Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Bridgestone Blizzak LM32

Výrobca:
Bridgestone
Sezóna:
Zimné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
133 / ks
Kúpiť
4,2
Hodnotenie: Dobrá

Bridgestone Blizzak LM32 popis

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Bridgestone Blizzak LM-32 sú zimné pneumatiky s vysokým výkonom na snehu určené pre športové vozidlá, športové coupé a výkonné sedany. Pôvodne sa predstavili vo veľkostiach pre Aston Martin Rapide štvordverové športové vozidlá.

Bridgestone Blizzak LM-32 pneumatiky sú teraz k dispozícii v širokej škále veľkostí, ktorých cieľom je pomôcť vodičovi zachovať ich vozidlu športový vzhľad a zimnú mobilitu tým, že poskytujú trakciu na chladných, suchých, mokrých a zasnežených cestách. Je to pneumatika s rýchlosťou T čo znamená, že maximálna rýchlosť, pri ktorej môžete jazdiť na pneumatike je 190 km/h. Pneumatiky Bridgestone Blizzak LM 32 sa v testoch Auto Bildu v rokoch 2011 a 2012 umiestnili na popredných priečkach.

Behúňová zmes pneumatík Bridgestone Blizzak LM-32 je vybavená unikátnou polymérovou technológiou pre zvýšenie trakcie za chladného počasia. Táto zlúčenina je vytvarovaná do smerového návrhu spojiť aquaplaning odolnosť na mokrých a topiacom sa snehom pokrytých cestách istú priľnavosť a brzdnú trakciu v chladných zimných podmienkach. Bridgestone Blizzak LM-32 je pneumatika s veľmi dobrým výkonom na snehu a na mokrej vozovke. To je možné vďaka pokročilej technológii smerového dezénu. Navyše široké a tuhé ramenné bloky poskytujú vynikajúce jazdné vlastnosti na klzkom a zľadovatelom povrchu. Veľká plocha bočných drážok behúňa je určená na zaistenie okamžitého odstránenia topiaceho snehu. Výrobca pneumatík používa na vytvorenie tejto zmesi materiály najnovšej generácie, ktoré sú tiež zodpovedné za veľmi dobrú trakciu a krátku brzdnú dráhu na zimných vozovkách.

Bridgestone je japonský výrobca pneumatík, ktorý má ešte dve ďalšie populárne značky Dayton a Firestone. Ponuka Bridgestone pneumatík zahŕňa autá, dodávky, 4x4, motocykle, pretekárske, nákladné autá a vybavenie. Sú zaradené do strednej triedy, HP a UHP. Spoločnosť Bridgestone má 100 tovární, ktoré sú roztrúsené po celom svete. Po mnoho rokov je spoločnosť tiež spojená s motoristickým športom. Významným úspechom pre Bridgestone bol podpis zmluvy s formulou 1 v rokoch 2007 – 2012 na dodávanie pneumatík.

Bridgestone Blizzak LM32 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,2 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 117 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,0
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,0
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,2

117 osôb ohodnotilo

 • 5 33 osôb
 • 4 71 osôb
 • 3 10 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 3 osôb

90% užívateľov odporúča túto pneumatiku

90%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4681 dni. V tom čase sme získali 117 názorov.
Naši klienti spolu prešli 942000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 225/55 R17

