Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Nokian

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Nokian

Pneumatiky Nokian

Nokian Tyres PLC je lídrom na škandinávskom trhu vo výrobe pneumatík. Spoločnosť bola založená v roku 1988. Avšak, jeho história siaha až do roku 1898, kedy gumárenská továreň sídlila v Oy Suomen Gummitehdas. Firma začala vyrábať pneumatiky v roku 1932. Najslávnejší model Nokian: Hakkapelitta sa na trhu objavili v roku 1936.

Nokian sa špecializuje na výrobu zimných pneumatík, ktoré pracujú vo veľmi ťažkých škandinávskych podmienkach. Nokian tvorí pneumatiky odolné voči ťažkým podmienkam ako sú studené zimy.

Firma ponúka osobné, dodávkové, 4x4, nákladné, bicyklové, roľnícke, poľnohospodárske a lesnícke. Pneumatiky fínskej spoločnosti sú umiestnené v strednej triede a HP.

Firma je známa pre realizáciu inovatívnych a ekologicky šetrných technológií. Nokian sa ako prvý producent preslávil svojimi zimnými pneumatikami, ako aj prvých ekologických pneumatík s použitím nízko aromatických olejov.

Firma má továrne vo Fínsku a Rusku.

Hodnotenie letných pneumatík Nokian

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (2 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (40 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (419 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (205 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Nokian

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (7 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (1 názor)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (275 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (22 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (592 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Nokian v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Nokian, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

 • Nokian WR A3
  Nokian WR A3

  Nokian WR A3 je zimná pneumatika určená pre najvýkonnejšie vozidlá, ktoré vyžadujú presné a ...

 • Nokian WR
  Nokian WR

  Nokian WR Nokian WR je zimná pneumatika určená pre osobné automobily, ktorá svojím majiteľom ...

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Nokian Sú to modely značiek Nokian, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

 • Nokian zLine
  Nokian zLine

  Nokian zLine Pneumatika Nokian zLine bola vyvinutá pre rýchlu jazdu a radí sa do kategórie ...

 • Nokian zLine SUV
  Nokian zLine SUV

  Nokian zLine SUV je novinkou na trhu, ktorého hlavnou úlohou je zlepšiť stabilitu vozidla za ...

História značky

Mobilné telefóny – to je prvé, čo sa v mysli väčšiny ľudí vynára pri hesle "Nokia". Nokia je však aj mesto vo Fínsku, v ktorom v roku 1898 vznikla firma Finnish Rubber Works, predok firmy Nokian, najväčšieho výrobcu automobilových pneumatík v Škandinávii od mnohých rokov. Logo značky Nokian. Nad riekou Nokianvirta  Jej začiatky je možné hľadať v druhej polovici devätnásteho storočia, kde v roku 1865 v juhozápadnom Fínskom mestečku Tampere založil inžinier baníctva Knut Fredrik malý podnik pôsobiaci v lesnom priemysle. Postupne ho preniesol do mestečka Nokia pri rieke Nokianvirta. Bola to prvá a jedna z troch firiem, ktoré boli neskôr zahrnuté do koncernu Nokia Corporation. Od názvu mesta pochádza aj názov firmy – Nokia Wood Mills, avšak treba mať na zreteli, že slovo "nokia" znamená vo fínskom jazyku lasica lesná.  Tridsať tri rokov neskôr, teda v roku 1898, bola založená firma Finnish Rubber Works (Fínske gumové podniky, v materskom jazyku to je Suomen Gummitehdas Oy). V roku 1904 začína pracovať fabrika FRW postavená v meste Nokia. Na začiatku dvadsiateho storočia firma preberá Nokia Wood Mills a v roku 1967 dochádza k spojeniu obidvoch podnikov so spoločnosťou Finnish Cable Works založenou v roku 1912 a tým sa začala éra Nokia Corporation. Produkcia pneumatík Nokian Najprv bicykle, potom autá  Vráťme sa k ... Viac

