Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Uniroyal MS Plus 77

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Uniroyal
Sezóna:
Zimné
Štítok:
E C 71 dB
Viac informácií
Počet:
96 / ks
Kúpiť
4,3
Hodnotenie: Dobrá 604 názorov

Uniroyal MS Plus 77 popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Uniroyal MS Plus 77 je zimná pneumatika veľmi dobrej kvality, ktorá debutovala v zimnej sezóne roku 2013. Produkt dokonale zvláda suchý, mokrý povrch aj zasnežený a to kvôli použitiu moderných technológií. Použitie týchto riešení je výsledkom toho, že Uniroyal je značka patriaca jednému z najpopulárnejších a najväčších koncernov a to Continentálu. Pneumatika sa dobre osvedčila v štandardných automobiloch ale aj v SUV. Tento model je producentom nazývaný ako expert mokrej i snehom pokrytej vozovky. Pneumatika Uniroyal MS Plus 77 bola skonštruovaná hustou sieťou lamelov, ktoré dokonale chránia na mokrej vozovke pri nízkych teplotách. Tento model zabraňuje vzniku šmikov v zimných podmienkach. Drážky dezénu poukladané do tvaru písmena „V“ rýchlo a efektívne odvádzajú vodu, a brečku spod pneumatiky. Pomáha im v tom široký priečny kanál, ktorý dbá o stabilné a precízne riadenia pneumatiky aj v tých najhorších podmienkach. Za skvelú priľnavosť zodpovedá špeciálna gumová zmes zásluhou ktorej sa pneumatika Uniroyal MS Plus 77 preukázala vysokou životnosťou.

Uniroyal je vodičom známy vďaka svetovej kvalite dažďových pneumatík. V roku 1898 firma vyprodukovala svoju prvú pneumatiku na bicykel. Firma si svoje renomé udržiava už od roku 1967, to práve v tom čase mu prischol názov Uniroyal. Dva roky po tejto situácii firma predstavila svoju prvú dažďovú pneumatiku, na ktorej sa na objavil znak dáždnika, charakteristický znak Uniroyala. V roku 1979 sa majiteľom značky stal nemecký koncern Continental. Po tomto spojení firma tiež skúsila produkciu terénnych pneumatík. V roku 1992 na trhu prezentovala prvú pneumatiku so smerovým dezénom, ktorá sa výborne osvedčila na mokrom povrchu, pretože dokonale odvádza vodu a zároveň tých chráni pred vznikom aquaplaningu. V neskorších rokoch priniesli ďalšie projekty, ktoré mali úspech nielen u vodičov ale tiež v profesionálnych testoch.

Uniroyal MS Plus 77 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,3 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 604 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,2
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,2
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,4

604 osôb ohodnotilo

 • 5 219 osôb
 • 4 360 osôb
 • 3 24 osôb
 • 2 1 osôb
 • 1 0 osôb

95% užívateľov odporúča túto pneumatiku

95%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3157 dni. V tom čase sme získali 604 názorov.
Naši klienti spolu prešli 4403000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: mokrá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Michał

  Rozmer: 155/80 R13

  Hodnotenie: 4,2
  Objednal som tie pneumatiky do auta pre moju priateľku a mal som jedno kritérium: aby boli bezpečné. Ona je neskúsený vodič, lebo vodičák má necelý rok a jej auto nemám ani ABS. Chcel som teda, aby jej zimné gumy ospravedlnili čo najviac, hlavne v ťažkých podmienkach – na snehu a mokrej vozovke. Ticho bolo iba dodatočné kritérium a iné som nebral do úvahy. Rozhodoval som sa v tejto cenovej kategórii a myslel som nad Firestone Winterhawk 3 ale Uniroyal MS Plus 77 vďaka svojej skvelej trakcii na mokrej a mojím osobným skúsenostiam s minuloročným nákupom Uniroyal Rainexpert 3 a nesklamal som sa. Pneumatiky tieto kritéria splnili dokonale a som veľmi spokojný, že som nemusel preplácať za pneumatiky prémiovej triedy. Ak ide o vodu, tak tá je z dezénu odvádzaná okamžite a dokonca ani vjazd do hlbokých dier vyplnených vodou pre tie pneu nie sú problémom. Naschvál som do nich vchádzal, takže viem o čom hovorím. Na mokrom povrchu sa treba veľmi posnažiť,a by ste zablokovali kolesá. Všeobecne tieto pneumatiky dávajú pocit bezpečia v porovnaní s Debicami, ktoré sú v podobnej cene. Taktiež na snehu Uniroyal MS Plus 77 by mali byť tieto pneu zaradené do vyššej triedy. Počas testovania som zvyšoval rýchlosť na zasneženej ceste z bežných 50 km/h do 100 km/h a auto sa správalo pevne nenastúpili žiadne neisté pohyby. Na čerstvom snehu som netratil priľnavosť – mohol som štartovať z 1tky bez okamžitého dávania 2jky. Na suchom ako na suchom – normálne bolo cítiť, že pneu sú mäkké lebo auto plávalo na zákrutách. Čo som si všimol bolo prekvapivé ticho vo vnútri. Pretým na aute boli letné Dayton D110 – veľmi staré. Pri mestských rýchlostiach nebolo počuť akýkoľvek šum kolies. Ale na celkovo priemernej úrovni je valivý odpor. Vraj je ako pri typických zimných pneu, ale myslel som si, že pri tak dobrých parametroch nebude spaľovať viac než pri letných, a bolo tak. Aj na začiatku moja priateľka povedala, že auto ide akoby nemohlo, čo som hneď bral za zväčšený valivý odpor, ktorý som si všimol aj pri Debiciach. Zhrniem to: pokiaľ sú nové pokojne pasujú do malého mestského auta lebo vlastnosťami sa hodia na 100%. Aj napriek tomu, že sú určené pre veľké autá. Odporúčam Uniroyal MS Plus 77 s čistým svedomím. Nebudem hodnotiť iba životnosť, lebo po tom čo sme prešli sa hodnotiť nedá.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 3 Nie 1

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Marek Prałat

  Rozmer: 165/70 R13

  Hodnotenie: 5,0
  Začnem tým, že používam pneumatiky Uniroyal MS Plus 77 od polovice novembra 2014, auto škoda Felicia kombi 1.6 plechové disky s priemerom 13. Po prečítaní a informáciách od známych, ktorí používajú Uniroyal som sa rozhodol ich kúpiť. Nesklamali ma :) Jazdím hlavne v meste a občas mimo neho. Jazdný štýl priemerný. Zmenil som zimné Barum a Debice na tieto pneu a neviem čo je to šmyk alebo hádzanie na zákrutách. Jazdím s dvoma malými deťmi a nemám žiadne obavy jazdiť aj pri 100 km/h. Držia sa asfaltu akoby boli z plastelíny. Zákruty pri rýchlosti 80 – 100 km/h pre nich nie sú žiadnym problémom. a nepočuť žiadne pískanie. Zima bola dosť slabá toho roku ale jazdil som bez problémov. Skvele odvádzajú vodu a sneh. Na brečke sa tiež držia ideálne. Ťahal som na nich BMW, Opel, VW a žiaden šmyk. Pneumatika Uniroyal MS Plus 77 sa proste zahryzáva do snehu. Ne môžem ohodnotiť opotrebenie, lebo jazdím krátko ale mal som už pár situácii kde som musel prudko brzdiť (auto bez ABS) a nevšimol som si aby boli niekde zotreté. Boli hlučné iba prvý týždeň pokiaľ sa neuložili počas jazdy a teraz ich skoro nepočujem. Jazdný komfort je super, ideálne tlmia deformácie akoby som mal amortizér s dvojitým skokom :) V strednej triede určite odporúčam Uniroyal MS Plus 77.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 1

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Kaczmar

  Rozmer: 155/80 R13

  Hodnotenie: 4,9
  Už niekoľko sezón som hľadal zimné pneumatiky za rozumnú cenu. Impuls nájsť správne pneu sa objavil jedného krásneho večera, keď Debica stratila kontakt s podlahou a musel som auto dať do opravy za nemalé peniaze. Otestoval som už niekoľko značiek (antireklamu nebudem robiť, pretože o to tu nejde) a otvorene poviem, že tieto pneu idú ako na saniach. Rozhodol som sa pozrieť na pneumatiky ďalej a s pomocou prišlo Oponeo s množstvom recenzii a testov a opismi pneumatík. Niekoľko hodín prehliadania parametrov a recenzii sa oplatilo. Voľba padla na pneumatiky Uniroyal MS Plus 77. Už prešli krst ohňom a môžem povedať, že je to práve tento stupeň istoty a dôvery v správaní, ktorý som mal na mysli. Auto drží na ceste ako lepidlo. Bez ohľadu na to, či na ulici je dážď, sneh alebo blato PS: pneumatiky udržia auto, ako keby išlo po suchu. Podľa mňa bezkonkurenčné zimné pneumatiky. Pomer cena / kvalita = 10/10. Veľmi odporúčam! Šťastnú cestu!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 1

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Maciej

  Rozmer: 165/70 R13

  Hodnotenie: 4,3
  Dobrý deň, moja žena používa Uniroyal MS Plus 77 na jazdu do práce a ja som si nemohol odpustiť otestovať ich po mojom. Som vodič s miliónom prejazdených kilometrov, takže niečo môžem povedať. Celkovo som spokojný s týmito pneu vyzerajú celkom solídne a hoci sú vyrobené v Rumunsku nebojte sa sú to pneumatiky vysokej kvality. Prvý pocit bol, že sú veľmi mäkké – ale tak ako majú byť! Mäkké sú pri jazde po dierach alebo po zámkovej dlažbe. Super tlmia deformácie. Ale bohužiaľ sú tiež hlučné (ale nie príliš). Šum počuť pri jazde počas akejkoľvek rýchlosti. Majú veľmi dobré bočné držanie na ceste, vtedy počuť ako sa zahryzáva do asfaltu. to isté na mokrej vozovke. Čo sa týka odvádzania vody, všetci chvália ale nebudem klamať nejazdil som po veľkých kalužiach, teda nemôžem hovoriť ale pri malých bolo počuť ako odvádza vodu. Ak to zhrniem za tie peniaze sa oplatia. Odporúčam Uniroyal MS Plus 77 za normálne peniaze.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Marcin

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,4
  Aj keď prejdená vzdialenosť nie je veľká (2500 km), môžem povedať, že Uniroyal MS Plus 77 sú naozaj dobré pneumatiky. Na suchom bez komentára, prudké brzdenie a nespôsobuje stratu priľnavosti, ESP sa nezapína (veľkosť 205/55 R16). Určite sú hlasnejšie než Continental ContiPremiumContact 2, ale to je jasné. Na mokrej sa im darí veľmi dobre, mám porovnanie s RainExpertmi a sú len o niečo slabšie (ale predsa sú zimné), ale tam je veľký rozdiel. Aj pri väčších dierach naplnených vodou môžete dupnúť na plyn. Pravdepodobne vďaka smerovému dezénu sú lepšie na mokrom, než tie Continentale. Na snehu a snehovej brečke som nemal možnosť jazdiť, ale dúfam, že nebudem mať výhrady. Valivý odpor v porovnaní s letnou asi viac, ale tam nie je veľký rozdiel. Naozaj dobré pneumatiky, Uniroyal RainExpert som mal predtým, a bol som tiež veľmi spokojný s nimi. Odporúčam Uniroyal MS Plus 77.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Uniroyal MS Plus 77

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
E | C | 71 dB
205/55 R16 91 H 96 Kúpiť
D | C | B 72 dB |
225/45 R17 91 H 106 Kúpiť
F | C | 71 dB
185/65 R15 88 T 63 Kúpiť
D | C | B 71 dB
175/70 R13 82 T 68 Kúpiť
E | C | B 73 dB |
185/55 R14 80 T 68 Kúpiť
F | C | 71 dB
185/65 R14 86 T 75 Kúpiť
E | C | B 71 dB
195/55 R15 85 H 78 Kúpiť
E | C | B 72 dB
195/60 R15 88 T 80 Kúpiť
F | C | 72 dB
205/50 R17 93 V 196 Kúpiť
F | C | 71 dB
205/60 R16 92 H 84 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Klasa oporu E Klasa hamowania C 71 dB

Uniroyal MS Plus 77 test

2021 test Auto Bild s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom: 225/55 R17 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom: 225/50 R17 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Zeitung s rozmerom: 215/65 R16 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 215/65 R16 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 215/65 R16 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 225/45 R17 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test TCS s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 225/45 R17 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Bild s rozmerom: 185/60 R15 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom: 225/50 R17 hodnotenie: uspokojivá
test ADAC s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá