Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Všetci

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Letné

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Letné pneumatiky

Hodnotenie letných pneumatík

Rebríček letných pneumatík je tvorený na základe hodnotení pridaných užívateľmi našich webových stránok. Jedná sa o súhrn 10 najlepšie hodnotených letných modelov pneumatík.

letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (47 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (163 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (27 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (391 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (989 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (607 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (41 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (123 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (406 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (172 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (182 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (119 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (58 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (32 názorov)

Bestsellery

Predstavujeme najlepšie predávajúce sa modely letných pneumatík. Jedná sa o produkty, ktoré sú najobľúbenejšie medzi našimi zákazníkmi. Najpredávanejšie pneumatika sú kombináciou dobrej kvality a priaznivej ceny.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,76 na základe 74437 hodnotení

Letné pneumatiky

Letné pneumatiky

Letné pneumatiky sú určené pre použitie v období od jari do jesene. Zmesi letných pneumatík sú projektované s mysľou o teplotách nad 7 stupňov Celzia. Pod touto hranicou tratia svoje trakčné vlastnosti a tvrdnú. Letný typ pneumatík môže mať smerový, asymetrický alebo symetrický dezén. Letné pneumatiky majú v dezéne menšie zárezy a lamely pre zvýšenie trakcie na povrchoch, ktoré veľmi často stretávame v letných suchých podmienkach. Vzory dezénov u letných pneumatík okrem dobrej priľnavosti na suchom povrchu sú charakteristické aj dobrým odprevádzaním vody a odolnosťou voči aquaplaningu. Pneumatiky tohto typu sú odporúčané vodičom, ktorí jazdia viac ako 5-6 tisíc kilometrov ročne, veľmi často mimo mesta, alebo kombinovane (mesto - trasa). Je to tiež dobrou voľbou pre osoby, ktoré jazdia agresívne a rýchlo, pretože tieto pneumatiky poskytujú najvyššiu úroveň bezpečnosti pri jazde vysokou rýchlosťou. Letné pneumatiky sa vyznačujú svojou tým, že sú tiché v porovnaní so všetkými typmi pneumatík a to znamená, že sú najpohodlnejšie. Kontúra okolo behúňa letnej pneumatiky je okrúhla. Vďaka tomu pneumatika zaisťuje nízky valivý odpor a vysokú priľnavosť. Nízky valivý odpor zabezpečí zníženie spotreby paliva a zníženie emisií oxidu uhličitého (CO2) do atmosféry. S ohľadom na vyššie uvedené funkcie sa môžete stretnúť s množstvom letných pneumatík, ktoré sú označené ako ekologické výrobky, ktoré zaručujú nízku spotrebu a tichú prevádzku. Letné pneumatiky sa opotrebovávajú pomalšie v porovnaní s celoročnými či zimnými pneumatikami a to vďaka použitiu tvrdšej gumovej zmesi na výrobu pneumatík. Letné pneumatiky poskytujú vynikajúcu trakciu na suchej aj mokrej vozovke. Výrobcom použité technológie zaručujú zminimalizovanie spotreby paliva, akustický komfort a bezpečnosť. Na letných pneumatikách nenájdete typické označenia, ktoré predurčujú pneumatiku na daný typ sezóny.

Testy letných pneumatík

Predstavujeme testy pneumatík organizované rôznymi organizáciami a redakciami automobilových magazínov. Testy pneumatík sú obyčajne považované za najlepší, najspoľahlivejší a dôveryhodnejší zdroj informácií o výkonoch konkrétnych modelov pneumatík. Medzi mnohými parametrami, ktoré majú vplyv na výsledky testov, z ktorých najdôležitejšie je bezpečie, teda brzdenie pneumatiky, vplyv na spotrebu pohonných hmôt, odolnosť proti oderu a ďalšie. Na výsledky testov pneumatík sa spoliehajú výrobcovia aj vodiči pneumatík na celom svete.

Sprievodca letných pneumatík

Články o letných pneumatikách

Sezóna

Na trhu existuje rozdelenie na letné pneumatiky, zimné pneumatiky a pneumatiky celoročné. Letné pneumatiky majú dobrý výkon na suchých a mokrých povrchoch pri teplotách nad 7 ° C. Zimné pneumatiky poskytujú bezpečnosť v cestných pomerom v zimných a ročne pneumatiky sú kombinácia vlastností letných a zimných pneumatík. Pozrite sa na našu ponuku letných pneumatík.

Producent

V súčasnosti vo svete existujú stovky výrobcov pneumatík. Pozrite si ponuku letných pneumatík najobľúbenejších výrobcov.

Rozmer

Existuje veľa veľkostí letných pneumatík. Pozrite sa na naše letné pneumatiky v najobľúbenejších veľkostiach.

13,0"