Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Fulda

Hodnotenie výrobcu
3,6
  111500
na základe 7929 názorov
Vyberte profil
Vyberte priemer

Fulda je nemecká spoločnosť založená v roku 1900. Spoločnosť dodáva na trh u našich západných susedov cez 7 miliónov pneumatík ročne. Má 10% účasť na trhu s pneumatikami v Nemecku.

Produkty Fulda sú vyrábané v 13 továrňach v Európe. Firma má predaj viac ako 10 miliónov pneumatík ročne. Fulda kladie veľmi veľký dôraz na ekológiu. Výrobná produkcia funguje v súlade s príslušnými normami, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň starostlivosti o životné prostredie.

Fulda patrí do strednej triedy. Firma ponúka pneumatiky osobné, dodávkové, 4x4, nákladné, poľnohospodárske a retro.

Spoločnosť Fulda je prestížnym sponzorom v súťaži Fulda Challenge. Preteky sa konajú v neprístupných oblastiach severnej Kanady. Všetky vozidlá, ktoré musia znášať teploty až do - 35 ° C sú vybavené pneumatikami nemeckého výrobcu.

Názory našich klientov:
 • wax 4,2 111150

  Fulda ECOCONTROL HP

  Spočiatku boli naozaj vychladnúť tiché šišky. Bohužiaľ, po cestovaní niekoľko tisíc kilometrov ďaleko, sa stali hlasnejšie, ale to je ešte v poriadku. Možno, že problém s geometriou zadnej suspenzie, ktorá im ničí jemne (wyząbkowanie back). Správanie sušiť veľmi dobré. Jedna vlna zhromažďovania, pre ostrý vstup do zákruty a bol som presvedčený, že sme vykonali. Udržiavané šišky! Naozaj veľké prekvapenie. Na mokré, našťastie to nebolo naliehavá situácia, ale držal rýchle zákruty a ja patrí bazén kreditnej zostatok na 5. No podozrivé správanie divné, pretože nemám wieżyłęm v takých veciach, ale spotreba paliva klesla cca. 0.3-0,5l / 100 km. Všeobecne hundereds hit nákup. :-) Myslím, že som Viac > len nosiť trochu rýchlejšie, než to, čo som mal. A oni boli tiež Fulda. Na zdravie
 • Janusz Mihal 5,0 11111

  Fulda ECOCONTROL

  Pneumatiky, ktoré som nakoniec rád, a mám pocit, sebaistý pri jazde, zastavovanie a spúšťanie. Przejeździłem na dve pneumatiky Fulda EcoControl sezónu jar-leto v roku 2014, v roku 2015. som si kúpil dve viac a mám tieto pneumatiky na všetkých kolesách. Opotrebenie nie je vidieť. Všimol som si, počas pravidelných hodnotení, ktoré zlepšujú odpisy vozidla, bez ohľadu na stav šoku. V porovnaní s populárnou pneumatiky v Poľsku, ktorý mal pred pneumatík Fulda, a ktorého meno nebudem zmieňovať, pretože nechcem, aby urobili antyreklamy - Fulda dávajú pocit bezpečia a pohodlia. Je po všetkom pre vodiča a cestujúcich najdôležitejšie. Cenovo dostupné pneumatiky, ktoré spĺňajú potreby priemerného Viac > vodiča s veľmi zámožnej portfólia dáva prednosť normálnemu štýlu jazdy.
 • KK 4,1 111150

  Fulda ECOCONTROL

  Keď som sa znova kupovať voľbou by bol totožný. Pneumatiky nespôsobujú problémy dychtivé použiť. Jediné, čo by som zmenil, keby som mohol, je úroveň hluku, to nemusí byť len pneumatiky autíčka, pretože Ibiza 1.2 nie je nemý kráľ :) Pokiaľ ide o brzdenie trakciu nemá na čo sťažovať. Trvanlivosť je pravdepodobné, že čoskoro išiel im 9,765.8 km a stále vyzerajú ako nové. Po tomto kurze som predal svoje auto (najviac škoda bola len pneumatiky) Zaujímalo by ma, ako to výrobca patrí, pokiaľ ide o zimné pneumatiky, asi som sa na mňa čaká v tomto roku ďalší nákup. Vedieť sami voľba padne na Fulda, pretože letné pneumatiky boli to najlepšie, čo mal môj Ibiza. Odporúčam tieto šišky, pretože za Viac > peniaze, ktoré skutočne môžu súťažiť s pneumatikami najvyššej kvality.
 • fiszrek 4,2 111150

  Fulda CARAT PROGRESSO

  Pneumatika má veľmi dobrú priľnavosť, nemám ABS možnosť box, as ekspresówce núdzovom brzdení 140-0 (ľavom jazdnom pruhu prevádzky bola preč), ale pre túto chvíľu stratili trakcie (pneumatiky skřípavému) z vlasov zastavil predné postáv. Viem, že to vďaka pneumatike, ako v predchádzajúcom tlači na brzdy ťažšie spojené s poistnými kolesami a kňučanie. S týmito pneumatikami, môžete si byť istí ako na suchej i mokrej vozovke. Ukázalo sa bije ako hodinky. Čo sa týka objemu, nie je súčasťou príliš tichý aj keď lepšie pneumatiky po najazdení 30.000 km a sú trochu pokojnejšie ako na začiatku. Celkovo som šťastný s nimi, ich kvalita spracovania, ktorá je kúpil naraz a nahustené zimné pneumatiky sú Viac > viditeľné vrásky na bokoch pneumatík nie je žiadna równiutka.
Nájdite svoje pneumatiky Fulda