Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Toyo

Hodnotenie výrobcu
3,9
  111500
na základe 1943 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Pomoc

Zobraziť vysvetlivky pre parametre vyhľadávania

Toyo Tire & Rubber Co., Ltd. je nezávislá japonská spoločnosť, ktorá existuje už od roku 1945. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Osaka.

Spoločnosť ponúka široký sortiment pneumatík. V ponuke Toyo možno nájsť pneumatiky osobné, pre nákladné automobily, pretekárske, 4x4 a pre nákladné automobily. Firma sa špecializuje na navrhovanie moderných Ultra High Performance pneumatiky.

Toyo predáva svoje výrobky vo viac než 100 krajinách sveta. Celá firma sa skladá z niekoľkých častí po celom svete. Firemné kancelárie sa nachádzajú v Japonsku, USA, Kanade, Číne, Rusku a Veľkej Británii. Spoločnosť zamestnáva viac ako 3 000 zamestnancov.

Firma je sponzorom mnohých pretekov a tunningových podujatí. S istotou je najznámejšia Toyo Drift.

Hodnotenia pneumatík Toyo od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Toyo. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Piotr Wojciechowski 5,0 11111

  Toyo Snowprox S943 215/65 R16

  Pneumatiky Toyo Snowprox S943 - hodné odporúčania. Som náročný používateľ, pretože od pneumatík žiadam predovšetkým bezpečnosť jazdy a ekonómiu. Počas leta jazdím na oveľa drahších pneumatikách Michelin a po zmene na zimné pneumatiky Toyo som si nevšimol žiadny rozdiel, pokiaľ ide o priľnavosť k trati, alebo pohodlie. Okrem toho Toyo veľmi dobre vynikajú z hľadiska ekonomickej jazdy. Spaľovanie môjho auta sa nezmenilo v porovnaní s letnou sezónou na renomovaných pneumatikách, ale drahších než Michelin. Na pneumatikách Toyo Snowprox S943 som prešiel cca. 10 000 km v zime na cestách aj nezasnežených aj vysokohorských, plných snehu a topiacich sa. Ani raz nenastala neočakávaná strata Viac > priľnavosti. V budúcnosti pravdepodobne tiež kúpim letné pneumatiky tejto spoločnosti.
 • Sierpat 4,2 111150

  Toyo Snowprox S953 205/50 R17

  Som žijúci legendou, ale ani to nerieši problém, že bude musieť meniť pneumatiky a následnú montáž a ... po tom všetkom, nie odo dneška, je známe, že ak sa niečo má pneumatiky, alebo kozy, budete určite mať problémy s tým. A tu sa dostávame k pomoci Japoncov, ktorí nemajú nič pre európske predpisy, ktoré vyžadujú miestnych výrobcov pre použitie pri výrobe kaučuku recyklovaného vo vhodnom percento nové gumy. To dáva veľký vplyv vo forme pneumatiky, ktorá zviera na ceste, ako tašky mladého klokan matky. Pneumatika pre dobrodružné a chuť Orientu. (Nejedzte!) Viac >
 • Giovanni S. 5,0 11111

  Toyo Snowprox S943 175/65 R15

  Kúpil som si tento model pneumatiky (Toyo Snowprox S943) Na základe hodnotenia aké dostal a musím povedať, že splnili moje očakávania. Používam ich väčšinou na mimomestských cestách a pokonal som asi 6000 km v rôznych podmienkach (brečka suchý ľad voda) pneumatiky vždy fungovali dobre v každej situácii. Viac >
 • Grzechotnick 4,2 111150

  Toyo Snowprox S953 205/55 R16

  Vitajte u nás. Hluk pri vysokých rýchlostiach je mierny, mäkká guma a našli ich na ráfiku, bez problémov sa vyvažovanie kolies by vulkanizačného. V kopnym snehu a kašovitom správať správne. Pre wyslizganym a pevne ujazdený sneh alebo ľad je v skutočnosti o niečo, ale nie hroty asi nie pneumatika nemôže zvládnuť to v takých podmienkach. Spaľovanie v lete v porovnaní s rovnakou veľkosť skutočne bezo zmeny. Pokiaľ ide o správanie na mokre ja neviem, ako zlé hodnotenie pre pneumatiky Toyo. Pre mňa funguje veľmi dobre, a to ako na suchom a mokrom asfalte a vyjazdené koľaje plné vody. Rovnaké to bolo s Toyo T1R lete údajne mali byť slabé na vode, a musím povedať, že veľmi dobre. Možno, že niekto Viac > kúpi zurzyte v strede pneumatiky a potom ich hodnotí, a teda rozdiel v názore ... Odhadujem, iba nové a čerstvý vzduch šišky. Vynikajúca hodnota za peniaze. Práve som objednal Toyo T1R opäť na leto:-) Pre SnowProx 205/55 R16 v novembri 2013 dal 1156pln s dopravou (4p).
Nájdite svoje pneumatiky Toyo