Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Falken

Pneumatiky Falken

Hodnotenie výrobcu
3,9
na základe 1162 názorov

Falken Tire Corporation je japonská spoločnosť, ktorá sa etablovala na trhu v roku 1983. V súčasnosti spadá pod Sumitomo Rubber Industries a sídli v Kalifornii. Svoje prvé ocenenie spoločnosť vyhrala už 5 rokov po jej vzniku, a to medzinárodný šampionát Mirage Cup.

Falken je známy výrobou pneumatík vyššej triedy (Ultra High Performance) pre náročných vodičov. Pneumatiky Falken sú súčasťou mnohých svetoznámych profesionálnych motoristických športových podujatí, v ktorých navyše aj vyhrávajú.

V USA sa pneumatiky Falken zúčastňujú pretekov American Le Mans Series (ALMS) a Formula Drift Series (Formula D). Pneumatiky Falken pomohli vyhrať niekoľko cien D1 Grand Prix, jedny z najťažších offroadových pretekov v Severnej Amerike King of the Hammers Every Man Challenge, či šampionát Formula Drift.

Falken sa venuje aj sponzorstvu. Sponzoruje napríklad preteky Super Taikyu, 24 Hours Nürburgring a drift preteky - Formula D, D1 Grand Prix či British Drift Championship. Mimo motoristických podujatí sponzoruje aj Americkú baseballovú ligu MLB.

Hodnotenia pneumatík Falken od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Falken. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Grzech 5,0

  Falken Ziex ZE310 Ecorun 205/55 R16

  Vybral som pneumatiky na základe výsledkov porovnávacích testov v jednom z automobilových časopisov. Zastrešená v 10. Veľmi tichá, skvelá priľnavosť na začiatku av oblúkoch. Naozaj odporúčam. Nesúhlasím s valivým odporom, tiež nosím. Cestoval som 7 000 km, nestačí povedať, či sú rýchle alebo pomalé. Zatiaľ, ako nové. Viac >
 • Paweł Pikus 4,3

  Falken ZE 914 215/55 R18

  Pneumatiky, ktoré používam v prvom roku a po prvýkrát som si ich objednal prostredníctvom spoločnosti Oponeo.co.uk. S nákupom som spokojný a budem rád odporúčam svojim priateľom, aby si kupovali pneumatiky cez Oponeo.co.uk. Pneumatiky Falken ZE 914 sú v dobrej kvalite za uspokojivú cenu pre potenciálneho kupujúceho, v tomto prípade ja, kde hodnotím nákup ako veľmi úspešný. Nenechajte sa poškodiť pneumatiky pre ďalšie dobré použitie. Viac >
 • Vaclav 4,4

  Falken SN 832 ECORUN 175/70 R13

  Väčšinou jazdím na prémiových pneumatikách. Na konci leta kúpil som druhé, trochu staršie, rodinné auto na zimných, starých, ale moc neopotrebovanych pneumatikách. Na konci letnej sezóny som teda založil Falkeny a podarilo sa mi prejsť iba 4 000 km, z čoho asi polovica v mestských podmienkach. Po toľko najazdenych km ťažko posúdiť kvalitu pneumatík, ako aj hovoriť o akýchkoľvek viditeľných znakoch opotrebenia behúňa. Uvidíme, ako budú vyzerať po druhej sezóne to je v mojom prípade po asi 15 000 km. Pneumatiky fungujú veľmi dobre na mokrom povrchu. Nevidím takmer žiaden rozdiel medzi jazdením na týchto Falkenech a na letných Continentaloch, ktoré sú namontovane na mojom druhom aute. Takmer, Viac > lebo Falkény sú však hlučnejšie a zatiaľ je to ich jediná nevýhoda.
 • Piotr 4,4

  Falken ZE 914 205/55 R16

  Odporúčam túto pneumatiku. Mám to po prvýkrát a bol som skeptický, kým som sa o tom sám nezistil. Vrátil som sa späť v lete z mora a prišiel veľký liják, niekde pred Štetínom, na niektoré S alebo na diaľnici. V určitom okamihu bola cesta zaplavená a ja som jazdila asi 120 km / h, preto som veľmi silne ovládal volant, pretože som nevedel, čo sa stane, ako by som sa dostal do tohto jazera pri tejto rýchlosti. Bola som však príjemne prekvapená, pretože pneumatiky zaobchádzali s vodou bez problémov. Odporúčam tieto pneumatiky. Bezpečnosť je kľúčom. S pozdravom. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Falken