Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Kumho KH17

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Kumho
Sezóna:
Letné
Počet:
60 / ks
Kúpiť
4,2
Hodnotenie: Dobrá 111120 29 názorov

Kumho KH17 popis

Kumho je nezávislý, ázijský výrobca pneumatík, ktorý existuje v priemysle od roku 1960. Spoločnosť pracuje s dobre známymi výrobcami automobilov, ako je Kia a Hyundai. Vyrába pneumatiky pre osobné automobily, nákladne vozidlá a SUV. Je hodnotená ako jedna z desiatich najlepších výrobcov pneumatík na celom svete.

Kumho KH17 je letná pneumatika strednej triedy, ktorá je určená pre stredne veľké vozidlá. Zaisťuje dobrú trakciu v rôznych klimatických podmienkach. Na mokrých a suchých vozovkách zaisťuje rýchlu reakciu na pohyby volantu. To sa vyznačuje krátkou brzdnou dráhou. Tento výrobok ocenia vodiči, ktorí sa starajú o komfort, bezpečnosť a ekonomiku dopravy.

Pneumatika Kumho KH17 je vybavená symetrickým dezénom, ktorý poskytuje vyvážený výkon. Špeciálny tvar dezénu zlepšuje odvod vody vo vyšších rýchlostiach , a tým aj odolnosť voči aquaplaningu. Pneumatika je vybavená množstvom zárezov, aby zabezpečili lepšiu priľnavosť pri jazde. Masívne ramená stabilizujú trakciu a znižujú hluk a vibrácie.

Kumho KH17 je vybavená tromi pozdĺžnymi drážkami, ktoré zaisťujú výborne jazdné vlastnosti. Konštrukcia zaisťuje optimálne rozloženie tlaku na rovine behúňa. Tento efekt je dosiahnutý použitím moderných počítačových programov. Pneumatika sa opotrebováva rovnomerne, čo ma za následok dlhú životnosť. Je navrhnutá tak, aby vydržala aj úskalia mestskej premávky. Unikátny dizajn je kombinovaný s najnovšou technológiou, takže môžete dostať aj skvelý vzhľad a najlepší výkon v celom období po celom svete.

Pneumatika Kumho KH17 sa zúčastnila mnohých testov. Počas skúšky ADAC preukázala svoje vlastnosti a bola označená za „ odporúčanú “. Tiež bola použitá v základných zariadeniach automobilov, ako je Ford Siesta, Focus, Volkswagen Polo, Golf, Opel Corsa, Astra a podobne.

Kumho KH17 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,2 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 29 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 11110 4,0
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111120 4,2
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111120 4,2

29 osôb ohodnotilo

 • 5 11 osôb
 • 4 12 osôb
 • 3 5 osôb
 • 2 1 osôb
 • 1 0 osôb

82% užívateľov odporúča túto pneumatiku

82%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3076 dni. V tom čase sme získali 29 názorov.
Naši klienti spolu prešli 250000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Behemond

  Rozmer: 215/65 R15

  Hodnotenie: 3,9 111900
  Kúpil som auto s týmito pneumatikami na zadnej náprave. Svetlomety sú rôzne a boli unavené, a tak som si kúpil rovnaký hnací hriadeľ. Rozhodnutie bolo predovšetkým daná tým veľmi dobré správanie pneumatík na mokrej vozovke - choďte do toho môžete prekonať ostré zákruty bez významnej zmeny v rýchlosti a strach z pretáčavosti. Okrem toho, nemôžem sťažovať na poruchy - máme vo firme Kumho troch áut a vedú veľmi dobre. Bohužiaľ, tieto nové behúňa pneumatiky je trochu málo. V tejto veľkosti som čakal, že pneumatika mi bude slúžiť trochu dlhšie, a zdá sa, že maximálne 2 sezóny opotrebuje. Okrem toho, môj údiv vzbudila krajine pôvodu týchto dvoch nových pneumatík - Čínu. Predchádzajúce pneumatiky boli vyrobené Kórejcov na kvalitu práce, pretože z dlhých vozidiel majú najlepšie vetu. Uvidíme, čo sa stane s tými, ale ľúto, že oni tiež sledovať európsky trend transfer technológií a výroby do Číny.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: seba

  Rozmer: 175/70 R14

  Hodnotenie: 3,0 11100
  Kúpil som si ojazdený automobil, a predávajúci mi dal KMPL kolesá s pneumatikami Kumho Solus. Pretože som si kúpil auto v zime som išiel prvýkrát s ostatnými pneumatiky, a po výmene letnej Kumho zažili sklamanie. Po výjazde z vulkanizačného, ​​zauwazłem väčšie manévre odpor kierownicą.Po niekoľko dní na koni bolo len horšie, veľký hukot pri jazde, veľký valivý odpor, zlý smer priľnavosť .... Myslím, že to bol nedbanlivý práce vulkanizátory a išiel po týždeň jazdy pre zmenu ďalší vulkanizačné zariadenie pre kontrolu vyváženie kolesa a radu. Ukázalo sa, že sú kolesá vyvážená a veľmi málo môže pomôcť :( budem hovoriť, že jazda pre túto chvíľu je tak náročný, že som premýšľať o tom, výmena pneumatík, aj keď stále majú vysokú behúň a mal by slúžiť dlho .... určite neodporúčam!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Vtec

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,7 111170
  Ako už si toho vážim správne. Takže ... trakcia na suchých a mokrých povrchoch ideálne. Vytiahol hviezdičku pre mokrý, pretože viete, že to je trošku horšie, než na suchu. Nechcem ho dať max niekto myslel, že môže jazdiť v daždi v rohoch 200 km / hi by sa nič nestalo sa mu:-) hluk nesúdi, pretože môj automobil má továrenské svetla brum a hodnotenie hluk by nemal byť rozhodujúci. Mám z výroby odpruženie tvrdšie (športová verzia), takže aj tu-žiadne hodnotenie. Tieto pneumatiky majú aj vo svojom Accord a Civica kúpil už osvedčený výrobok. Okrem toho, že majú cool vzhľad a na môj ráfik nemá účinok balóna. Celkovo by som odporučil 100%

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Pietrek86

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,2 111120
  Domáce zvieratá názor ešte pred kúpou, pretože som naozaj premýšľal výrobcom pneumatík najviac pozitívne, je Číňan ale Číňania vidieť, že výrobu výrobkov z 5 nie je lacná odpad. Bol som prekvapený, pekné správanie na mokrých pneumatikách abs prakticky nič robiť konkrétne šiel dosť času cítiť presvedčivý dôkaz kaluží a s účinnosťou od 5. :)

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: elvis cherkezi

  Rozmer: 225/50 R17

  Hodnotenie: 4,8 111180
  pneumatiky sú perfektné !! Kúpil som si zbrusu nový automobil s pneumatikami od počiatku questei preferovať lepšiu značku, ale po prejdení 10 km tis .. Bol som ohromený a sodisffato tri roky som sa nezmenil pneumatiky v zime aj v lete ... a ja som Milla 60.000 km ..

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Kumho KH17

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
155/65 R13 73 H 60 Kúpiť
155/70 R13 75 T 41 Kúpiť
155/80 R13 79 T 46 Kúpiť
165/65 R13 77 T 61 Kúpiť
165/70 R13 79 T 38 Kúpiť
165/80 R13 87 T 66 Kúpiť
175/65 R13 80 T 53 Kúpiť
175/70 R14 84 T 62 Kúpiť
205/65 R16 95 H 80 Kúpiť
215/65 R16 98 H 69 Kúpiť

Počet položiek na stránku: