Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Kleber

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Kleber

Pneumatiky Kleber

Francúzska spoločnosť Kleber bola založená v roku 1910. Od roku 1980 je spoločnosť súčasťou Michelin. Značka Kleber pneumatík je na šiestom mieste v Európe. Jej produkty sa predávajú v 22 krajinách sveta.

Tento rad zahŕňa pneumatiky osobné a dodávkové umiestnené v strednej triede.

Značka spolupracuje s mnohými výrobcami automobilov, takže modely sa často nachádzajú v štandardnej výbave v strednej triede automobilov, napr: Renault.

Pneumatiky Kleber boli použité aj na lietadlá Concorde. V 70. rokoch spoločnosť dominovala na európskom trhu vďaka pneumatikám pre poľnohospodárske vozidlá.

Hodnotenie letných pneumatík Kleber

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,1 111110 (395 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 3,8 111800 (126 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 3,0 11100 (230 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Kleber

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (16 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (1 názor)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,9 111900 (341 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Kleber v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Kleber, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

 • Kleber Quadraxer
  Kleber Quadraxer

  Kleber Quadraxer Kleber Quadraxer je celoročná pneumatika určená pre osobné a SUV automobily. ...

 • Kleber Krisalp HP3 SUV
  Kleber Krisalp HP3 SUV

  Značka Kleber sa rozhodla vytvoriť nástupcu jednej zo svojich najpopulárnejších zimných ...

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Kleber Sú to modely značiek Kleber, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

 • Kleber DYNAXER HP3
  Kleber DYNAXER HP3

  Kleber Dynaxer HP3 Kleber Dynaxer HP3 je letná pneumatika strednej triedy, určená pre ...

 • Kleber Dynaxer HP3 SUV
  Kleber Dynaxer HP3 SUV

  Kleber Dynaxer HP3 SUV je moderná pneumatika strednej triedy. Bola vyrobená špeciálne pre ...

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Kleber

Pneumatika Letné Kleber DYNAXER HP 2

Autor:RAFIX1983
Hodnotenie: 4,2 111120

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Najlepšie pneumatiky, ktoré sa mi stalo, bol som príjemne prekvapený, ako nákup pohodlie (názory za rozumnú cenu), stretol dážď. Najväčší šok bol, keď po vstupe do pomerne hlbokej tône auto zboczyło nevydal centimeter trate jazdy. Vzhľad pneumatiky by bol štandard, a to najmä na ramene cez pneumatiky titulky vyzerať divne, a zase šliapať nebude vystupovať ako, ale ja si nemyslím, že pneumatika bude vydaná na bielizníku v obývacej izbe :). sneh a ľad, nemal by som súdiť, pretože to nie je zimná pneumatika, ale tento rok sneh ma dvakrát prekvapil, a musím povedať, že okrem presunu nepríjemné prekvapivo príjemnú jazdu. oter na slušnej úrovni, urobil som 35000, a myslím, že aspoň budem stále na 60.000, zatiaľ vyzerá nówki. Inhibícia vysoko účinné, ABS zapne, ale je to všadeprítomný piesok na naše "príkladné", ktorý vedie cesta, kde asfalt je čisté bez poškvrny, dokonca aj ostré zákruty depnięcie bez ABS. Rýchlosť až 190 mi stačí, pretože až do 150 km na diaľnici, zatiaľ čo wyprzedzaniach, ak nie bzučal, a nemôže dosiahnuť mi hluk. Na záver by som určite kúpiť tieto pneumatiky znovu, pretože ma presvedčila, že je to na 100% stojí za to, a pre všetkých čitateľov to skúsiť, a vy môžete byť pozitívny, budete prekvapení, ako ďasien.

Pneumatika Letné Kleber DYNAXER HP 2

Autor:jamesve
Hodnotenie: 3,4 111400

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Založený vzduch teplota 5 ° C (asi príliš skoré) ukázala húževnatosť a malý komfort, ale ako rok kreslí bližšie ukázať svoje pravé farby. Pneumatiky skôr mäkká (komfortné), pomerne tichý, ale hladina hluku značne líšia sa zmenou nawieszchni veľa. V skutočnosti, dobré a bezpečné správanie pri silnom daždi (pri rýchlosti 90 km / h cúvaní niektorí, brzdenie taky). Pri voľnej piesok (po zime), kĺzanie na asfalte bude cítiť - tak by som poradiť opatrný (ale to je asi vlastnosť väčšiny pneumatík a neúprosným zákonom fyziky). Stretol som sa s názormi, že do polovice širokých kanálov môžu mať menšie bočné oporu - ja osobne nemám odczyłem (myslím, že test je príliš krátky). vedome kúpil trochu užšia (nie 185), ako sa zbaviť na obtiaž vyjazdených koľají, a v skutočnosti môže odczyć pozitívny rozdiel. Tiež sa stretol s názormi, že aj 90hp motorom a maximálna rýchlosť rozvinutých asi 150 km / h (letné výlety s rodinou), by mal kúpiť pneumatiky s indexom H (pretože lepšie materiály, vyvažovanie, zvýšená odolnosť proti strihať) - mám málo skúseností posúdiť, ale dať pozor, možno niekto vám pomôže vhodnejšie rozhodnutia. Celkovo som spokojný so svojim nákupom, a priznám sa vedome posúdiť štyri veľké plus.

