Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Falken

Hodnotenie výrobcu
3,9
  111500
na základe 1159 názorov
Vyberte profil
Vyberte priemer

Falken Tire Corporation je japonská spoločnosť, ktorá zavítala na trhu v roku 1983. Od roku 2003 je spoločnosť súčasťou Sumitomo Rubber Industries.

Falken je známy pre výrobu pneumatík vysokej triedy HP a UHP pre náročných vodičov. Firma ponúka osobné pneumatiky, pre dodávky, 4x4, kamióny a priemyselné vozidlá. Spoločnosť má výrobné fabriky v Spojených štátoch.

V USA sa firma zúčastňuje pretekov American La Mans Series ALMS a Formula Drift Series Formula D. Falken sponzoruje preteky ako sú napríklad: Super Taikyu, 24 Hous Nürburgring a drift pretky drift - Formula D, D1 Grand Prix či British Drift Championship.

Názory našich klientov:
 • Wlodek 3,5 111500

  Falken HS 439

  Vitajte u nás. Na týchto dvoch zimných pneumatík som išiel, som sa žiť v Londýne, aby bol riadený cestu k poľskej a späť do cesty v poľských horách alpách v zime a lyžovanie v Livigno. Po Mazury krajine 1000 km za rok v priemere. Zatiaľ som išiel asi 17000 km. Poviem tak dobre pneumatiky, slušné držať na ceste roztopenom snehu veľmi ok, kopne sneh uspokojivo času som musel nosiť reťaze v Alpách, ale to je normálne. môj štýl jazdy na priemerný odhad opeľovanie nie je tak hlúpy, na diaľnici v zime, ale 130-140 môže jazdiť na ne ujazdený sneh je zapálený do 100 km. Skontrolujte, či s parkovaním v bez problémov. Osobne nemôžem odporučiť pádny dôkaz. Skôr MIAL čierne Fulda, a bol tiež v Viac > poriadku, ale to, čo ma prekvapilo je malá palivová nádrž! Myslím si, že aj po pokojnejšom dve zimy na nich posmigam.
 • Lucas 4,5 111150

  Falken ZE 914

  Mám pomerne výkonný motor 218 BHP a 500 Nm. Predtým som mal pneumatiky Dunlop a Michelin Pilot Primacy, a myslel som si, že neexistujú žiadne lepšie pneu. Ukazalo sa však, že pneu Falken ZE 914 sú nielen porovnateľné, ale majú tvrdšie steny ako Michelin a vďaka tomu sa správajú lepšie pri agresívnej jazde. Samozrejme, jazdný komfort na hrboľatých cestách je trochu menší ale mám zimné Run Flat pneu, to znamená, že ak v lete namontujem gumy Falken ZE 914, jazdný komfort sa zvyšuje. Prešiel som iba okolo 700 kilometrov na týchto pneumatikách, takže neviem, ako rýchlo sa opotrebujú. Avšak, som veľmi spokojný s gúm Falken ZE 914, pretože sa správajú výborné na suchých i mokrých cestách. Za Viac > takúto cenu neexistujú lepšie pneumatiky s lepšimi parametrami.
 • GT123 4,7 111150

  Falken HS 449

  Falken HS 449 používam vo svojej Alfa Romeo 165 koní. Kombinácia talianskej fantázie a japonskej techniky je recept na potešenie z jazdy za všetkých podmienok. Bývam pod Tatrami a vždy je tu veľa snehu chlad alebo ľad na ceste občas zanechal svoju daň. Pneumatika Falken HS449 ma vyšla z problémov niekedy - ako je v tom na trase. Na začiatku jari som si všimol na zadnej pneumatike zapichnutú šrúbku a prázdnu pneumatiku – nevadí odniesol som to do servisu a všetko bolo v porosiadku. Používam ich ďalšiu sezonu a oprava je nepostrehnuteľná, a to napriek veľmi mäkkej zmesi – výkony na nich boli oveľa lepšie, než v lete (pri rovnakom tlaku). Pneumatika funguje dobre pri rýchlej jazde napr. 210 km Viac > /h.. Rád by som vrelo odporučil túto pneumatiku!.
 • Włodek 4,4 111150

  Falken SN 832 ECORUN

  Zvyčajne jazdu na premium pneumatikách. Avšak na konci leta sa na rodinu dostalo druhé auto, trochu staré a staré, ale nepoužité, studené topánky. Založil som Falken na konci letnej sezóny a podarilo sa im jazdiť iba asi 4000 km, z čoho asi polovica v mestských podmienkach. Po takomto priebehu je ťažké posúdiť mieru výpadku týchto pneumatík, ako aj hovoriť o niektorých viditeľných prejavoch opotrebenia behúňa. Uvidíme, ako sa budú starať o druhú sezónu, v mojom prípade asi 15000 km. Pneumatiky sa na mokrých povrchoch správajú veľmi dobre. Sotva vidím nejaký rozdiel medzi jazdou na týchto Falkens av lete na kontinente, ktoré mám na druhom autu. Takmer preto, že Falkens sú hlučnejšie a zatiaľ Viac > ich jedinou nevýhodou.
Nájdite svoje pneumatiky Falken