Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Kumho

Hodnotenie výrobcu
4,0
  11110
na základe 438 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer
Pneumatiky z Južnej Kórei sa tešia veľkému záujmu zákazníkov a získavajú celý rad kladných hodnotení na portáloch odvetvia. Jednou z najviac vodičmi oceňovaných značiek je Kumho. Toto vyplýva z konštrukcie umožňujúcej zachovať dobré vedenie v rôznych podmienkach a zároveň umožňuje ponúknuť kupujúcim výrobky za dobré ceny (značka sa zaraďuje do strednej triedy). Ak hľadáte pneumatiky tohto typu, potom by Vás mala zaujať ponuka pneumatík Kumho.

Je dôležité vedieť, že pneumatiky Kumho oceňujú nielen zákazníci, ale aj výrobcovia vozidiel. Spoločnosť zásobuje originálnou výbavou najväčšie kórejské značky (Hyundai, Kia a SsangYong) ako aj mnoho populárnych modelov vozidiel mimo Ázie, napr. VW Polo, Mercedes-Benz triedy A a Opel Antara.

Kumho sa silno zameriava na inovatívnosť svojich pneumatík. Je to jeden z prvých výrobcov (presnejšie: štvrtý), ktorý zaviedol pneumatiky Run Flat a modely s profilom s prierezom 20. Zapojenie sa Kumho do rozvoja svojich pneumatík vidno tiež vo svete motoristických športov. Spoločnosť je výhradným dodávateľom pneumatík pre Formula 3 európsky šampionát, čo je najsilnejšia Formula 3 na svete. Okrem toho tím Kumho tento rok vyhral okrem iného kategóriu LMP2 v legendárnych pretekoch 24 h Le Mans.

Zaujímavosti:

Spoločnosť vznikla v roku 1960, v roku 1973 nadviazala spoluprácu so spoločnosťou Uniroyal a jej cieľom bolo vytvoriť radiálne pneumatiky. Názov Kumho vznikol v roku 1978 (predchádzajúci názov bol Samyang).

Názov Kumho znamená v kórejskom jazyku „jasné jazero”.

Výrobné kapacity prvej továrne Kumho v Yangdong boli veľmi skromné – na začiatku robotníci, ktorí v nej pracovali, boli schopní splniť požiadavku na 20 kusov pneumatík denne.

Okrem pneumatík sa spoločnosť Kumho špecializuje tiež na výrobu golfových loptičiek a je majiteľom aerolínií Asiana Airlines.

Hodnotenia pneumatík Kumho od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Kumho. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • r00020 4,6 111150

  Kumho KW7400 155/80 R13

  Kúpil som si sadu zimných pneumatík, ako je používaný v roku 2009. V tomto roku som cvičenie 3 sezóny a už najmenej dva by si priali zmeniť. (Pneumatiky prešiel tunelom osem sezón) stále funguje veľmi dobre. Ako som ich prvé auto je doslova išiel po koľajniciach, v lete, zuby kompaktný museli sme to schválne. Inhibícia veľmi dobre, a to aj na ľade tam akési priľnavosti mája. Potom, čo išiel po ceste vo večerných hodinách, takže viac prázdny "rally" v zime 80 km / h, ako skoro-k-turn a rozhodol sa tam skontrolovať brzdy, takže som stlačte brzdy a ukázalo sa, že som išiel na ľad. Takže brzdného pulzu a brzdenie motorom, a bol som schopný pokojne wytarcic rýchlosť pred prelomom bez Viac > odliatku alebo problémy, cítia pneumatiky tam niečo "nalepení" na powierzechni, nie až po to sa plavilo produktov, ako sú Barum. Vstup do zalodzona S viac gore príliš strmý, bez akýchkoľvek problémov. Pre barumach musel kopírovať stieračov kolies a 2. stupeň ísť v auguste a stále padal. tie Kumho. Mohol by som stáť na strede kopca a riadiť 1 a ísť bez problémov. Debica sused, ktorý nemá vôbec mohol vstúpiť do tohto kopca a on sa nemohol ani raz, bol nútený držať automatického bloku, pretože táto Gorka je súčasťou prístupovej cesty do garáží. Od na snehu .. perfektné. Môžete postaviť Hand Zatiahnite pevne a pohyb auta v lete a bude do budúcnosti. Pre barumach aj bez manuálneho auto ocele v mieste. Horšie pády jazdy v roztopenom snehu, potom je to trochu slizsza. Gap bez problémov, auto udržuje. Volume, pretože cesty je mokrá a jazda 100-110km / h pneumatiky môže byť počuť úplne jasne, nie je o nič menej przejmny zvuk k uchu. Príďte do môjho subjektívneho názoru. Voľba nerovnosť tiež k ničomu, no tak to je tiež určite zaslúži profil 80. Všeobecne pneumatiky a on odporúčajú kupovať rovnaký model znova s ​​novou, ktorá už.
 • A. Guzaj 4,4 111150

  Kumho I`ZEN KW22 225/45 R17

  Veľmi agresívne pneumatiky, najmä na snehu, kde všetci ostatní, aj najdrahšie Pirelli wymiękają tieto a odišiel všade. Bohužiaľ, keď nie je sneh rýchlo mizne, pretože gumy behúňa je veľmi jemná. Kúpil som tieto pneumatiky, pretože mám strmé kopce stúpanie do domu, teraz nemôžem zastaviť aj uprostred príjazdové cesty a nemám žiadne problémy s jazdy od hotela. Pneumatiky kúpil pred 2 rokmi a ako ďaleko nevidíte príliš veľa spotreby (6-5 milimetre). Na suchom asfalte nahlas, ale za niečo, čo nie je tak niečo. Chcel by som odporučiť tým, ktorí sa sťažujú na nieodśnieżone ceste :) Viac >
 • Arkadiusz Jarosław 4,6 111150

  Kumho I`ZEN KW27 245/40 R18

  Kúpil som auto na nových pneumatikách. Myslel som, že výrobca je lacná čínska ale po prvých kilometroch som bol veľmi prekvapený kvalitou. Po prvé, k veľkosti 245 / 40R18 sú veľmi tiché. Hoci zimné pneumatiky bežať rýchlosťou viac ako 200 km / h veľmi istý. Po druhé, nemajú opotrebovávajú rýchlejšie. Majú pekný vzor. Po tretie, sú univerzálne - sneh, topiacom sneh, dážď. Všetko okolo. Nevýhodou - a to veľký. Žiadna ochrana výstupok. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Kumho