Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Kumho

Hodnotenie výrobcu
4,0
  11110
na základe 438 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Pomoc

Zobraziť vysvetlivky pre parametre vyhľadávania

Pneumatiky z Južnej Kórei sa tešia veľkému záujmu zákazníkov a získavajú celý rad kladných hodnotení na portáloch odvetvia. Jednou z najviac vodičmi oceňovaných značiek je Kumho. Toto vyplýva z konštrukcie umožňujúcej zachovať dobré vedenie v rôznych podmienkach a zároveň umožňuje ponúknuť kupujúcim výrobky za dobré ceny (značka sa zaraďuje do strednej triedy). Ak hľadáte pneumatiky tohto typu, potom by Vás mala zaujať ponuka pneumatík Kumho.

Je dôležité vedieť, že pneumatiky Kumho oceňujú nielen zákazníci, ale aj výrobcovia vozidiel. Spoločnosť zásobuje originálnou výbavou najväčšie kórejské značky (Hyundai, Kia a SsangYong) ako aj mnoho populárnych modelov vozidiel mimo Ázie, napr. VW Polo, Mercedes-Benz triedy A a Opel Antara.

Kumho sa silno zameriava na inovatívnosť svojich pneumatík. Je to jeden z prvých výrobcov (presnejšie: štvrtý), ktorý zaviedol pneumatiky Run Flat a modely s profilom s prierezom 20. Zapojenie sa Kumho do rozvoja svojich pneumatík vidno tiež vo svete motoristických športov. Spoločnosť je výhradným dodávateľom pneumatík pre Formula 3 európsky šampionát, čo je najsilnejšia Formula 3 na svete. Okrem toho tím Kumho tento rok vyhral okrem iného kategóriu LMP2 v legendárnych pretekoch 24 h Le Mans.

Zaujímavosti:

Spoločnosť vznikla v roku 1960, v roku 1973 nadviazala spoluprácu so spoločnosťou Uniroyal a jej cieľom bolo vytvoriť radiálne pneumatiky. Názov Kumho vznikol v roku 1978 (predchádzajúci názov bol Samyang).

Názov Kumho znamená v kórejskom jazyku „jasné jazero”.

Výrobné kapacity prvej továrne Kumho v Yangdong boli veľmi skromné – na začiatku robotníci, ktorí v nej pracovali, boli schopní splniť požiadavku na 20 kusov pneumatík denne.

Okrem pneumatík sa spoločnosť Kumho špecializuje tiež na výrobu golfových loptičiek a je majiteľom aerolínií Asiana Airlines.

Hodnotenia pneumatík Kumho od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Kumho. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Kamil R 4,8 111150

  Kumho Ecsta PS91 225/40 R18

  Ahoj. Pri nákupe pneumatík som bol riadený tým, že majú ráfik chrániaci okraj, ktorý je veľmi dôležitý na 18 palcov Pneumatiky sú počuť trochu, ale nie je žiadna tragédia za cenu možno považovať za ticho, veľmi dobré držte auto na ceste nie je spustená vysokou rýchlosťou, čo sa týka úrovne sústruženia je trochu väčšia, ale s takým ráfikom je to normálne.Ale dôležité je, že zníženie nerovnosti je veľmi cool, keď som riadil auto na 18 "iba pneumatiky inej spoločnosti, bohužiaľ jazdila ako rebrík, pretože sa cítil každý malý otvor (môj priateľ má rovnaké auto ako ja sériovým zavesením), rovnaké pneumatiky nevidia opotrebovanie po vzdialenosti 9 000 km. Na zhrnutie: Veľmi dobrý produkt v Viac > správnej hotovosti, súčasne vzhľad a trvanlivosť. Odporučil by som!
 • Remus Roan 4,3 111150

  Kumho KU39 215/50 R17

  Mal som tieto pneumatiky namontovane pri nákupe vozidla. 2 predné gumy meniť len pre NCT. Tam bol ešte 1-2mm vľavo na ne. Zadné kolesá sú stále v poriadku. Vynikajúca priľnavosť za mokra Počasie v tom, čo je dôležité na Slovensku. Dobrá priľnavosť na suchom povrchu. Mohol by byť hlučne na niektorých plochách, ale nič zásadné. Avšak je potrebné spomaliť pred nárazmi, ktoré by mali pre nízko profilové pneumatiky. Viac >
 • Tony 4,3 111150

  Kumho Ecowing ES01 KH27 165/65 R14

  Tieto pneumatiky som kúpil pre auto mojej ženy a správajú sa dosť dobre. Niekoľkokrát dostali sklzu na kruhovom objazde, ale všeobecne majú dobrú priľnavosť aj v zákrutách. Auto ženy má motor 1.0 a je relatívne ľahké. Pneumatiky sa veľmi rýchlo zahrievajú. Ja v mojom aute mám Pirelli P Zero Rosso a zahrievanie trvá asi 15 minút. Dobré pneumatiky. Viac >
 • Vtec 4,7 111150

  Kumho KH17 205/55 R16

  Ako už si toho vážim správne. Takže ... trakcia na suchých a mokrých povrchoch ideálne. Vytiahol hviezdičku pre mokrý, pretože viete, že to je trošku horšie, než na suchu. Nechcem ho dať max niekto myslel, že môže jazdiť v daždi v rohoch 200 km / hi by sa nič nestalo sa mu:-) hluk nesúdi, pretože môj automobil má továrenské svetla brum a hodnotenie hluk by nemal byť rozhodujúci. Mám z výroby odpruženie tvrdšie (športová verzia), takže aj tu-žiadne hodnotenie. Tieto pneumatiky majú aj vo svojom Accord a Civica kúpil už osvedčený výrobok. Okrem toho, že majú cool vzhľad a na môj ráfik nemá účinok balóna. Celkovo by som odporučil 100% Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Kumho