Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Kumho

Pneumatiky Kumho

Hodnotenie výrobcu
4,0
na základe 574 názorov
Pneumatiky z Južnej Kórei sa tešia veľkému záujmu zákazníkov a získavajú celý rad kladných hodnotení na portáloch odvetvia. Jednou z najviac vodičmi oceňovaných značiek je Kumho. Toto vyplýva z konštrukcie umožňujúcej zachovať dobré vedenie v rôznych podmienkach a zároveň umožňuje ponúknuť kupujúcim výrobky za dobré ceny (značka sa zaraďuje do strednej triedy). Ak hľadáte pneumatiky tohto typu, potom by Vás mala zaujať ponuka pneumatík Kumho.

Je dôležité vedieť, že pneumatiky Kumho oceňujú nielen zákazníci, ale aj výrobcovia vozidiel. Spoločnosť zásobuje originálnou výbavou najväčšie kórejské značky (Hyundai, Kia a SsangYong) ako aj mnoho populárnych modelov vozidiel mimo Ázie, napr. VW Polo, Mercedes-Benz triedy A a Opel Antara.

Kumho sa silno zameriava na inovatívnosť svojich pneumatík. Je to jeden z prvých výrobcov (presnejšie: štvrtý), ktorý zaviedol pneumatiky Run Flat a modely s profilom s prierezom 20. Zapojenie sa Kumho do rozvoja svojich pneumatík vidno tiež vo svete motoristických športov. Spoločnosť je výhradným dodávateľom pneumatík pre Formula 3 európsky šampionát, čo je najsilnejšia Formula 3 na svete. Okrem toho tím Kumho tento rok vyhral okrem iného kategóriu LMP2 v legendárnych pretekoch 24 h Le Mans.

Zaujímavosti:

Spoločnosť vznikla v roku 1960, v roku 1973 nadviazala spoluprácu so spoločnosťou Uniroyal a jej cieľom bolo vytvoriť radiálne pneumatiky. Názov Kumho vznikol v roku 1978 (predchádzajúci názov bol Samyang).

Názov Kumho znamená v kórejskom jazyku „jasné jazero”.

Výrobné kapacity prvej továrne Kumho v Yangdong boli veľmi skromné – na začiatku robotníci, ktorí v nej pracovali, boli schopní splniť požiadavku na 20 kusov pneumatík denne.

Okrem pneumatík sa spoločnosť Kumho špecializuje tiež na výrobu golfových loptičiek a je majiteľom aerolínií Asiana Airlines.

Hodnotenia pneumatík Kumho od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Kumho. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Kamil R 4,8

  Kumho Ecsta PS91 225/40 R18

  Ahoj. Pri nákupe pneumatík som bol riadený tým, že majú ráfik chrániaci okraj, ktorý je veľmi dôležitý na 18 palcov Pneumatiky sú počuť trochu, ale nie je žiadna tragédia za cenu možno považovať za ticho, veľmi dobré držte auto na ceste nie je spustená vysokou rýchlosťou, čo sa týka úrovne sústruženia je trochu väčšia, ale s takým ráfikom je to normálne.Ale dôležité je, že zníženie nerovnosti je veľmi cool, keď som riadil auto na 18 "iba pneumatiky inej spoločnosti, bohužiaľ jazdila ako rebrík, pretože sa cítil každý malý otvor (môj priateľ má rovnaké auto ako ja sériovým zavesením), rovnaké pneumatiky nevidia opotrebovanie po vzdialenosti 9 000 km. Na zhrnutie: Veľmi dobrý produkt v Viac > správnej hotovosti, súčasne vzhľad a trvanlivosť. Odporučil by som!
 • Remus Roan 4,3

  Kumho KU39 215/50 R17

  Mal som tieto pneumatiky namontovane pri nákupe vozidla. 2 predné gumy meniť len pre NCT. Tam bol ešte 1-2mm vľavo na ne. Zadné kolesá sú stále v poriadku. Vynikajúca priľnavosť za mokra Počasie v tom, čo je dôležité na Slovensku. Dobrá priľnavosť na suchom povrchu. Mohol by byť hlučne na niektorých plochách, ale nič zásadné. Avšak je potrebné spomaliť pred nárazmi, ktoré by mali pre nízko profilové pneumatiky. Viac >
 • Tony 4,3

  Kumho Ecowing ES01 KH27 165/65 R14

  Tieto pneumatiky som kúpil pre auto mojej ženy a správajú sa dosť dobre. Niekoľkokrát dostali sklzu na kruhovom objazde, ale všeobecne majú dobrú priľnavosť aj v zákrutách. Auto ženy má motor 1.0 a je relatívne ľahké. Pneumatiky sa veľmi rýchlo zahrievajú. Ja v mojom aute mám Pirelli P Zero Rosso a zahrievanie trvá asi 15 minút. Dobré pneumatiky. Viac >
 • Zibi 4,3

  Kumho ROAD VENTURE MT KL71 235/75 R15

  Skvelé MTki pre jazdu na každom povrchu, rovnako sa správajú v teréne a na spevnených komunikáciách. Aj jazdiť tlaku 1,2Pa, a dokonca je pohodlné s takmer nulovou priehybu pneumatiky. Pneumatiky sú relatívne ľahké, takže aj napriek oveľa väčšiu veľkosť ako pôvodný auto je upchatý (nízky výkon). Dezén je navrhnutá tak, že hryzie tak agresívne ako také. Simex, ale vďaka normálne ceste je veľmi tichý. Driving je isté a predvídateľné. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Kumho