Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Hankook

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Hankook

Pneumatiky Hankook

Hankook Tire Company bola založená v roku 1941. Kórejská spoločnosť má teraz pobočky v Nemecku, Rusku, Veľkej Británii, Turecku a Maďarsku. Spoločnosť má centrálu v Soule. Výrobné zariadenia sú umiestnené v Kórei, Číne a Maďarsku.

Firma je zaradená na 7. mieste vo svete, pokiaľ ide o počet predaných pneumatík. Produkty Hankook sú k dispozícii vo viac ako 170 krajinách po celom svete.

Firma má vo svojej ponuke osobné pneumatiky, dodávkové, 4x4, pneumatiky pre nákladné autá a úžitkové. Značka Hankook Tire je umiestnená v triede HP a UHP.

Hankook dodáva pneumatiky ako prvotné vybavenie značiek ako: Ford, Volvo, Toyota, Mitsubishi, Renault a Volkswagen.

značky pneumatík Hankook sa používajú medzi iným aj na pretekoch v American Le Mans Series a Asian Le Mans Series.

Hodnotenie letných pneumatík Hankook

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (52 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (2 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (114 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (534 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (43 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (265 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (94 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (2 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (35 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Hankook

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 5,0 11111 (1 názor)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (77 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (34 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (141 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (1 názor)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (136 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (85 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (5 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,5 111500 (24 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Hankook v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Hankook, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Hankook Sú to modely značiek Hankook, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

  • Hankook Kinergy eco K425
    Hankook Kinergy eco K425

    Hankook Kinergy eco K425 Spoločnosť Hankook je jedným z najväčších a najrýchlejších sa ...

  • Hankook Ventus Prime3 K125
    Hankook Ventus Prime3 K125

    Hankook Ventus Prime3 K125 na nástupcom pneumatiky Hankook Ventus Prime3 K115, ktorá je na ...

História značky

Siedmy najväčší výrobca pneumatík na svete je tiež najväčšou a najstaršou továrňou pneumatík v Južnej Kórei. Hoci od založenia prešlo už viac ako pol storočia, hlavy značky Hankook sa stále riadia heslom, ktorým sa riadili založitelia "Cesta musí byť starostlivo naplánovaná pre dosiahnutie plnej spokojnosti".   Hankook, teda Južná Kórea Hoci tieto slová znejú trochu ako jeden z citátov zo známeho "Umenie vojny (Sun-c')", zobrazujú metodickú činnosť kórejskej spoločnosti po celé desaťročia. Termín vzniku je považovaný za 1941, kedy bola spoločnosť založená v Soule Chosun Tire Industrial Co. LTD. Bola založená v búrlivých časoch a to nielen pre Kóreu, pzostávajúcou pod japonskou okupáciou. Rok pred tým, než krajina získala nezávislosť, prvá továrni v Yeongdeungpo sa začala výroba premiérovej značky pneumatík Chosun. Moderné sídlo Hankook (obr. Hankook).   Hankook, teda Južná Kórea Prvé desaťročie bolo vynaložené úsilie na zložitú konštrukciu celého podniku od nuly - od strojov, technológií a kvalifikovaných ľudských zdrojov, odborných obchodných stratégií. V päťdesiatych rokoch spoločnosť rástla uspokojivým tempom s využitím rastúcej potreby automobilového priemyslu. V roku 1962 sa pneumatiky značky Chosun šli prvýkrát na export - najprv na ázijskom trhu, ale bol to ďalší krok poukazujúci systematický progres. O šesť rokov neskôr ... Viac

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Hankook

Pneumatika Letné Hankook Kinergy eco K425

Skvelé.
Hodnotenie: 5,0 11111

Auto Golf IV Variant 1.9 TDI 74kW 2002. Povrchy: 80% ďalnice, a cesty mimo mesta, 15% v meste, 5% polné cesty. Štýl: 85% pokojný, 15% dynamický. Predchádzajúce pneumatiky: Dunlop, Michelin, Uniroyal RainSport2. Pneu Hankook Kinergy eco K425 sú rozhodne najlepšie. 1), sú veľmi tiché! 2) nízky valivý odpor – auto spotrebovalo 5.2 / 100, teraz 4,7 / 100. Volant sa otáča 2x ľahšie ako predtým. 3) veľmi dobrá trakcia na mokru, hoci Uniroyal boli niečo lepšie 4) mäkkosť - dobré amortizujú vibrácie a diery, oveľa lepšie ako predchádzajúce pneu, zabezpečujú pohodlnú jazdu. 5) po 2000 km som si nevšimol znaky opotrebovania. 6) Bohužiaľ - Hankook sa momentálne vyrábajú v Číne. Avšak, je to ešte stále kvalitný produkt, takže ho odporučam. Pneu Dunlop boli trochu drahšie, ale vraj sa rýchlejšie opotrebujú. Pneu Vredestein boli v podobnej cene - ale podľa názoru vulkanizátorov nie sú vôbec lepšie. Mohol som si kúpiť pneu Uniroyal Rain Sport - skvelé v dáždi, ale rýchlejšie sa opotrebujú, keď som bol v Chorvátsku sa neosvedčili pri vysokých teplotách. Pneu Hankook Kinergy eco K425 som si vybral preto, lebo mali nízký valivý odpor a dobre sa správajú na mokrej vozovke. Okrem toho dôležita bola aj nízká cena. Vulkanizátori a mechanici rozhodne mi odporučili pneu Hankook, iné považovali za horšie. Čínské pneu je možné si kúpiť o niekoľko eur lacnejšie, ale pochybujem, či sa to oplatí. Príliš rýchlo sa opotrebujú, a namiesto pneumatík triedy A-C máte F alebo horšie. V mojom prípade rozdiel v cene Hankook Vs. ČÍNSKA sa vrátil po prejdení 3000km, a to vďaka menšiej spotrebe paliva. Takže to sa vôbec neoplatí!

Pneumatika Letné Hankook Kinergy eco K425

Stručne povedané, odporúčam :) Dobrá voľba!
Hodnotenie: 4,1 111110

Po preverení rôznych testov, ktoré som našiel na internete rozhodol som sa, že si kúpim pneu Hankook Kinergy eco K425. Najprv chcel som si kúpiť pneumatiky triedy premium. Nakoniec som dospel k záveru, že sa to neoplatí, keďže ročné prejdem menej ako 10 tisíc kilometrov. Som spokojny s pneumatikami Hankook Kinergy eco K425 preto, lebo valivý odpor, hluk a opotrebovanie sú na nízkej úrovni. Jednoducho nie som sklamaný. Veľmi dobré pneumatiky za naozaj dobrú cenu. Preveril som veľa webových stránok a Oponeo je jedným s najlacnejších obchodov a určite obchodom s najväčšími skúsenosťiami s predajom pneumatík. Práve preto som si ich zvolil. Môže sa zdať, že robím týmto pneumatikám reklamu, ale predsa sa môžete presvedčiť sami, alebo kludne si môžete nájsť potrebné informácie na internete. Zaplatil som 20 eur viac za drahšie pneumatiky, ale som si istý, že výrobca náhle nezmiznie z trhu. Chcel by som dodať, že pneumatiky sa správajú dobre nielen v teplom počasí, ale aj na mokru. Konský výkon motora môjho autá je 115 k, a musím povedať, že tieto pneumatiky sú perfektné pre takéto autá, a odporúčam ich všetkým. Určite sa neoplatí si kúpiť Goodyear alebo iné drahšie pneumatiky. To je môj názor. Prajem príjemné zážitky a bezpečnú jazdu!!!!

zimné pneumatiky Hankook

opona Zimné Hankook i*cept RS W442

Ako väčšina bezpečného správania, prijateľné oblečenie, dobrá cena - odporúčam!
Hodnotenie: 4,3 111130

Zimné pneumatiky značky Hankook i*cept RS W442 mi odporúčal priateľ z autoservisu. Vždy som sa zaujímal o túto tému a pneumatiky renomovaných výrobcov (aj Michelin a Continentály), takže na začiatku som bol trochu skeptický pokiaľ ide o tento produkt, ale ako sa ukázalo - obavy neboli potrebné. Prejazdil som na nich už pol roka a zimné pneumatiky Hankook i*cept RS W442 odo mňa nedostali žiaden mínus. Pneumatiky pracujú ako majú, bez ohľadu na to, či ideme na suchej, mokrej ceste alebo po ľahkom snehu. Často jazdím na diaľniciach, a to aj s rýchlostou 130-160 km/h ďalej zabezpečuje stabilnú manipuláciu a vysoké bezpečnostné rezervy, a to najmä na vlhkom povrchu. Okrem toho, Hankook i*cept RS W442 sa vyrovnal aj so snehom celkom dobre. V suchu je všetko v poriadku (najmä pre zimné pneumatiky). Na záver - ako väčšina odporúčam tieto pneumatiky. Inak aj vyzerajú dobre a to je tiež dôležité :)

opona Zimné Hankook i*cept RS W442

Najlepšia kvalita za tie peniaze
Hodnotenie: 3,8 111800

Pneumatika Hankook i*cept RS W442 po prejdení asi 5000 km funguje skvele. Na suchej vozovke brzdenie bez sťažností. Na mokrej tiež veľmi dobré. Mám pocit, že pneumatiky dobre zvládajú vypúšťanie vody. Akurát na blate by mohli byť účinnejšie. Pneumatiky sú podľa môjho názoru tiché (aj keď mohli by byť ešte tichšie). Pokiaľ ide o potlačenie nerovnosti tlmenie je pomerne dobre, avšak v prípade hluku pneumatík - tlmenie pocitu nerovnosti bude závisieť od typu zavesenia. Valivý odpor - vyhovujúce. Životnosť - po asi 5000 km a riadenia automobilu priemierným spôsobom, voľným okom nepostrehnuteľná. Aby som to zhrnul, pneumatika Hankook i*cept RS W442 je naozaj hodná odporučenia. Chcel by som dodať, že firma Hankook ma nepodplatila ako recenzenta :) Ak by som mal kúpiť tieto pneumatiky ešte raz, nevidím žiadne dôvody prečo váhať. Tiež je to dobrá kvalita za dobré peniaze.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 4,12 na základe 1925 hodnotení

Modely pneumatík Hankook

Všetky modely značiek pneumatík Hankook k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Hankook z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Hankook. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Hankook.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Hankook. Každá pneumatika Hankook je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.