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Nokian

Pneumatika Letné Nokian Line

Bezpečné pneu
Hodnotenie: 5,0 11111

Podľa môjho názoru pneumatiky rozhodne odporučam. Samotný vzhľad pneumatiky je veľmi dobrý. Oveľa lepšie ako pneumatiky z nižšej police typu Debica a Uniroyal. Objednal som si predtým tak vychvaľovné Uniroyal RainExpert, ale keď som ich videl naživo vrátil som ich do obchodu. Bočné steny sú veľmi mäkké a veľmi nerovnomerné. (Možno boli zle skladované?) Nechcel som riskovať ich montážou a vrátil som ich do obchodu pokiaľ to bolo ešte možné. V prípade Nokian Line nič také sa nedialo. Bočná stena je pevná a má dostatočnú tuhosť. Zaujímavosťou je, indikátor opotrebenia behúňa vo forme číslic 4-8, ktoré miznú spolu s opotrebením pneumatiky. Mechanické vlastnosti sú veľmi dobré. Neboli zistené žiadne problémy s ich vyvážením, žiadne vibrácie, sťahovanie pri jazde, atď .. Pneumatiky sú veľmi tiché, mám pocit, že odpor nie je veľký, a to ako pri jazde tak aj zatáčkach. Pokiaľ ide o jazdné vlastnosti tiež veľmi dobré. Kúpil som si tieto pneumatiky pre vysoký jazdný komfort a nebol som sklamaný. Pneumatika oveľa lepšie tlmí nerovnosti ako Bridgestone Turanza, ktoré som mal predtým: pneumatiky všeobecne celkom v pohode, ale rozhodne príliš tuhé na našich cestách. V prípade Nokian Line nerovnosti sú tlmené veľmi dobre. Pneumatika je ani príliš tvrdá, ani príliš mäkká, skôr pružná. Pokiaľ ide o štatovanie, brzdenie a zákruty prakticky všetko je v pohode. A to ako na suchej tak aj mokrej vozovke. Pri pomerne rýchlych zákrutách sa pneumatiky trochu ohýbajú, ale bez straty priľnavosti. Ak to zhrniem tieto pneumatiky odporúčam vodičom s miernym štýlom jazdy, ktorí hľadajú pohodlie, skôr než športový výkon. Celkovo vzaté neviem, ako sa správajú pri agresívnej jazde. V každom prípade jazdí sa na nich veľmi dobre a bezpečne. Najlepšie pneumatiky na akých som doteraz jazdil. Veľmi úspešný produkt. Ja určite odporučam Nokian Line.

Pneumatika Letné Nokian zLine

Dobré pneumatiky na suchu a veľmi veľmi dobre v daždi.
Hodnotenie: 5,0 11111

Nedávno som hľadal nové pneumatiky po 10 rokoch používania hlavne pneu Goodyear a bol som s nimi všetkým veľmi spokojní, teraz som vybral Nokian zLine. Moje auto je veľmi ťažké a preto vždy potrebuje slušné pneumatiky, môžem im dôverovať, a bol som s tou pneumatikou veľmi spokojný, lebo dokonale zachytávala všetku vodu, čo hrá podstatnú rolu pri bezpečnosti, ale po čase Goodyear Eagle F1 už boli pre mňa trochu drahé, takže som prečítal všetky recenzie našiel som Nokian zLine a povedal som, že by som to mohol skúsiť. Som veľmi rád, lebo sú rovnako dobré v daždi ako Eagle F1 a oveľa tichšie! Zdá sa, že lepšie než som očakával, sú tichšie. Idem z Írska do Talianska za päť týždňov, tak uvidím, ako budú jazdiť po diaľnici, mám pocit, že bude všetko v poriadku. Sú ideálne pre moje auto Saab 95 Combi Aero. Odporúčam pre môj typ automobilu, nemusia byť vhodné pre všetky vozidlá, ale možno, že sú lepšie na veľké ťažké vozidlá, ale vidím, že niektorí ľudia píšu v recenziách, že ich montujú aj na menšie autá. Ja určite znova kúpim Nokian zLine.

