jazdiť na snehu s namontovanými pneumatikami a bol som skutočne prekvapený, aká dobrá bola ovládateľnosť. Teraz mám v aute pneumatiky SottoZero 2. Podľa palubného počítača moje auto spotrebuje asi o 0,5 l viac v porovnaní s letnými pneumatikami, ale myslím si, že to súvisí skôr s problémom nízkych teplôt. Nebudem hodnotiť trvanlivosť, kým neurobím nejaký vyšší kilometrový výkon. Celkovo vzaté, pneumatiky vyzerajú dobre a odporúčam ich všetkým, pretože si myslím, že sú to jedny z najlepších pneumatík v tejto cenovej kategórii

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: princestar

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 3,9
  Vymenil som svoje staré zimné pneumatiky za nový model Pirelli SottoZero II v rozmere 205/55 R16. Žijem vo veľkomeste a aj tu sa v zime stretávam s určitými problémami so snehom a kašou. Pneumatiky Pirelli SottoZero II sa však zásadne líšia od lacných lacných pneumatík, ktoré som kedysi mal. Je dôležité nejazdiť príliš rýchlo za zlých poveternostných podmienok, ale s týmito pneumatikami sa cítim bezpečne, aj keď jazdím o niečo rýchlejšie, ako by som mal, a nebojím sa, že moje auto dostane šmyk. Všetky cesty mimo mestských oblastí sú často neorané a ani tam som nezaznamenal žiadne problémy - vždy, keď moje auto jazdilo presne tam, kam som chcel. Jedná sa o skutočne dobré pneumatiky dostupné za rozumnú cenu berúc do úvahy skutočnosť, že značka je prémiová.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Seb

  Rozmer: 235/45 R17

  Hodnotenie: 2,9
  Bohužiaľ pre mňa málo. Nasadol som je do auta a 4x4 ma iba šetrí pri jazde. Počas jazdy mám neustále pocit, že medzi pneumatikou a asfaltom je „olejová škvrna“. Dojem je ako auto jazdiace na tenkej vode, oleji atď. Hovoril som s kolegom, ktorý má tento rok nové pneumatiky (už mám sezónu) a jeho dojem je rovnaký. Ak jednotka nejazdí, necítil by som sa dobre. Po tejto sezóne predaj pneumatík a všetko. PS Celý čas som jazdil v Michelinach a Conti a nedávno som nebol spokojný s Michelinowom, ale teraz, ako som pochopil, sú pneumatiky Michelinka alebo Conti oveľa lepšie. Hovoril som s niekoľkými "specami" z pneumatík a Pirelli potvrdzuje, že každý z nich má dobré letné pneumatiky, ale zimné pneumatiky majú málo skúseností.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Pirelli SottoZero 2

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
C | C | B 72 dB |
205/55 R16 94 V 182 Kúpiť
E | C | 72 dB
225/40 R18 92 V 112 Kúpiť
D | B | B 72 dB |
225/45 R17 91 H 157 Kúpiť
D | C | B 72 dB |
225/40 R18 92 V 159 Kúpiť
C | B | 72 dB
245/40 R18 97 V 173 Kúpiť
E | B | 72 dB
205/50 R17 93 V 111 Kúpiť
D | C | B 72 dB |
205/50 R17 93 H 162 Kúpiť
C | B | B 72 dB |
205/50 R17 93 H 131 Kúpiť
C | B | 72 dB
205/55 R17 95 H 118 Kúpiť
E | C | 72 dB
225/45 R17 94 H 98 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Etykieta Klasa oporu C Klasa hamowania C

Pirelli

3569000

205/55 R16 94 V

C1

72

 • Pirelli
 • SottoZero 2
 • 205/55 R16
 • 94
 • V
 • C
 • C
 • B
 • 72 dB
 • Áno
 • Nie
 • XL
Údajový list výrobku