Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Bridgestone

Hodnotenie výrobcu
3,9
  111500
na základe 2913 názorov
Vyberte profil
Vyberte priemer

Bridgestone Corporation existuje od roku 1931 ako ázijská spoločnosť. Spoločnosť má viac ako 100 výrobných fabrík, z čoho sa viac než 40 zaoberá výrobou pneumatík. Továrne sú roztrúsené po celom svete.

Spoločnosť zahŕňa značky ako sú.: Firestone, Bridgestone, Seiberling, Road kKng, Gillette, Peerless a Dayton.

Medzi štandardné produkty patria pneumatiky Bridgestone strednej triedy ako aj HP a UHP. V ponuke firmy nájdeme pneumatiky osobné, nákladné, 4x4, motocyklové, pretekárske, dodávkové a poľnohospodárske.

Firma spolupracuje s výrobcami, ako je Honda, Toyota a Yamaha. Spoločnosť je známa pre svoju prácu s organizátormi a účastníkmi mnohých pretekov, vrátane Formuly 1. V rokoch 2007 - 2010 bola spoločnosť výhradným dodávateľom pneumatík pre túto prestížnu akciu. Bridgestone vyhral sedem majstrovstiev s tímami West McLaren - Mercedes a Ferrari.

Pneumatiky Bridgestone na letnú sezónu

História značky Bridgestone

Bridgestone je považovaný za najväčšieho výrobcu pneumatík a gumových výrobkov na svete. Dozveďte sa viac o tomto japonskom koncerne.  Keď na začiatku tridsiatych rokov minulého storočia Shojiro stvoril fundament pre budúcu svetovú veľmoc pneumatík vedel, že kľúčovou záležitosťou bude jej názov. Pretože v tamtých rokoch výrobky zo Spojených štátov a Británie mali dobré renomé Ishibashi použil šikovný trik. Doslovne preložil svoje meno do angličtiny, a frázy "stone bridge" prehodil a ... voilà! Narodil sa Bridgestone. Shojiro Ishibashi - zakladateľ firmy Bridgestone.   Shojiro Ishibashi - zakladateľ Bridgestone. Predtým, než sa Shojiro rozhodol investovať do odvetvia výroby pneumatík, spolu So svojím bratom viedol celkom prosperujúci biznis v Kurume na ostrove Kjúšú, kde produkoval Tabi, tradičnú japonskú obuv. Ishibashi získal veľký majetok, keď v roku 1925 vyšiel na trh s gumovou podrážkou. O niekoľko rokov neskôr sa preukázalo, že má veľkú intuíciu v podnikaní. V roku 1930 vyprodukoval svoju prvú pneumatiku a o rok neskôr založil Bridgestone Tire Co. Ltd. Stal sa tak prvým japonským výrobcom pneumatík pre rodiaci sa automobilový priemysel v Japonsku.  Výroba pneumatík sa konala v novej továrni. Aby však bolo možné uspokojiť rastúci dopyt v blízkosti Tokia v roku 1937, Ishibashi presunul sídlo svojej firmy do hlavného mesta ... čítať viac >

Názory našich klientov:
 • Lucas 4,7 111150

  Bridgestone Potenza Adrenalin RE002

  Väčšina pneumatík som použil v mojom živote boli od Bridgestone a Michelin. Na zimu mám Firestone Winterhawk 2 Evo. Sú to skvelé. A to je dôvod, prečo som si vybral Bridgestone Potenza RE002 Adrenalín na leto. Pretože mám celkom dynamický motor, som si vybral veľkosť 215 / 45R17. Každý rok robím na 25 tisíc míľ, takže neexistuje žiadny spôsob nákupu pneumatík od neznámeho spoločnosti. Parametre pneumatiky už hovoria samy za seba. Behúňa vyzerá geniálne. Pokiaľ ide o jazdné vlastnosti, nie je kút je teraz výzvou. 650 míľ trasu na nemeckých cestách bol naozaj hladký s týmito pneumatikami. Pokiaľ ide o miestne komunikácie, musíte byť trochu viac careful.The najviac príjemným prekvapením pre Viac > mňa bola spotreba paliva, ktorý dostal znížená v porovnaní s 205 / 55R16 kolesá som si kúpil auto s. Sú alsy veľmi tiché, takmer nepočuteľný. Vrelo odporúčam Bridgestone Potenza RE002 Adrenalín - to je pneumatika rozhodne stojí za nákup!
 • Charles 4,1 111150

