Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Kormoran SNOWPRO B2

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Kormoran
Sezóna:
Zimné
Počet:
41 / ks
Kúpiť
3,6
Hodnotenie: Dobrá 111600 88 názorov

Kormoran SNOWPRO B2 popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Kormoran SNOWPRO B2

Kormoran SNOWPRO B2 je zimná pneumatika, vhodná najmä pre kompaktné vozidlá, rodinné kombi a sedany. Jej cieľom je zaistiť vyvážený a bezpečný výkon na všetkých typoch vozoviek v zimnom období. Ponúka účinný jazdný výkon a komfort tak na zľadovatených, ako aj zasnežených vozovkách. Veľkou výhodou tohto modelu je jeho atraktívna nízka cena.

Zimná pneumatika Kormoran SNOWPRO B2 je ďalšou v rade generácie pneumatík s označením Snowpro. Snow ako sneh a Pro ako profesionálny. Pneumatiky s týmto označením si na snehu počínajú skutočne výborne a dosahujú výborné jazdné vlastnosti. Dobre sa ovládajú a to nielen na snehu, ale aj mokrej vozovke. Sú spoľahlivé, priľnavé a uspokoja aj náročných vodičov.

Kormoran SNOWPRO B2 je nástupcom dezénu Snowpro. Pri výrobe pneumatiky bola použitá moderná zmes gumy, vďaka ktorej si pneumatika zachováva svoju pružnosť a priľnavosť aj v nízkych teplotách. Okrem toho je odolná voči oderu. V porovnaní so svojím predchodcom má dlhšiu životnosť a taktiež celkový výkon trakcie.

Pre zlepšenie výkonu na mokrých a zasnežených vozovkách je pneumatika vybavená smerovým dezénom so širokým stredovým kanálom, ktorý je prepojený s bočným systémom drážok. Táto konštrukcia zaisťuje rýchly a efektívny odvod vody a kašovitého snehu.

Hrany lamely sa dokážu „zahryznúť do podkladu“, čo má za následok skrátenie brzdnej dráhy a lepšiu priľnavosť aj na klzkom povrchu. Zaoblené boky dezénu zaisťujú hladké zmeny smeru pneumatiky na nerovnej vozovke.

Kormoran sú pneumatiky poľského výrobcu, ktorý je súčasťou koncernu Michelin. Patrí do ekonomického segmentu, ktorý sa snaží zaujať prijateľnou cenou za zodpovedajúcu kvalitu. V súčasnej dobe je Kormoran najväčším producentom pneumatík na poľskom trhu. Vďaka vstupu Michelinu, zmene stratégie a investíciám do technológií sa pneumatiky Kormoran stali známou značkou na európskom trhu pneumatík.

Kormoran SNOWPRO B2 recenzia

Celkové hodnotenie: 3,6 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 88 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111700 3,7
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111600 3,6
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111700 3,7

88 osôb ohodnotilo

 • 5 14 osôb
 • 4 32 osôb
 • 3 35 osôb
 • 2 3 osôb
 • 1 4 osôb

81% užívateľov odporúča túto pneumatiku

81%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4529 dni. V tom čase sme získali 88 názorov.
Naši klienti spolu prešli 937000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: miś
  Hodnotenie: 4,3 111130

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  1 Osoba 0 Osôb

  Odporučil by som tieto pneumatiky každému. Sam kúpil im mierny strach z počúvania na stanovisko priateľovi oponiarza. Vzal som šancu a nebol sklamaný 205/60/16 veľkosť. Na snehu a ľadovou drťou zjavenie. Trochu horšie na vode. Na suchom asfalte alebo v okolí. Nevšimla som si veľký rozdiel v objeme. Naopak, výrazne zvyšuje valivý odpor - zvýšená spaľovanie asi 0,6 l / 100, ale to choroba všetky zimné pneumatiky spaľovania zvyšuje. Zatiaľ iná auta išiel na novom fuldach Kristal Montero 2, 2006-2011, a potom kleberach HP2 dvoch sezón. Kormorány sú pre mňa teraz oveľa lepšie, a to najmä pokiaľ ide o snehu a blate. Len hrabať asi trochu na internete a hľadať pre skúšky pneumatík, ale nie tie, ktoré poskytujú ADAC alebo TÚV len nezávislé inštitúcie neberú úplatok. Nemci, Rakúšania či švajčiarsky oceniť tieto pneumatiky priľnavosť na snehu - je bezkonkurenčná. Horšie na suché a mokré. Napriek tomu, úprimne odporučiť
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: SeeDoo
  Hodnotenie: 3,4 111400

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Pneumatík vo svojej cenovej triede veľmi dobré, stačí dávať pozor na poklese tlaku v pneumatikách, pretože, ako sa začnú správať strašne niebepiecznie plávať, ale pretože to nie je problém. V suchých podmienkach ostrej zákruty ostro by som si ľahnúť, ale prekĺznuť okolo veľmi hladko. Veľmi dobre drží rýchlo sa snehové vďaka veľmi hustej členky a husto ponacinanym behúňa, ale k horšiemu zvládanie mokrom povrchu. Aby som to zhrnul som spokojný s týmto nákupom, a to najmä s cenou si môžete kúpiť na väčšina z nich má nejaké čínske jedlo.
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: oponfan
  Hodnotenie: 4,5 111150

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Rewelka za peniaze - kúpil som ich po pôrode PLN 218. V prvom roku sa sneh na východe a na horách oveľa lepšiu kontrolu nad Fulda Kristal Kleber HP2 Hp alebo že som na ostatné vozidlá. Vrelo odporúčam, pokoja ovládače. Za pravdu nestojí za to, aby preplatit. Odporúčam sa pozrieť na čistú skúške tieto pneumatiky vyrobené Česi a porovnanie s ostatnými výrobcami. Niečo na zamyslenie.
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: marcin
  Hodnotenie: 4,6 111160

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  zábava pneumatika za málo peňazí, skvelé pre sneh a mokré błocie.na musia byť opatrní, pretože sa mu páči sa dostať do čo najviac o poślizg.rub off za predpokladu, že sa niekto riadi, skôr než naháňať sa świateł.w hlbokým snehom zjavenie na ceste nevymaže snehu len blbci sa hnevá na ďalších zimných pneumatík slabý. Jazda na tretiu sezónu, úprimne odporúčam
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: zbigniew
  Hodnotenie: 2,4 114000

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Pneumatiky veľmi ľahko spadajú do sklzu v rohoch, aj pri nízkych teplotách sú veľmi mäkké a pri prechode do rúrok padá auto do nebezpečného otvoru a nedotýka sa. Pneumatiky sa deformujú pri dlhšom odstavení a počas prvých niekoľkých kilometrov sa správajú tak, akoby boli štvorcové. Pneumatika pre dôchodcu a veľmi kľudné a starostlivé riadenie.

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Kormoran SNOWPRO B2

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
175/65 R14 82 T 39 Kúpiť
155/70 R13 75 Q 41 Kúpiť
165/70 R13 79 T 43 Kúpiť
165/70 R14 81 T 39 Kúpiť
175/65 R14 82 T 44 Kúpiť
175/70 R13 82 T 41 Kúpiť
175/70 R14 84 T 47 Kúpiť
175/80 R14 88 T 45 Kúpiť
175/80 R14 88 T 42 Kúpiť
185/65 R14 86 T 46 Kúpiť

Počet položiek na stránku: