Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Nexen Winguard Snow'G WH2

Výrobca:
Nexen
Sezóna:
Zimné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
65 / ks
Kúpiť
4,4
Hodnotenie: Dobrá

Nexen Winguard Snow'G WH2 popis

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Nexen Winguard Snow'G WH2 je pneumatika pre osobné vozidlá s vyváženými vlastnosťami na každom povrchu, s akým sa môžeme stretnúť počas zimnej sezóny. Model strednej triedy má 3 charakteristické vlastnosti, zabezpečuje:

 • dobré držanie stopy a krátku brzdnú dráhu na snehu

 • vysokú odolnosť voči aquaplaningu

 • optimálnu trakciu na zasneženom povrchu, aj pri dynamickom jazdnom štýle


Precícnu a bezpečnú jazdu na snehu


Ako výrobca zabezpečil, aby sa dosiahli takéto vlastnosti? Po prvé - umiestnil na povrchu pneumatiky veľké množstvo 3D lamiel. Vďaka tomu vznikol na behúni veľký počet hrán, ktoré sa jedinečným spôsobom po celý čas používania starajú o držanie stopy na suchých, zasnežených či zľadovatených povrchoch. Každý jednotlivý blok behúňa zodpovedá za priľnavosť, a teda aj kratšiu brzdnú dráhu. Už sa nemusíte obávať zimných podmienok. S pneumatikou Nexen Winguard Snow'G WH2 už nestratíte priľnavosť na zasneženej vozovke.Nadpriemerná odolnosť voči aquaplaningu


Ochrana pred nekontrolovateľným šmykom je vlastnosť, ktorú zaručuje moderný smerový behúň so sieťou drážok v tvare písmena „V”. Takéto drážky skvele plnia svoju úlohu vďaka ostrým tvarom. Bleskovo a mimoriadne účinne odvádzajú vodu a snehovú kašu z povrchu pneumatiky.Pre všetky jazdné štýly


Veľmi dobrá trakcia na snehu a vode je výsledkom toho, že na povrchu pneumatiky je až 70 behúňových blokov. Každý jednotlivý blok robí v okamihu styku s povrchom to, na čo bol vytvorený – teda odvádza vodu, prichytí sa na povrch (suchý, mokrý povrch, ľad) alebo sa doň zahryzáva (sneh, snehová kaša), vďaka čomu udržiava trakciu a poskytuje vozidlu stabilitu, a Vám bezpečnosť.

Ďalšou výhodou pneumatiky je zosilnená kostra. Práve vďaka nej je tento model odolný proti deformácii, dokonca aj pri dynamickom jazdnom štýle.Nexen


Nexen je juhokórejská značka pneumatík s veľmi veľkým potenciálom. Z roka na rok sa teší čoraz väčšiemu záujmu vodičov. Pneumatiky tejto značky sa vyrábajú na báze moderných technológií a zároveň sú dostupné za ceny, ktoré nezaťažujú peňaženku. Názov značky vznikol spojením slov Next (ďalšie) a Century (storočie) a dokonale zapadá do charakteristiky spoločnosti, ktorá chce zaviesť nové nápady a riešenia do súčasných trendov. Pneumatiky Nexen sa vďaka neustálej snahe rozvíjať sa dokonale osvedčia počas každej sezóny a pre všetky typy vozidiel.

Nexen Winguard Snow'G WH2 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,4 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 22 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,2
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,2
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,4

22 osôb ohodnotilo

 • 5 12 osôb
 • 4 9 osôb
 • 3 0 osôb
 • 2 1 osôb
 • 1 0 osôb

100% užívateľov odporúča túto pneumatiku

100%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 2856 dni. V tom čase sme získali 22 názorov.
Naši klienti spolu prešli 214000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 205/60 R16