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Ako držiteľ automobily Subaru, si myslím, že zimné podmienky nie sú desivé mi o všetkých pneumatikách aj v lete. Môj Subaru je vybavený štandardnými pneumatikami Yokohama Geolandar viacstupňový aj tam, kde som mal možnosť zviezť v snehu. Blizzak kúpil celkom šance, ale od tej doby som v úmysle kúpiť pneumatiky strednej triedy. Blizzak boli náklady na podporu skoro rovnako ako pneumatiky strednej triedy iných spoločností. Rozdiel medzi koni sériovej geolandarach a blizzakach v snehu je obrovská. Subaru Blizzakach ťažké zimné podmienky, ako nádrž vstupoval do akýchkoľvek tesnej zasneženom kopci alebo príjazdovej cesty bez zásahu esp. Navyše Blizzak účinne obťažovať ma pri tvorbe šišky v snehu (ESP OFF kurz) Auto miesto šmyku udržuje trakciu. Bol som príjemne prekvapený tým, brzdenie na snehu - ABS Zapnite iba pri stlačení veľmi silný brzdový pedál. Samozrejme, že nie je ruža bez tŕnia. Výrazne zvyšujú spaľovanie pneumatík - približne 2 l / 100 km v porovnaní so sériovým Geolandar. Oni sú hlasné pri rýchlostiach presahujúcich 120 km / h (225 šírka pneumatiky) V súhrne: veľké opotrebenie pneumatík, ale stojí to za to, rovnako ako sneh padá, pretože inak zvýšil objem horiace pneumatiky dráždiť

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Bridgestone Blizzak LM 32 sa za použitia 2 sezón v ťažkom aute, čo je Rover 75. V minulosti som mal niekoľko typov zimných pneumatík, okrem iného, ​​Firestone, Fulda, Debica. V porovnaní s vyššie spomínaný Blizzak správajú mimoriadne predvídateľným spôsobom. Fantastic "uhryznúť" do snehu, čo jazdu veľmi zle zasneženej a zľadovatenej vozovke nemusel šialene držať volant a bol som schopný dopriať v čisté potešenie z jazdy v zime. Pneumatiky riadiť veľmi dobre aj na roztápajúceho sa snehu, ľadu a vody. Na rozdiel od, napríklad. Ak chcete Firestonów po vstupe roztopenom snehu nemôže stať na bokoch vozidla, vodič cíti naozaj bezpečné. Pokiaľ ide o zimné pneumatiky, je potrebné tiež poznamenať, že veľmi dobre vyzerať. Jediným negatívnym týchto pneumatík, je to trochu nepríjemné hluk, ale je ťažké nájsť pokojné zimné pneumatiky :-). Bridgestone Blizzak LM 32 odporučiť každému vodičovi a väčšina z tých, ktorí majú radi trochu "tlak" v zime, sa cíti veľmi bezpečne.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 215/45 R17

  Hodnotenie: 4,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Pneumatiky majú veľmi dobre v tylnonapędowym aute na akomkoľvek povrchu, mimo ľad. Open / porazený / przymarzniętym sneh, kašovitý sneh, mokrý povrch je zatiaľ najlepší pneumatiky, na ktorých som išiel. Nie je problém s núdzovom brzdení alebo pri akcelerácii. HOKEJ brzdenie je relatívne dobrá (v porovnaní s inými zimné pneumatiky), ale trakcia a priľnavosť v zákrutách nie je (rovnako ako vo všetkých pneumatík bez hrotov). Na suché vozovky priľnavosť je senzačný, ale iba pri nízkej teplote. Pri dynamickej jazde temp 5 a vyššie (to je ešte zima), pneumatiky sa opotrebovávajú znepokojujúcim tempom a zápachu. Niečo za niečo, uchopenie alebo bez opotrebenia. Majú ochrannú hranu, ale veľmi malé, takže silnejšie przytarciu a tak uszkodzimy ráfika. Strana pneumatiky nie je mäkký (aspoň v mojej veľkosti), neupravené v rohoch, ale nie sú moc ťažké. Potlačenie nerovnosti v priemere. Valivý odpor celkom veľké, ako v každom slušné zimné pneumatiky, ale oni sú veľmi tiché.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 2,8

