169 ks
Kúpiť
169 ks

Bezplatné doručenie

Doručenie 3-4 pracovné dni

14 dnípravidlá vrátenia tovaru

Zbierame názory.

Parametre pneumatiky
Typ vozidla:
Osobné
Sezóna:
Rozmer:
index rýchlosti:
V = max 240 km/h
Index nosnosti:
95 = max 690 kg
Iné:
Spevené
Záruka:
7 rokov od dátumu nákupu Podrobnosti
Značka EÚ:
B C A 68 dB
Podrobnosti
 • Popis výrobku
 • Značka EÚ
 • Montáž pneumatík
 • Záruka
Názory
Názory

Názory o pneumatike sa zbierajú.

Popis výrobku
Popis výrobku

Pirelli P Zero All Season

Pirelli P Zero All Season je letná pneumatika prémiovej triedy vyvinutá s myšlienkou na celoročnú jazdu. Bola vyvinutá v spolupráci s poprednými výrobcami automobilov, aby sa plne prispôsobila potrebám súčasných vodičov.


Celé tajomstvo výnimočných parametrov modelu je ukryté v jedinečnej konštrukcii a v kvalite použitých materiálov. V projekte P Zero All Season dominuje inovatívna technológia redukcie hluku – Pirelli Noise Canceling System. Pneumatika má špeciálnu polyuretánovú penovú vložku, ktorá pokrýva vnútornú stenu, ako aj špeciálne bloky s variabilnou štruktúrou. Vďaka takej konštrukcii je hluk vytváraný počas jazdy účinne redukovaný, a cestujúci sa môžu tešiť z vysokého komfortu cestovania bez ohľadu na typ trasy.


Úlohou asymetrického dezénu behúňa je obmedziť negatívny vplyv podmienok na priľnavosť pneumatiky.

 • Vnútorný systém priečnych lamiel s vlnitou štruktúrou sa prichytí o povrch vozovky, čím udržiava optimálnu priľnavosť dokonca aj v najnáročnejších podmienkach.

 • Široké centrálne drážky bleskovo odvádzajú sneh, blato a vodu spod čela pneumatiky, čím účinne chránia pred nebezpečným aquaplaningom.

 • Letné výkony sú zásluhou externých blokov so špeciálnymi zárezmi, ktoré zaručujú náležitú pevnosť aj pri dynamickej jazde.

Pirelli je talianska značka uznávaná za jedného z najstarších výrobcov pneumatík na svete. Jej začiatky siahajú až do roku 1872. Firma počas svojho dlhoročného pôsobenia získala uznanie nielen brandžových expertov, ale tiež miliónov vodičov. Ponúka prémiové pneumatiky najvyššej kvality pre autá, špeciálne vozidlá, ako aj pre motorky. Už dlhé roky je spätá so svetom športu, nielen s motošportom, ale aj s kolektívnymi disciplínami. Pirelli od 60. rokov 20. storočia vydáva kalendár fotografií, ktorý popkultúra považuje za kultový.

Pirelli P Zero All Season celoročná pneumatiku je považovaná za triedy prémium trieda, sa vyznačuje tým, že moderná technológia a maximálne výkony.
Práve prezeráte pneumatiku v rozmere 225/45 R18.
Pneumatika je aktuálne dostupná v rozmeroch od 18 do 22 palcov.
Je to pneumatika s indexom rýchlosti V - maximálna rýchlosť akou môžete jazdiť na tejto pneumatike je 240 km/h.
Pneumatika s indexom nosnosti 95 - Maximálne povolené zaťaženie na jednu pneumatiku 690 kg.
Pneumatika má na štítku nasledujúce triedy: B (palivová účinnosť), C (brzdná draha na mokrej vozovke), A 68 dB (vonkajší hluk).
Vami prezeraná pneumatika:
 • má zosilnenú konštrukciu (je viac odolná voči zaťaženiu než štandardné modely).
Kopírovanie obsahu je zakázané
Značka EÚ
Značka EÚ
Pneumatík montáž
Pneumatík montáž

Kúpite pneumatiky alebo disky s výmenou v servise

Pneumatiky a disky dodávame na montážne stanice. Na výber máte 24 montážnych staníc v celej krajine. Jednoducho si kúpte pneumatiky alebo disky, vyberte si montážnu stanicu, rezervujte si termín montáže a zvyšok nechajte na nás. Doručenie na montážnu stanicu je bezplatné! Cena samotnej montáže sa odvíja od cenníka montážnej stanice.

Dodanie do montážnej stanice krok za krokom. Pri zadávaní objednávky si môžete vybrať jednu z mnohých garáží, ktoré sú k dispozícii na webovej stránke a do ktorých vám môžeme tovar doručiť. Tovar bude doručený na miesto a tamojší odborníci pneumatiky/disky namontujú. Pozrite si cenník a kontaktujte servis, keď dostanete e-mail s potvrdením o doručení tovaru.

Máte nejaké otázky? Zavolajte nam!

Naši odborníci, ktorí realizujú objednávky s montážou, sú tu pre vás.
233 325 567

Cena hovoru zodpovedá Vašej tarife pri volaní na pevnú linku.

Záruka
Záruka

Pirelli P Zero All Season Záruka na pneumatiky

 • výrobca garantuje dobrú kvalitu pneumatík a zaručuje zodpovedajúce jazdné vlastnosti po celú dobu ich životnosti,
 • máte 7-ročnú záruku od dátumu nákupu,
 • v prípade uznanej reklamácie budú pneumatiky opravené, vymenené za nové alebo obdržíte plnú náhradu, prípadne časť kúpnej ceny (v závislosti na miere ich opotrebovania).
 • Zadarmo doručenie

 • Dodanie s montážou

 • Vyše 7 miliónov zákazníkov