Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Dunlop SP Sport Bluresponse 205/55 R16 91 V

V súčasnosti tento produkt pozerá 7 Osôb

Porovnať

Prejdite
na zoznam pneumatík 205/55 R16

Rozmer pneumatiky:
205/55 R16
index rýchlosti:
V = max 240 km/h
index nosnosti:
91 = max 615 kg
Sezóna:
Letné
Typ vozidla:
Osobné
 • Zadarmo doručenie

Tento produkt bol kúpený dnes o hodine 20:34

 • Rýchle doručenie:
  Čas doručenia:
  Express
  Doručenie do 48 h je možné ak vyberiete elektronický spôsob platby (PayPal, kreditné karty/debitné karty) alebo platbu na dobierku (DPD).
  Zadarmo doručenie
  Dostupnosť:
  Viac ako 12 kusov skladom
  Počet:
  75 / ks
  Kúpiť
  4,5
  Hodnotenie: Hodná odporúčania 989 názorov
  Štítok:
  B A A 68 dB
  Viac informácií
 • Nižšia cena:
  Čas doručenia:3-4 pracovné dni
  Zadarmo doručenie
  Dostupnosť:
  Viac ako 12 kusov skladom
  Počet:
  71 / ks
  Kúpiť
  4,5
  Hodnotenie: Hodná odporúčania 989 názorov
  Štítok:
  B A A 68 dB
  Viac informácií
PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Hodnotenia používateľov

Celkové hodnotenie: 4,5 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 989 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,4
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,4
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,6

989 osôb ohodnotilo

 • 5 583 osôb
 • 4 383 osôb
 • 3 14 osôb
 • 2 3 osôb
 • 1 6 osôb

96% užívateľov odporúča túto pneumatiku

96%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3098 dni. V tom čase sme získali 989 názorov.
Naši klienti spolu prešli 9099000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Imas

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,8
  Môj predchádzajúci Dunlop SP Sport Max dočkali výmeny. Voľba bola tvrdá. Chcel som komfortná pneumatika s dobrým vedenia. Preto predchádzajúci som bol rád a bol som zapasówce pneumatiky Dunlop, takže teraz objednal Dunlop. Cez množstvo pozitívnych komentárov o nich, ale od začiatku som bol skeptický o nich. Myslel som, že je to marketingový trik, a pravdepodobne nič mi nie je čakať. A tu to máte. Po zmene zo zimného Kleber, zdá sa, že je pneumatika mäkší pohodlnejšia ako zimné pneumatiky, a tiež lepšie jazdných vlastností vozidla. Jazda na tuhé ako VW prišiel autom sa stala veľmi príjemný aj na nerovnomerné. VW dobre potlačený nerovnosť, neporušuje stala "komfortný" pre vozidlo tejto triedy, a tiež s niektorými lepenie na ceste -Keep absolútne senzačný. Je ťažké, aby sa trakcia bola čo má robiť. Žiadny rozdiel, či sa pohybuje alebo inhibíciu auto lepí na ceste. Tesné ohyby nie je dojem. Voz riadi ako prilepený. Samozrejme môžete ísť z cesty, ale len robí to vedome. Pneumatiky sú tiché a nebolo treba byť v žiadnom prípade na dosah. Nebudú pošmyknúť opustenie vulkanizácie alebo pišťal ako nejaký lacnejší. Aj keď tie dunlopach nápisom vyrobené v Poľsku, a nie pre továrne, ktorý bol zo správ Made in Germany nie je žiadny dôvod na hanbu. Vyjazdené koľaje plné vody, dynamické rýchlu jazdu na mokrej a suchej, nie sú výzvou pre pneumatiky. Som si istý, zaskoczony- hoci toto je len prvý 900km. Ak má byť ďalej to bude naozaj skvelý produkt.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 2 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Mazda 1

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,9
  Dobrý Deň. Po kúpe auta (Mazda 6 rocnik 2007 ), som dlho premýšľal, ktoré pneu by boli pre mňa najlepšie. Mazda vybavuje svoje vozidlá pneu Bridgestone (v mojom prípade Bridgestone Turanza T001 205/55 R16 91 V). Čítal som o rôznych pneumatikách, študoval používateľské recenzie a napokon som sa rozhodol. Musím sa priznať, že veľkou pomocou bola pre mňa stránka Oponeo.sk, kde som našiel veľmi široký a komplexný opis pneumatík, praktický všetkých značiek a veľkostí. Vybral som si pneu Dunlop SP Sport Blueresponse 205/55 / R16 91 V. Dnes už môžem povedať, že tieto pneu sú jednoducho skvelé. Osvedčili sa na suchej i mokrej vozovke. Testoval som ich počas cesty do Chorvátska. Pri jazde v daždi sa nič zlé nedialo, jednoducho perfektný odvod vody, výborná priľnavosť. Jazda na chorvátských horských cestách bola pre mňa potešením. Dobrá kontrola nad riadením vozidla v ostrých zákrutách (s rýchlosťou 40-60 km /h). Prosím, verte neuveriteľné emócie. Navyše som ušetril cca. 0,5 l benzínu na 1413 km. Na záver poviem, že pneu Dunlop SP Sport Blueresponse sú naozaj tiché. Rozdiel medzi 71 dB (Bridgestone) a 68 dB (Dunlop), je počuteľný. Aby som to zhrnul : pomer cena / kvalita je v tomto prípade skvelý.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 9 Nie 1

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Petor

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 5,0
  Kúpil som si tieto pneumatiky po analýze a podobný názor na pneumatikách a pri pohľade na parametre poskytované výrobcom. I používal som iba prvý rok, takže je ťažké vypracovať stanovisko o trvanlivosti. Zameriam sa na moje pocity a pozorovaných vlastností trakciu a spotrebného materiálu. 1. Chcel som mať pokojné pneumatiky a pneumatiky spĺňať moje očakávania Hladina hluku v súlade s výrobcom parametrov. Aj predtým pneumatiky odporúčané výrobcom vozidla (budem preskočiť meno z pochopiteľných dôvodov). Oni boli hlasnejšie než moje zimných pneumatík. Teraz mám dojem, že som len počuť hluk vetra a motora. 2. inhibícia a správanie si zaslúži prémiové triede. Samozrejme, že správanie vozidla je výsledkom konštrukcie vozidla a pneumatík. Športové vozidlá neriaďte, takže môžem povedať len to, že správanie v zákrutách a pri brzdení úplne ma potešiť, a ja cestovať po Európe, vrátane hadovitého hory. 3. Výrobca hovorí, že pneumatiky majú nízky valivý odpor. Priblížil som to s veľkou rezervou. Pekný sklamanie. Vskutku, spotreba paliva klesla v priemere o niekoľko desiatok litrov, aj keď sa zdá, že môj štýl jazdy sa nezmenil. Teraz môžem ísť asi 100 km viac na jednu nádrž.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Barbora

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,8
  Hľadala som letné pneumatiky vhodné pre Ford Focus Kombi, išlo mi predovšetkym o dobru priľnavosť na mokrom a kratšiu brzdnú dráhu pri ostrom brzdení, aby som sa nemusela obávať počas jazdy v hustom daždi pri návrate z práce. A pritom samozrejme, cena mala by byť rozumná. Týždeň som čítala veľa o mnohých pneumatikách. Predtým som mala Yokohama, ale som nebola s nich spokojná. Nakoniec som sa rozhodla, a vybrala som Dunlop SP Sport Bluresponse 205 /55R15 91V. Po prejdení okolo 20 tisíc. môžem povedať, že pri mojej pomerne pokojnej jazde, rovnako ako pri niečo agresívnejšej (chlap musel vyskúšať to, čo som si vybrala), voľba sa ukázala byť správna. Ukázalo sa, že pneumatiky môžno nie sú vhodné pre vodičov, ktorí majú radi rýchlu jazdu, ale ja som take pneumatiky ani nehľadala. Namiesto toho zabezpečujú skvelú priľnavosť a istotu za volantom, hlavne v zákrutách. Veľmi dobre odvádzajú vodu, vďaka čomu jazda v daždi je veľmi pohodlná, čo bolo pre mňa veľmi dôležité. Niekoľkokrát sa osvedčili pri silnom brzdení pri vyšších rýchlostiach. Pneu sú veľmi tiché. Moje očakávania boli splnene. Momentálne hľadam zimne pneumatiky, pravdepodobne si kúpim tiež Dunlop.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Damian

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,7
  Kúpil som si pneu Dunlop SP SportBluresponse v rozmere 205/55 R16 tohoto roku. Prešiel som pár tisíc km a som spokojný s výberom. Som prekvapený, pretože napriek tomu, že v názve pneu je šport, pneu Dunlop SP SportBluresponse sú prekvapivo pohodlné, tiché a ekonomické! Auto sa perfektné riadi, správa sa skvelé aj v zákrutách, bez toho, aby stratilo priľnavosť. Pritom jazdný komfort je fenomenálny, vôbec nie je cítiť nerovnosti a nie je počuť ani hluk. Predtým som mal opotrebované pneumatiky Michelin. Po zmene som si všimol diametrálny rozdiel, samozrejme v prospech Dunlop. Predtým auto pri rýchlosti 150-170 km za hodinu spotrebovalo 8,2l / 100. Teraz (bývam v Nemecku, preto často jazdím z Nemecka na Slovensko) spotreba paliva je iba 7,3/ 100! V daždi auto sa správa veľmi dobre, cítím istotu keď idem vysokou rýchlosťou na diaľnici Doposial som si nevšimol žiadne poškodenie pnaumatík. Na záver môžem stvrdiť, že pneumatika kombinuje športové vlastnosti s výbornou priľnavosťou v zákrutách a s jazdným komfortom na dlhých cestách. V budúcnosti planujem kúpiť väčšie auto a určite kúpím aj ďalšie pneu Dunlop.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Opis produktu

Dunlop SP Sport Bluresponse 205/55 R16 91 V

Pneumatika Dupnlop SP Sport Bluresponse je letná pneumatika určená pre automobily strednej a vyššej triedy. Svojím majiteľom poskytne perfektný výkon na mokrom povrchu, kratšiu brzdnú dráhu a tichu komfortnú jazdu. Pneumatika pri riadení vozidla reaguje rýchlo a presne.

Pozrite si ďalšie 16 palcové pneumatiky

Štítok

Etykieta Klasa oporu B Klasa hamowania A

Dunlop

528523

205/55 R16 91 V

C1

68

 • Dunlop
 • SP Sport Bluresponse
 • 205/55 R16
 • 91
 • V
 • B
 • A
 • A
 • 68 dB
 • Nie
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Testy pneumatík

2021 test Auto Bild s rozmerom:205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom:195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom:195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom:195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom:205/55 R16 hodnotenie: dobrá
test TCS s rozmerom:185/65 R15 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Bild Allrad s rozmerom:215/65 R16 hodnotenie: odporúčaný
test Auto, Motor und Sport s rozmerom:225/50 R17 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom:205/55 R16 hodnotenie: dobrá
test ACE/GTÜ s rozmerom:205/55 R16 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom:225/50 R17 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test Gute Fahrt s rozmerom:205/55 R16 hodnotenie: dobrá
test Auto, Motor und Sport s rozmerom:205/55 R16 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom:215/55 R16 1. miesto hodnotenie: vítěz testu
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom:205/55 R16 1. miesto hodnotenie: veľm dobrá