Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Nexen WINGUARD SUV

Výrobca:
Nexen
Sezóna:
Zimné
Štítok:
E E 69 dB
Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
140 / ks
Kúpiť
4,1
Hodnotenie: Dobrá

Nexen WINGUARD SUV popis

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Nexen WINGUARD SUV je zimná pneumatika so skvelými výkonmi pasujúcimi do vozidiel s pohonom 4x4 a SUV. Veľmi dobrým krokom firmy Nexen bolo navrhnutie tohoto modelu so smerovým dezénom. Vďaka nemu pneumatika Nexen WINGUARD SUV zvláda dobre prácu v daždi, vlhku a na ceste pokrytej snehom. Množstvo blokov umiestnených na povrchu má na svedomí, že pneumatika rýchlo a efektívne odvádza vodu, sneh a blato. Efektom toho je veľmi dobrá priľnavosť vo všetkých zimných podmienkach. Ostré hrany blokov a množstvo lameliek sú zodpovedné za vysoké výkony pneumatík v zime. Tieto elementy zaručujú stabilitu a potrebnú pružnosť. Pneumatika Nexen WINGUARD SUV je vyprodukovaná zo špeciálne opracovanej gumovej zmesi, ktorá je garanciou pomalšie opotrebovanie a nízkeho hluku počas celej doby používania.

Nexen je najstarší kórejský producent pneumatík. Nexen je skratka od Next Century Tyres (pneumatiky novej éry). Tento názov má hovoriť o tom, že sú pneumatiky vytvorené pomocou najmodernejších technológii, aby zaručili najlepšie výkony. Ako začiatok firmy možno uznať rok 1942, kedy vznikla fabrika pod iným názvom a dnes sa tam nachádza sídlo firmy Nexen. Firma začala svoju históriu výrobou motocyklových pneumatík a prvé osobne pneumatiky sa objavili na začiatku 60. rokov. V roku 1987 firma podpísala zmluvu joint venture známemu koncernu na celom svete Michelin. Názov Nexen firma prijala až v roku 2000. Charakteristickou vlastnosťou pneumatík sú veľmi dobre výkony a veľmi originálny, atraktívny vzhľad.

Nexen WINGUARD SUV recenzia

Celkové hodnotenie: 4,1 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 80 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 3,9
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 3,9
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,1

80 osôb ohodnotilo

 • 5 27 osôb
 • 4 40 osôb
 • 3 8 osôb
 • 2 5 osôb
 • 1 0 osôb

92% užívateľov odporúča túto pneumatiku

92%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4934 dni. V tom čase sme získali 80 názorov.
Naši klienti spolu prešli 691000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: jazda na snehu a ľade.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne mimo mesta.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 205/70 R15

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Rovnako ako pri kúpe iných pneumatík riadil som sa hodnotením iných používateľov. Toto rozhodnutie rozhodnutie neľutujem. Keď som tieto gumy kupoval cena za kus bola dosť atraktívna. Jazdné vlastnosti sú veľmi dobré, hoci v tomto roku nie je veľa snehu ale na tom čo bol sa osvedčili veľmi dobre. Nie sú až tak tiché ako letné ale nemám im čo vytknúť. Na mokrej vozovke sa riadia veľmi dobre bez žiadnych nemilých prekvapení. Čakám však na väčšie množstvo snehu. Vtedy budem mať väčšiu možnosť o nich niečo povedať. Dezén má množstvo lameliek, teda malo by byť super. Odporúčam Nexen WINGUARD SUV. Sú ideálne do áut 4x4. Ale lepšiu recenziu napíšem po zimnej sezóne.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 5

 • Rozmer: 235/65 R17

  Hodnotenie: 4,7

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pneumatiky Nexen WINGUARD SUV v tohoto type auta používam každodenne hlavne v meste sa spisujú veľmi dobre, pneumatiky dobre tlmia deformácie na cestách a celkom dobre zvládajú obrubníky. Pneumatika bola testovaná v zimných podmienkach v hlbokom čerstvom snehu ako aj na ubitom a osvedčila sa pozitívne. Mokré blato a brečka na trase či voda neboli pre nich žiadnym problémom, auto sa riadilo stabilne, dobre brzdí a skvele sa drží na zákrutách. Jediným mínusom je hlučnosť na suchej vozovke - taký mínus zimných pneumatík. Ale zhrňujúc to všetko pneumatika Nexen WINGUARD SUV je hodná odporúčania aj vďaka svojej priaznivej cene a kvalite.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 1

 • Rozmer: 225/60 R17

  Hodnotenie: 4,2

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  V súčasnej dobe sú zimy relatívne mierne, teda moje pneumatiky nemali príliš veľa príležitostí preukázať svoju kvalitu. V meste sa pohybovalo bez problémov taktiež na križovatkách so semaformi aj napriek všade panujúcej brečke. V zime som často používal menšie auto, ktoré sa ľahšie parkuje na preplnených uliciach. Tak som sa rozhodol pre lacnejšie pneumatiky, pretože väčším autom nejazdím v zimnom období tisíce kilometrov. Aj napriek ich cene konštatujem, že pneumatiky Nexen WINGUARD SUV sú naozaj dobré.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 235/75 R15

  Hodnotenie: 4,8

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Kúpil som tieto pneumatiky Nexen WINGUARD SUV do svojho Frontera A a musím uznať, že sú skutočne skvelé. Zima v horách alebo na normálnych cestách a nesklamali ma (asfalt, kamenistá cesta, bahnitá). Dezén je hlboký, tlak sa v nich udržiava. Aj v teréne sa osvedčili dobre, dokonca lepšie než Kelly, ktoré som mal predtým. Na týchto gumách som prešiel celú zimu aj celé leto a neotreli sa a píšem tu o Fronteri, ktorý má svoju váhu a nemá žiadnu aerodynamiku.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 3 Nie 5

 • Rozmer: 235/65 R17

  Hodnotenie: 4,7

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Môžem len povedať, že Nexens Winguards sú skvelé pre každodenné použitie, dobre sa vyrovnávajú s obrubníky a sú veľmi odolné. Väčšinou cestujem na cestách pokrytých čerstvým snehom, mokrou alebo mierne hlbšou vodou a musím povedať, že chovanie pneu je pozitívni. Pneumatiky sú taktiež veľmi pevné, dobre drží na oblúku. Jedinou nevýhodou je vysoký hluk na cestách v suchých podmienkach. Zhrňujú, že sú veľmi dobré v súvislosti s ich nákladmi.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Nexen WINGUARD SUV

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Nexen WINGUARD SUV 205/70 R15 96 T
E | E | 69 dB
205/70 R15 96 T 140 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Valivý odpor E BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE E 69 dB