Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Kleber

Pneumatiky Kleber

Hodnotenie výrobcu
3,6
na základe 6837 názorov
Francúzska spoločnosť Kleber bola založená v roku 1910. Od roku 1980 je spoločnosť súčasťou Michelin. Značka Kleber pneumatík je na šiestom mieste v Európe. Jej produkty sa predávajú v 22 krajinách sveta.

Tento rad zahŕňa pneumatiky osobné a dodávkové umiestnené v strednej triede.

Značka spolupracuje s mnohými výrobcami automobilov, takže modely sa často nachádzajú v štandardnej výbave v strednej triede automobilov, napr: Renault.

Pneumatiky Kleber boli použité aj na lietadlá Concorde. V 70. rokoch spoločnosť dominovala na európskom trhu vďaka pneumatikám pre poľnohospodárske vozidlá.

Hodnotenia pneumatík Kleber od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Kleber. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

  • Sławek D. 4,6

    Kleber TRANSPRO 205/65 R16

    Veľmi dobrá pneumatika pre vysokú trvanlivosť a dobrú trakciu parametre. Pneumatiky Kleber išiel 135.000. km, (v súčasnej dobe je stále behúňa asi 2 mm). Čoskoro vo firme používa * A *, alebo že som musel vymeniť asi po 75.000. km, pretože pneumatiky "ząbkowały" Kleber išiel takmer dvakrát toľko a bez vplyvu zúbky. Viac >
  • Piasek 4,3

    Kleber TRANSPRO 175/65 R14

    Po 20.000míle predná náprava pohon s čistým svedomím odporučiť. Minimum paliva, takmer nepoznateľné. Veľmi silný pneumatika, zažil niektoré mocné diery a nič praskla. Ideálny pre malé vozidlá. Jej život na prednej náprave ľahko odhadnúť okolo 100.000 km. V záujme atraktívne ceny zdetronizowały môj súčasný obľúbený v tejto skupine, ako je Michelin Agilis. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Kleber