Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Hankook Kinergy eco K425

Výrobca:
Hankook
Sezóna:
Letné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
64 / ks
Kúpiť
4,4
Hodnotenie: Dobrá

Hankook Kinergy eco K425 popis

Spoločnosť Hankook je jedným z najväčších a najrýchlejších sa vyvíjajúcich výrobcov pneumatík na svete. Zameriava sa na výrobu pneumatík pre osobné automobily, malé a veľké nákladné vozidlá a autobusy. Pneumatiky Hankook sa vynikajú hlavne svojimi veľkými a vyváženými parametrami.

Hankook Kinergy eco K425 je letná pneumatika určená pre rodinné vozidlá, mestské vozidlá a kompakty. Pneumatika je vyrobená s použitím najmodernejších technológií. Vyznačuje sa nízkym valivým odporom. Je ekologický produkt, ktorý Vám umožní znížiť spotrebu paliva. Má dobrý pomer medzi cenou a kvalitou.

Vďaka bezpečnosti, ovládaniu a vynikajúcemu komfortu sa pneumatika Hankook Kinergy eco K425 stáva dôležitým kritériom pre súčasne vozidlá. Pomocou regulačnej techniky Hankook sa táto kombinácia pohodlia a výkonnosti stáva možnou. Je maximálne šetrná k životnému prostrediu a má veľmi tichú prevádzku. Vyznačuje sa vynikajúcim brzdením na mokrom povrchu a je odolná voči vzniku aquaplaningu.

Pneumatika Hankook Kinergy eco K425 má asymetrický dezén, ktorý sa skladá z vonkajšej a vnútornej časti. Tieto časti zabezpečujú lepší a univerzálny výkon. Dezén bol vyvinutý kombináciou nových materiálov, ktoré boli zmiešané podľa nových technológií. Tieto technológie pomáhajú zlepšiť výkonnosť a účinnosť bŕzd na mokrej vozovke. Pomocou najnovších materiálov a technológií výroby zmesi behúňa dokázal Hankook znížiť valivý odpor Kinergy Eco až o 12 % v porovnaní s ostatnými pneumatikami. Úspora energie sa prejaví v nižšej spotrebe paliva , a tým prispeje k zlepšeniu emisie CO2 .

Priečne drážky pneumatiky Hankook Kinergy eco K425 boli navrhnuté tak, aby sa zlepšili jazdné vlastnosti vozidlá na suchej vozovke a ich umiestnenie poskytovalo vynikajúci výkon na mokrých vozovkách. V magazíne Auto Bild bola táto pneumatika označená za odporúčanú.

Hankook Kinergy eco K425 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,4 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 541 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,2
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,3
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,4

541 osôb ohodnotilo

 • 5 233 osôb
 • 4 280 osôb
 • 3 22 osôb
 • 2 5 osôb
 • 1 1 osôb

95% užívateľov odporúča túto pneumatiku

95%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4639 dni. V tom čase sme získali 541 názorov.
Naši klienti spolu prešli 4502000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 3,9

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Išiel som na tejto sade na 1, 5 roka 80.000km. Dojmy sú nasledovné: zo spravodajského: super - lepidlo zaschnúť + veľmi dobra priľnavosť na mokrej + super pokojnú tlmenie na ceste + veľmi dobré tlmenie nerovností, auto útechu + silnú priľnavosť, je ťažké volať ABS aj pri silnom brzdení (vo vzťahu k ostatné pneumatiky) - priemerné dosť robustný, ale to je menej dôležitom - rade in China. Bohužiaľ už sú vyrobené v Číne, to predznamenalo rýchlejšie opotrebenie a myslím, že je vzdialenosť po 80.000km - už nie sú tak tiché, sú priemerné - táto vzdialenosť v kľudnej a hospodárnej jazdy bez pochabosťou jesť ~ 3-4 mm alebo išli pomerne rýchlo do oka. + Wet stálu veľkú palicu (lepšie, keby len Uniroyal RainSport) +/- na suchých už je tak-tak - zvýšený valivý odpor, cítiť a dokonca aj auto znovu vypáliť - na klzkej musieť dávať väčší pozor, kocky, okraj, môže ľahko "escape" dokončenie manévru silnejší + nebol ešte spustení vôbec, takže nie sú núdze. - Na diaľnici sú hlasnejší, keď boli nové boli oveľa pokojnejšie. - Zimné máme slabý a idem tam celkom, kde nie je sneh, takže tam som sa zmenil a ja sa úprimne povedať, že sú chudobné na klzkom povrchu s ohľadom na ďalšie roky, ktoré som zhodou okolností všeobecne, a to aj mierny pośniegowe bahno robí to takmer nemožné ísť, žiadny kopec so snehom. Bez šance, ale beriem zmenu, ktorá už 80000km przjeechane a sotva polovica behúň, takže možno to jednoducho musí byť. Či by som si ju kúpili znovu? Som si vybral medzi Nokian a Vredestein a niekoľko ďalších. Wiedizałem nemyslím, že to bude vyrobené v Číne, boli nebyť a napriek tomu sú. Ďalšie kúpiť Vredestein alebo akúkoľvek inú prémiu. Ak niekto nemá szalejeto by malo trvať dlhšie a tam behúňa letel rýchlejšie, než sa očakávalo, hovoria, že tvrdé pneumatiky sú menej bezpečné, ale, ako niekto ide s jeho hlavy, ktoré sú dlhšie, a tak kúpiť ďalšie. Ak máte porovnať ich s ostatnými je lepší ako ten, ktorý som mal Uniroyal RainExpert a bolo to perfektné pneumatiky za dažďa a zlého počasia a v horúcom počasí boli horšie, opotrebované takto a myslím, že to bude oveľa dlhšie. Jazdím pomerne pokojne, čo je vidieť na pneumatikách, 4 opotrebujú as takmer rovnaké.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 5,0

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Auto Golf IV Variant 1.9 TDI 74kW 2002. Povrchy: 80% ďalnice, a cesty mimo mesta, 15% v meste, 5% polné cesty. Štýl: 85% pokojný, 15% dynamický. Predchádzajúce pneumatiky: Dunlop, Michelin, Uniroyal RainSport2. Pneu Hankook Kinergy eco K425 sú rozhodne najlepšie. 1), sú veľmi tiché! 2) nízky valivý odpor – auto spotrebovalo 5.2 / 100, teraz 4,7 / 100. Volant sa otáča 2x ľahšie ako predtým. 3) veľmi dobrá trakcia na mokru, hoci Uniroyal boli niečo lepšie 4) mäkkosť - dobré amortizujú vibrácie a diery, oveľa lepšie ako predchádzajúce pneu, zabezpečujú pohodlnú jazdu. 5) po 2000 km som si nevšimol znaky opotrebovania. 6) Bohužiaľ - Hankook sa momentálne vyrábajú v Číne. Avšak, je to ešte stále kvalitný produkt, takže ho odporučam. Pneu Dunlop boli trochu drahšie, ale vraj sa rýchlejšie opotrebujú. Pneu Vredestein boli v podobnej cene - ale podľa názoru vulkanizátorov nie sú vôbec lepšie. Mohol som si kúpiť pneu Uniroyal Rain Sport - skvelé v dáždi, ale rýchlejšie sa opotrebujú, keď som bol v Chorvátsku sa neosvedčili pri vysokých teplotách. Pneu Hankook Kinergy eco K425 som si vybral preto, lebo mali nízký valivý odpor a dobre sa správajú na mokrej vozovke. Okrem toho dôležita bola aj nízká cena. Vulkanizátori a mechanici rozhodne mi odporučili pneu Hankook, iné považovali za horšie. Čínské pneu je možné si kúpiť o niekoľko eur lacnejšie, ale pochybujem, či sa to oplatí. Príliš rýchlo sa opotrebujú, a namiesto pneumatík triedy A-C máte F alebo horšie. V mojom prípade rozdiel v cene Hankook Vs. ČÍNSKA sa vrátil po prejdení 3000km, a to vďaka menšiej spotrebe paliva. Takže to sa vôbec neoplatí!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 4 Nie 1

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/60 R15

  Hodnotenie: 4,1

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Po preverení rôznych testov, ktoré som našiel na internete rozhodol som sa, že si kúpim pneu Hankook Kinergy eco K425. Najprv chcel som si kúpiť pneumatiky triedy premium. Nakoniec som dospel k záveru, že sa to neoplatí, keďže ročné prejdem menej ako 10 tisíc kilometrov. Som spokojny s pneumatikami Hankook Kinergy eco K425 preto, lebo valivý odpor, hluk a opotrebovanie sú na nízkej úrovni. Jednoducho nie som sklamaný. Veľmi dobré pneumatiky za naozaj dobrú cenu. Preveril som veľa webových stránok a Oponeo je jedným s najlacnejších obchodov a určite obchodom s najväčšími skúsenosťiami s predajom pneumatík. Práve preto som si ich zvolil. Môže sa zdať, že robím týmto pneumatikám reklamu, ale predsa sa môžete presvedčiť sami, alebo kludne si môžete nájsť potrebné informácie na internete. Zaplatil som 20 eur viac za drahšie pneumatiky, ale som si istý, že výrobca náhle nezmiznie z trhu. Chcel by som dodať, že pneumatiky sa správajú dobre nielen v teplom počasí, ale aj na mokru. Konský výkon motora môjho autá je 115 k, a musím povedať, že tieto pneumatiky sú perfektné pre takéto autá, a odporúčam ich všetkým. Určite sa neoplatí si kúpiť Goodyear alebo iné drahšie pneumatiky. To je môj názor. Prajem príjemné zážitky a bezpečnú jazdu!!!!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 8 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,5

