Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Bridgestone

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Bridgestone

Pneumatiky Bridgestone

Bridgestone Corporation existuje od roku 1931 ako ázijská spoločnosť. Spoločnosť má viac ako 100 výrobných fabrík, z čoho sa viac než 40 zaoberá výrobou pneumatík. Továrne sú roztrúsené po celom svete.

Spoločnosť zahŕňa značky ako sú.: Firestone, Bridgestone, Seiberling, Road kKng, Gillette, Peerless a Dayton.

Medzi štandardné produkty patria pneumatiky Bridgestone strednej triedy ako aj HP a UHP. V ponuke firmy nájdeme pneumatiky osobné, nákladné, 4x4, motocyklové, pretekárske, dodávkové a poľnohospodárske.

Firma spolupracuje s výrobcami, ako je Honda, Toyota a Yamaha. Spoločnosť je známa pre svoju prácu s organizátormi a účastníkmi mnohých pretekov, vrátane Formuly 1. V rokoch 2007 - 2010 bola spoločnosť výhradným dodávateľom pneumatík pre túto prestížnu akciu. Bridgestone vyhral sedem majstrovstiev s tímami West McLaren - Mercedes a Ferrari.

Hodnotenie letných pneumatík Bridgestone

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,8 111180 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (3 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (6 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (6 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (3 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (165 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (95 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (4 názory)

Hodnotenie zimných pneumatík Bridgestone

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (62 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (21 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (115 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,1 111110 (2 názory)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,9 111900 (60 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,8 111800 (32 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,8 111800 (164 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,6 111600 (19 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,6 111600 (317 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Bridgestone v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Bridgestone, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Bridgestone Sú to modely značiek Bridgestone, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

  • Bridgestone Turanza T001
    Bridgestone Turanza T001

    Bridgestone Turanza T001 je letná úsporná pneumatika najvyššej kvality s najlepším výkonom ...

  • Bridgestone RE050A
    Bridgestone RE050A

    Vynikajúca kontrola jazdy je jednou z mnohých výhod Bridgestone RE050A. Model poskytuje rýchlu ...

História značky

Bridgestone je považovaný za najväčšieho výrobcu pneumatík a gumových výrobkov na svete. Dozveďte sa viac o tomto japonskom koncerne.  Keď na začiatku tridsiatych rokov minulého storočia Shojiro stvoril fundament pre budúcu svetovú veľmoc pneumatík vedel, že kľúčovou záležitosťou bude jej názov. Pretože v tamtých rokoch výrobky zo Spojených štátov a Británie mali dobré renomé Ishibashi použil šikovný trik. Doslovne preložil svoje meno do angličtiny, a frázy "stone bridge" prehodil a ... voilà! Narodil sa Bridgestone. Shojiro Ishibashi - zakladateľ firmy Bridgestone.   Shojiro Ishibashi - zakladateľ Bridgestone. Predtým, než sa Shojiro rozhodol investovať do odvetvia výroby pneumatík, spolu So svojím bratom viedol celkom prosperujúci biznis v Kurume na ostrove Kjúšú, kde produkoval Tabi, tradičnú japonskú obuv. Ishibashi získal veľký majetok, keď v roku 1925 vyšiel na trh s gumovou podrážkou. O niekoľko rokov neskôr sa preukázalo, že má veľkú intuíciu v podnikaní. V roku 1930 vyprodukoval svoju prvú pneumatiku a o rok neskôr založil Bridgestone Tire Co. Ltd. Stal sa tak prvým japonským výrobcom pneumatík pre rodiaci sa automobilový priemysel v Japonsku.  Výroba pneumatík sa konala v novej továrni. Aby však bolo možné uspokojiť rastúci dopyt v blízkosti Tokia v roku 1937, Ishibashi presunul sídlo svojej firmy do hlavného mesta ... Viac

