Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Nexen N'Priz 4S

Výrobca:
Nexen
Typ vozidla:
Osobné
Sezóna:
Celoročné
4,1
Hodnotenie:
Žiadne

Ospravedlňujeme sa. Produkt
je momentálne nedostupný.

Môžete využiť radu nášho odborníka, ktorý Vám pomôže objednať podobný produkt.

Tel.: +421 233 325 567
(Cena hovoru zodpovedá Vašej tarife pri volaní na pevnú linku.)

Pozrieť si podobný model

Nexen N'Priz 4S recenzia

Celkové hodnotenie: 4,1 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 250 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 3,9
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 3,9
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,2

250 osôb ohodnotilo

 • 5 57 osôb
 • 4 158 osôb
 • 3 30 osôb
 • 2 3 osôb
 • 1 2 osôb

94% užívateľov odporúča túto pneumatiku

94%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3718 dni. V tom čase sme získali 250 názorov.
Naši klienti spolu prešli 1948000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 175/65 R14

  Hodnotenie: 3,6

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Dlho som premýšľal, ktoré celoročné pneumatiky by som si mal kúpiť. Doteraz som vždy jazdil na sezónnych pneumatikách. Pred niekoľkými mesiacmi som dospel k záveru, že sa to neoplatí a že bude lepšie si kúpiť kvalitné celoročné gumy. Nakoniec som si vybral pneu Nexen N'Priz 4S. Gumy sa perfektne prezentujú, veľmi dobre sa správajú na suchom povrchu. Samozrejme nie sú to pneu určené pre športovú jazdu. Som presvedčený, že ak niekto ma pokojný štýl jazdy a hľada kvalitné celoročné pneumatiky, bude s penu Nexen N'Priz 4S veľmi spokojny. Nemal som nijaké problémy dokonca ani počas jazdy po hlbokých kalužiach. Odvod vody je veľmi dobrý. Aj brzdné vlastnosti pneu sú uspokojivé. Podľa mňa tieto parametre sú porovnateľné s vlastnostiami pneumatík renomovaných výrobcov. Valivý odpor je na nízkej úrovni, a preto sú pneu tiché. Očakával som, že sa mierne zvýši spotreba paliva, ale musím povedať, že doteraz som si nevšimol nijaké zmeny. Takisto som sa obával, že keď teplota klesne pod bod mrazu, auto stratí priľnavosť. Ukázalo sa však, že pneumatiky Nexen N'Priz 4S sú schopné zabezpečiť dobrú trakciu aj za zimných podmienok. Môžem ich porovnať s pneu Debica Navigator 2, ktoré som mal predtým. Podľa môjho názoru pneu Nexen sú lepšie, pretože poskytujú lepšiu priľnavosť na mokru. Samozrejme veľa závisí od konkretného automobilu, jeho technického stavu atď. Celkovo som s nimi veľmi spokojný.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Rozmer: 195/50 R15

  Hodnotenie: 3,7

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Nerad hodnotím autá a automobilové súčiastky, lebo viem, že veľmi ťažko je dačo také objektívne zhodnotiť, ale v tomto prípade môzem úprimne povedať, že som pozitívne prekvapený kvalitou a parametrami pneumatík Nexen N'Priz 4S. Hľadal som urgentne pneumatiky na prednú nápravu, pretože moje predchádzajúce pneumatiky podľahli mechanickému poškodeniu, a pritom som nemal veľa peňazí. Napokon som si kúpil kórejské pneumatiky Nexen. Priznám sa, že na začiatku som si nebol istý či som urobil dobre, ale po obutí pneu na disky som sa presvedčil, že to bola správna voľba. Nexen N'Priz 4S sú to celoročné pneumatiky, ktoré mi umožnili bezpečné jazdiť celú zimnú sezónu. Samozrejme je potrebné isť autom opatrenejšie, netvrdím predsa, že tieto pneu sa správajú v zimných podmienkach lepšie ako typické zimné pneumatiky. Ale na druhej strane som presvedčený, že ak jazdíte pokojne a rozumne pneu sa osvedčia. Nie sú hlučné, a pritom sú lacné. Doteraz som vždy jazdil na pneu Michelin a Firestone. Jazdné parametre týchto gum boli lepšie, avšak podľa mňa rozdiel oproti pneu Nexen N'Priz 4S nebol obrovský. Momentálne nové gumy mám namontované iba na prednej náprave. Planujem si kúpiť ešte dva kusy na zadnú nápravu. Jednoducho v tomto prípade pomer cena/kvalita je naozaj veľmi dobrý. Samozejme existujú lepšie pneu, ale ja osobne som s týmito pneu spokojny.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 1

 • Rozmer: 165/60 R14

  Hodnotenie: 4,3

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Nedávno som si kúpil v internetovom obchode Oponeo pneumatiky Nexen N'Priz 4S v rozmere 165/60 R14. Nemusel som dlho čakať, kuriér DPD mi ich rýchlo doručil. Pekný dezén, bol som naozaj veľmi potešený. Nevedel som sa dočkať kedy ich obujem na disky. Pneu poskytujú vynikajúcu priľnavosť, nepískajú na kruchových objazdoch. Bohužiaľ sa vyskytli určité problémy s vyvažovaním kolies, avšak napokon sa podarilo ich vyvážiť. Od namontovania pneumatík na disky uplynulo už niekoľko mesiacov. Prešiel som na nich už circa 15 tisíc kilometrov. S pneumatikámi som spokojný napriek problémom z vyvažovaním kolies. Jazda autom je bezpečná a pohodlná, jednoducho nemám dôvod sa sťažovať, pneumatiky sú tiché a vďaka tomu poskytujú komfortnú jazdu v letnom a zimnom období. O priľnavosti som už napísal jednoducho je veľmi dobrá. Chcel by som k tomu dodať, že auto sa dobre riadi nielen na suchej, ale aj na mokrej vozovke, dokonca aj pri prekonávaní ostrých zákrut. Navyše pneu Nexen N'Priz 4S výborné amortizujú diery na cestách. Pritom je potrebné povedať, že cena týchto gum je veľmi priaznivá. Keďže sú to celoročné pneumatiky, je možné ušetriť veľa peňazí, jednoducho som si nemusel kúpiť v novembri zimné pneumatiky. Úprimne ich odporúčam, som presvedčený že sa nesklamete, takisto ako ja.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 2 Nie 2

 • Rozmer: 165/60 R14

  Hodnotenie: 4,3

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Ak hľadate kvalitné celoročné pneumatiky za dobrú cenu, pneu Nexen N'Priz 4S sú správnou voľbou. Pneu sa dobré správajú za letných a zimných podmienok, priľnavosť na suchu je veľmi dobra, na mokru dobrá. Čo sa týka správania sa v zimnom obdobi, nemám výhrady. Myslím si, že pre všetkých vodičov je samozrejme, že zimné podmienky si vyžadujú opatrnú jazdu. Jednoducho neodporúčam jazdiť rýchlo a agresívne pri námraze na ceste. Aj najlepšie a najdrahšie značkové pneumatiky nedokážu zachrániť v tomto prípade vaš život. Celkovo som spokojný s týmito pneumatikami, zabezpečujú dobrú priľnavosť pri prekonávaní zákrut, osvedčili sa nielen na suchej, ale aj na mokrej vozovke. Dezén efektívne odvádza vodu, a tým bráni vzniku aqaplaningu. Brzdná dráha na suchej vozovke je naozaj krátka. Pneuamtiky Nexen N'Priz 4S poskytujú bezpečnú a pohodlnú jazdu, dobre amortizujú nerovnosti ciest, a navyše sú pomerne tiché. V aute je počuť mierny hluk iba počas jazdy s vysokou rýchlosťou v letnom období. Nemám dôvod sa sťažovať, s mojimi novými pneumatikámi som veľmi spokojný. Vďaka nim sa mi podarilo ušetriť peniaze. Na pneumatikách Nexen N'Priz 4S som prešiel už asi 20 tisíc kilometrov, za rôznych podmienok. Pressedčil som sa, že sú to kvalitné pneumatiky.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 1

 • Rozmer: 215/65 R16

  Hodnotenie: 4,8

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Pneumatiky Nexen N'Priz 4S sa perfektne držia povrchu cesty. Osvedčili sa na suchu a mokru, dokonca aj za zimných podmienok. Je pravda, že tohtoročná zima nie je ostrá, ale predpokladám, že aj keby teploty poklesli pod nulu, auto na týchto pneu by sa správalo celkom dobre. Brzdná dráha vozidla je prekvapivo krátka. Navyše gumy sú veľmi tiché, mierny hluk je počuť iba počas rýchlej jazdy s otvoreným oknom. Predtým som jazdil na zimných pneumatikách Goodyear, a musím povedať, že podľa môjho názoru pneu Nexen N'Priz 4S sú oveľa lepšie. Jednoducho odporúčam tieto pneumatiky a dúfam, že sa ich cena nezvýši kvôli pozitívnym názorom používateľov. Po tom, čo som ich namontoval na disky, som bol pozitívne prekvapený. Predovšetkým auto sa oveľa lepšie riadi, pneu nepískajú pri prekonávaní zákrut. Gumy sa dali veľmi ľahko vyvážiť. Volant sa vôbec netrasie, a ani nevibruje. Dezén vyzerá perfektne. Nie je to pre mňa podstatné, avšak viem, že pre niektorých vzhľad pneu je veľmi dôleźitý. Úprimne odporúčam tieto gumy. Myslím si, že gumová zmes pneumatík je veľmi kvalitná v porovnaní s ostatnými pneumatikámi tejto triedy.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Nexen N'Priz 4S popis

Žiaden popis

Nexen N'Priz 4S test

2015 test Auto Bild Allrad s rozmerom: 215/65 R16 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá