Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Toyo R888

Výrobca:
Toyo
Typ vozidla:
Osobné
Sezóna:
Letné
3,6
Hodnotenie: 111600 44 názorov
Žiadne

Ospravedlňujeme sa. Produkt
je momentálne nedostupný.

Môžete využiť radu nášho odborníka, ktorý Vám pomôže objednať podobný produkt.

Tel.: +421 233 325 567
(Cena hovoru zodpovedá Vašej tarife pri volaní na pevnú linku.)

Pozrieť si podobný model

Toyo R888 recenzia

Celkové hodnotenie: 3,6 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 44 názorov

priemerná
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 11100 3,0
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111300 3,3
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111800 3,8

44 osôb ohodnotilo

 • 5 1 osôb
 • 4 22 osôb
 • 3 19 osôb
 • 2 2 osôb
 • 1 0 osôb

84% užívateľov odporúča túto pneumatiku

84%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 5499 dni. V tom čase sme získali 44 názorov.
Naši klienti spolu prešli 292000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne mimo mesta.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako rýchly a dynamický.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: PAPI

  Rozmer: 185/60 R14

  Hodnotenie: 4,2 111120
  fenomenálny pneumatika pre použitie v amatérskom športe, jazda na IT KJS a RS s. To, čo lepidlo suché nebudem písať, pretože názory sú pomerne konzistentné, však, je podľa môjho názoru veľa prehnané komentáre o správaní kaučuku v mokre. V prípade, že asfalt je vodný film skôr než niekoľko cm hlboké kaluže - nie je lepšie pneumatiky, ktoré by trápne. v poslednej dobe išiel KJS-a v daždi a za všetkých podmienok pneumatika bola predvídateľná a subjektívne lepšie, než napríklad Toyo T1R. Som dal šesť oslabovanie, pretože pneumatika sa nepoužíva v športe nosí rýchlejšie než bežné civilné - s veľmi odlišným lepiacou rezu. ďalší má tvrdej gumy strany - nie sú umiestnené a dobre chránené proti obrubníky rim diery, atď - ale jazda v vyjazdených koľají žiť svoj život trochu

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Piotr_1

  Rozmer: 195/55 R15

  Hodnotenie: 3,4 111400
  Pre mňa je to miesto! Išiel som na nich iba jeden KJS a nikdy nemal také lepivé pneumatiky :) Vlastne som začal ju opatrne na zadnú nápravu, predná strana bola tak dobrá, Pirelli P6. Ako auto vždy stranou, teraz začal opúšťať problém v prednej časti. A docela ťažké dať ich vedľa :) preťaženie oveľa hodný a časy. Všimnite si, na asfalt alebo potiahnuté piaseczkiem tiež błotkiem Revel, na vlhké alebo kontroly nad vozidlom. Dážď netestovali. A ešte jedna vec. Sú to nahlas. Loud je slabé slovo :) medzi 50 a 80 km / h jazdí do práce ako elektrický vlak, niečo la Elektrická jednotka EN57 série: D. Hľadáte viac pneumatiky do veľkosti kolesá 15 ''!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: sekator

  Rozmer: 185/60 R14

  Hodnotenie: 4,2 111120
  Išiel som hlavne na pneumatiky mesta, plus dve KJS-y a stovky kilometrov na ceste. Na suché palice rewelecyjnie, neporovnateľne so sériovými pneumatikami na mokrom asfalte aj lepí veľmi dobre, až vstúpi do väčšej skupiny vody, v daždi, musíte byť veľmi opatrní. Zrýchlené opotrebenie pneumatík, ale Spôsob jazdy na športových podujatiach všetky pneumatiky čoskoro skončí. K účelu, na ktorý bola vytvorená, je skvelý, dáva rady, a to aj na špinavé asfalte. Vlastne nahlas!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Stef

  Rozmer: 235/45 R17

  Hodnotenie: 3,4 111400
  Veľmi cool Trackday gumové typ, ale pozor to môže tiež cestovať s dôverou, že je zvukový pikującego augusta meserszmita prijať. Na trati, veľký - lepšie ako RE 070; trie august nie príliš rýchlo. Išiel som príliš Lodž - Varšava v prietrži mračien a musí byť zastavené, aby skutočne držať vodu - prostý docela mokré príliš lepkavé - 6 hodnotení kvôli nadspodziewnie dobrú priľnavosť na mokre. Za túto cenu najlepšou voľbou pre trochu blázon na trati.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: mario

  Rozmer: 245/40 R18

  Hodnotenie: 3,4 111400
  Poznámka: lepšia kategória v pneumatikách "Track dní" na ceste robiť nie kupovať schválenie. Pneumatika má na ceste skvele pred Bridgestone RE050A som si myslel, a pneumatiky Goodyear Eagle F1 sú skvelé, ale Toyo r 888 možno nazvať len dobre. Oslabovanie nepísal, pretože som bol ešte skoro. Na mokrom asfalte jemne držať prekvapivo skvele. Ale pozor wade majú, sú veľmi nahlas!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Toyo R888 popis

Toyo R888

Pneumatika Toyo R888 je letná pneumatika určená pre špičkové športové vozidlá. Je to profesionálna pneumatika, ktorá je určená predovšetkým pre jazdu na závodnej dráhe. Jedná sa o pneumatiku, ktorá je certifikovaná podľa ECE.

Pneumatika Toyo R888 je odolná proti veľmi vysokým teplotám, ktoré vznikajú trením pneumatík k vozovke pri veľmi vysokých rýchlostiach. Zlepšuje priľnavosť na suchej vozovke, zaručuje dobrú ovládateľnosť a lepšiu reakciu na riadenie. Toyo R888 je vytvorená pomocou inovatívnych technológií a pokročilých materiálov. Výroba využíva špeciálnu zmes behúňa „GG“, ktorá sa používa len pre pretekárske pneumatiky. Vzhľadom k športovým charakterom plášťa je treba počítať s možnosťou vzniku aquaplaningu na mokrej vozovke.

Toyo R888 sa teší veľkej popularite na pretekanie KJS. Je jedna z najuznávanejších modelov. Jej prednosťou je atraktívny vzhľad a jednoduchý vzor, ktorý poskytuje skvelý vizuálny efekt. Charakteristickým rysom Toyo R888 je veľká šírka behúňa. Základná konštrukcia behúňa minimalizuje tepelný build-up a zabraňuje poškodeniu zmesí.

Hlavným prvkom dezénu sú usporiadané kanály, ktoré sa šíria od stredu k okraju pneumatiky. Ich úlohou je zabezpečiť lepšiu odozvu na riadenie pohybov. Štruktúra tiež poskytuje dobrý prenos sily na zem. Zloženie behúňa umožňuje udržiavať optimálne jazdné vlastnosti na maximálnu dobu, čím predlžuje jeho priebeh.

Táto pneumatika Toyo R888 musí byť skladovaná vo vnútri pri teplotách udržiavaných nad 15 stupňov F. Môže sa pochváliť vynikajúcou manipuláciou, ktorá prináša veľmi dobré výsledky na suchej aj mokrej vozovke, vysokou výkonnosťou a ekonomickou výhodnosťou. Je alternatívne montovaná v prvej výbave na Renault Megane R26. Zaručuje vysokú kvalitu a motoristi si ju môžu kúpiť za rozumnú cenu.

Toyo R888 test

2017 test Sport Auto s rozmerom: 225/40 R18 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný