Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Kormoran

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Kormoran

Pneumatiky Kormoran

Hodnotenie letných pneumatík Kormoran

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,8 111180 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (4 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (7 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Kormoran

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (3 názory)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,6 111600 (85 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,0 11100 (796 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Kormoran v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Kormoran, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Kormoran Sú to modely značiek Kormoran, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Kormoran

Pneumatika Letné Kormoran GAMMA B2

Dobrý produkt za rozumnú cenu
Hodnotenie: 3,7 111700

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Pohybujem 200 jazdecký Sonáta roku 2012 a poviem, že cez týždeň premýšľať, čo kúpiť pre svoje opotrebovaného Continentale. Vzal som šancu, pretože je mi ľúto výdavky 2500 Zbrusu nové pneumatiky najmä, že podľa mňa sú ceny výrazne prohibitívne pre každodenné jazdy, ak nemáte žiadne auto super prémiové a letieť do Európy po 3000 km mesiac po diaľniciach. Pneumatiky majú jednu veľkú výhodu v súlade sa mi, že je senzačný potlačiť nerovnosti na profile 45 Súťaž trvá zuby a paží. Jazdí jednoducho a pohodlne profil robí na základe dojmov pneumatík ..... ako veľké plus. Pneumatiky nie sú tichý, ale nie príliš hlasno v porovnaní s Continental tejto veľkosti je hlasnejší, Conti. 140 za hodinu a auto môže slobodne hovoriť a verte mi, že som pokojný, pretože auto motor 2.4 GDI pracoval ako elektrikár, takže budete počuť len zvuk pneumatík a vzduchu. Za chodu nasucho pri teplote asi 90km som vstúpil do rohu a auto vykonal perfektne. Dážď nezaznamenali žiadne problémy, ale ja skúša to len v meste dažďa v mestskej prevádzke. Ak zhrnieme pneumatiku stojí za ich peniaze lepšie ako nová kormorán používa značku pneumatík, čo môže prekvapiť skryté chyby. Pneumatika má ochranu chvastať a dobre chráni ráfik pred odreniny. Zero bitie a problémy vyrovnávanie a auto ide ako nové. Podľa mňa jazdiť na mesto a výlety cez víkend mimo mesta alebo na dovolenku dosť, a škoda na preplatí iné pneumatiky 2 alebo 3 tisíc.

Pneumatika Letné Kormoran IMPULSER

Autor:ZYNTEK
Hodnotenie: 1,0 10000

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

"Charakteristickým rysom pneumatík Kormoran Impulser je veľmi dobrá priľnavosť na mokrej vozovke" - v priamom smere pri konštantnej rýchlosti. Kúpil som, pretože to bola propagácia - Bývam v meste, s množstvom "kocky" a boors tragédiu mokré na mokrom asfalte - tragédia. Odtok vody alebo vody pri jazde nad stavom behúňa - niezauważyłem niektoré špeciálne veci, takže si nemusíte ukradnúť názory. komfort a hluk - prijal som žiadnu zvláštnu pozornosť. Ľad a sneh ako ja viem, to sú letné pneumatiky, takže nie je o čom hovoriť, ale tragédiu. Vzhľad - ako umyť a strieka určitú prípravu na pneumatiky, alebo dokonca blyští do kokpitu - skvelé. Ale to nie je pohľad na to, a to väčšinou do auta zastavil v pravý čas, pretože, ako to je, aby sa rozišli rozptýliť hamocać musí byť vždy a všade - a to pneumatika nezaručuje. Aj keď v Poľsku a nie nejaký iný neodporúčam "Chlapci, že kormorán a robiť niečo, čo slušný čoby (my) boli splnené, a vybral poľský výrobok." Zdravím a prajem vám baviť sa na Silvestra po úspešnom Vianociach, a študenti vietor skúšky povedal jakieć fúkal pomôcky. PS - Ale poznámka o .....

zimné pneumatiky Kormoran

opona Zimné Kormoran SNOWPRO

Autor:axel
Hodnotenie: 3,4 111400

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Sudca len pneumatiky na suchej i mokrej vozovke (in sneh nie je začiarknuté, ľad má byť hroty) - sú už ide o od začiatku októbra. Keď prší pri teplote 0-10 ° správajú oveľa lepšie než letné Conti EP (nemal by som porovnávať letné a zimné pneumatiky, ale kontakt je teoreticky obdobie a za týchto podmienok ešte môžem jazdiť za rok) Głośnawe na 70-80, ale predovšetkým a tak nemajú prehlušil rev môže byť vypočutý ako vzduch. Majú menší valivý odpor ako Conti EP - auto oveľa menej dymu. pokiaľ ide o priľnavosť v zákrutách, atď atď je pre normálne jazdné je dostačujúca. Ja neviem, ako trvanlivé (pre malé vzdialenosti), ale myslím, že to rozhodne lepšie ako môj letnom období (Kontinent život je tragédia). Na suchom asfalte porovnateľné s letnou EP výslovne mäkšie i keď - budete musieť zvyknúť. Nemali sme žiadne "nešťastie", s rukoväťou. Nesúďte správanie na snehu a ľade, pretože som nemal riadiť. Hlavné sťažnosti sme ho čítali, príliš silný behúň - Michelin doteraz husto zubatý drážky (a menšie rozostupy medzi nimi). Pre tento automobil vo svojej triede a mojej jazdy (max 110,120 mesta - v priemere 80 na ceste 110, -, 140) sú entyrely dostačujúce. Nie je potrebné, aby preplácať najmä preto, že som sa presvedčil, že Continental pneumatiky EP je oveľa drahšie a beznádejné. Pokiaľ ide niekto považovaný za Hołowczyc nechať stuninguje Lanos a kúpiť športové pneu pre 600 libier každý.

opona Zimné Kormoran SNOWPRO

Autor:cyber human
Hodnotenie: 3,4 111400

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Mám ich už 4 sezóny. Dal som Omega A (2,0 8v) teraz mám 2 Sezóna B (2,0 16v automaticky). Jazda pre 2 osoby (ja pokojnejšie, ona dynmiczniej:-)). Napriek zlé recenzie a neutesenych testov v tlači, že som viac než spokojný. V skutočnosti, rozum v snehu veľmi správne. Jazdím na zimné misie Conti a Pirelli (FOCUS) a subjektívne môj pevný Oma senzačný presunie na žuvanie Kormoran. oderu veľmi dobre, som si istý, že budú robiť päť sezónu. Samozrejme, že sneh a ľad, je ľahké kritizovať pohon zadných kolies, ale brzdenie je slušná, ak nie ešte dobré. Chcel som mať nezabudnuteľný zimu (myslím, 2002 alebo 2003), k moru (25 decembra) v kopnym snehu dorazil. Skutočnosť, že rýchlosť 55 km / h je v zahraničí, avšak žiadne podmienky boli dnes prakticky. Len som vypredané:-) Kúpil som si 4x4 aj reťaze, ale nikdy dať na (nech sa niekto snaží robiť to v Omie a stojí v záveje) !. Myslím si, že hlavným dôvodom pre moje spokojnosti je veľký hmotnosť vozidla (1400 kg). V malých vozidiel by mohlo byť horšie. Myslíte si kúpiť znova? Keby som mal finančné prostriedky k lepšiemu, asi by som skúsiť niečo iné, ale ak chcete stráviť minimálne, tak by som ho kúpiť znova. Oh: Všimol som si, že nastavenie geometrie neodstránilo sťahovanie doprava. Hneď za predpokladu, že leto, nové, uvidíme, či mechanické poruchy, alebo Michelin. V daždi môže ísť 180 kmh a väčší stres-voľný.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,84 na základe 1310 hodnotení

Modely pneumatík Kormoran

Všetky modely značiek pneumatík Kormoran k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Kormoran z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Letné pneumatiky

Pozrite si ponuku letných pneumatík Kormoran. Letné pneumatiky sú určené pre použitie od jari do jesene. Vyberte si vhodné letné pneumatiky Kormoran.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Kormoran. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Kormoran.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Kormoran. Každá pneumatika Kormoran je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.