Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Kleber DYNAXER HP3

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Kleber
Sezóna:
Letné
Štítok:
E B 69 dB
Viac informácií
Počet:
77 / ks
Kúpiť
4,1
Hodnotenie: Dobrá 395 názorov

Kleber DYNAXER HP3 popis

Kleber Dynaxer HP3 je letná pneumatika strednej triedy, určená pre kompaktné sedany, vozidlá v prevedení tourer a veľkopriestorové vozidlá, ktorým zaručí maximálnu bezpečnosť na mokrom povrchu.


Svojím majiteľom táto pneumatika poskytne univerzálny výkon na dobrej úrovni.

Samotný model Kleber Dynaxer HP3 nadväzuje na predošlú sériu Dynaxer HP2. Nový model v porovnaní so starším ponúka vodičom lepší výkon za mokra a je taktiež odolnejší proti opotrebeniu vďaka perfektne vyváženej gumovej zmesi.


Pneumatika Kleber Dynaxer HP3 je prispôsobená predovšetkým poveternostným podmienkam v Európe. Bezpečnosť na mokrom povrchu zabezpečujú široké pozdĺžne drážky dezénu, ktoré pohotovo odvádzajú vodu. Dlhé hrany a priečne drážky zase rozbíjajú vodný film a umožňujú tak odvádzať vodu z bočníc pneumatiky. Viaczložková zmes pryže zaisťuje optimálnu vyváženosť medzi priľnavosťou a životnosťou pneumatiky. Model Dynaxer HP3 sa tak vyznačuje nielen vysokou životnosťou, ale taktiež drží dobre v zákrutách a má nízku vonkajšiu hlučnosť.

Hlavné výhody pneumatiky:

 • veľmi dobrá trakcia na suchu

 • výborná stabilita na mokrom povrchu, vďaka použitiu technológií zabraňujúcim vzniku aquaplaningu

 • perfektný valivý odpor

 • relatívne nízka spotreba paliva

 • nadštandardná kilometrová životnosť a komfort

Pneumatika Kleber Dynaxer HP3 je dostupná v rozmeroch od 14 do 18 palcov.Kleber


Treba podotknúť, že Kleber je francúzska značka pneumatík, ktorá bola založená v roku 1910 a od roku 1980 spadá do koncernu Michelin. Je to šiesta najčastejšie zvolená značka európskych vodičov a to aj vďaka dobrému pomeru kvality a ceny. Už 100 rokov Kleber stavia svoju povesť na troch pravidlách: spoľahlivosť, bezpečnosť a blízkosť.

Kleber DYNAXER HP3 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,1 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 395 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,1
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,0
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,2

395 osôb ohodnotilo

 • 5 83 osôb
 • 4 270 osôb
 • 3 32 osôb
 • 2 7 osôb
 • 1 3 osôb

91% užívateľov odporúča túto pneumatiku

91%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4682 dni. V tom čase sme získali 395 názorov.
Naši klienti spolu prešli 3201000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 2,3
  Pneumatiky si vybral sám, som sa nepýtal Oponeo, takže nemôžem mať niekto vinu. Nechápem, prečo sa tieto vysoko pripomienky, pokiaľ ide o jazdu na mokre. Na pneumatík: Plocha suchý: pohybom (box s akútnym trakciou), otočí slušný, brzdná dráha je naozaj o. Povrchu mokré nočná mora ... odtiahnuť (ako v prípade, že rozsah hodnotenia bol na 100 by tiež dať 1 - I tiahol prudkým ťahom na 4. prevodový stupeň mletia pneumatiky po celú dobu, a mám podozrenie, že by som mohol dať 5, ale ja si prial, aby som mal motor), zákruty (nie som si istý, pocit plávanie, vyjazdené koľaje s vodou - Radím vám, aby ste byť opatrní, pretože pneumatiky, aj keď sa zdá, že sa rozišli vodu, ako by sa báli, jazerá), brzdenie prekvapivo dobre. Zhrnutie: Autom išiel plnú sezónu dovolenku cestuje po 1200 km. Na suchom povrchu je shell, ale to nie je naozaj umenie. Wet sú proste nebezpečné. Iba brzdná dráha je uspokojivá. Úprimne povedané som si nekúpil nič viac z týchto pneumatík. Ako človek veľa jázd a ešte viac s rodinou ako ja - vyhnúť širokým oblúkom. PS: Nenechajte hospodárnosti!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 2 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 175/65 R14

