Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Hankook

Hodnotenie výrobcu
4,2
  111150
na základe 1987 názorov
Vyberte profil
Vyberte priemer

Hankook Tire Company bola založená v roku 1941. Kórejská spoločnosť má teraz pobočky v Nemecku, Rusku, Veľkej Británii, Turecku a Maďarsku. Spoločnosť má centrálu v Soule. Výrobné zariadenia sú umiestnené v Kórei, Číne a Maďarsku.

Firma je zaradená na 7. mieste vo svete, pokiaľ ide o počet predaných pneumatík. Produkty Hankook sú k dispozícii vo viac ako 170 krajinách po celom svete.

Firma má vo svojej ponuke osobné pneumatiky, dodávkové, 4x4, pneumatiky pre nákladné autá a úžitkové. Značka Hankook Tire je umiestnená v triede HP a UHP.

Hankook dodáva pneumatiky ako prvotné vybavenie značiek ako: Ford, Volvo, Toyota, Mitsubishi, Renault a Volkswagen.

značky pneumatík Hankook sa používajú medzi iným aj na pretekoch v American Le Mans Series a Asian Le Mans Series.

História značky Hankook

Siedmy najväčší výrobca pneumatík na svete je tiež najväčšou a najstaršou továrňou pneumatík v Južnej Kórei. Hoci od založenia prešlo už viac ako pol storočia, hlavy značky Hankook sa stále riadia heslom, ktorým sa riadili založitelia "Cesta musí byť starostlivo naplánovaná pre dosiahnutie plnej spokojnosti".   Hankook, teda Južná Kórea Hoci tieto slová znejú trochu ako jeden z citátov zo známeho "Umenie vojny (Sun-c')", zobrazujú metodickú činnosť kórejskej spoločnosti po celé desaťročia. Termín vzniku je považovaný za 1941, kedy bola spoločnosť založená v Soule Chosun Tire Industrial Co. LTD. Bola založená v búrlivých časoch a to nielen pre Kóreu, pzostávajúcou pod japonskou okupáciou. Rok pred tým, než krajina získala nezávislosť, prvá továrni v Yeongdeungpo sa začala výroba premiérovej značky pneumatík Chosun. Moderné sídlo Hankook (obr. Hankook).   Hankook, teda Južná Kórea Prvé desaťročie bolo vynaložené úsilie na zložitú konštrukciu celého podniku od nuly - od strojov, technológií a kvalifikovaných ľudských zdrojov, odborných obchodných stratégií. V päťdesiatych rokoch spoločnosť rástla uspokojivým tempom s využitím rastúcej potreby automobilového priemyslu. V roku 1962 sa pneumatiky značky Chosun šli prvýkrát na export - najprv na ázijskom trhu, ale bol to ďalší krok poukazujúci systematický progres. O šesť rokov neskôr ... čítať viac >

Názory našich klientov:
 • Bartek 4,9 111150

  Hankook Ventus Prime3 K125

  Tieto pneumatiky majú asi mesiac, odviezol niekoľko tisíc kilometrov a aby som bol úprimný, že pre mňa sú perfektné. Nechcem súdiť tu opotrebovania behúňa, pretože som nemal ho ako kontrola. Hluk a valivý odpor nemajú záujem o mňa určite "normálna". Najdôležitejšou otázkou je rukoväť je ideálny nestalo sa mi zatiaľ nemá žiadny neplánovanú šmyku auto na týchto pneumatikách a musím priznať, že sa mi to stalo niekoľkokrát, aby to preháňať pri predbiehaní v zákrutách (klasický mijanki asi 500m len, že oblúk), tieto pneumatiky udržať auto na ceste jazdu či už v 60 alebo 140 km / h. Suché alebo vlhké vozovky držať skvele. S pozdravom a odporučil by som šišky :) Bartek Viac >
 • Arczik 4,6 111150

  Hankook Ventus Prime3 K125

  Ahoj. Chcel by som sa podeliť o svoj názor na pneumatikách používaných mne. Pred zakúpením sám som mal na výber veľký problém. Vedel som, že Ventus Prime 2 a bol som spokojný s nimi vie, že som dal na správy a kúpil Ventus 3. Voľba bola colná !!! Možno, že auto nemá Speed ​​Demon, profil 205 / 50R 17 a ťažké auto a stále veľmi použitia týchto pneumatík je radosť. Na suché okolo rohov udržuje žiadny hluk. Mokrý asfalt, že bezpečná jazda nie je pošmyknutia nerozbije uniká predvídateľné manipuláciu. Známky opotrebenia na prípade nemôže byť videný. Aj dosiahnuť 130 km každý deň do práce, a na toto použitie sú tieto pneumatiky sú fantastické, a za to som si kúpil im vedieť, zima takže veľmi Viac > dobrú cenu. Odporúčam, ktoré majú podobný problém s výberom pneumatík. Nebudete ľutovať !!!
 • Hodor 4,6 111150

  Hankook i*cept RS W442

  Skvelá voľba - odporúčam! Pneumatiky Hankook i*cept RS W442 pekne prezentované žiadne problémy s vyvážením, nerobia ani moc hluku. Aj keď zima bola mierna tento rok som bol vo viacerých oblastiach, kde sa stalo ...že.... pneumatiky Hankook i*cept RS W442 zvládli skúšku na snehu dokonale a na udupanom snehu tiež... taktiez po cerstvom snehu bez problemov vsetko. Veľké odvodňovacie drážky dokonale zvládli skúšku. Nevšimol som si zvýšenie spaľovania. Išiel som na nich od januára takmer 13 000 km, sa zmenil ich až od polovice mája, dezen opotrebovaný menej ako 1,5 mm, pričom beriem do úvahy teplotu túto zimu boli väčšinou suché dni myslím, že je to dobrý výsledok. Myslím, že na 3 sezony mi este Viac > kludne vydrzia... vrelo odporúčam všetkým!
 • Henio 4,4 111150

  Hankook Kinergy eco K425

  Kúpil som si tieto pneumatiky, aby sa investovať do niečoho lepšieho, než najlacnejšie výrobky (pre jeden už "prešiel" v minulej sezóne) a nebol sklamaný. Pneumatiky predvádzanie extrémne dobre. Pomer cena je veľmi uspokojivé a môže odporučiť nákup každého. Začal som sa 3CH pneumatík rôznych áut a rôznych veľkostiach a vynikajú rovnako dobre. Na suchých podmienkach nie sú hlučné. Navyše, zdá sa mi, že v priebehu predchádzajúcich pneumatiky majú mierne nižší paliwa.Na paliva auto vlhka vykonáva stabilne rozptýliť voda pekne a ja nemám aquaplaningu. Jediné, čo sa bojím, je, život po niekoľkých rokoch používania. Pneumatiky vyrobené v Číne tvoria ale istý stereotyp, ktorý dúfam, že Viac > sa nepotvrdí :-)
Nájdite svoje pneumatiky Hankook