Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Nexen

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Nexen

Pneumatiky Nexen

Hodnotenie letných pneumatík Nexen

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (2 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (48 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (59 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Nexen

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (14 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (59 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (184 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Nexen v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Nexen, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Nexen Sú to modely značiek Nexen, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

  • Nexen N'Blue HD Plus
    Nexen N'Blue HD Plus

    Nexen N'Blue HD Plus je vylepšená verzia N'Blue HD uznávaný medzi vodičmi. Model je určený pre ...

  • Nexen N'Fera SU1
    Nexen N'Fera SU1

    Trvanlivosť, spoľahlivosť a dobré správanie na všetkých druhoch povrchu sú len niektoré z ...

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Nexen

Pneumatika Letné Nexen N8000

Kvalitné pneu
Hodnotenie: 4,8 111180

Rozhodne odporúčam tieto pneumatiky všetkým vodičom. Dokonca si myslím, že pneumatiky Nexen N8000 by mali byť o niečo drahšie, lebo sú naozaj kvalitné. Jazdím Fordom Mondeo ST220, ktorý dokaże isť s rýchlosťou 226 km/h, o okrem toho má aj predný pohon. Pneumatiky poskytujú veľmi dobrú trakciu. Dôvodom, prečo som mal záujem o gumy menej populárnych výrobcov je skutočnosť, že na mojom starom aute (s motorom 1,2 litra a výkonom 82 k) som mal obuté pneu ekonomickej triedy, s ktorými som bol veľmi spokojný. V zime som jazdil na pneu KUHMO, v lete na KELLY, a musím povedať že najmä zimné pneumatykami sa osvedčili. Avšak, keď som si kúpil nové vykonnejšie a ťažšie auto, som sa rozhodlol, že tentokrát bude lepšie ak si vyberiem niečo drahšie. Tak som si kúpil pneu Goodyear UG7. Bohužiaľ nebola to správna voľba, hlavne preto, lebo pneu sa neosvedčili pri brzdení a prekonávaní zákrut. Dobre sa správajú len pri štarte na snehu. Práve preto som sa rozhodol, že si kúpim lacnejšie letné gumy kórejského výrobcu. S pneumatikámi Nexen N8000 som maximálne spokojný! KUMHO a NEXEN sú naozaj kvalitné značky!

Pneumatika Letné Nexen N8000

kvalitné pneu za rozumnú cenu
Hodnotenie: 4,1 111110

Prešiel som na týchto pneumatikách iba asi 1000 km, ale napriek tomu som chcel vyjadriť svoj názor. Gumy Nexen N8000 sú mierne hlučné, ale to nevadí, keďže moje auto je dobre odhlučnené. Mal som obavy, že sa vysktnú problémy pri vyvažovaní kolies, ale všteko prebehlo v poriadku. Pneumatiky sa osvedčili aj pri brzdení a zrýchlení, je možné bezpečné zabrzdiť, alebo prudko zrýchliť autom, bez toho, aby sa spustil nejaký bezpečnostný systém. Auto sa výborne riadi aj pri rýchlosti 180 km/h. Čo sa týka valivého odporu – musím úprimne povedať, že moje auto, vždy spotrebovalo veľa paliva (výkon 360 k), a tým pádom neviem objektívne zhodnotiť tento parameter. Tak isto neviem zhodnotiť životnosť týchto pneumatík, a to kvôli tomu, že som prešiel na nich iba 1000 km. Zdá sa mi však, že sa oplatí si ich kúpiť, hlavne kvôli rozumnej cene (stoja predsa iba polovicu toho, čo gumy triedy premium, a pritom kvalita je podľa mňa porovnateľná). Samozrejme, o rok budem môcť viac napísať o Nexen N8000.

zimné pneumatiky Nexen

opona Zimné Nexen WINGUARD SPORT

ODPORÚČAME!
Hodnotenie: 4,2 111120

Mal som zmiešané pocity pri nákupe pneumatík Nexen WINGUARD SPORT vedel som o nich, že majú dobrú povesť v USA a sú to prvé pneumatiky pre autá KIA a Hyundai. Po prvej jazde na nich som nemohol uveriť, že zimné pneumatiky môžu byť tak tiché. A to ticho ani nebolo na úkor priľnavosti na snehu, čakal som na chvilku kedy to budem moct otestovat. Akonáhle sneh napadal hneď som zamieril do oblasti, kde bol sneh až k nárazníku. Pneumatiky Nexen WINGUARD SPORT dobre všetko zvládli. Vo výsledku: tichá jazda a to aj pri vysokých rýchlostiach. 2 Veľmi dobrá trakcia a ovládateľnosť na suchej, mokrej alebo zasneženej vozovke. 3. V oblasti so silnou vrstvou snehu úplne hravo zvladnuté. 4 prekvapivo krátke a rovnaké brzdenie za všetkých podmienok a to aj pri vysokých rýchlostiach. Guma pre vašu peňaženku...Alternatíva k drahým pneumatikám popredných výrobcov. Vrelo odporúčam!

opona Zimné Nexen WINGUARD SPORT

Wyjąkowo dobré kúpiť;)
Hodnotenie: 3,9 111900

Úprimne povedané čudujem sa, že táto pneumatika mi bola ponúknutá ako alternatíva k mojim starým, ako náhrada k nim bola teda drahá pre mňa. Ale jazda s nimi nie je zlá som spokojný...jazdia slušne po roztopenom snehu aj úplne hladkom. Jazdím po meste a niekedy aj mimo mesto a mám rovnaký pocit, preto úprimne povedané, nevidím zmysel kupovať niečo drahšie. Po prejdení takmer 8000 km nie je vidieť opotrebovanie. Na suchom asfalte je jazda na pneumatikach Nexen WINGUARD SPORT je veľmi pohodlné, pretože máte pocit ľahkého prúdenia asfaltom, ale pocit kontroly zostáva na dobrej úrovni, abs nereaguje ani na silnejšie brzdenie, čo som mal v prípade predchádzajúcej pneumatiky Michelin, nie zlé odvodnenie...Zhrniem to: Nexen WINGUARD SPORT odporúčam pre tých, ktorí nepozerajú moc na cenu, ale nič zlé o nich nemôžem napísať.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,96 na základe 1051 hodnotení

Modely pneumatík Nexen

Všetky modely značiek pneumatík Nexen k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Nexen z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Nexen. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Nexen.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Nexen. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Nexen.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Nexen. Každá pneumatika Nexen je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.