  Hodnotenie: 3,6
  Pneumatiky Kleber, HP3 Dynaxer jazdiť od roku 2010 kúpna cena bola veľmi atraktívna, a ja nechcel najlacnejšie pneumatiky, a tak som sa rozhodol, že nebude. Po suchom pneumatiky ide úplne normálne. Sťahovanie off, zatáčanie a brzdenie bez sťažností. Opakovane riadenie serpentinové hory, bol som spokojný s bývaním - tesné krivky ísť dole, bez pocitu, že akonáhle auto uślizgnie, dokonca pochádza z relatívne vysokou rýchlosťou. Výhrady majú jazdiť na mokre. Musíte naozaj pracovať s pocitom pedálov, nie trhať priľnavosť. Vedenie priemernej zatáčanie a brzdenie. Jazda na snehu a ľade nie uskuteczniałem na týchto pneumatikách (našťastie). Pokiaľ ide o riadenie ekonomiky vynikajú veľmi dobre (minimálna spotreba pri prázdninové výlety - veľa diaľnice a cesty na vidieku - ktorý dosiahol 5,2 l / 100 km), musíte si uvedomiť, iba dobrý tlak v pneumatikách. Vzhľadom k tomu, to všetko, ja viem, že nie zakupiłbym tieto pneumatiky znovu. Chcel by som si vybrať niečo iné v tejto cenovej kategórii. Moje auto je Opel Corsa C 1,2 / 80 hp.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 2,8
  Pneumatiky posúdiť všeobecne veľmi zlé. Ako suché podmienky normálne, takže mokré jazda na nich je doslova nebezpečné. Aj keď auto, ako môžeme vidieť žiaru odvodnenie vody pre auto prakticky žiadne. Mohol by som písať to, čo situácia som mal, ale ja nechcem nudiť. Jednoduchý test. Stiahnite si ju obraz behúňa pneumatiky. Dve základné kanály nemajú žiadnu súvislosť (zárezy) k strane, čo znamená, že budú robiť "airbag". Len je zodpovedný za to, čo sa stane s autom. Spomeniem, že by som nedoporučoval, že sa pohybujú od križovatky na poslednú chvíľu. Box s kolieskami a otočiť na mieste. Aj bez výkonných vozidiel pokojne prísť až 3 zariadenia, stojaci takmer na mieste. Jedinou výhodou pneumatík - trvanlivosť. Pneumatiky pre vysoké zaťaženie. Po jednej sezóne sa prakticky bez opotrebenia, ale je to len vlastnosť, ktorá by nemala byť najdôležitejšie. Security, opäť bezpečnosť a bezpečnosť! Tieto pneumatiky samozrejme nemôže poskytnúť.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 2,8
  Kúpil som 4 nové letné pneumatiky pri príležitosti zmeny zimných pneumatík. Chválené ako predavač novinky a super-medializované. Jazdím v Prahe (60 do 80 km), do práce a späť. Urýchliť moc neviem kde. Na samom počiatku môjho pochybnostiam behúňa - ako dodávky. Ale nič. Druh vody, ktorá odvádza lepší. Ale to, čo som počul od vozidla počas jazdy je hrôza. Hum a hluk. Nehovoríme však o ložísk kolies. Ja hovorím: "bude fungovať." Ja som 250 km a žiadna zmena. Ja hovorím, "preháňa". Ale pretiekol, keď som išiel, a to svokra sa ma spýtal: "Čo to hučí"? Predávajúci povedané - všetky normy EÚ. Bojujem s chalanom z podnetu, ale spoločnosť Michellin (jedna skupina). Možno, že práve pristál, ale neodporúčam. Lepšie hodiť v páre Zela a kúpiť MIchellin'y.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,0
  Aj píše BEN Belgicko TC spotrebiteľa pred GGE veľké značky, pretože navrhované je drahý = BEST OF DIE PRÍSTUPU Áno. Arkadaşlar ja tomu neverím. KLEBER KLEBER rovnaké a Michelle Michelle N CENTRAL GROUP v roku 1911 Klebe DE LAS AMERICA FACTORY BF Goodrich priniesli zmenu ako zavedené a európsky trh AD IC. 1951 DE BERU Michelle E AIT značku a typ často používaných značky. Cena / kvalita IDEÁLNY SPÔSOB v pneumatikách HEL TC VHODNÉ PRE koksu. BEN Aj USE po celé roky a PIRELLI Bridgestone na skúšku, ale tak rád by som najprv prijata Kleber z roku 2000 KMS, čo GORE. ČÍTAJTE VEĽMI POZITÍVNE k nim ihneď po obdržaní IN európskej internetovej stránky. Aj BEN ED SAHS kto odporučil. TENTO jednofarebné a ZEV nehovorí .... SYG

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Kleber DYNAXER HP3

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
E | B | 69 dB
185/70 R14 88 T 77 Kúpiť
E | B | 69 dB
195/45 R15 78 V 70 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Valivý odpor E BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE B 69 dB

Kleber DYNAXER HP3 test

2020 test ADAC s rozmerom: 235/55 R17 hodnotenie: uspokojivá
test TCS s rozmerom: 235/55 R17 hodnotenie: odporúčaný
test ÖAMTC s rozmerom: 235/55 R17 hodnotenie: odporúčaný
test ÖAMTC s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Bild s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá