Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Fulda

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Fulda

Pneumatiky Fulda

Fulda je nemecká spoločnosť založená v roku 1900. Spoločnosť dodáva na trh u našich západných susedov cez 7 miliónov pneumatík ročne. Má 10% účasť na trhu s pneumatikami v Nemecku.

Produkty Fulda sú vyrábané v 13 továrňach v Európe. Firma má predaj viac ako 10 miliónov pneumatík ročne. Fulda kladie veľmi veľký dôraz na ekológiu. Výrobná produkcia funguje v súlade s príslušnými normami, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň starostlivosti o životné prostredie.

Fulda patrí do strednej triedy. Firma ponúka pneumatiky osobné, dodávkové, 4x4, nákladné, poľnohospodárske a retro.

Spoločnosť Fulda je prestížnym sponzorom v súťaži Fulda Challenge. Preteky sa konajú v neprístupných oblastiach severnej Kanady. Všetky vozidlá, ktoré musia znášať teploty až do - 35 ° C sú vybavené pneumatikami nemeckého výrobcu.

Hodnotenie letných pneumatík Fulda

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (2 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (398 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (157 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 3,8 111800 (1542 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Fulda

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (472 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,1 111110 (93 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,1 111110 (4 názory)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,5 111500 (865 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,4 111400 (970 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Fulda v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Fulda, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

 • Fulda KRISTALL MONTERO 3
  Fulda KRISTALL MONTERO 3

  Fulda KRISTALL MONTERO 3 Pneumatiky Fulda KRISTALL MONTERO 3 sú zimné pneumatiky určené pre ...

 • Fulda ECOCONTROL
  Fulda ECOCONTROL

  Fulda ECOCONTROL Fulda EcoControl je letná pneumatika strednej triedy, ktorá je určená pre ...

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Fulda Sú to modely značiek Fulda, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

 • Fulda ECOCONTROL
  Fulda ECOCONTROL

  Fulda ECOCONTROL Fulda EcoControl je letná pneumatika strednej triedy, ktorá je určená pre ...

 • Fulda ECOCONTROL HP
  Fulda ECOCONTROL HP

  Fulda ECOCONTROL HP Výkonná pneumatika Fulda ECOCONTROL HP je letná pneumatika triedy ...

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Fulda

Pneumatika Letné Fulda ECOCONTROL

Dobrá cena, výkon prekročil moje očakávania - 100% spokojnosť
Hodnotenie: 4,5 111150

Keď som premýšľal nad novými letnými pneumatikami našiel som stránku Oponeo a napísal som konzultantovi a tak sa začal príbeh s Fulda ECOCONTROL. Pneumatiky sú v praznivých cenách a predovšetkým špecialisti, ktorí mi ju odporičili mi poradili najlepšie. Myslím, že výber Fuldy bol 100% pre mňa a som spokojný s nákupom. Pri porovnaní ceny a kvality som nečakal väčšiu kvalitu. Pneumatiky sa veľmi dobre správajú na suchej ceste, skoro ako prilepené a tým dovoľujú na rýchlejšiu jazdu, veľmi dobré bočné držanie, valivý odpor samé plusy, spotreba paliva je tiež menšia skoro o liter, teda názov Fulda ECOCONTROL je správna... Veľmi dobre reagujú na pohyb volantu, auto sa lepšie krúti a plynulejšie zrýchľuje. V daždi je tiež v poriadku skúšal som ichna hlbokých mlákach a bol som zaskočený ako dobre odvádzajú vodu. Pri popredných pneumatikách som sa bál pohnúť volantom na mláke a dupnúť na plyn. Pneumatika je dosť odolná napr. 14 500 km v tomto roku a nevidno skoro žiadne opotrebenie iba na predných sa trošku zošúchal nápis Fulda a zadné akoby novučké. Pneumatika veľmi dobre zvláda deformácie na cestách mám pocit akoby som jazdil na aute najvyššej triedy. Je veľmi tichá, počujem iba vietor pri otvorenom okne. Ale aby nebolo len krásne na hrboľatom asfalte je dosť hlučná ale ktorá na asfalte nie je? Pri prudkom brzdení netratí priľnavosť, čo ma zaskočilo najviac...auto sa držalo ako prilepené.. Preto všetkým odporúčam pneumatiky Fulda ECOCONTROL. Napísal som moje dojmy z jazdy na Seicento, ale kto pozná to autíčko vie čo tá malá stíhačka dokáže, obzvlášť s motorom 1.1... Každý deň dochádzam do školy 45 km a cez víkend 60 km do práce, na dlhších trasách si zachováva svoje dobre trakčné vlastnosti. Normálne jazdím mimo mesta ale v meste nemajú chybu. Vzhľad sa mi zdá trošku športový, pekná asumetrická guma, ktorá dobre vyzerá na alu diskoch. Zimné pneu tiež kúpim z tejto značky, samozrejme ak mi to dovolérozpočet, lebo je trochu drahšia, možno šéf dhodí nejakú tú prémiu :D Odporúčam Oponeo aj Fulda ECOCONTROL, odborníkov, ktorí dobre a zadarmo poradili, rýchle doručenie. 100% spokojnosť z nákupi. Veľa šťastných kilometrov