  Hodnotenie: 4,5

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Spoločnosť Nexen Pneumatiky sú málo známe produkty. To, čo na jednej strane rád, pretože sú lacnejšie vďaka, ale na druhej strane smutný, pretože kvalita pokles cien senzačný! Bol som pod vplyvom užívateľov za západnú hranicu prvýkrát kúpil sadu pneumatík letných a zimných teraz (215/55/16 letné a zimné nblue eko 205/60/16. Both'm mega šťastný. Hľadáte teraz vysledovať zimu trh s pneumatikami a dlho som nemohol rozhodnúť trápil celú rodinu úvahy, ale nakoniec som sa rozhodol kúpiť pneumatiky strednej triedy a uložiť niektoré (veľkosť je, bohužiaľ, vlastné ktorým je drahšia). Pri rozhodovaní rozhodne pomohlo . me Tabuľky testy pneumatík v EÚ Táto pneumatika je z toho, čo si spomínam paliva C C. som išiel za mokra doteraz 2300km za týždeň na pneumatike za rôznych podmienok, bohužiaľ, za snehu rovnako: -miałem núdzového brzdenia od 120 km / h, keď prší na približne 4 ° C a automobil stál ešte stále posiłkując do akéhokoľvek systému, ale tiež som mal dva ostré brzdenie na zľadovatenej ceste, a potom ABS pracoval, ale hladko wyhamowywał auto -tyre v porovnaní s v lete nie je hlasnejší až 100 km / h, potom možno trochu, ale ťažko povedať, pretože mám veľmi dobrý voz protihlukové - Tiež som sa snažil tieto pneumatiky v rôznych podmienkach zatáčania. A tak len na zľadovatenej ceste sklzu, ale oni boli tak malé, že sa spamätala trakciu pneumatiky, bez toho by bol dotieravý ESP (a ja za seba som sa snažila zachytiť brániť svoje zovretie, ale bol som schopný, a som rád, zhrnutie: VÝBORNÝ vytvoril suchym-! -na mokrym- vynikajúce! -na lodzie- prekvapivo dobre! -na śniegu- dosiaľ neboli testované Všeobecne platí, že sa jedná o nový model pneumatík, ktoré nemajú príliš veľa názorov, Veril som pneumatiku ešte z toho dôvodu, že behúň pneumatiky je takmer totožná s behúňa Michelin Alpine A4 (mám ich nastaviť na iného vozidla), a cena tejto veľkosti je takmer 200 eur pre umenie! Okrem toho, poviem, že som porovnal tieto pneumatiky s inými pneumatiky, ktoré začali na automobiloch a kwalisyfikuje je tak: 1. (miesto) Michelin Alpin A4 (možno len z úcty k značky a subjektívnym dojmu z nich, pretože ceny) 2. rozhodujuca Kleber Krisalp HP2 a Nexen Winguard WH2 3 . Firestone Winterhawk 3 Úprimne povedané by som odporučil kvalitné Nexen pomer cena / drví konkurenciu! Dúfam, že guma nebude výrazne horšie nejako "staršie" ako iné značky a ďalej zachováva svoje vlastnosti.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 2 Nie 12

 • Rozmer: 185/60 R14

  Hodnotenie: 4,6

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Vybral som si medzi kontinentmi, Nokianmi v d3 a len Nexen'ami snow g wh2. Continental je pre toto auto a jeho ročník príliš drahé. Nokiani boli trochu drahší, ale mali lepší index valivého odporu, ale rozhodol som sa, že to nie je pre mňa rozhodujúcim parametrom. Pneumatiky majú veľmi mäkkú zmes, čo podľa môjho názoru je výhodou, po predpoklade, že môžete cítiť rozdiely v potláčaní nerovností a vo vnútri sa nepohybujú žiadne zvuky. Pneumatika funguje dobre vo väčšine podmienok. Sneh a mrholenie sú dobre vyčerpané, pohyb na ľade si vyžaduje prax, ale trochu trpezlivosti je dosť a zvyknete si na to. Musím prijať nevýhodu, že pneumatika dáva malú spätnú väzbu na volant, hoci to môže byť spôsobené elektrickým ovládaním. Avšak pneumatika ma prekvapila niekoľkokrát v podmienkach čierneho ľadu. Teplota v noci musela klesnúť pod nulu a ráno som neočakával skluzu, pneumatika vám povie, že sa niečo deje, len keď nie je dostatok času reagovať na volant a výsledkom je, že sme sa do okamih. Malý vodič by mohol paniku a rozbiť auto. Navyše pneumatika je najviac odporúčaná, kúpil som Nexen HD Blue len pre leto. Nezaznamenal som opotrebenie behúňa po jazde 15.000. km. Odporúčam to s čistým svedomím.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 1

 • Rozmer: 195/55 R15

  Hodnotenie: 4,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pneumatiky s dobrou priľnavosťou, testované iba raz v extrémnych zimných podmienkach. Vtedy boli dobrou priľnavosťou a nedostatkom obzvlášť citlivého sklzu na snehu a neznečisteného soľnými a snehovými pieskami na vozovke. Pri neprítomnosti snehu a ľadu je veľmi dobrá priľnavosť. Uspokojivá hladina hluku spôsobená pneumatikami. Horiace mierne, nepatrné rozdiely voči nevýhode v porovnaní s letnými pneumatikami (tam však o palec väčších ráfikov).

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 1

 • Rozmer: 215/65 R16

  Hodnotenie: 5,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Som rád, mega! Pneumatiky výborne hrá na snehu, v roztopenom snehu a mokré, v suchu príliš veľký. Už išiel v mojom živote rôzne autá na rôznych pneumatík prémie na hospodársky porovnávaciu stupnici, takže mám a mám pokoj svedomia priznať, že zima Nexen WH 2 sú naozaj fantastické, je vidieť, že 2.015 je najnovší model vyvinutý pomocou najnovších technológie. Odporúčam všetkým, Som potešený!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 1

 • Rozmer: 225/50 R17

  Hodnotenie: 4,6

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Predtým som išiel na Nokian WR D3, vzťahu, ktorý žijem v hornatej oblasti dal som do Nokian. Po prečítaní recenzie na západnej portály na to som sa rozhodol kúpiť pneumatiky behúňa Nexen WH2 kódu. Pneumatiky sa ukázalo byť výstrel v 10 :) Navyše lacnejšie Nokian. Odporúčam tieto pneumatiky naozaj stojí za to zvlášť za túto cenu nie je lepšie. Víta výzvu snehu blata a dažďa.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 1

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Nexen Winguard Snow'G WH2

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Nexen Winguard Snow'G WH2 205/55 R16 91 H
D | C | B 70 dB |
205/55 R16 91 H 68 Kúpiť
Nexen Winguard Snow'G WH2 205/55 R16 91 T
D | B | B 70 dB |
205/55 R16 91 T 65 Kúpiť
Nexen Winguard Snow'G WH2 195/65 R15 91 T
D | C | B 71 dB |
195/65 R15 91 T 51 Kúpiť
Nexen Winguard Snow'G WH2 195/65 R15 91 H
D | C | B 71 dB |
195/65 R15 91 H 56 Kúpiť
Nexen Winguard Snow'G WH2 175/65 R14 82 T
D | C | B 70 dB |
175/65 R14 82 T 49 Kúpiť
Nexen Winguard Snow'G WH2 185/65 R15 88 T
D | C | B 71 dB |
185/65 R15 88 T 59 Kúpiť
Nexen Winguard Snow'G WH2 145/70 R13 71 T
E | D | B 69 dB |
145/70 R13 71 T 49 Kúpiť
Nexen Winguard Snow'G WH2 145/70 R13 71 T
E | D | B 69 dB |
145/70 R13 71 T 53 Kúpiť
Nexen Winguard Snow'G WH2 145/80 R13 75 T
E | D | B 69 dB |
145/80 R13 75 T 47 Kúpiť
Nexen Winguard Snow'G WH2 155/65 R13 73 T
E | D | A 68 dB |
155/65 R13 73 T 50 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor D BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE B
Kod QR

Nexen

14109NX

205/55 R16 91 T

C1

70

 • Nexen
 • Winguard Snow'G WH2
 • 205/55 R16
 • 91
 • T
 • D
 • B
 • B
 • 70 dB
 • Áno
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Nexen Winguard Snow'G WH2 test

2018 test TCS s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: dostatočná
test ACE/ARBÖ s rozmerom: 165/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný