Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Nankang

Pneumatiky Nankang

Hodnotenie výrobcu
3,9
na základe 1119 názorov
V poslaní spoločnosti Nankang si môžeme prečítať, že najdôležitejšie je pre ňu vychádzať v ústrety očakávaniam zákazníkov. Mottom značky je „čestnosť, pragmatizmus a inovácia”. Pri výrobe sa kladie dôraz na spoľahlivosť a odolnosť pri zachovaní parametrov, ktoré sú zodpovedné za správanie sa na ceste.

Nankang je taiwanská spoločnosť s vyše 50-ročnými skúsenosťami, ktorá sa učila vyrábať pneumatiky od tých najlepších, čiže od Japoncov. Do dnešného dňa výskumno-vývojové oddelenie kráča s dobou a ponúka moderné pneumatiky za veľmi atraktívne ceny (značka sa zaraďuje do ekonomickej triedy).

Pre kúpu pneumatík značky Nankang sa už rozhodli mnohí európski vodiči. Je to veľmi dobrá voľba pre tých, ktorí hľadajú nové pneumatiky, ale nechcú ich kúpou nadmerne zaťažiť rozpočet domácnosti. Ponuka spoločnosti Nankang zahŕňa pneumatiky pre osobné, SUV a ľahké úžitkové vozidlá, motocykle a lietadlá.

Zaujímavosti:

Spoločnosti Nankang patria tiež také značky pneumatík, ako sú Sonar a Star Performer.

Hoci za dátum vzniku značky sa považuje rok 1959, začiatky spoločnosti siahajú do roku 1940 a prvej spoločnosti vytvorenej neskoršími zakladateľmi Nankang.

Okrem civilného Nankang pôsobí aj na vojenskom trhu – vyrába o. i. pneumatiky pre vojenské lietadlá a bojové vozidlá. Pneumatiky Nankang vznikajú v dvoch továrňach – prvá sa od začiatku nachádza na Taiwane a druha v kontinentálnej časti Číny, v obci Zhangiagand.

V roku 1963 sa Nankang objavil na taiwanskej burze, v roku 1974 vyvinul radiálne pneumatiky pre osobné vozidlá, v roku 1980 – pre nákladné vozidlá a autobusy, v roku 1999 sa na trhu objavili nízkoprofilové pneumatiky Nankang, v roku 2001 high performance, v roku 2003 pre vozidlá SUV a rok 2008 priniesol model, ktorý zaisťuje úsporu paliva (Eco-1).

Hodnotenia pneumatík Nankang od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Nankang. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Delboy in a BMR 4,6

  Nankang AS 1 275/40 R18

  I obyčajne kúpiť drahé dobré alebo Dunlop značkové pneumatiky. Tieto pneumatiky majú na mňa dojem. Jazdím slušný vozidlo s dostatkom energie. Počasie v Írsku je väčšinou mokré. Minulý týždeň sme mali sneh a ľad. Tieto pneumatiky boli rovnako dobré ako veľkých značiek. Tieto auto kĺže. Nemám žiadne problémy jazdia po kruhové objazdy, aj keď wet.If ja sám, moja rodina a moje auto milovaný ohroziť by som okamžite tieto pneumatiky. Viac >
 • Wojtas51 4,6

  Nankang NS 2 205/50 R17

  Kúpil som si auto už na pneumatikách 205/40 / 17'm mega šťastný s nimi! Na suchom palicu senzačný, aj pri zatáčaní pri veľmi vysokých rýchlostiach udržať auto v rohu. Pokiaľ ide o mokré palicu veľmi dobre a je možné ovládať aj cez pohonom zadných kolies vedieť, koľko si môžem dovoliť s nimi. Mnoho ľudí napísať, že rýchlo spotrebovať majú trhliny a docela často letieť strany a nemôžem potvrdiť, že sa pneumatiky opotrebovávajú rýchlo. Chcel by som odporučiť. Viac >
 • Sandra 4,9

  Nankang NS 20 205/35 R18

  100% Odporúčam Nankang NS 20 205/35 / R18 na kolesá predstavujú super, najmä pokiaľ ide o ladení. Držte sa mokra i za sucha, auto chová ako prilepené k asfaltu a to sa deje závitové suspenzia už pokukování med. Nechcem dať názor na potlačenie šumu, pretože ten, kto riadil nízky profil, vie, aké to je cítiť každý kamienková :),), tak ako tak v 100% odporučiť Viac >
 • Krzysztof S. 4,2

  Nankang SP7 225/55 R18

  Pri jazde pri vyšších rýchlostiach na cestách výslovných alebo diaľničných rýchlostiach nad 115 km / h sa cítil trasie volant. Vyvažovanie je v poriadku (testované v továrni). V poli, som išiel len veľmi málo všeobecne len lesné cesty (prístup k rybe) a tu nemám žiadne pripomienky. Uvidím, ako sa pneumatika bude vykonávať neskôr. Pre túto chvíľu som šťastný. Celkovo možno povedať, ja som (ako teraz) splnené. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Nankang