Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Kumho

Hodnotenie výrobcu
4,0
  11110
na základe 438 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer
Pneumatiky z Južnej Kórei sa tešia veľkému záujmu zákazníkov a získavajú celý rad kladných hodnotení na portáloch odvetvia. Jednou z najviac vodičmi oceňovaných značiek je Kumho. Toto vyplýva z konštrukcie umožňujúcej zachovať dobré vedenie v rôznych podmienkach a zároveň umožňuje ponúknuť kupujúcim výrobky za dobré ceny (značka sa zaraďuje do strednej triedy). Ak hľadáte pneumatiky tohto typu, potom by Vás mala zaujať ponuka pneumatík Kumho.

Je dôležité vedieť, že pneumatiky Kumho oceňujú nielen zákazníci, ale aj výrobcovia vozidiel. Spoločnosť zásobuje originálnou výbavou najväčšie kórejské značky (Hyundai, Kia a SsangYong) ako aj mnoho populárnych modelov vozidiel mimo Ázie, napr. VW Polo, Mercedes-Benz triedy A a Opel Antara.

Kumho sa silno zameriava na inovatívnosť svojich pneumatík. Je to jeden z prvých výrobcov (presnejšie: štvrtý), ktorý zaviedol pneumatiky Run Flat a modely s profilom s prierezom 20. Zapojenie sa Kumho do rozvoja svojich pneumatík vidno tiež vo svete motoristických športov. Spoločnosť je výhradným dodávateľom pneumatík pre Formula 3 európsky šampionát, čo je najsilnejšia Formula 3 na svete. Okrem toho tím Kumho tento rok vyhral okrem iného kategóriu LMP2 v legendárnych pretekoch 24 h Le Mans.

Zaujímavosti:

Spoločnosť vznikla v roku 1960, v roku 1973 nadviazala spoluprácu so spoločnosťou Uniroyal a jej cieľom bolo vytvoriť radiálne pneumatiky. Názov Kumho vznikol v roku 1978 (predchádzajúci názov bol Samyang).

Názov Kumho znamená v kórejskom jazyku „jasné jazero”.

Výrobné kapacity prvej továrne Kumho v Yangdong boli veľmi skromné – na začiatku robotníci, ktorí v nej pracovali, boli schopní splniť požiadavku na 20 kusov pneumatík denne.

Okrem pneumatík sa spoločnosť Kumho špecializuje tiež na výrobu golfových loptičiek a je majiteľom aerolínií Asiana Airlines.

Hodnotenia pneumatík Kumho od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Kumho. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • L. 4,2 111150

  Kumho KU31 205/55 R16

  Po uplynutí doby na 2 zo 4 nákupov záručnej urobil môj pľuzgiere po behúňa. Jeden po druhom, interval 2 mesiace. Samozrejme, mal som čas na nákup novej (ak som vedel, že spôsob, akým séria zrazu by kúpiť iný). Nemali stretnúť s obrubníku alebo diery, tak len aby sa hýčkať. Neodporúčam. Nechcel som kúpiť v OPONEO, takže nulové nároky na úložisko, ak niečo;]. Navyše: vysušená lepidlo v akomsi vyzerajú dobre, nie sú nijako zvlášť nahlas. Nebyť zlyhania, ktoré by bolo v poriadku, a tak ... Okrem nedávno kúpil už je na rozdiel od starých, vyrobený v Číne, takže ... Viac >
 • Andrzej 5,0 11111

  Kumho KH15 175/65 R15

  Tam som príliš ďaleko, na tieto pneumatiky, ale to, čo ma okamžite zasiahla, je veľmi nízka hladina hluku a výborné tlmenie nerovností. Veľmi dobrá priľnavosť ako v akútnej a dynamické brzdenie trakciu. Podľa môjho názoru veľmi dobre v porovnaní s inými použitých pneumatík mnou, vrátane značkových považovaný skôr za Bridgestone, Continental alebo. Uvidíme, čo bude trvanlivosť aj v mestskej premávke. V okamihu, keď som so svojim nákupom veľmi spokojný Viac >
 • Thomas 4,2 111150

  Kumho ECSTA KU19 245/45 R18

  Hej, ako som mal Bridgestone Potenza RE050A a ja naozaj nevidím dôvod na to, aby preplatí mať logo viac dobre-známy výrobca. Auto vykonáva veľmi dobre vzadu, so silným zrýchlenie slipy nie je (a má schopnosť do 500 nm 231 koní), v mokrej, taky, som ohromený tým, dobré držanie pneumatiky. Ak by som ešte raz musel kúpiť pneumatiky na 100% by si to isté. Viac >
 • Vtec 4,7 111150

  Kumho KH17 205/55 R16

  Ako už si toho vážim správne. Takže ... trakcia na suchých a mokrých povrchoch ideálne. Vytiahol hviezdičku pre mokrý, pretože viete, že to je trošku horšie, než na suchu. Nechcem ho dať max niekto myslel, že môže jazdiť v daždi v rohoch 200 km / hi by sa nič nestalo sa mu:-) hluk nesúdi, pretože môj automobil má továrenské svetla brum a hodnotenie hluk by nemal byť rozhodujúci. Mám z výroby odpruženie tvrdšie (športová verzia), takže aj tu-žiadne hodnotenie. Tieto pneumatiky majú aj vo svojom Accord a Civica kúpil už osvedčený výrobok. Okrem toho, že majú cool vzhľad a na môj ráfik nemá účinok balóna. Celkovo by som odporučil 100% Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Kumho