Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Kumho

Hodnotenie výrobcu
4,0
  11110
na základe 438 názorov
Vyberte profil
Vyberte priemer

Pneumatiky z Južnej Kórei sa tešia veľkému záujmu zákazníkov a získavajú celý rad kladných hodnotení na portáloch odvetvia. Jednou z najviac vodičmi oceňovaných značiek je Kumho. Toto vyplýva z konštrukcie umožňujúcej zachovať dobré vedenie v rôznych podmienkach a zároveň umožňuje ponúknuť kupujúcim výrobky za dobré ceny (značka sa zaraďuje do strednej triedy). Ak hľadáte pneumatiky tohto typu, potom by Vás mala zaujať ponuka pneumatík Kumho.

Je dôležité vedieť, že pneumatiky Kumho oceňujú nielen zákazníci, ale aj výrobcovia vozidiel. Spoločnosť zásobuje originálnou výbavou najväčšie kórejské značky (Hyundai, Kia a SsangYong) ako aj mnoho populárnych modelov vozidiel mimo Ázie, napr. VW Polo, Mercedes-Benz triedy A a Opel Antara.

Kumho sa silno zameriava na inovatívnosť svojich pneumatík. Je to jeden z prvých výrobcov (presnejšie: štvrtý), ktorý zaviedol pneumatiky Run Flat a modely s profilom s prierezom 20. Zapojenie sa Kumho do rozvoja svojich pneumatík vidno tiež vo svete motoristických športov. Spoločnosť je výhradným dodávateľom pneumatík pre Formula 3 európsky šampionát, čo je najsilnejšia Formula 3 na svete. Okrem toho tím Kumho tento rok vyhral okrem iného kategóriu LMP2 v legendárnych pretekoch 24 h Le Mans.

Zaujímavosti:

Spoločnosť vznikla v roku 1960, v roku 1973 nadviazala spoluprácu so spoločnosťou Uniroyal a jej cieľom bolo vytvoriť radiálne pneumatiky. Názov Kumho vznikol v roku 1978 (predchádzajúci názov bol Samyang).

Názov Kumho znamená v kórejskom jazyku „jasné jazero”.

Výrobné kapacity prvej továrne Kumho v Yangdong boli veľmi skromné – na začiatku robotníci, ktorí v nej pracovali, boli schopní splniť požiadavku na 20 kusov pneumatík denne.

Okrem pneumatík sa spoločnosť Kumho špecializuje tiež na výrobu golfových loptičiek a je majiteľom aerolínií Asiana Airlines.

Názory našich klientov:
 • voitek 4,6 111150

  Kumho SOLUS VIER KH21

  Išiel som od februára do decembra (denne asi 100 km). Pneumatika sa drží na ceste dobre aj za chladného počasia, a mierny sneh (plytký a zhutní - ako v meste). V hlbokých nešiel, takže sa nemusíte hovoriť. Opotrebenie pneumatík malý, takže výmena (uvádzam nižšie 3,5mm), pri nákupe vozidla ~ 3-4 roky. Dážď mal veľký náskok (a to ako na +20 ° C a 0 ° C), je predvídateľný. Pri vyšších rýchlostiach (> 110 km / h), na ostrej zákrute v desczu raz som sa vrátil trochu, ale to bolo nemožné sa pohybovať ticho, bez toho aby sa zmenila remeň. V suchej - tichý a bez problémov. Wet - hamowaniena rovné a zakrivené oveľa lepšie ako Michelin lete. Odporúčam všetkým, ktorí žijú v mestských a zimné Viac > pneumatiky nie sú potreba je po dobu piatich dní v roku, kedy jednotka, na uliciach nie je zbavený snehu.
 • Corsa 4,3 111150

  Kumho SOLUS VIER KH21

  Dobrý deň, vy. Celoročné pneumatiky mi radil, aby som proti ja mal tiež výhrady, pretože, ako niečo, čo by to všetko pre nič za nič. Prekvapuje ma, že sa im zapáčilo, akonáhle na koni pneumatika vo veľkom daždi v prírode, sa nebojí vstúpiť priamo do kaluže, a to ani trochu trhol koleso, rýchlosť 80 km / h, 100 ľahko sa domnievala, že jej zápasy. Snow tiež príjemným prekvapením - poter podvozok, a išiel. Tam bol tiež problém pohybovať sa auto na snehu, na ľade nepozná pneumatík hrotmi. Pneumatika je mäkký, že bude jej mínus, v lete mám podozrenie, že čím rýchlejšie budete utierať. Ale to dáva rady a podľa našich podmienkach nie je ani otázku, či som ich kúpiť znova. Vulkanizátory povedal, že Viac > to vyzerá, pevný, a ja dodávam, že pevne na svojich cestách.
 • Wojtek 3,6 111500

  Kumho I`ZEN XW KW17

  Celkovo nie je zlý pneumatika - dokonca by som povedal, že v štúdiách, ako sú brzdenie na mokrej a suchej darilo oveľa lepšie, než let Fulda Carat Assuro. Skutočnosť, že sú staršie, ale väčšie 195 / 50R15 (175 / 65R14 Kumho zimné pneumatiky), a oveľa lepšie sa mi, že inhibuje (abs odišla, ale efekt bol marginálne). Pohybujúce sa hladko na snehu vpravo - pretože také Kormorány Snowpro od priateľa nedal rada Panda vytiahnuť z kopca, a kórejská pneumatika ľahko dostanete ku mne a mojej Honda. Vysoko hodnotím odpisovať tieto nerovnosti pneumatiky. Veľkou nevýhodou je inhibícia brečky, ale ktorý v zime ide rýchlo a nedbalo? Relatívne vysoký oter. Pneumatika je rozhodne lepšie, než všetky Viac > Ling-Long'i, kormorány.
 • martin 4,6 111150

  Kumho KU31

  S pneu Kumho KU31 som veľmi spokojný, osvedčili sa najmä v suchých podmienkach. Na mokru tiež som sa nesklamal, práve naopak, brzdná dráha v ďaždi je pomerne krátka, dokonca aj v hlbokých kalužiach. Volant vôbec nevibruje, auto nestráca priľnavosť. Jazdím dosť pokojne, zriedkavo som nutený stlačiť pedál plynu, a isť veľmi rýchlo, a musím povedať, že aj pri rýchlej jazde pneu sa správajú dobre. Auto sa riadi vynikajúco, dokonca aj pri brzdení, zatáčaní alebo zrýchlení. Nezažil som ešte žiaden šmyk. Jednoducho nemám dôvod sa sťažovať. V porovnaní s mojimi predchádzajúcimi pneu Dunlop Sport SP01 gumy Kumho KU31 dopadli naozaj dobre. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Kumho