Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Kleber Quadraxer

Výrobca:
Kleber
Typ vozidla:
Osobné
Sezóna:
Celoročné
4,0
Hodnotenie:
Žiadne

Ospravedlňujeme sa. Produkt
je momentálne nedostupný.

Môžete využiť radu nášho odborníka, ktorý Vám pomôže objednať podobný produkt.

Tel.: +421 233 325 567
(Cena hovoru zodpovedá Vašej tarife pri volaní na pevnú linku.)

Pozrieť si podobný model

Kleber Quadraxer recenzia

Celkové hodnotenie: 4,0 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 105 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,0
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 3,9
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,1

105 osôb ohodnotilo

 • 5 20 osôb
 • 4 73 osôb
 • 3 8 osôb
 • 2 2 osôb
 • 1 2 osôb

90% užívateľov odporúča túto pneumatiku

90%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4839 dni. V tom čase sme získali 105 názorov.
Naši klienti spolu prešli 918000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 3,7

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Som užívateľ druhej sady pneumatík Kleber. Prvý bol za použitia cca. Pred 10 rokmi. Kúpil som niektoré súčasnému sentimentu, s prihliadnutím k pomeru cena / kvalita a názory iných užívateľov a predaja. Priamo pred nimi mali pneumatiky Goodyear All4Seasons a pneumatiky Toyo. Kleber pneumatiky zo stajní zmenila v priebehu týchto 10 rokov. Normy pre životné prostredie znamená, že pneumatika je iný, a to je trochu sklamaním vplyv na ich vlastnosti. Na druhej akosti Global Site (presný výkon) a technologických stupňov stúpli. Výsledkom je celkom dobrá pneumatika pre univerzálne vlastnosti a vysokú úroveň bezpečnosti. Čo je sklamaním, je príliš veľké mäkké pneumatiky a hluk pri rýchlosti nad 80 - 90 km / h. Samozrejme, mäkšia zmes je pneumatika je bezpečnejšie na jeseň av zime, a v týchto dňoch máme viac na Slovensku zatiaľ čo nepríjemné chová počas horúceho počasia, mäkkosť Bedi tiež malo vplyv na rýchlosť starnutia pneumatík a spotreby. Aby som to zhrnul, to je pneumatika, ktorá by nemala sklamať v každodennom konaní, ale určite si to vážim oveľa nižšia, než drahšie Goodyear All4Seasons, ktorí môžu udržiavať viac optimálne podmienky ako v lete, tak iv zime a je tichší.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 1

 • Rozmer: 185/60 R14

  Hodnotenie: 4,5

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Srdečne vítam. Každý deň, 100 km vzdialenosť blúdiť, takže v niekoľkých bodoch sa podeliť o svoj názor na tieto pneumatiky. 1. Pokiaľ ide o valivý odpor / hluk / odporučiť. 2. Pozitívne teplota v suchom prostredí sa rovná veľmi bezpečnú jazdu 3. Negatívne teplota v suchých podmienkach len rovnajúcu sa pre bezpečné riadenie 3. nerovnosti pneumatiky tlmí veľmi dobré pre poľských cestách. Ako jazdiť, keď máme bielej cez okno A), málo snehu v tomto roku, ale keď to prišlo, že som milo prekvapený. Auto priľnavosť, kontrola trakcie pracuje dobre s pneumatikami B), jazdy v roztopenom snehu alebo mimo centrum sudca pre 5+ 5. Všimnite si, že pre jazdu na mokrej vozovke), som si všimol, že pneumatika chová veľmi odlišne na rôznych povrchoch asfalte B) je tak, že keď prší, alebo je mokrá pneumatika udržuje v jazde, ale niekedy to môže naozaj veľmi nepríjemné prekvapenie. Pneumatiky začal hnaciu nápravu do šmyku pri jazde v zákrute. C) Inhibícia skutočne vzdialenosť od predchádzajúceho vozidla. Moje hodnotenie: 5+ opatrne, ako sme ísť na mokrej vozovke

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,4

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Jazda na pneumatikách takmer pol roka a som veľmi potešený. Kúpil som ich pred zimná sezóna, takže sa nemôžem vyjadriť, najmä ako je vykonávaná v obtiažnom jeseň av zime. Veľmi dobre držať na snehu, mali vedúci voz, držte sa v rohoch ako zimné pneumatiky, a mal som možnosť si vyžívajú vo vedľajších cestách. Brzdenie na snehu - zjavenie, veľa v záveje, žiadny problém odísť. V mokrej som si nevšimol žiadne problémy, ale nie sú kontrolované silu ich schopnosti, som si nevšimol účinok aquaplaningu. V suchých podmienkach, samozrejme, dokonale, pneumatiky sú veľmi tiché. Myslím si, že celoročné pneumatiky ako veľký nákup, veľmi dobrá hodnota za výkon a kvalitu. Key povedal, že cítil v bezpečí, pretože viem, že vo všetkých podmienkach pneumatika robí svoju prácu, bez ohľadu na to, či sneží alebo dážď, a ja nemusím starať o to, či výmene pneumatiky na leto / zima, alebo nie.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 185/65 R14