zimné pneumatiky Nokian

opona Zimné Nokian WR D4

Veľmi dobrá pneumatika bez ohľadu na počasie.
Hodnotenie: 5,0 11111

Pneumatiky Nokian WR D4 mám ponad dva mesiace. Prešiel som na nich okolo 1200 km na aute so 150 koňmi, ktoré váži 1,5 tony. Hlavne po meste. Prvé čo som si všimol keď ich priniesol kuriér bol zápach gumy. Netypický iný, než štandardné pneumatiky. Z toho čo som čítal pridali do zmesi repkový olej, teda možno to je dôvodom tohoto efektu. Skutočne tie pneumatiky voňajú inak, než ostatné. Nie som z tých čo si potrpia na vzhľade dezénu, je mi to úplne jedno. Pre mňa je dôležité aby dobre brzdila, odvádzala vodu a brečku. Na druhom mieste je hlučnosť a na treťom valivý odpor. ale musím priznať, že vzhľad dezénu je unikátny a celkom dobre sa prezentuje. Čo sa týka priľnavosti na suchom sa drží dobre a je tichá, nepíska na zákrutách. Pri vysokých rýchlostiach na diaľnici mi šum neprekáža, je minimálne preto dávam veľký plus pre Nokiana. Mal som možnosť jazdiť aj v meste počas veľkých dažďov. Namiesto cesty bol potok. Som nadšený z toho ako zvláda takéto situácie. Pri rýchlosti 70 km/h v takýchto podmienkach som počul len šum pneumatík po vode a auto sa ukážkovo držalo podložky. Deformácie a voda? Pre tieto gumy žiaden problém. Brzdenie? Pri rýchlosti 70km/h v takých dažďových podmienkach? Nevšimol som si rozdiel v porovnaní s brzdením na suchej ceste. Čo sa týka zimných podmienok tak sneh bol len pár dní aj trochu vody, ale tie gumy to zvládli. Na brečke tiež super. Ale je to príliš málo na to aby som im mohol dať dôveryhodnú recenziu. Podľa mňa sa správajú perfektne rovnako na suchej ako aj na mokrej vozovke. Pokiaľ ide o valivý odpor, tak som si nevšimol žiadnu zvýšenú spotrebu po zmene letných Pirelli na tieto Nokian WR D4, ale počkám s hodnotením z dôvodu malej pokonanej vzdialenosti. Životnosť tiež nehodnotím z toho istého dôvodu. Tlmenie nerovností – podľa mňa úplne zbytočný parameter. Záleží to od výšky gumy, jej napumpovania aj zavesenia. Podľa môjho názoru pneumatiky prémiovej triedy majú veľmi podobné parametre tlmenia. Preto to tiež nebudem hodnotiť. Ak máte vyšných 280 EUR a chcete kúpiť zimné pneumatiky, tak isto odporúčam Nokian WR D4. Ak nie to myslím si, že Barumy tiež zvládnu dobre také podmienky, ale oplatí sa investovať do pneumatík, predsa to je jediný element, ktorý spája auto s vozovkou... Na zakončenie: po namontovaní týchto pneu mojou najväčšou obavou bolo koľko času budem potrebovať na odsneženie auta a či prídem včas do práce , než to či zvládnu dnešné počasie.

opona Zimné Nokian WR D3

Dobrá alternatíva k Conti a Goodyear
Hodnotenie: 4,0 11110

Hodnotím pneumatiky Nokian WR D3 v rozmere 185/60R14 82 T ruskej produkcie. Vo svojej stanovisku recenzii bude menovať aj ďalšie zimné pneumatiky, ktoré som používal, a boli to Goodyear UltraGrip 6, Fulda Kristall Montero, Kleber Krisalp HP a BFGoodrich Winter Gforce. Vybral som si túto pneumatiku, pretože hodnotenie používateľov, cena a skutočnosť, že v testoch bola posudzovaná ako univerzálna pneumatika, na tom mi záležalo najviac. Po obdržaní kuriérskou službou som bol sklamaný z ich vzhľadu. Rozhodne nevyzerala na pneu z prémiovej triedy. Neboli žiadne problémy s vyvažovaním. Pneumatika Nokian WR D3 nie je z najtichších. Ale je určite tichšia ako Goodyear, ale hlasnejšia než Kleber a BFGoodrich, ktoré mám na 2 autách. Brzdenie, riadenie, priľnavosť na mokrých i suchých podmienkach je veľmi dobrá a najlepšie zo všetkých pneumatík, ktoré som mal. V tomto ohľade nemôžem tejto pneumatike nič vytknúť. Možno, že v teste Continental dopadne lepšie, ale objektivita testov je aká jé. Celkom dobre tiež potláča nerovnosti. Môžem bezpečne odporučiť túto pneumatiku, a to aj pre tých, ktorí jazdia pomerne agresívne. Pneumatika je predvídateľná, a dobre, môžete cítiť kedy stráca priľnavosť. Cena veľmi priaznivá. Podľa môjho názoru súperia s pneumatikami Goodyear a Continentalom. Odporúčam.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 4,32 na základe 3180 hodnotení

Modely pneumatík Nokian

Všetky modely značiek pneumatík Nokian k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Nokian z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Letné pneumatiky

Pozrite si ponuku letných pneumatík Nokian. Letné pneumatiky sú určené pre použitie od jari do jesene. Vyberte si vhodné letné pneumatiky Nokian.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Nokian. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Nokian.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Nokian. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Nokian.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Nokian. Každá pneumatika Nokian je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.