Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Všetci

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Osobné

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Osobné pneumatiky

Osobné pneumatiky

Pozrite si osobné pneumatiky najlepšie hodnotené užívateľmi. Naša databáza názorov ohľadom pneumatík je najväčšou na internete. Hľadáte najlepšie automobilové pneumatiky? Pozývame Vás k prečítaniu rebríčka letné a zimné pneumatiky pre Vaše vozidlo. Predstavujeme Vám ponuku osobných pneumatík na leto a zimu s najlepším hodnotením vodičov, ktorí ich testovali v praxi.

Letné pneumatiky

Zimné pneumatiky

Najčastejšie kupované osobné pneumatiky

Predstavujeme osobné pneumatiky najčastejšie kupované našimi zákazníkmi. Tu si môžete prečítať najobľúbenejšie modely pneumatík pre osobné autá. K dispozícii sú letné a zimné pneumatiky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a prijateľnou cenou. Zobraziť všetky najpredávanejšie v našom obchode. Pozrite si a kúpte osobné pneumatiky, ktoré splnia Vaše očakávania.

Letné pneumatiky

Zimné pneumatiky

 • Imperial Snowdragon HP
  Imperial Snowdragon HP

  Žiaden opis

 • Nokian WR D4
  Nokian WR D4

  Pneumatika Michelin Alpin A4 sa zúčastnila prestížnych testov pneumatík: V roku 2016 získala 3. ...

 • Goodride SW608
  Goodride SW608

  Goodride SW608 je inovatívny výrobok určený pre použitie v zimnom období. Táto pneumatika poskytuje ...

 • Nokian WR A4
  Nokian WR A4

  Nokian WR A4 sú zimné pneumatiky prémiovej triedy, ktoré boli vybavené asymetrickým vzorom dezénu. ...

 • Dunlop Winter Sport 5
  Dunlop Winter Sport 5

  Pneumatika Dunlop Winter Sport 5 sa zúčastnila prestížnych testov pneumatík: V roku 2016 získala 1. ...

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,80 na základe 115841 hodnotení

Osobné pneumatiky

Auto rozdelené do letné, zimné a celoročné. Dezén týchto pneumatík môže mať vzor symetricky, asymetricky alebo riadiaci. Letné pneumatiky by mal byť používané od jari do jesene, kedy teplota vzduchu je vyššia než 7 ° C. Pri nižších teplotách tieto pneumatiky strácajú svoje vlastnosti. Vtedy sa oplatí namontovať zimné pneumatiky, ktoré vzhľadom na použitý materiál a behúň sú skvelé pre jazdu v zimných podmienkach. Zimné pneumatiky sú odlišné od letných väčším počtom výrezov a drážok, ktoré zaisťujú dobré správanie na snehu. V letných pneumatikách sú použité všetky vzory behúňa dezény, avšak tu sa používajú iba dva vzory: asymetrické a smerové. Celoročné pneumatiky majú plusy letných aj zimných pneumatík. Tieto pneumatiky majú dobrý výkon po celý rok, bez ohľadu na ročné obdobie a poveternostné podmienky. Celoročné pneumatiky sú určené pre vodičov s pokojným štýlu jazdy, ktorí najazdia ročne cca. 6000 km. Kým letné pneumatiky sú vhodné pre vodičov, ktorí vzťahujú na dynamický a agresívny štýl jazdy 5 až 6000. km ročne. Výrobcovia pneumatík pre osobné autá sa neustále snažia vyrábať pneumatiky, ktoré sa charakterizujú vynikajúcu priľnavosť na mokrom aj suchom povrchu, krátkou brzdnou dráhou a vysokou efektivitou využitia paliva pri vysokom jazdnom komforte. Počas tvorenia zimných pneumatík je ozajstnou výzvou vytvoriť pneumatiku, ktorá by mala veľmi dobrú priľnavosť na čerstvom snehu, brečke tak aj v daždi a pritom by sa vyznačovala nízkou hlučnosťou.