Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Nexen

Pneumatiky Nexen

Hodnotenie výrobcu
4,0
na základe 1084 názorov
Nexen je juhokórejská značka pneumatík s veľmi veľkým potenciálom. Z roku na rok sa teší stále väčšiemu záujmu vodičov. Sú to pneumatiky, ktoré sa vyrábajú na základe moderných technológií a zároveň sú cenovo dostupné, preto nezaťažujú peňaženku.

Dôkazom technologickej vyspelosti Nexen je skutočnosť, že v roku 2005 spoločnosť patentovala nanokompozitnú silikátovú gumu. Vďaka tomu sa pneumatiky tejto značky vyznačujú ešte lepšou priľnavosťou a sú spoľahlivé v rôznych poveternostných podmienkach.

V ponuke značky Nexen môžete nájsť letné, zimné a celoročné modely pre osobné, SUV a úžitkové vozidlá. Sú to pneumatiky, ktoré sa napriek svojej dostupnej cene osvedčia aj v ťažších podmienkach a pri vyšších rýchlostiach.

Zaujímavosti:

Názov firmy predstavuje spojenie slov next (‘budúce’) a century (‘storočie’).

Pneumatiky Nexen sú známe v 120 krajinách sveta. Ročná hodnota ich predaja predstavuje 600 miliónov dolárov a spoločnosť zamestnáva tisíce zamestnancov po celom svete.

Za posledné roky podiel pneumatík Nexen vzrástol z 8 na 20 percent. Technologický pokrok značky ide ruka v ruke s z ich popularitou medzi vodičmi. Pneumatiky Nexen majú veľmi kladné hodnotenia.

Spoločnosť je hlavným sponzorom jedného z popredných juhokórejských baseballových tímov - Nexen Heroes.

Je dôležité vedieť, že spoločnosť vznikla už v roku 1942, v roku 1956 začala vyrábať pneumatiky pre osobné vozidlá a v roku 1985 sa výroba rozšírila o radiálne pneumatiky. Do roku 1999 podnik fungoval ako Woosung Tire. Po kríze a reštrukturalizácii zmenili názov na súčasný.

Hodnotenia pneumatík Nexen od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Nexen. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Lessi 5,0

  Nexen N'Blue HD Plus 215/60 R16

  Vybrala som si pneumatiky podla parametrov. Len som ju chcela aby boli tiche. Moje posledné nákupy boli pneumatikami protektorovanymi a odchádzajúc na dovolenke 1000 - 1500 km jazda ma strašne unavila. Strašný hluk. Jeden z najdôležitejších parametrov pre mňa bol preto hladina hluku pneumatiky. Nexen je skvelý. SK - CRO trasa bez problemov. Odporučil by som! Viac >
 • fbo31 4,4

  Nexen N'Fera SU1 205/45 R17

  Veľmi dobrá priľnavosť na suchých povrchoch, dobré zrýchlenie a zatáča nie. Perfektne dobré brzdenie na suchých povrchoch. Pneumatika nie je hlučná ani v kabrioletu. Menej pohodlné ako pneumatiky premium na drsných cestách. Výkon v mokrom povrchu je už nižší v porovnaní so suchom. Priemerný výkon pod 7 stupňov. Musíte byť veľmi opatrní. Stručne povedané, nie je to pneumatika celoročná. Viac >
 • Danyferro 4,4

  Nexen N8000 225/50 R17

  Použite Nexen N8000 dve sezóny a ja som najazdených viac ako 25000 km. Hnacie dosť potichu Musím povedať, že opotrebenie behúňa je naozaj skvelé, myslím, že môžem ľahko urobiť ďalšie dve sezóny. Výkon je veľmi dobrá vozidlu excelentné jazdné vlastnosti a spotrebu paliva pod priemerom, čo závidieť Dunlop, že voz bol vybavený ako štandard. Možno trochu hlučný, ale jednoducho chcem byť vyberavý. Ak vezmeme do úvahy pomer cena / kvalita by sa povedať, že sú pravdepodobne najlepšie pneumatiky (tejto veľkosti) na predaj. Odporúčaná absolútne! Viac >
 • jakub 4,5

  Nexen N'Blue Eco 175/70 R13

  Veľmi dobrá pneumatika s nízkym valivým odporom. Mám dojem, že valivý odpor je takmer nulový. Predtým som mal Continentaly. Podľa môjho názoru, pneu Continental sú horšie ako pneu Nexen. Neviem zhodnotiť životnosť pneumatík Nexen N'Blue Eco, lebo som prešiel na nich príliš málo kilometrov, ale dúfam, že sa nesklamem. Podľa mňa nemá zmysel platiť príliš veľa za značkové gumy. Zo skúsenosti z posledných mesiacov vyplýva (kauza koncernu Volkswagen), že testy pneumatík môžu byť závadzajúce. V najbližších mesiacoch sa presvedčím, ako rýchlo sa opotrebujú. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Nexen