Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Všetci

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Celoročné

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Celoročné pneumatiky

Rebríček celoročných pneumatík

Predstavujeme súhrn najlepších celoročných pneumatík vygenerovaných na základe hodnotenia užívateľov nášho portálu. Názory sú založené na skúsenostiach z denného použitia jednotlivých modelov pneumatík.

celoročná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (83 názorov)
Letné s homologizáciou na zimu Hodnotenie 4,3 111130 (212 názorov)
celoročná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (70 názorov)
celoročná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (168 názorov)
celoročná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (53 názorov)
celoročná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (27 názorov)
celoročná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (140 názorov)
celoročná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (42 názorov)
celoročná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (77 názorov)
celoročná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (46 názorov)
celoročná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (99 názorov)
celoročná pneumatika Hodnotenie 4,1 111110 (45 názorov)
celoročná pneumatika Hodnotenie 4,1 111110 (250 názorov)
celoročná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (105 názorov)

Bestsellery

Najlepšie predávajúce sa modely celoročných pneumatík v našom obchode. Produkty, ktoré kombinujú kvalitu a atraktívne ceny - funkcia najčastejšie požadované vodiči.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,84 na základe 5700 hodnotení

Celoročné pneumatiky

Celoročné pneumatiky

Celoročné pneumatiky kombinujú vlastnosti letných a zimných pneumatík. Tento typ pneumatiky je kompromisom, ktorý si kladie za cieľ naplniť očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. Celoročné pneumatiky budú fungovať dobre bez ohľadu na počasie. Sú vyrábané s myšlienkou spojiť výhody letných a zimných produktov. Sklad gumovej zmesi použitej v celoročných pneumatikách je navrhnutý tak, aby zaistil čo najlepší výkon v ako v príjemných tak aj mrazivých podmienkach. Tým zaisťuje optimálny výkon po celý rok. Hlavnou výhodou celoročných pneumatík je ich univerzálnosť. Vzor dezénu na celoročnej pneumatike pripomína zimnú pneumatiku. V strednej časti je viac zárezov, ktoré poskytujú dobrú trakciu na snehu. Vonkajšia časť behúňa je vyrobená z masívnych blokov menšieho počtu - čo zodpovedá letným pneumatikám a to práve oni zabezpečujú stabilitu pri jazde vo vyšších rýchlostiach. Celoročné pneumatiky sú označené M+S (mud and snow - blato a sneh). V niektorých prípadoch môžeme nájsť aj piktogram s troma vrcholmi snehovej vločky, alebo nápis ALL SEASON. Používanie celoročných pneumatík Vám umožní ušetriť čas pri sezónnej zmene pneumatík. Taktiež zníženie prevádzkových nákladov vozidla spojených s návštevou v autoservisoch. Celoročné pneumatiky sú najlepšie v meste kde nenájdeme sneh na ceste po celý čas. Veľmi dobre sa správajú na povrchu kde je malé množstvo snehu. Sú vhodné pre vodičov, ktorí preferujú pokojný štýl jazdy a prejazdia ročne maximálne 6000 km a nejazdia často na dlhé trasy.

Články o celoročných pneumatikách

Články o celoročných pneumatikách

Sezóna

Pneumatiky sú rozdelené na letné pneumatiky, zimné pneumatiky a pneumatiky celoročné. Celoročné pneumatiky sú charakterizované vyváženým výkonom vo všetkých podmienkach. Zimné pneumatiky majú dobrý výkon na všetkých druhoch povrchu a pri nízkych zimných teplotách. Letné pneumatiky zaisťujú bezpečnosť na suchých a mokrých povrchoch pri teplotách nad 7 ° C. Prezrite si našu ponuku celoročných pneumatík.

Producent

Na trhu s pneumatikami sú stovky výrobcov pneumatík. Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík a najpopulárnejších výrobcov.

Rozmer

Pneumatiky sú k dispozícii v mnohých rôznych veľkostiach. Pozrite sa na naše celoročné pneumatiky s rozmerom, ktorý Vás zaujíma.

13,0"