Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Falken

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Falken

Pneumatiky Falken

Falken Tire Corporation je japonská spoločnosť, ktorá zavítala na trhu v roku 1983. Od roku 2003 je spoločnosť súčasťou Sumitomo Rubber Industries.

Falken je známy pre výrobu pneumatík vysokej triedy HP a UHP pre náročných vodičov. Firma ponúka osobné pneumatiky, pre dodávky, 4x4, kamióny a priemyselné vozidlá. Spoločnosť má výrobné fabriky v Spojených štátoch.

V USA sa firma zúčastňuje pretekov American La Mans Series ALMS a Formula Drift Series Formula D. Falken sponzoruje preteky ako sú napríklad: Super Taikyu, 24 Hous Nürburgring a drift pretky drift - Formula D, D1 Grand Prix či British Drift Championship.

Hodnotenie letných pneumatík Falken

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,8 111180 (2 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (20 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (210 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,1 111110 (4 názory)

Hodnotenie zimných pneumatík Falken

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (2 názory)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (134 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,6 111600 (33 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,3 111300 (28 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Falken v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Falken, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

  • Falken HS 449
    Falken HS 449

    Falken HS 449 Falken HS 449 sú zimné pneumatiky určené pre osobné automobily strednej triedy. ...

  • Falken ZE 914
    Falken ZE 914

    Falken ZE 914 Falken ZE 914 letné pneumatiky sú určené pre osobné automobily, ktoré patria do ...

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Falken Sú to modely značiek Falken, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Falken

Pneumatika Letné Falken ZE 914

Rozhodné odporučujem
Hodnotenie: 4,9 111190

Ahoj. Dlho som premýšľal, nad tým, ktoré pneumatiky zvoliť. Napokon som sa rozhodol, že kúpim pneumatiky Falken ZE 914. Priznám sa, že som sa riadil cenou a hodnoteniami ostatných zákazníkov. Moje auto má180 koní, zadný pohon, a naftový motor, ale môžem úprimné povedať, že tieto pneumatiky sa správajú dokonale na suchej i mokrej vozovke, dokonca aj v kalužiach. Doslova ako na koľajniciach. Pokiaľ ide o hluk, mám 16-palcové pneumatiky Dunlop SP Winter Sport 4D. Hlučnosť pneumatík Falken ZE 914 je rovnaká, čiže žiadna. Neviem, či príčinou je zvuková izolácia auta alebo znižená hlučnosť pneumatiky, ale nie je počuť hluk. Jazdím veľmi rýchlo, a niekedy je počuť hluk, ale iba keď rýchlo brzdím. Aj pri rýchlosti 240 km / h (samozrejme na nemeckej ďialnici) auto sa správa normálne. Čo sa týka opotrebovania, neviem nič povedať. Prešiel som už nejakých 4000km a pneumatiky vyzerajú ako nové. Rozhodne odporučujem tie pneu, navyše už teraz viem, že si v budúcnosti kúpim väčšie, 19 palcové gumy Falken.

Pneumatika Letné Falken SN 832 ECORUN

Autor:Driver
Hodnotenie: 4,4 111140

Rozhodol som sa si vybrať pneumatiky Falken SN 832 ECORUN. Jedinou nevýhodou je rýchlostný index T (čiže je možné jazdiť na nich bezpečné do rýchlosti 190 km/h), avšak, úprimne povediac, koľko krát ste mali príležitosti, napríklad v minulom roku, prekročiť túto rýchlosť? Samozrejme je možné na ďialnici isť viac ako 200 km/h, ale ja osobne sa neponahľam na cintorín (napriek tomu, že mám rýchle auto s výkonným motorom). Čo sa týka indexu zaťaženia, nie je to pre mňa podstatné, lebo nepotrebujem prevážať veci autom. Pneumatiky sú podľa mňa skvelé, spoločnosť Falken je známym výrobcom kvalitných, prémiových gum. Navyše vďaka týmto pneu auto sa správa perfekne na mokrej vozovke, čo je pre mňa veľmi dôležité, lebo vlastním auto so zadným pohonom a výkonným motorom. Neikoľkokrát som v minulosti dostal šmyk. Po nákupe penu Falken SN 832 ECORUN som ešte šmyk nezážil. Úprimne odporúčam, plánujem si tento model kúpiť aj v budúcnosti.

zimné pneumatiky Falken

opona Zimné Falken HS 449

Dobré zimné pneumatiky za skvelú cenu. Rozhodne odporúčam!
Hodnotenie: 4,7 111170

Falken HS 449 používam vo svojej Alfa Romeo 165 koní. Kombinácia talianskej fantázie a japonskej techniky je recept na potešenie z jazdy za všetkých podmienok. Bývam pod Tatrami a vždy je tu veľa snehu chlad alebo ľad na ceste občas zanechal svoju daň. Pneumatika Falken HS449 ma vyšla z problémov niekedy - ako je v tom na trase. Na začiatku jari som si všimol na zadnej pneumatike zapichnutú šrúbku a prázdnu pneumatiku – nevadí odniesol som to do servisu a všetko bolo v porosiadku. Používam ich ďalšiu sezonu a oprava je nepostrehnuteľná, a to napriek veľmi mäkkej zmesi – výkony na nich boli oveľa lepšie, než v lete (pri rovnakom tlaku). Pneumatika funguje dobre pri rýchlej jazde napr. 210 km /h.. Rád by som vrelo odporučil túto pneumatiku!.

opona Zimné Falken HS 449

Vhodné do mesta
Hodnotenie: 3,0 11100

Používam pneumatiky Falken HS 449 od minulej zimy a prešiel som na nich okolo 5000 km a co môžem povedať o nich, že je to veľmi hlučná pneumatika v porovnaní s polarismi či hankookmi. Ako pre mňa ma slabé vlastnosti pri jazde na snehu a kolesá hrabú a šmýkajú sa. Veľmi ich počuť pri rýchlosti 90km/h. Používam ich v aute Renaul Clio 1,2 tce so 1254 konmi a 180 nm ale pneumatiky, ktoré som používal predtým to zvládali lepšie. Ak niekto hľadá pneumatiky predovšetkým na jazdu po meste tak sú určite v pohode. Ale už by som ich pre seba nekúpil.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,88 na základe 705 hodnotení

Modely pneumatík Falken

Všetky modely značiek pneumatík Falken k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Falken z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Falken. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Falken.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Falken. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Falken.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Falken. Každá pneumatika Falken je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.