Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Toyo

Hodnotenie výrobcu
3,9
  111500
na základe 1943 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer
Toyo Tire & Rubber Co., Ltd. je nezávislá japonská spoločnosť, ktorá existuje už od roku 1945. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Osaka.

Spoločnosť ponúka široký sortiment pneumatík. V ponuke Toyo možno nájsť pneumatiky osobné, pre nákladné automobily, pretekárske, 4x4 a pre nákladné automobily. Firma sa špecializuje na navrhovanie moderných Ultra High Performance pneumatiky.

Toyo predáva svoje výrobky vo viac než 100 krajinách sveta. Celá firma sa skladá z niekoľkých častí po celom svete. Firemné kancelárie sa nachádzajú v Japonsku, USA, Kanade, Číne, Rusku a Veľkej Británii. Spoločnosť zamestnáva viac ako 3 000 zamestnancov.

Firma je sponzorom mnohých pretekov a tunningových podujatí. S istotou je najznámejšia Toyo Drift.

Hodnotenia pneumatík Toyo od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Toyo. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Gryzzly 4,2 111150

  Toyo PX4 225/40 R18

  Píšem túto recenziu, pretože som išiel okolo nich 50kkm a skončil svoj život, takže môžem povedať o celej operácie. Pneumatík senzačný "palice" k asfaltu sušiť, za mokra nie je zlý, ale znateľne horšie. Sneh ľad - obvykle nepoužíva v zime. Počas prevádzky problémy a preferujú režim pomerne športové jazdy (auto 200HP) Na konci života - marker menšia ako 1 mm šliapať, pneumatika skoro stráca vlastnosti adhézie pri akcelerácii a zatáčaní - musíte byť opatrní, pretože v súvislosti s novým hodnotám klesať výrazne a môže byť nemilo prekvapený. Celkovo veľmi odporúčame pneumatiku (predtým som používal rovnaké auto Pirelli PZero Rosso o rovnakej veľkosti, a to bolo nedorozumenie vo vzťahu Viac > k TOYO) Ďalšie voľby: rovnaké pneumatiky!
 • Lukasz 4,2 111150

  Toyo 330 175/65 R14

  veľmi dobrá pneumatika pre suché podmienky, vynikajúcu priľnavosť, na vode ako letné pneumatiky, samozrejme, už som išiel na značnú vzdialenosť, a napriek tomu som nikdy nepodarilo ... veľmi pokojné a relatívne dobrú odolnosť proti toczneia. Možno nie najlacnejšie, ale pneumatika je naozaj stojí za to kúpiť. Odporúčam Viac >
 • Bucek 4,5 111150

  Toyo 350 155/80 R13

  Zvlášť sa mi odporučiť nákup pneumatík leto jeseň - veľké zľavy. Možno, že môj názor nebude príliš profesionálne, ale som tiež počítať užívateľské skúsenosti. Viac ako mesiac kúzelníci manželkou Yariską na nich, a zistil, že sa cíti, ako keby to zmizlo niekoľko rokov - zdvorilostné to poprieť. Bez ohľadu na to, ako sa roky je dôležité, pretože to cíti. A vďaka Toyo. Viac >
 • Pituś 4,6 111150

  Toyo Proxes CF-1 185/60 R14

  Pneumatiky kúpil v roku 2010. V rozmere 185/60/14. Prvý dojem jednoducho šok hľadá hranica, kedy púšť bola tvrdá. Suchý asfalt udržuje lepené a brzdení na mokrej Predpokladá sa, že dostal ABS. Pneumatiky super odporúčam. Môj kôň je razantný akcelerácia, dohamowywanie zatáčanie a prudkého brzdenia prekvapenie ma, že pre mňa toľko ťažké, naozaj odporúčame. Jediná vec, ktorá ma znepokojuje, je skutočnosť, že počas šiestich rokov cena vzrástla. Odporúčal by som amatérskych súťaží "preverených" a na "normálny" spôsob jazdy (hehe). Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Toyo