Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Nexen Winguard Snow'G WH2 145/70 R13 71 T

V súčasnosti tento produkt pozerajú 2 Osoby

Porovnať

Prejdite
na zoznam pneumatík 145/70 R13

Rozmer pneumatiky:
145/70 R13
index rýchlosti:
T = max 190 km/h
index nosnosti:
71 = max 345 kg
Sezóna:
Zimné
Typ vozidla:
Osobné
 • Zadarmo doručenie
 • Čas doručenia:
  Express
  Doručenie do 48 h je možné ak vyberiete elektronický spôsob platby (PayPal, Kreditné karty) alebo platbu na dobierku.
* Prezentované dátumy výroby sú približné.
Skutočný dátum výroby pneumatík sa môže mierne líšiť.
PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Hodnotenia používateľov

Celkové hodnotenie: 4,4 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 21 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111120 4,2
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111120 4,2
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111150 4,5

21 osôb ohodnotilo

 • 5 12 osôb
 • 4 8 osôb
 • 3 0 osôb
 • 2 1 osôb
 • 1 0 osôb

100% užívateľov odporúča túto pneumatiku

100%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 1585 dni. V tom čase sme získali 21 názorov.
Naši klienti spolu prešli 212000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Nerv
  Hodnotenie: 4,5 111150

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 10 Osôb

  Spoločnosť Nexen Pneumatiky sú málo známe produkty. To, čo na jednej strane rád, pretože sú lacnejšie vďaka, ale na druhej strane smutný, pretože kvalita pokles cien senzačný! Bol som pod vplyvom užívateľov za západnú hranicu prvýkrát kúpil sadu pneumatík letných a zimných teraz (215/55/16 letné a zimné nblue eko 205/60/16. Both'm mega šťastný. Hľadáte teraz vysledovať zimu trh s pneumatikami a dlho som nemohol rozhodnúť trápil celú rodinu úvahy, ale nakoniec som sa rozhodol kúpiť pneumatiky strednej triedy a uložiť niektoré (veľkosť je, bohužiaľ, vlastné ktorým je drahšia). Pri rozhodovaní rozhodne pomohlo . me Tabuľky testy pneumatík v EÚ Táto pneumatika je z toho, čo si spomínam paliva C C. som išiel za mokra doteraz 2300km za týždeň na pneumatike za rôznych podmienok, bohužiaľ, za snehu rovnako: -miałem núdzového brzdenia od 120 km / h, keď prší na približne 4 ° C a automobil stál ešte stále posiłkując do akéhokoľvek systému, ale tiež som mal dva ostré brzdenie na zľadovatenej ceste, a potom ABS pracoval, ale hladko wyhamowywał auto -tyre v porovnaní s v lete nie je hlasnejší až 100 km / h, potom možno trochu, ale ťažko povedať, pretože mám veľmi dobrý voz protihlukové - Tiež som sa snažil tieto pneumatiky v rôznych podmienkach zatáčania. A tak len na zľadovatenej ceste sklzu, ale oni boli tak malé, že sa spamätala trakciu pneumatiky, bez toho by bol dotieravý ESP (a ja za seba som sa snažila zachytiť brániť svoje zovretie, ale bol som schopný, a som rád, zhrnutie: VÝBORNÝ vytvoril suchym-! -na mokrym- vynikajúce! -na lodzie- prekvapivo dobre! -na śniegu- dosiaľ neboli testované Všeobecne platí, že sa jedná o nový model pneumatík, ktoré nemajú príliš veľa názorov, Veril som pneumatiku ešte z toho dôvodu, že behúň pneumatiky je takmer totožná s behúňa Michelin Alpine A4 (mám ich nastaviť na iného vozidla), a cena tejto veľkosti je takmer 200 eur pre umenie! Okrem toho, poviem, že som porovnal tieto pneumatiky s inými pneumatiky, ktoré začali na automobiloch a kwalisyfikuje je tak: 1. (miesto) Michelin Alpin A4 (možno len z úcty k značky a subjektívnym dojmu z nich, pretože ceny) 2. rozhodujuca Kleber Krisalp HP2 a Nexen Winguard WH2 3 . Firestone Winterhawk 3 Úprimne povedané by som odporučil kvalitné Nexen pomer cena / drví konkurenciu! Dúfam, že guma nebude výrazne horšie nejako "staršie" ako iné značky a ďalej zachováva svoje vlastnosti.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Mati
  Hodnotenie: 4,6 111160

