Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Toyo

Hodnotenie výrobcu
3,9
  111500
na základe 1941 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer
Toyo Tire & Rubber Co., Ltd. je nezávislá japonská spoločnosť, ktorá existuje už od roku 1945. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Osaka.

Spoločnosť ponúka široký sortiment pneumatík. V ponuke Toyo možno nájsť pneumatiky osobné, pre nákladné automobily, pretekárske, 4x4 a pre nákladné automobily. Firma sa špecializuje na navrhovanie moderných Ultra High Performance pneumatiky.

Toyo predáva svoje výrobky vo viac než 100 krajinách sveta. Celá firma sa skladá z niekoľkých častí po celom svete. Firemné kancelárie sa nachádzajú v Japonsku, USA, Kanade, Číne, Rusku a Veľkej Británii. Spoločnosť zamestnáva viac ako 3 000 zamestnancov.

Firma je sponzorom mnohých pretekov a tunningových podujatí. S istotou je najznámejšia Toyo Drift.

Hodnotenia pneumatík Toyo od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Toyo. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Walentynowicz Rafał 4,2 111150

  Toyo S941 185/70 R14

  pneumatiky zakúpené koncom roka 2006. skartovať je pre druhé obdobie v rade, pretože v lete nejako som nemohol nahradiť ich na leto. Snažil som sa im taky bez nutnosti nie mučenia, preferuje pokojnú jazdu. V hlbokej, rovnako ako v plytkých zimných pneumatík sa darí celkom dobre, samozrejme viete, že hokej je len dobrá práca na pneumatiky s hrotmi. Mokrej vozovke, topiacom sneh tiež nebráni priľnavosť uspokojivý. Podľa môjho názoru ... odporučil by som vám investovať ... Viac >
 • bamaj 4,2 111150

  Toyo S952 205/55 R16

  Pneumatiky ma prekvapilo, príchod skeptický ázijských výrobkov, ale najtichší pneumatiky, ktoré som mal. A bol s použitím Michelin, Vredestein, Fulda, Kleber. Bol som prekvapený ich trakcia na snehu. Letné pneumatiky pracujú v lete, najviac odporučil, pretože v žiadnom prípade ustupuje vyriešiť konflikt známej značky. Odporúčam! Viac >
 • Sierpat 4,2 111150

  Toyo Snowprox S953 205/50 R17

  Som žijúci legendou, ale ani to nerieši problém, že bude musieť meniť pneumatiky a následnú montáž a ... po tom všetkom, nie odo dneška, je známe, že ak sa niečo má pneumatiky, alebo kozy, budete určite mať problémy s tým. A tu sa dostávame k pomoci Japoncov, ktorí nemajú nič pre európske predpisy, ktoré vyžadujú miestnych výrobcov pre použitie pri výrobe kaučuku recyklovaného vo vhodnom percento nové gumy. To dáva veľký vplyv vo forme pneumatiky, ktorá zviera na ceste, ako tašky mladého klokan matky. Pneumatika pre dobrodružné a chuť Orientu. (Nejedzte!) Viac >
 • Piotr Wojciechowski 5,0 11111

  Toyo Snowprox S943 215/65 R16

  Pneumatiky Toyo Snowprox S943 - hodné odporúčania. Som náročný používateľ, pretože od pneumatík žiadam predovšetkým bezpečnosť jazdy a ekonómiu. Počas leta jazdím na oveľa drahších pneumatikách Michelin a po zmene na zimné pneumatiky Toyo som si nevšimol žiadny rozdiel, pokiaľ ide o priľnavosť k trati, alebo pohodlie. Okrem toho Toyo veľmi dobre vynikajú z hľadiska ekonomickej jazdy. Spaľovanie môjho auta sa nezmenilo v porovnaní s letnou sezónou na renomovaných pneumatikách, ale drahších než Michelin. Na pneumatikách Toyo Snowprox S943 som prešiel cca. 10 000 km v zime na cestách aj nezasnežených aj vysokohorských, plných snehu a topiacich sa. Ani raz nenastala neočakávaná strata Viac > priľnavosti. V budúcnosti pravdepodobne tiež kúpim letné pneumatiky tejto spoločnosti.
Nájdite svoje pneumatiky Toyo