Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Osobné pneumatiky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Bestsellery

Pozrite si osobné pneumatiky najlepšie hodnotené užívateľmi. Naša databáza názorov ohľadom pneumatík je najväčšou na internete. Hľadáte najlepšie automobilové pneumatiky? Pozývame Vás k prečítaniu rebríčka letné a zimné pneumatiky pre Vaše vozidlo. Predstavujeme Vám ponuku osobných pneumatík na leto a zimu s najlepším hodnotením vodičov, ktorí ich testovali v praxi.

Celoročné
od 71 Prezrieť ponuku
Letná sezóna
od 45 Prezrieť ponuku
Letná sezóna
od 95 Prezrieť ponuku

Najčastejšie kupované osobné pneumatiky

Predstavujeme osobné pneumatiky najčastejšie kupované našimi zákazníkmi. Tu si môžete prečítať najobľúbenejšie modely pneumatík pre osobné autá. K dispozícii sú letné a zimné pneumatiky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a prijateľnou cenou. Zobraziť všetky najpredávanejšie v našom obchode. Pozrite si a kúpte osobné pneumatiky, ktoré splnia Vaše očakávania.

Letné pneumatiky na osobné auto

4,2

111150

(1031 názorov)

4,2

111150

(659 názorov)

4,4

111150

(556 názorov)

Zimné pneumatiky na osobné auto

4,4

111150

(621 názorov)

4,3

111150

(604 názory)

4,2

111150

(478 názorov)

4,2

111150

(420 názorov)

4,3

111150

(375 názorov)

Osobné pneumatiky

Osobné pneumatiky

Auto rozdelené do letné, zimné a celoročné. Dezén týchto pneumatík môže mať vzor symetricky, asymetricky alebo riadiaci. Letné pneumatiky by mal byť používané od jari do jesene, kedy teplota vzduchu je vyššia než 7 ° C. Pri nižších teplotách tieto pneumatiky strácajú svoje vlastnosti. Vtedy sa oplatí namontovať zimné pneumatiky, ktoré vzhľadom na použitý materiál a behúň sú skvelé pre jazdu v zimných podmienkach. Zimné pneumatiky sú odlišné od letných väčším počtom výrezov a drážok, ktoré zaisťujú dobré správanie na snehu. V letných pneumatikách sú použité všetky vzory behúňa dezény, avšak tu sa používajú iba dva vzory: asymetrické a smerové. Celoročné pneumatiky majú plusy letných aj zimných pneumatík. Tieto pneumatiky majú dobrý výkon po celý rok, bez ohľadu na ročné obdobie a poveternostné podmienky. Celoročné pneumatiky sú určené pre vodičov s pokojným štýlu jazdy, ktorí najazdia ročne cca. 6000 km. Kým letné pneumatiky sú vhodné pre vodičov, ktorí vzťahujú na dynamický a agresívny štýl jazdy 5 až 6000. km ročne. Výrobcovia pneumatík pre osobné autá sa neustále snažia vyrábať pneumatiky, ktoré sa charakterizujú vynikajúcu priľnavosť na mokrom aj suchom povrchu, krátkou brzdnou dráhou a vysokou efektivitou využitia paliva pri vysokom jazdnom komforte. Počas tvorenia zimných pneumatík je ozajstnou výzvou vytvoriť pneumatiku, ktorá by mala veľmi dobrú priľnavosť na čerstvom snehu, brečke tak aj v daždi a pritom by sa vyznačovala nízkou hlučnosťou.

Značky pneumatík

Výrobcov pneumatík je veľa - pozrite si online naše obľúbené pneumatiky pre autá, zoradené nižšie podľa značky. Podľa vozidla, ktoré prevádzkujete, kde a ako jazdíte si zvoľte nízkorozpočtové alebo prémiové pneumatiky. Máme v ponuke obrovskú kolekciu Michelin, Pirelli, Continental, Dunlop a Goodyear.

Začnite nakupovať