Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Kleber KRISALP HP 2

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Kleber
Sezóna:
Zimné
Štítok:
D C B 72 dB
Viac informácií
Počet:
143 / ks
Kúpiť
3,9
Hodnotenie: Dobrá 341 názorov

Kleber KRISALP HP 2 popis

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Žiaden popis

Kleber KRISALP HP 2 recenzia

Celkové hodnotenie: 3,9 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 341 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 3,9
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 3,8
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 3,9

341 osôb ohodnotilo

 • 5 73 osôb
 • 4 168 osôb
 • 3 80 osôb
 • 2 19 osôb
 • 1 1 osôb

82% užívateľov odporúča túto pneumatiku

82%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 5180 dni. V tom čase sme získali 341 názorov.
Naši klienti spolu prešli 3175000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 2,6
  Kúpil som ich s autom, predávajúci sa pripojil košieľka zimné kolesá s novými pneumatikami, tešil, nové pneumatiky sú vždy vítané. Išiel som na nich asi 5000 míľ, a ja som veľmi sklamaný. Po prvé, pneumatika celkom hlasný, oveľa hlasnejšie než predtým som Randy Fulda Kristall Montero. Po druhé: nula trakcie na mokré alebo vlhké asfaltu - celkom tragédia, pohybujúce sa na nadšenie a dynamické zrýchlenie na 2. stupeň, je prakticky nemožné za iných ako suchý asfalt podmienky, za mokra na 3 možno spustiť nepríjemné prekvapenie a bez varovania, rozbiť priľnavosť. S dynamickým uvedenie do prevádzky a prechod 2-3 dlho snažia chytiť malú trakciu na mokrom asfalte. V rohoch v takých podmienkach, ako sú malé unášania na stranu. Tretí trakcie na suchej, bez výhrad, auto podsterowne ľahko, ale v rozumných medziach. Jedinou nevýhodou je, že pneumatiky pevne ju hojdať zo strany na stranu. Po štvrté: komfort celkom dobrý, ale je to skôr záležitosť profilu balonowatego. Za piate: ząbkuą ako lesný požiar. Kompetnie nevie poradiť s výkonom motora, hryzenie v prostrednom pruhu na pneumatiky na hnaciu nápravu stanovených, okrem zubov Celý pruh centrum je v tvare vlny ... Šiesty: sneh, v priemere, daj jazda, ale stále Fulda lepšie. Tam sú silné a / alebo ťažké vozidlá, neodporúčame ...

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 2,2
  Podľa môjho názoru, zlé pneumatiky a tak som vám poviem milí čitatelia. To všetko záleží na tom, kto má aký štýl jazdy je to, čo budete potrebovať, ak je pneumatika je rýchlejšia jeździcie Chválim Goodyear UltraGrip 7 + môj režim ostrenia je v pneumatikách, a sme veľmi radi, a ja mám VW Passat 1.8T 180PS a dovoľte mi, aby som vám povedať, že som sa ísť trochu rýchlejšie a vrúble v zlom brzdenie na každom povrchu, ale ak niekto ide v kľude typ ovládača je možné, že nikde v zhone a len jazdiť po meste nemusíte tráviť lepšie pneumatiky, myslím, že to bude byť dostatočná, oter je dobré, pretože nemám nosiť rýchlo preč bude 4 sezónu a vyzerá ako nové pneumatiky, a preto nedosahujú koniec predaja a hromadu Goodyear UltraGrip 8 alebo 3 Vredestein snowtrack priateľ a odporúča. Takže zhrnutie - Ak sa budete riadiť športové a jazda na horskom bicykli po nerovnom teréne, že nebude utrácať peniaze zbytočne, mesto a periférie + wstarczy riadneho fungovania tohto pneumatiku nechcete míňať peniaze zbytočne nie preto, že je to kvalitné pneumatiky!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 185/65 R15

  Hodnotenie: 4,6
  Poviem to som si kúpil sadu na začiatku sezóny do vášho BMW potom Odporúčaná cena 194 zł a názory, a môžem povedať, že to bola dobrá kúpa. Prestávky každý mesiac viac ako 1500 km mimo mesta a v meste, a to je jeden z najhorších ciest v Poľsku a ja som ohromený. Keď sa ostatní na povrchu bahna ľahko západky 50 som letel 90 a viac :) Snažil som sa im otočiť 8 a tam ich bolo potreba žiadna šanca :) hladkej ľadovej pneumatiky :) odpuściły pohybuje trochu ťažké pre nich suché, ale príjemný povrch na blate a zvírený sneh sú idealne.Żadna zatiaľ žiadny problém s niektorým podarilo sa mi odísť. V rohoch, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli spomaliť, pretože to môže byť klzké + pohon zadných kolies BMW. :) Pokiaľ ide o hluk nevšimol veľký rozdiel :) Aj ślinik pod kapotou reve hlasnejšie :) Pokiaľ ide o brzdenie sa hovorí, že občas ma napadlo, či som sa ísť po snehu je hladká, suchá dlažba bez rozdielu za predpokladu, že toto nie je západka ľad a nie ako torpéda. Celkovo veľmi odporúčame :) Som rád, že s ním.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 185/65 R14

  Hodnotenie: 1,8
  Po niekoľkých tisíc. najazdených kilometrov na snehu a ľadu v horách hovoria, že pneumatika je beznádejný. Myslel som, že skôr, keď sneh nie je, že Jedinou nevýhodou bola hladina hluku v suchých podmienkach, ale to, čo sa deje s autom na śniegu zlyhanie. Po Debica s-30 je fatálne snehu pneumatiku! Ja som úplne sklamaný, aj keď som Kleber rokov a som s nimi veľmi spokojný! Ale tieto zimné pneumatiky, to neplatí ani, len večný sklz, bočné sklz, konštantný opakované zvracanie snehu na horských kľukatých cestách snehové kopnym (v Debica nemysliteľné)! hluk!, jednoduchosť, s ktorou sa zmení ABS! takmer u konca a ja nemám jazdiť agresívne! Predtým som mal autá s ABSE niedopuszczać a snažil sa prekĺznuť. Okrem toho, vzhľad pneumatiky naznačuje dobré správanie aspoň v snehu a tam žiadna hranica medzi trakčné-string a padajúce auto do šmyku. Ja neviem, ako na strane pneumatiky, ale zreteľne cítiť dobre, keď sa dostanú do šmyku. Takže sa nemusíte odporučiť !!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/50 R17

  Hodnotenie: 3,9
  Ahoj, ja som šiel do predajcovi auto pneumatiky a aby som bol úprimný, to pre mňa, táto pneumatika je tragédia. Kým z hľadiska udržania na ceste, jazdu na mokrej alebo na snehu Úplne nemožno obviniť ich z ničoho, to je to, že generujú hluk vnútri vozidla pri rýchlosti 80 až 100 kmh pre mňa je aspekt, ktorý vylučuje tie, pneumatiky. Tak hlasno, hučanie vrátiť predajcovi, byť si istý, že každý z ložiska je chybný, alebo len pneumatiky sú nečisté, a to aj napriek tomu, že nová. To, čo sa ukázalo, technik povedal, že pneumatika tak malý, že je to len tak hlasno na asfalte ... Uistite sa, že pneumatiky navštívili v oblasti, kde bola diagnóza potvrdená. Ak žijete v oblasti, kde je veľa snehu v zime na ceste, to nie je šťastný, ale v súčasných slabých zimách, kedy väčšinu času to je čierne vodiči asfalt, ktorí ocenia ako pokoj (pre zimné pneumatiky) pracovné kolesá by sa odporučiť niečo iné, pretože tie sú naozaj veľmi hlučný.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Kleber KRISALP HP 2

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
C | C | 72 dB
225/45 R17 94 V 134 Kúpiť
D | C | B 72 dB |
205/50 R16 87 H 143 Kúpiť
C | C | B 72 dB |
225/50 R16 96 H 113 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor D BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE C
Kod QR

Kleber

53318

205/50 R16 87 H

C1

72

 • Kleber
 • KRISALP HP 2
 • 205/50 R16
 • 87
 • H
 • D
 • C
 • B
 • 72 dB
 • Áno
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Kleber KRISALP HP 2 test

2016 test Auto Bild s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom: 185/60 R15 hodnotenie: uspokojivá