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Pokiaľ ide o pneumatiku sám - lahodí oku s vedomím, koľko ste zaplatili za to, oveľa lepšie ako z hľadiska jazdných vlastností a hluk z Presto, ktoré som sa predtým predpokladalo. Zvláda veľmi dobre na mokrej vozovke, je ťažké zraziť mimo trať, len naozaj hlboké kaluže spôsobuje mierne posunutie. Počas brzdenia sa chová predvídateľne, je ľahké cítiť okamih a lámanie priľnavosť na poli bije Presto, ktoré veľmi často włączało ABS. V zákrutách a rýchlych zákrut pravdepodobne povedie. Až doteraz som mal zimné pneumatiky túto značku kúpil v decembri 2013, ktorý sa používa v prvej zimy do neskorej jari a v sezóne 2014/2015 sa začala v novembri a vzhľadom na nedostatok papuče na leto, przejeździły letné a budúcu zimu 2015 / 2016 až do včerajška. V celkovom przelatały 80.000 km, z ktorých asi 45.000 typickej letnej sezóny. Po frontoch šliapať na rovnakej úrovni ako indikátor opotrebenia zime (ďalej len TWI bol nejaký 2 mm) a zadné pneumatiky sú vhodné pre jednej zimnej sezóny, sú o viac ako 4 mm indikátor behúňa zimné. Takže dúfam, že v lete Hankkok bude rovnako silný a bude s nimi šťastný ako zimné pneumatiky značky.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Vitajte. Prešiel som na pneumatikách Hankook Kinergy eco K425 druhú letnú sezónu (25-tisíc kilometrov) a musím konštatovať, že pneu sa opotrebovali. Jazdím mazdou 6, 140 k. Každodenné dochádzam do práce (asi 20 kilometrov v jednom smere). Pritom idem cestou s množstvom zákrut. Jazdím celkom rýchlo, (ale snažím sa nepreháňať). Ako som už napísal, pneu sa už opotrebovali, ale je to ich jediná nevýhoda. Riadenie na suchu je naozaj perfektné, aj na mokru pneu Kinergy eco K425 sa správajú veľmi dobre a majú vynikajúcu priľnavosť. Auto vždy sa správa predvídateľné. Pri jazde na diaľnici gumy Hankook Kinergy eco K425 sú veľmi úsporné (auto spotrebovalo 5,7 l pri priemernej rýchlosti 140-150kmh). Vozidlo sa dobre riadi aj v daždi, nezažil som ešte aquaplaning, aj pri rýchlosti 180 km / h, (samozrejme v miernom, nie prívalovom daždi). Odporúčam všetkým, pre ktorých najdôležitejšia je bezpečnosť. Myslím si, že ak by moja cesta do práce nebola taka kľukatá, prešiel by som na nich aj 35.000 kilometrov. Vo všeobecnosti odporúčam tieto pneu.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Hankook Kinergy eco K425

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
D | C | B 71 dB
195/65 R15 91 T 71 Kúpiť
B | B | B 69 dB
195/65 R15 91 H 74 Kúpiť
B | C | A 65 dB
175/65 R14 82 T 68 Kúpiť
D | C | B 68 dB
155/70 R13 75 T 64 Kúpiť
F | C | 69 dB
155/70 R13 75 T 64 Kúpiť
D | C | B 69 dB
155/70 R13 75 T 50 Kúpiť
D | C | B 69 dB
155/70 R13 75 T 55 Kúpiť
E | B | 69 dB
165/70 R14 81 T 68 Kúpiť
B | C | A 64 dB
165/70 R14 81 T 68 Kúpiť
D | D | B 69 dB
165/70 R14 81 T 68 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor D BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE C
Kod QR

Hankook

1012430

155/70 R13 75 T

C1

68

 • Hankook
 • Kinergy eco K425
 • 155/70 R13
 • 75
 • T
 • D
 • C
 • B
 • 68 dB
 • Nie
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Hankook Kinergy eco K425 test

2016 test ADAC s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: dobrá
test ACE/ARBÖ s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom: 195/65 R15 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test TCS s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test ADAC s rozmerom: 195/65 R15 3. miesto hodnotenie: dobrá
test ACE/GTÜ s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Bild s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test ACE/GTÜ s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný