Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Nankang

Hodnotenie výrobcu
3,9
  111500
na základe 967 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Pomoc

Zobraziť vysvetlivky pre parametre vyhľadávania

V poslaní spoločnosti Nankang si môžeme prečítať, že najdôležitejšie je pre ňu vychádzať v ústrety očakávaniam zákazníkov. Mottom značky je „čestnosť, pragmatizmus a inovácia”. Pri výrobe sa kladie dôraz na spoľahlivosť a odolnosť pri zachovaní parametrov, ktoré sú zodpovedné za správanie sa na ceste.

Nankang je taiwanská spoločnosť s vyše 50-ročnými skúsenosťami, ktorá sa učila vyrábať pneumatiky od tých najlepších, čiže od Japoncov. Do dnešného dňa výskumno-vývojové oddelenie kráča s dobou a ponúka moderné pneumatiky za veľmi atraktívne ceny (značka sa zaraďuje do ekonomickej triedy).

Pre kúpu pneumatík značky Nankang sa už rozhodli mnohí európski vodiči. Je to veľmi dobrá voľba pre tých, ktorí hľadajú nové pneumatiky, ale nechcú ich kúpou nadmerne zaťažiť rozpočet domácnosti. Ponuka spoločnosti Nankang zahŕňa pneumatiky pre osobné, SUV a ľahké úžitkové vozidlá, motocykle a lietadlá.

Zaujímavosti:

Spoločnosti Nankang patria tiež také značky pneumatík, ako sú Sonar a Star Performer.

Hoci za dátum vzniku značky sa považuje rok 1959, začiatky spoločnosti siahajú do roku 1940 a prvej spoločnosti vytvorenej neskoršími zakladateľmi Nankang.

Okrem civilného Nankang pôsobí aj na vojenskom trhu – vyrába o. i. pneumatiky pre vojenské lietadlá a bojové vozidlá. Pneumatiky Nankang vznikajú v dvoch továrňach – prvá sa od začiatku nachádza na Taiwane a druha v kontinentálnej časti Číny, v obci Zhangiagand.

V roku 1963 sa Nankang objavil na taiwanskej burze, v roku 1974 vyvinul radiálne pneumatiky pre osobné vozidlá, v roku 1980 – pre nákladné vozidlá a autobusy, v roku 1999 sa na trhu objavili nízkoprofilové pneumatiky Nankang, v roku 2001 high performance, v roku 2003 pre vozidlá SUV a rok 2008 priniesol model, ktorý zaisťuje úsporu paliva (Eco-1).

Hodnotenia pneumatík Nankang od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Nankang. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Fabizio Casavecchia 4,9 111150

  Nankang Snow Viva 2 245/40 R18

  Nebol som si istý kúpiť túto značku pneumatík, ale nakoniec som im tiež tlačil skvelé kritiky. Som obzvlášť potešený VÔBEC jednom ohľade. Na rozdiel od iných zime sú ideálne a bezpečné na mokrom povrchu, rovnako ako na suchu. Bohužiaľ som nebol schopný testovať sneh, ale verte mi, na mokrom povrchu sú nič menšieho než úžasné. Viac >
 • Tadziu 4,5 111150

  Nankang Snow Viva 2 205/60 R16

  Super pneumatika, dobre sa riadi, brzdi, zákruty ale ten produkt má aj nejaké mínusy a to konkrétne pri vyvažovaní mali problémy v servise a po prejdení cca 1000km bolo znovu potrebné vyvažovanie a prekladanie. Pred niekoľkými týždňami sa situácia začala opakovať, tak som zašiel do servisu mysliac, že mám problém so zavesením, pretože pri brzdení sa trasie ľavá strana akoby bolo niečo s brzdami, ale ukázalo sa, že je to vina pneumatiky Nankang Snow Viva 2, lebo bola zdeformovaná, videl som to na vlastné oči po zamontovaní 160g bola pneumatika vyvážená ale bohužiaľ to nepomohlo. Po výmene pneumatík na letné sa všetko zmenilo a nepočuť žiaden hluk, možno majú krivé formy na tie pneumatiky, Viac > neviem.
Nájdite svoje pneumatiky Nankang