Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Kleber

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Kleber

Pneumatiky Kleber

Francúzska spoločnosť Kleber bola založená v roku 1910. Od roku 1980 je spoločnosť súčasťou Michelin. Značka Kleber pneumatík je na šiestom mieste v Európe. Jej produkty sa predávajú v 22 krajinách sveta.

Tento rad zahŕňa pneumatiky osobné a dodávkové umiestnené v strednej triede.

Značka spolupracuje s mnohými výrobcami automobilov, takže modely sa často nachádzajú v štandardnej výbave v strednej triede automobilov, napr: Renault.

Pneumatiky Kleber boli použité aj na lietadlá Concorde. V 70. rokoch spoločnosť dominovala na európskom trhu vďaka pneumatikám pre poľnohospodárske vozidlá.

Hodnotenie letných pneumatík Kleber

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,1 111110 (383 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Kleber

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 3,9 111900 (340 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Kleber v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Kleber, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

 • Kleber DYNAXER HP3
  Kleber DYNAXER HP3

  Kleber Dynaxer HP3 Kleber Dynaxer HP3 je letná pneumatika strednej triedy, určená pre ...

 • Kleber Quadraxer 2
  Kleber Quadraxer 2

  Kleber Quadraxer 2 sú celoročné pneumatiky strednej triedy pre osobné automobily a SUV. Tento ...

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Kleber Sú to modely značiek Kleber, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

 • Kleber DYNAXER HP3
  Kleber DYNAXER HP3

  Kleber Dynaxer HP3 Kleber Dynaxer HP3 je letná pneumatika strednej triedy, určená pre ...

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Kleber

Pneumatika Letné Kleber DYNAXER HP 2

Autor:RAFIX1983
Hodnotenie: 4,2 111120

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Najlepšie pneumatiky, ktoré sa mi stalo, bol som príjemne prekvapený, ako nákup pohodlie (názory za rozumnú cenu), stretol dážď. Najväčší šok bol, keď po vstupe do pomerne hlbokej tône auto zboczyło nevydal centimeter trate jazdy. Vzhľad pneumatiky by bol štandard, a to najmä na ramene cez pneumatiky titulky vyzerať divne, a zase šliapať nebude vystupovať ako, ale ja si nemyslím, že pneumatika bude vydaná na bielizníku v obývacej izbe :). sneh a ľad, nemal by som súdiť, pretože to nie je zimná pneumatika, ale tento rok sneh ma dvakrát prekvapil, a musím povedať, že okrem presunu nepríjemné prekvapivo príjemnú jazdu. oter na slušnej úrovni, urobil som 35000, a myslím, že aspoň budem stále na 60.000, zatiaľ vyzerá nówki. Inhibícia vysoko účinné, ABS zapne, ale je to všadeprítomný piesok na naše "príkladné", ktorý vedie cesta, kde asfalt je čisté bez poškvrny, dokonca aj ostré zákruty depnięcie bez ABS. Rýchlosť až 190 mi stačí, pretože až do 150 km na diaľnici, zatiaľ čo wyprzedzaniach, ak nie bzučal, a nemôže dosiahnuť mi hluk. Na záver by som určite kúpiť tieto pneumatiky znovu, pretože ma presvedčila, že je to na 100% stojí za to, a pre všetkých čitateľov to skúsiť, a vy môžete byť pozitívny, budete prekvapení, ako ďasien.

Pneumatika Letné Kleber DYNAXER HP 2

Autor:jamesve
Hodnotenie: 3,4 111400

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Založený vzduch teplota 5 ° C (asi príliš skoré) ukázala húževnatosť a malý komfort, ale ako rok kreslí bližšie ukázať svoje pravé farby. Pneumatiky skôr mäkká (komfortné), pomerne tichý, ale hladina hluku značne líšia sa zmenou nawieszchni veľa. V skutočnosti, dobré a bezpečné správanie pri silnom daždi (pri rýchlosti 90 km / h cúvaní niektorí, brzdenie taky). Pri voľnej piesok (po zime), kĺzanie na asfalte bude cítiť - tak by som poradiť opatrný (ale to je asi vlastnosť väčšiny pneumatík a neúprosným zákonom fyziky). Stretol som sa s názormi, že do polovice širokých kanálov môžu mať menšie bočné oporu - ja osobne nemám odczyłem (myslím, že test je príliš krátky). vedome kúpil trochu užšia (nie 185), ako sa zbaviť na obtiaž vyjazdených koľají, a v skutočnosti môže odczyć pozitívny rozdiel. Tiež sa stretol s názormi, že aj 90hp motorom a maximálna rýchlosť rozvinutých asi 150 km / h (letné výlety s rodinou), by mal kúpiť pneumatiky s indexom H (pretože lepšie materiály, vyvažovanie, zvýšená odolnosť proti strihať) - mám málo skúseností posúdiť, ale dať pozor, možno niekto vám pomôže vhodnejšie rozhodnutia. Celkovo som spokojný so svojim nákupom, a priznám sa vedome posúdiť štyri veľké plus.

zimné pneumatiky Kleber

opona Zimné Kleber TRANSALP

Autor:Arkadiusz Kozieniec
Hodnotenie: 4,6 111160

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Vážené dámy a páni! S kúpou značky pneumatík Kleber, než som bol už veľmi rád, keď som si kúpil letné pneumatiky. Nie je lepšie pneumatika v tejto cenovej kategórii. Nemám žiadnu súvislosť s Kleber, len som chcel podeliť o svoje skúsenosti s užívateľmi lorryów. Popis pneumatík umiestnených na strane obchodu je najviac zasiahnutý, až na jednu výnimku, môže, pretože sneh začne topiť, potom pri štarte tam sú nejaké problémy, môžete zlepšiť, že by bolo, keby to vôbec možné v tejto cenovej triede , Avšak, iné podmienky, hlboký sneh (samostatne), na ľade, snehu, blate je najobľúbenejší podmienky pre tieto pneumatiky. Nie, nie, hanbil priznať, ale vlani v lete tiež przejeździłem na týchto pneumatikách, a zatiaľ čo moje ďalšie zimné pneumatiky v letnom období a predstavujú strašne veľký hałasowały jazdných odporov, ktoré by mohli byť videný s rýchlym spomalenie auta neutrál, s pneumatikami úplne si to nevšimla. Takže, ešte raz dôrazne žiadame vás ku kúpe pneumatík Kleber!

opona Zimné Kleber TRANSALP 2

Veľmi dobrá pneumatika.
Hodnotenie: 4,6 111160

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

V súlade so zásadou, že multigrádové pneumatiky používané na jar, v lete, na jeseň ... som si kúpil pneumatiky MB Viano. Pneumatiky sú skvelé na snehu a snehovej brečke. Sťahovanie (najmä s pohonom zadných kolies), je určite iný svet, než na mojej predchádzajúcej Cargo Vector čs. Brzdenie vyjde lepšie ako dobrá, ale určite horšie tieto pneumatiky vynikajú v suchu, obzvlášť pri vyšších rýchlostiach a zatáčanie. Aby som to zhrnul, hlavu na krku, sú tieto pneumatiky sú skvelou voľbou, keď je veľkú hodnotu za peniaze. Ja by som odporučiť.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,96 na základe 1124 hodnotení

Modely pneumatík Kleber

Všetky modely značiek pneumatík Kleber k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Kleber z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Letné pneumatiky

Pozrite si ponuku letných pneumatík Kleber. Letné pneumatiky sú určené pre použitie od jari do jesene. Vyberte si vhodné letné pneumatiky Kleber.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Kleber. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Kleber.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Kleber. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Kleber.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Kleber. Každá pneumatika Kleber je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.