  Bridgestone ER300

  Bol som pomocou týchto pneumatík na niekoľko sezón. Kúpil som ich po prečítaní mnohých recenzií, ako aj vzhľadom na veľmi dobré hodnotenie v testoch letných pneumatík. Pros: pneumatiky, je to ťažké, rukoväte aj v rohoch, a to ako na suché i mokré, ktorá robí svoju prácu s agresívnym štýlu jazdy. Veľmi odolný, nič sa s nimi deje. Nevýhody: preto, že pneumatiky tvrdo, každý bump môže byť pocit, valivý odpor je priemer, po cca 24 000 míľ jeho parametre nie sú tak dobré, ako na začiatku, ale stále robiť svoju prácu. Ďalšou nevýhodou je finančný aspekt, pretože cena je príliš vysoká, ako teraz. Záver: ak hľadáte dobré a odolné pneumatiky a podobne agresívny štýl jazdy, Bridgestone Turanza ER300 Viac > je pre vás, ale ak chcete ísť ekonomicky a komfortne, lepšie riešenie by bolo napr. Michelin Energy Saver.
 • Marek 4,6 111150

  Bridgestone Potenza Adrenalin RE002

  veľmi dobré pneumatiky doplnkové presný systém kierwoniczy športové vlastnosti vozidla a zavesenie, v zákrutách na suchej / mokrej Jazdím bez odstránenia svoju nohu z plynu, celú zábavu ako každú cenu chcú udržať auto na trati. Potvrďte reproduktorov - tvrdý strany, ale necítil dyskmofortem len ako výhodu v chode, a to najmä pri jazde v zákrutách. Maximálna rýchlosť nad 200 km / h zostať pokojný. Sú ťažké, dobre zvoliť nerovnosti, ale diery cítiť "zle", presne ísť ruka v ruke s závesným KYB Ultra SR v tomto smere. Brzdenie bez uwag.Trochę hlasno. Sú tak dobré, že kompenzovať meniace sa vo väčšej veľkosti 17 ", pre mňa nie je potreba by som odporučil každému, kto -. Najmä tí, Viac > ktorí radi" prehltnúť "odbočuje cez vysokou rýchlosťou.
 • Arthur 4,6 111150

  Bridgestone ER300

  Urobil som asi 12.000 míľ na týchto pneumatikách, a zatiaľ som veľmi spokojný. Najdôležitejšie je pre mňa bolo, že pneumatika musela byť najúčinnejšie pri brzdení na mokrej aj ... nebol som sklamaný! Pokiaľ ide o mňa, správajú sa senzačne na mokré. Dokonca som urobil nejaké "try-out", brzdenie na mokrej a som narazila na brzdový pedál k podlahe pri asi 50 MPH. Na hladké, mokrej dlažbe moje auto takmer zastavil na mieste. ABS zapnutý ako obvykle, ale len na krátku chvíľu. Ďalším anvantage je manipulácia v rohoch ... výborný na suché, veľmi dobre na mokrej. Len som čakal, koľko kilometrov budem robiť na ne, pretože tak ďaleko, že sa zdá, majú malú opotrebenia. Nevýhodou pre mňa je Viac > manipulácia vo vyjazdených koľají. Musíte držať volant pevne, pretože to môže sverve pri príchode zo zabehnutých stereotypov. Ale pre mňa to nie je problém, a veľkou výhodou je vynikajúca brzdenie na mokre. Viem, že keď vydrží 30000míle, bude budúci nákup bude Birdgestone Turanza ER300 znova!
Nájdite svoje pneumatiky Bridgestone