Pneumatika Letné Fulda ECOCONTROL

Odporučil by som ale ... POZOR!
Hodnotenie: 4,3 111130

Rozhodol som sa kúpiť pneumatiky Fulda ECOCONTROL po tom čo som si prečítal recenzie o rôznych pneumatikách. Samozrejme riadil som sa aj skúsenosťami. Výber bol teda premyslený. V tomto roku som prešiel asi 50 000 km z čoho ¾ boli jazda mimo mesto a zvyšok poľná a po meste. Nie som s nimi celkom spokojný: pokiaľ ide o jazdné vlastnosti, nemám im čo vytknúť: dobrá priľnavosť na suchej aj na mokrej ceste. ak jazdíš normálne uvidíš rozdiel. Celkom fajn odvádza vodu. Ani pri snehových závejoch nebolo až tak zle. Nestrácajú priľnavosť ani pri prudkom pohybe. Nevidno nejaké značne opotrebenie dezénu.Nikdy prenikdy som nemal defekt. Som z tých Fulda ECOCONOTROL zaskočený. Moje sklamanie vyniká z hluku týchto pneumatík: neviem čím to je merané ale 69 dB? Na identickom aute mám Hankooki Kinergy ECO s dezenom k425, ktorý má hlučnosť 71dB. Na moje zaskočenie sú Hankooki tichšie. OMNOHO. Na každom povrchu. Fulda ECOCONTROL sú tak tiché iba na ideálne hladkom povrchu, ktorý u nás nie je. Trošku je to únavné, ale pri 110 km/h po diaľnici už ich nie je počuť vďaka rádiu. Je to iba taký šum. Ak jazdíš Fordom alebo iným s hlasnejším zavesením nebudete spokojní, alebo sa zmierite s hlukom. Al ak chcete tak Fulda ECOCONTROL je okrem toho dobrá.

zimné pneumatiky Fulda

opona Zimné Fulda KRISTALL MONTERO 3

Príjemným prekvapením
Hodnotenie: 4,3 111130

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Pneumatiky naozaj pekné ma prekvapilo. Zatiaľ zima pochádza Continental'e a Kleber'y, ale musím priznať, že FULDA Kristall Motero3 sú tichšie a pôsobí dojmom oveľa stabilnejšie auto. Mám pohon na predné kolesá, a za nepriaznivých poveternostných podmienok (sneženie a zľadovatenom povrchu), mal som pocit, že moje auto drží na ceste dobre. Odporúčam srdečne.

opona Zimné Fulda CONVEO TRAC

Autor:papagena
Hodnotenie: 4,5 111150

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Skvelé pneumatika pre mňa, vytiahol ma z mnohých núdzi, idú často preťažené a nevšimol si žiadne známky opotrebenia. Išiel som na Debica, ale po jednom období padnutie vyhodiť, a Fulda v prípade môjho auta pre druhý beh obdobie bezchybne. Ja by som určite odporučil.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,96 na základe 4608 hodnotení

Modely pneumatík Fulda

Všetky modely značiek pneumatík Fulda k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Fulda z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Letné pneumatiky

Pozrite si ponuku letných pneumatík Fulda. Letné pneumatiky sú určené pre použitie od jari do jesene. Vyberte si vhodné letné pneumatiky Fulda.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Fulda. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Fulda.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Fulda. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Fulda.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Fulda. Každá pneumatika Fulda je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.