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 1 Osoba

  Vybral som si medzi kontinentmi, Nokianmi v d3 a len Nexen'ami snow g wh2. Continental je pre toto auto a jeho ročník príliš drahé. Nokiani boli trochu drahší, ale mali lepší index valivého odporu, ale rozhodol som sa, že to nie je pre mňa rozhodujúcim parametrom. Pneumatiky majú veľmi mäkkú zmes, čo podľa môjho názoru je výhodou, po predpoklade, že môžete cítiť rozdiely v potláčaní nerovností a vo vnútri sa nepohybujú žiadne zvuky. Pneumatika funguje dobre vo väčšine podmienok. Sneh a mrholenie sú dobre vyčerpané, pohyb na ľade si vyžaduje prax, ale trochu trpezlivosti je dosť a zvyknete si na to. Musím prijať nevýhodu, že pneumatika dáva malú spätnú väzbu na volant, hoci to môže byť spôsobené elektrickým ovládaním. Avšak pneumatika ma prekvapila niekoľkokrát v podmienkach čierneho ľadu. Teplota v noci musela klesnúť pod nulu a ráno som neočakával skluzu, pneumatika vám povie, že sa niečo deje, len keď nie je dostatok času reagovať na volant a výsledkom je, že sme sa do okamih. Malý vodič by mohol paniku a rozbiť auto. Navyše pneumatika je najviac odporúčaná, kúpil som Nexen HD Blue len pre leto. Nezaznamenal som opotrebenie behúňa po jazde 15.000. km. Odporúčam to s čistým svedomím.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Peter
  Hodnotenie: 4,0 11110

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 1 Osoba

  Pneumatiky s dobrou priľnavosťou, testované iba raz v extrémnych zimných podmienkach. Vtedy boli dobrou priľnavosťou a nedostatkom obzvlášť citlivého sklzu na snehu a neznečisteného soľnými a snehovými pieskami na vozovke. Pri neprítomnosti snehu a ľadu je veľmi dobrá priľnavosť. Uspokojivá hladina hluku spôsobená pneumatikami. Horiace mierne, nepatrné rozdiely voči nevýhode v porovnaní s letnými pneumatikami (tam však o palec väčších ráfikov).
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Volvo XC70
  Hodnotenie: 5,0 11111

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 1 Osoba

  Som rád, mega! Pneumatiky výborne hrá na snehu, v roztopenom snehu a mokré, v suchu príliš veľký. Už išiel v mojom živote rôzne autá na rôznych pneumatík prémie na hospodársky porovnávaciu stupnici, takže mám a mám pokoj svedomia priznať, že zima Nexen WH 2 sú naozaj fantastické, je vidieť, že 2.015 je najnovší model vyvinutý pomocou najnovších technológie. Odporúčam všetkým, Som potešený!
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Luka91
  Hodnotenie: 4,6 111160

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 1 Osoba

  Predtým som išiel na Nokian WR D3, vzťahu, ktorý žijem v hornatej oblasti dal som do Nokian. Po prečítaní recenzie na západnej portály na to som sa rozhodol kúpiť pneumatiky behúňa Nexen WH2 kódu. Pneumatiky sa ukázalo byť výstrel v 10 :) Navyše lacnejšie Nokian. Odporúčam tieto pneumatiky naozaj stojí za to zvlášť za túto cenu nie je lepšie. Víta výzvu snehu blata a dažďa.

Počet hodnotení na stránke:

Opis produktu

Nexen Winguard Snow'G WH2 145/70 R13 71 T

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Žiaden popis

Štítok

Pneumatika Nexen Winguard Snow'G WH2 s rozmerom 145/70 R13 71 T, ako je uvedené výrobcom, má nasledujúce jazdné parametre:

 • F
 • E
 • 69 dB
F E 69 dB

Úspora (valivý odpor)

Trieda A je najúspornejšia (najmenší valivý odpor), a trieda G je najmenej úsporná (najväčší valivý odpor). Valivý odpor má vplyv na spotrebu paliva a emisií výfukových plynov. Čím vyšší je valivý odpor, tým vyššia je spotreba paliva a emisií plynov.

Brzdenie na mokrej vozovke

Trieda A označuje najkratšiu brzdnú dráhu a trieda G je najdlhšia brzdná dráha. Brzdné vlastnosti na mokrej vozovke popisujú schopnosť pneumatiky udržať priľnavosť na mokrej vozovke. V praxi to znamená, že čím lepšia trieda tohto parametra, tým lepší výkon pneumatiky na mokrej vozovke. Je to dôležitý parameter pokiaľ ide o bezpečnú jazdu.

Vonkajšia hlučnosť

Hluk tvorený z pneumatík prechádzajúceho auta je označený symbolom vlny: Jedna vlna znamená, že pneumatika je tichá a pneumatika s 3 vlnami je hlučná. Okrem toho sú uvedené konkrétne hodnoty vyjadrené v decibeloch (dB).

Testy pneumatík

2018 test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test ACE/ARBÖ s rozmerom: 165/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: dostatočná
test TCS s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný