Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Nexen

Hodnotenie výrobcu
4,0
  11110
na základe 1078 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer
Nexen je juhokórejská značka pneumatík s veľmi veľkým potenciálom. Z roku na rok sa teší stále väčšiemu záujmu vodičov. Sú to pneumatiky, ktoré sa vyrábajú na základe moderných technológií a zároveň sú cenovo dostupné, preto nezaťažujú peňaženku.

Dôkazom technologickej vyspelosti Nexen je skutočnosť, že v roku 2005 spoločnosť patentovala nanokompozitnú silikátovú gumu. Vďaka tomu sa pneumatiky tejto značky vyznačujú ešte lepšou priľnavosťou a sú spoľahlivé v rôznych poveternostných podmienkach.

V ponuke značky Nexen môžete nájsť letné, zimné a celoročné modely pre osobné, SUV a úžitkové vozidlá. Sú to pneumatiky, ktoré sa napriek svojej dostupnej cene osvedčia aj v ťažších podmienkach a pri vyšších rýchlostiach.

Zaujímavosti:

Názov firmy predstavuje spojenie slov next (‘budúce’) a century (‘storočie’).

Pneumatiky Nexen sú známe v 120 krajinách sveta. Ročná hodnota ich predaja predstavuje 600 miliónov dolárov a spoločnosť zamestnáva tisíce zamestnancov po celom svete.

Za posledné roky podiel pneumatík Nexen vzrástol z 8 na 20 percent. Technologický pokrok značky ide ruka v ruke s z ich popularitou medzi vodičmi. Pneumatiky Nexen majú veľmi kladné hodnotenia.

Spoločnosť je hlavným sponzorom jedného z popredných juhokórejských baseballových tímov - Nexen Heroes.

Je dôležité vedieť, že spoločnosť vznikla už v roku 1942, v roku 1956 začala vyrábať pneumatiky pre osobné vozidlá a v roku 1985 sa výroba rozšírila o radiálne pneumatiky. Do roku 1999 podnik fungoval ako Woosung Tire. Po kríze a reštrukturalizácii zmenili názov na súčasný.

Hodnotenia pneumatík Nexen od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Nexen. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Kleryk Preston 4,8 111150

  Nexen N 3000 215/50 R17

  Opel Omega combo film väčšinou mesto štýl uniarkowanym a som veľmi rád, registrovaný oponu. Kapetki boli umiestnené pred štýl a nepamätáte si, aj keď som si zlomil trošku vozovky pri akcelerácii. OMCI práve pohybuje, ako by uhryzol do asfalcik. Mám teraz všetci konplecik :) a niekoľkokrát vyvolalo najmä Miláčik (hmotnosť 1700 libra), jazdiť bokom na ostrej zákrute z chatrné efekt, takže si myslím, že Nexen N 3000 215/50 R17 je veľmi dobrá investícia najmenej sedem rokov. PS: Oponeo drvený ceny konkurencie, budú tieto pneumatiky na dodávky cenu nenájdete. Viac >
 • zwidauk 4,2 111150

  Nexen CP641 225/50 R17

  Najlepšia pneumatika na túto cenu, sa 2. sadu Nexen CP641 opatrené môjho Volva S80 a získať ďalšie jeden až nejaké auto v budúcnosti, urobil na pľaci asi 45.000 míľ sa v rôznych klimatických podmienkach bez problémov pri rýchlostiach nad 120 mph žľabu europe 5 -6 krát. Keby Conti sport vybavený pôvodne žiadny rozdiel na úrovni hluku, by odporúčam túto pneumatiku pre každého. Viac >
 • Arturo79 4,9 111150

  Nexen N6000 225/45 R17

  Pneumatiky ako najhodnotnejšie kúpiť, skvelý vzhľad a zodpovedajúce behúňa. Veľký beh za mokra, veľmi dobre rozptýliť vodu cez širokú tyres.Niczym nelíši od vyšších značiek a dokonca aj same.Cena sú veľmi dobré a kvalitné využitie prekvapujúce. Odporúčam kontrolu hodný, ako niekto chce jazdiť bezpečne za veľmi málo peňazí. Viac >
 • Oofol 4,8 111150

  Nexen N9000 225/40 R18

  Kúpil som sadu tých, pre moje N9000 A6 Avant (nízka na cievky do ďalšieho obdobia) existuje takmer rok a pokrýval viac než 50% 12k km diaľnic a zvyšok v meste, tak na strane cesty. Bývam v Írsku. Asfalt tu veľmi často drobné kamienky v nej dostane klzký a veľmi rýchlo. Žiadny problém pre pneumatiky - sú aj tak dobrú priľnavosť na suchu a za mokra! Nečakal som, že veľa z pneumatiky, ktorá stála 92 € každý (225 / 40R18), ale som príjemne prekvapený! Okrem veľmi dobrou priľnavosťou ma nemali žiadne problémy s nimi, materiál je dobrá a hluk nie je tak zlé - zlyhať lepšie, ako sa píše v popise. Dobrá bočné grip žiadne problémy v zákrutách. Č gumy únava, sekanie alebo podobne. Celkovo by som Viac > odporučil im, aby každému, kto nie je pózerov - Môj posledný zápas Conti Sport 3 bola polovica preč potom, čo 3k km ... A priľnavosť v suchých a teplých podmienkach bolo oveľa horšie ... nikdy nebudem kupovať špičkové pneumatiky znovu brand, pretože jeho nestojí za to ... ja radšej prejsť libier I ušetriť na iných častiach auto hore pneumatika .. !!!
Nájdite svoje pneumatiky Nexen