  Hodnotenie: 3,7

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pre pneumatiky jazdiť takmer pol roka a zatiaľ som ich hodnotí veľmi dobre. Ku koncu som si nebol istý, či kúpiť, pretože sú rozdielne názory v obehu o celý rok, ale je to tiež hlavne z rastlín vulkanizácie. Myslím, že ak niekto má celoročné pneumatiky je stávka na tom trochu stratený, aj keď nie úplne, pretože som toho názoru, že sa čas od času v priebehu roka budete musieť riadiť kolesá vyrovnaná, bez ohľadu na to, ako auto je a čo pneumatiky. Teraz na pneumatiky. Dobre drží na ceste a obaja rozbiehanie a brzdenie bez sťažností, a počas jazdy príliš dobre viesť k vozovke. Ale zdôrazňujem, že sú používané v Quattro, takže pre takéto auto je po dobu letnej jesene nemám námietky. Čo správanie v zime je ďaleko nemôžem komentovať, ale myslím si, že rovnako ako u iných opinni je jasné, a nebudem mať výhrady. Ja by som odporučiť nákup.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 185/65 R14

  Hodnotenie: 4,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Na rozdiel od stanoviska sezóny pneumatiky pneumatika rastlín je veľmi dobrou voľbou pre väčšinu užívateľov. Sezónne zmena nás opúšťa a žiadne podmienky, nebude nás prekvapiť. Väčšina ľudí sa bojí snehu. Celoročné pneumatiky skutočne riadia ako zimné pneumatiky - žiadny stres. Jediný rozdiel je, že vlhké jazdí ako letná priemer - je naozaj dobrá, ale napr. Dunlop SP Sport bluresponse v daždi sú lepšie, ale to je iná trieda pneumatík. To však nič nemení na skutočnosti, že s pokojným svedomím môžem odporučiť pneumatiky všetkým, ktorí zlyhajú Kubica;) po 7000 km vyzerať ako nové. Oni sa osvedčili aj na diaľnici v stálych rýchlosťou 140 až 160, ako aj na snehu. Ak si kúpite strednej triedy leto a zima priemer je naozaj stojí za to, aby sa po celý rok - bude existovať žiadny rozdiel, a lacnejšie a pohodlnejšie

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Kleber Quadraxer popis

Kleber Quadraxer

Kleber Quadraxer je celoročná pneumatika určená pre osobné a SUV automobily. Ponúka vynikajúcu mobilitu tak na mokrom povrchu ako aj na zasneženom či zľadovatenom a zaručuje vysoké výkony. Na Kleber Quadraxer sa jednoducho môžete spoľahnúť v každom ročnom období.

Hlavné výhody pneumatiky Kleber Quadraxer:

 • celoročné použitie,

 • vysoká odolnosť voči aquaplaningu a snowplaningu,

 • vynikajúca mobilita na zasneženom povrchu,

 • efektívne brzdenie tak na suchej ako aj na zľadovatenej vozovke.

Kleber je francúzska značka pneumatík, ktorá existuje už viac ako 100 rokov a má svoje pevné miesto medzi výrobcami pneumatík, ktorý ponúkajú bezpečné a bezproblémové pneumatiky s výborným pomerom cena/kvalita. V súčasnosti je značka Kleber súčasťou koncernu Michelin a patrí medzi jedny z najčastejšie volených pneumatík v Európe.

Model Kleber Quadraxer je vyrobený zo špecifickej zmesi na báze siliky, ktorá je prispôsobená tak aby bola pneumatika optimálna v každom ročnom období. Výsledkom je pneumatika, ktorá si v zime zachováva svoju pružnosť a v lete zase optimálnu tuhosť. V konečnom dôsledku ponúka Kleber Quadraxer dobrú priľnavosť v širokom rozsahu teplôt a výborné jazdné vlastnosti v priebehu celého roka.

Kleber Quadraxer sa taktiež vyznačuje výborným správaním na snehu. Auto vhodne reaguje na pohyby riadenia pri jazde na zasnežených cestách. Pneumatika má krátku brzdnú dráhu a dobrú trakciu na zľadovatenej vozovke.

Pneumatika má smerový dezén, široké bočné drážky a vysokú hustotu lamiel v stredovej časti, čo zaisťuje efektívny odvod snehu a vody z jej povrchu. Výsledkom čoho je nízke riziko vzniku aquaplaningu alebo snowplaningu. Cestovanie na pneumatikách Kleber Quadraxer je pokojné a pohodlné. Model perfektne tlmí všetky vibrácie, vznikajúce pri jazde a je odolný proti rýchlemu opotrebovaniu.

Kleber Quadraxer test

2013 test Auto Bild s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: dostatočná