Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Kormoran

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Kormoran

Pneumatiky Kormoran

Hodnotenie letných pneumatík Kormoran

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (7 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (4 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 3,7 111700 (37 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Kormoran

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (3 názory)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,6 111600 (75 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,0 11100 (795 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Kormoran v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Kormoran, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Kormoran Sú to modely značiek Kormoran, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Kormoran

Pneumatika Letné Kormoran VANPRO B2

Cena a kvalita víťazí nad čínske jedlo. Odporúčaná
Hodnotenie: 4,2 111120

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Kúpil som si sadu 4 pneumatík. Premýšľala som o Číňanoch drahšie, ale cena ma zrazil mojej nohy. Pre neznáme kvality bude platiť rovnako ako pre Cormorant. Dlho som si nemyslel. Nevyzerá to, že Michelin sú výrobky a zaväzuje. Doživotná záruka preto, že takmer 10 rokov (ktoré mnohí cestujú na 1 pneumatikách?). Runner spoľahlivé. Presný test bol prijatý po zime, pretože som ich kúpil v 10/2015 pojeżdziły nie toľko túto sezónu.

Pneumatika Letné Kormoran VANPRO B2

Kormorán - nikdy.
Hodnotenie: 2,1 111000

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Prekvapuje ma, že sa na pozitívne recenzie tejto pneumatiky, moje sú úplne odlišné. Po 5 tkm na wyząbkowały a začal sa triasť na volante. Pre porovnanie zimných pneumatík v vo všeobecnosti nemôže byť ząbkowały. Po sezóne - 40TKM, pneumatiky na hnacej náprave boli obmedzovača 1-2 mm a ponadrywane členku. Nehovoriac o spaľovaní, ktorá je asi 0,5 l väčší na tieto pneumatiky ako na zimówce Firestone. Žiadne ďalšie také vynálezy.

zimné pneumatiky Kormoran

opona Zimné Kormoran SNOWPRO

Autor:axel
Hodnotenie: 3,4 111400

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Sudca len pneumatiky na suchej i mokrej vozovke (in sneh nie je začiarknuté, ľad má byť hroty) - sú už ide o od začiatku októbra. Keď prší pri teplote 0-10 ° správajú oveľa lepšie než letné Conti EP (nemal by som porovnávať letné a zimné pneumatiky, ale kontakt je teoreticky obdobie a za týchto podmienok ešte môžem jazdiť za rok) Głośnawe na 70-80, ale predovšetkým a tak nemajú prehlušil rev môže byť vypočutý ako vzduch. Majú menší valivý odpor ako Conti EP - auto oveľa menej dymu. pokiaľ ide o priľnavosť v zákrutách, atď atď je pre normálne jazdné je dostačujúca. Ja neviem, ako trvanlivé (pre malé vzdialenosti), ale myslím, že to rozhodne lepšie ako môj letnom období (Kontinent život je tragédia). Na suchom asfalte porovnateľné s letnou EP výslovne mäkšie i keď - budete musieť zvyknúť. Nemali sme žiadne "nešťastie", s rukoväťou. Nesúďte správanie na snehu a ľade, pretože som nemal riadiť. Hlavné sťažnosti sme ho čítali, príliš silný behúň - Michelin doteraz husto zubatý drážky (a menšie rozostupy medzi nimi). Pre tento automobil vo svojej triede a mojej jazdy (max 110,120 mesta - v priemere 80 na ceste 110, -, 140) sú entyrely dostačujúce. Nie je potrebné, aby preplácať najmä preto, že som sa presvedčil, že Continental pneumatiky EP je oveľa drahšie a beznádejné. Pokiaľ ide niekto považovaný za Hołowczyc nechať stuninguje Lanos a kúpiť športové pneu pre 600 libier každý.

opona Zimné Kormoran SNOWPRO

Autor:cyber human
Hodnotenie: 3,4 111400

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Mám ich už 4 sezóny. Dal som Omega A (2,0 8v) teraz mám 2 Sezóna B (2,0 16v automaticky). Jazda pre 2 osoby (ja pokojnejšie, ona dynmiczniej:-)). Napriek zlé recenzie a neutesenych testov v tlači, že som viac než spokojný. V skutočnosti, rozum v snehu veľmi správne. Jazdím na zimné misie Conti a Pirelli (FOCUS) a subjektívne môj pevný Oma senzačný presunie na žuvanie Kormoran. oderu veľmi dobre, som si istý, že budú robiť päť sezónu. Samozrejme, že sneh a ľad, je ľahké kritizovať pohon zadných kolies, ale brzdenie je slušná, ak nie ešte dobré. Chcel som mať nezabudnuteľný zimu (myslím, 2002 alebo 2003), k moru (25 decembra) v kopnym snehu dorazil. Skutočnosť, že rýchlosť 55 km / h je v zahraničí, avšak žiadne podmienky boli dnes prakticky. Len som vypredané:-) Kúpil som si 4x4 aj reťaze, ale nikdy dať na (nech sa niekto snaží robiť to v Omie a stojí v záveje) !. Myslím si, že hlavným dôvodom pre moje spokojnosti je veľký hmotnosť vozidla (1400 kg). V malých vozidiel by mohlo byť horšie. Myslíte si kúpiť znova? Keby som mal finančné prostriedky k lepšiemu, asi by som skúsiť niečo iné, ale ak chcete stráviť minimálne, tak by som ho kúpiť znova. Oh: Všimol som si, že nastavenie geometrie neodstránilo sťahovanie doprava. Hneď za predpokladu, že leto, nové, uvidíme, či mechanické poruchy, alebo Michelin. V daždi môže ísť 180 kmh a väčší stres-voľný.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,72 na základe 1290 hodnotení

Modely pneumatík Kormoran

Všetky modely značiek pneumatík Kormoran k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Kormoran z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Letné pneumatiky

Pozrite si ponuku letných pneumatík Kormoran. Letné pneumatiky sú určené pre použitie od jari do jesene. Vyberte si vhodné letné pneumatiky Kormoran.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Kormoran. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Kormoran.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Kormoran. Každá pneumatika Kormoran je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.