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Kúpil som pneumatiky, čo naznačuje značku povesť a názory druhých, po jazde na týchto pneumatikách, vzdialenosť cca 10,000 km, môžem povedať, že v mokrom a suchom asfalte brzdenie a zrýchlenie je na dobrej úrovni, rovnako ako rýchlu zmenu jazdného pruhu , ale to je zimná pneumatika, a tu začína po schodoch jazdu na snehu sa stáva fuška, inhibíciu dochádza takmer vždy zapnutý ABS-I, na ľadový povrch je podobný, pneumatika zotrieť nie príliš rýchlo, šum závisí od typu asfaltu. S čistým svedomím môžem povedať, že pneumatika je najvhodnejší pre jazdu v meste, a niekto ide do hôr na lyžovanie je možné spustiť na zasneženej schody strmé stúpanie. Myslím si, že táto pneumatika nestojí peniaze, a povesť spoločnosti zaväzuje k niečomu, za menej peňazí, môžete nájsť oveľa lepšie pneumatiky. Avšak, ak niekto chce voliť medzi Blizzak ML 32 a TS 850 Continental je s čistým svedomím odporučiť Conti pneumatika je obsiahlejší.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 235/45 R17

  Hodnotenie: 4,1

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pneumatiky cestoval so mnou asi 8000. kilometrov, a myslím, že môžem povedať trochu. Aj keď to nie je vysoký profil celkom pekne správal, a to aj na ujeżdżonym snehu. Som veľmi rád, účinnosť v hlbokom snehu, je to asi aj vďaka pohonu, ale stále ešte kopal za také záveje, že zlá guma je úplne nemožné. Aj keď to bola príležitosť vyskúšať niečo, to fungovalo dobre v horách dobre a len to, čo môžete nájsť chybu s touto odolnosťou - bohužiaľ pocit, že pomaly kostkują - pravdepodobne vinou teploty + diaľnic. Najmä, sa dostane hlasný pri vysokých rýchlostiach na diaľnici. Vzhľadom k tomu, zima bola čo to dalo silný 4 pre spoľahlivosť, pretože sa mi zdá, že pri optimálnej teplote pre tieto zimné pneumatiky a vydržať oveľa dlhšie. Celkovo možno povedať, odporúčam

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Bridgestone Blizzak LM32

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Bridgestone Blizzak LM32 225/45 R17 91 H FR MO
E | C | 70 dB
225/45 R17 91 H 123 Kúpiť
Bridgestone Blizzak LM32 205/65 R16 103/101 T C
F | B | 73 dB
205/65 R16 103/101 T 150 Kúpiť
Bridgestone Blizzak LM32 195/55 R16 87 H *
E | B | B 71 dB |
195/55 R16 87 H 133 Kúpiť
Bridgestone Blizzak LM32 195/55 R16 87 H *
F | B | 71 dB
195/55 R16 87 H 224 Kúpiť
Bridgestone Blizzak LM32 205/50 R17 93 H XL AO
E | C | 71 dB
205/50 R17 93 H 200 Kúpiť
Bridgestone Blizzak LM32 205/60 R16 92 H MO
D | C | B 70 dB |
205/60 R16 92 H 111 Kúpiť
Bridgestone Blizzak LM32 205/60 R16 92 H RUN ON FLAT *
F | C | 72 dB
205/60 R16 92 H 235 Kúpiť
Bridgestone Blizzak LM32 215/40 R17 87 V XL, FR
G | C | 72 dB
215/40 R17 87 V 299 Kúpiť
Bridgestone Blizzak LM32 215/45 R16 90 V XL, FR
D | C | B 72 dB |
215/45 R16 90 V 155 Kúpiť
Bridgestone Blizzak LM32 215/45 R17 91 V XL FR
F | C | 71 dB
215/45 R17 91 V 341 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor E BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE B
Kod QR

Bridgestone

4384

195/55 R16 87 H

C1

71

 • Bridgestone
 • Blizzak LM32
 • 195/55 R16
 • 87
 • H
 • E
 • B
 • B
 • 71 dB
 • Áno
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Bridgestone Blizzak LM32 test

2014 test ACE/GTÜ s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: vrelo odporúčaný