zimné pneumatiky Kleber

opona Zimné Kleber KRISALP HP 2

Autor:PP
Hodnotenie: 2,6 116000

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Kúpil som ich s autom, predávajúci sa pripojil košieľka zimné kolesá s novými pneumatikami, tešil, nové pneumatiky sú vždy vítané. Išiel som na nich asi 5000 míľ, a ja som veľmi sklamaný. Po prvé, pneumatika celkom hlasný, oveľa hlasnejšie než predtým som Randy Fulda Kristall Montero. Po druhé: nula trakcie na mokré alebo vlhké asfaltu - celkom tragédia, pohybujúce sa na nadšenie a dynamické zrýchlenie na 2. stupeň, je prakticky nemožné za iných ako suchý asfalt podmienky, za mokra na 3 možno spustiť nepríjemné prekvapenie a bez varovania, rozbiť priľnavosť. S dynamickým uvedenie do prevádzky a prechod 2-3 dlho snažia chytiť malú trakciu na mokrom asfalte. V rohoch v takých podmienkach, ako sú malé unášania na stranu. Tretí trakcie na suchej, bez výhrad, auto podsterowne ľahko, ale v rozumných medziach. Jedinou nevýhodou je, že pneumatiky pevne ju hojdať zo strany na stranu. Po štvrté: komfort celkom dobrý, ale je to skôr záležitosť profilu balonowatego. Za piate: ząbkuą ako lesný požiar. Kompetnie nevie poradiť s výkonom motora, hryzenie v prostrednom pruhu na pneumatiky na hnaciu nápravu stanovených, okrem zubov Celý pruh centrum je v tvare vlny ... Šiesty: sneh, v priemere, daj jazda, ale stále Fulda lepšie. Tam sú silné a / alebo ťažké vozidlá, neodporúčame ...

opona Zimné Kleber KRISALP HP

Autor:r2projekt
Hodnotenie: 4,2 111120

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Kúpil som si tieto pneumatiky po veľa myslel, a pozerať sa tu na stránkach podobnú cenu a veľkosť. Teraz už viem, že to bola správna voľba. Jazdím na Opel Astra, špeciálne športové odpruženie, niekedy by som ísť rýchlo za roh a všeobecne dať viac na priľnavosť ako pohodlie. Tiež pneumatiky vynikajú bezchybné. V posledných niekoľkých dňoch boli testované v najnáročnejších podmienkach. Oni rez veľmi dobre sneh a záveje snehu, nestrácajú svoju priľnavosť. Samozrejme, že ľad by mal byť pneumatiky s hrotmi zapísať do 6, ale táto pneumatika poradiť. V daždi a na mokrom povrchu tiež odvádza vodu dobre, necíti zvláštne preklz kolies, ktorý tiež poskytuje ďalšie nízku tuhé odpruženie. Behúň sa bol veľmi dobre navrhnutý. Samozrejme, že sú lepšie pneumatiky, ale za túto cenu sú dobrá voľba. Ďalej by ste odporučiť pre tento našej národnej a Frigo2 Debica Frigo, riadil je v predchádzajúcich sezónach, a za cenu ponúkla ok.166 zł nenájdete lepší. Samozrejme to môže byť niekedy celkom neohrabaný, ale so snehom a bahno pośniegowym senzačný obchodu. Zdravím všetkých fanúšikov 4 kolesá

Priemerné hodnotenie pneumatík: 4,04 na základe 1298 hodnotení

Modely pneumatík Kleber

Všetky modely značiek pneumatík Kleber k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Kleber z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Letné pneumatiky

Pozrite si ponuku letných pneumatík Kleber. Letné pneumatiky sú určené pre použitie od jari do jesene. Vyberte si vhodné letné pneumatiky Kleber.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Kleber. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Kleber.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Kleber. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Kleber.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Kleber. Každá pneumatika Kleber je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.