Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Celoročné pneumatiky

Tiež známe ako univerzálne alebo celoročné. Predstavujú kombináciu vlastností letných a zimných pneumatík.
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Bestsellery

Najlepšie predávajúce sa modely celoročných pneumatík v našom obchode. Produkty, ktoré kombinujú kvalitu a atraktívne ceny - funkcia najčastejšie požadované vodiči.

Rebríček celoročných pneumatík

Predstavujeme súhrn najlepších celoročných pneumatík vygenerovaných na základe hodnotenia užívateľov nášho portálu. Názory sú založené na skúsenostiach z denného použitia jednotlivých modelov pneumatík.

4,1

111150

(250 názorov)

4,3

111150

(212 názorov)

4,2

111150

(140 názorov)

4,0

11110

(105 názorov)

4,5

111150

(83 názory)

4,0

11110

(58 názorov)

4,2

111150

(77 názorov)

4,2

111150

(27 názorov)

Producent

Na trhu s pneumatikami sú stovky výrobcov pneumatík. Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík a najpopulárnejších výrobcov.

Celoročné pneumatiky

Celoročné pneumatiky
Celoročné pneumatiky kombinujú vlastnosti letných a zimných pneumatík. Tento typ pneumatiky je kompromisom, ktorý si kladie za cieľ naplniť očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. Celoročné pneumatiky budú fungovať dobre bez ohľadu na počasie. Sú vyrábané s myšlienkou spojiť výhody letných a zimných produktov. Sklad gumovej zmesi použitej v celoročných pneumatikách je navrhnutý tak, aby zaistil čo najlepší výkon v ako v príjemných tak aj mrazivých podmienkach. Tým zaisťuje optimálny výkon po celý rok. Hlavnou výhodou celoročných pneumatík je ich univerzálnosť. Vzor dezénu na celoročnej pneumatike pripomína zimnú pneumatiku. V strednej časti je viac zárezov, ktoré poskytujú dobrú trakciu na snehu. Vonkajšia časť behúňa je vyrobená z masívnych blokov menšieho počtu - čo zodpovedá letným pneumatikám a to práve oni zabezpečujú stabilitu pri jazde vo vyšších rýchlostiach. Celoročné pneumatiky sú označené M+S (mud and snow - blato a sneh). V niektorých prípadoch môžeme nájsť aj piktogram s troma vrcholmi snehovej vločky, alebo nápis ALL SEASON. Používanie celoročných pneumatík Vám umožní ušetriť čas pri sezónnej zmene pneumatík. Taktiež zníženie prevádzkových nákladov vozidla spojených s návštevou v autoservisoch. Celoročné pneumatiky sú najlepšie v meste kde nenájdeme sneh na ceste po celý čas. Veľmi dobre sa správajú na povrchu kde je malé množstvo snehu. Sú vhodné pre vodičov, ktorí preferujú pokojný štýl jazdy a prejazdia ročne maximálne 6000 km a nejazdia často na dlhé trasy.
Začnite nakupovať