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Bridgestone

Pneumatika Letné Bridgestone R630

Autor:gawrych
Hodnotenie: 3,4 111400

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Skóre znamená, že pneumatiky by mali byť šťastní, ale nie všetky. Jedna pneumatika odišiel po niekoľkých mesiacoch po nákupe, skutočnosť, že auto môže byť manipulované, ale myslím si, že by nezvládli. Ďalšie dva dostal vajcia na svojej strane, ten, ktorý môže boli už na hranici svojej životnosti, takže nie je nič držať sa, ale druhý nebol v stredu złużyta. Ďalšie rozwarstwiła na konci svojej životnosti. Mám dve pneumatiky typu, že som si kúpil do súboru, prvý, a potom ďalšie predčasne ukončil svoj život. Cvičenie zatiaľ bez problémov, a tak riadiť auto s kontajnerom, s pohonom zadných kolies, čo je trochu Reloaded. No, ale len posledné dve boli vykonané nienajgożej pneumatiky, tak ďaleko. Avšak, vzhľadom k zlej skúsenosti s prvou opäť Chcel by som kúpiť tieto pneumatiky nemajú, a je nepravdepodobné, že je odporučiť. Všeobecne možno povedať, že tieto pneumatiky sú veľmi odolné k prekládke automobil, ktorý je v našej situácii je pomerne bežný.

Pneumatika Letné Bridgestone R630

Autor:Rafko
Hodnotenie: 2,6 116000

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Bol som schopný zaradiť na tieto pneumatiky pre rok, a to aj cez malé vzdialenosti, takmer všetky poveternostné podmienky a typy povrchu vozovky. Niektoré vlastnosti nie jasne identifikovať takéto správanie v zákrutách, pretože auto už sama o sebe vytvára asi nejaké problémy. Koniec koncov, zaujímalo by ma lichotivé hodnotenie jeho správanie na mokre (na suché OK) - mať mierne vlhký (nie mokrý), asfalt, sú pomerne ľahko implementovať to sklzu pri brzdení (tým viac vody rýchlejšie, tak len , málo sa rodí Asphalt zaistenie dobrej priľnavosti), strata priľnavosti je ťažké dostať sa späť (musíte pustiť brzdy hard - snáď vinou char brzdy, auto a nedostatok ABS-u.? ). Voda v vyjazdených koľají alebo veľkým množstvom vody na asfalte, kaluže priviesť ich ľahko vo aquaplaningu, nad 80 km / h je potrebné byť opatrný. Väčšina vzdialenosti išiel na takmer prázdna na komodity skôr nie blázon. Nepamätám si presné rozmery, tak som strieľal

zimné pneumatiky Bridgestone

opona Zimné Bridgestone W800

Autor:KrystianM
Hodnotenie: 3,4 111400

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Po veľmi pozitívne I hodnotia ich, ale po jazde desiatky tisíc oveľa menej si toho vážim. Po prvé rýchlo trie vzor kocky sa rýchlo zmení do troch paralelných drážok. Nie je to tak zlé, ako sa pneumatiky Pirelli (mám to v inom aute), ale prejdená vzdialenosť nie je uspokojivý. Po druhé, aj keď len zriedka znova môj renówkę, mal dve strely na slušné hĺbke drážky. V mojom hodnotení kompromis ceny - funkcia nebolo tu dosiahnuté.

opona Zimné Bridgestone Blizzak W810

Najlepšie, čo som používal doteraz
Hodnotenie: 4,9 111190

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Pneumatika veľmi dobre, výborná na snehu, so zadným pohonom ešte prázdny ide do každého kopca, a to je najdôležitejšie, kľud, trochu rýchlo náročné, ale určite vydržať ďalšie zimnú sezónu dopredu. V súčasnej dobe, po behu pneumatík 48tys kilometrov išiel navzájom zimných pneumatík, teraz rozhodne zostať v nich.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,92 na základe 2714 hodnotení

Modely pneumatík Bridgestone

Všetky modely značiek pneumatík Bridgestone k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Bridgestone z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Letné pneumatiky

Pozrite si ponuku letných pneumatík Bridgestone. Letné pneumatiky sú určené pre použitie od jari do jesene. Vyberte si vhodné letné pneumatiky Bridgestone.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Bridgestone. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Bridgestone.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Bridgestone. Každá pneumatika Bridgestone je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.