Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Toyo

Pneumatiky Toyo

Hodnotenie výrobcu
3,9
na základe 2073 názorov
Toyo Tire & Rubber Co., Ltd. je nezávislá japonská spoločnosť, ktorá existuje už od roku 1945. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Osaka.

Spoločnosť ponúka široký sortiment pneumatík. V ponuke Toyo možno nájsť pneumatiky osobné, pre nákladné automobily, pretekárske, 4x4 a pre nákladné automobily. Firma sa špecializuje na navrhovanie moderných Ultra High Performance pneumatiky.

Toyo predáva svoje výrobky vo viac než 100 krajinách sveta. Celá firma sa skladá z niekoľkých častí po celom svete. Firemné kancelárie sa nachádzajú v Japonsku, USA, Kanade, Číne, Rusku a Veľkej Británii. Spoločnosť zamestnáva viac ako 3 000 zamestnancov.

Firma je sponzorom mnohých pretekov a tunningových podujatí. S istotou je najznámejšia Toyo Drift.

Hodnotenia pneumatík Toyo od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Toyo. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Adam 4,3

  Toyo Proxes CF2 205/55 R16

  Ak ste osoba, ktorá hľadá trvanlivú a tichú pneumatiku a niekedy si užíva agresívnejšie jazdy, pneumatika Toyo Proxes CF2 splní vaše očakávania. Pneumatika na suchom povrchu je skvelá. Vozidlo je stály a rýchle zatáča nie je problémom pre túto pneumatiku. Pneumatika je stále prilnava na mokrom povrchu, ale len v pokojnej alebo miernej jazde. Agresívne jazdy sú samozrejme možné. Viac >
 • wojtfin 5,0

  Toyo Open Country A/T plus 215/75 R15

  Nevšimol som si negatívov tejto pneumatiky. Všetko je v poriadku. Jazdím najrýchlejšie okolo 120 km/h a pneumatika sa správa dobre. Keď sa dostanem v terén, mimo mesta, nemám žiadne problémy. Predtým som mal pneumatiky 70% cesta, 30% off-rad a na ceste boli príliš tvrdí. Nebolo možné zabrzdiť s prívesom. A boli tiež hlučne. Toyo sú ideálne pre moje potreby, dobré na cestu a zvládajú sa v ľahkom teréne. Sú tiež lacné. Asi ich znova kúpim. Viac >
 • Arkadi-SEA 5,0

  Toyo NanoEnergy3 165/70 R14

  Vynikajúce šišky, predtým išiel Debica, Barumach, Fulda a snaží sa v tomto ročnom období do Jokohamy. Bohužiaľ ma zvýšenie cien pneumatík nútení hľadať alternatívy. Nájdete na strane OPONEO šišky a Uniroyal RainExpert NanoEnergy o Toyo. Docela dlho prechádzať testy pneumatík, a hovoria, že Toyo klesne porovnateľne do Jokohamy. Hľadal som pre kompromis, Toyo kladné stanovisko v zahraničí, niečo málo o jej názor v Poľsku. Čo Uniroyal, počasie daždivé vychladnúť jeden z najlepších, a na mokrej vozovke a vyhladzovací padá oveľa horšie, 6-10, je trochu ako strednej pneumatiky triedy. Vzal som šancu a vzal šišky Toyo NanoEnergy ak Yokohama ročník bol zaradený do 170, ako to bolo v zime, že asi by Viac > si Yokohama. No, bohužiaľ som ešte ďalšie výdavky, takže som to vzdal čakal takmer 80zł doplatením do každej pneumatiky Yokohama. Dojmy z používania Randy Toyo NanoEnergy veľmi pozitívne. Po minulé expedíciu: Hel - Wielun, Wielun, Hel povedať, že výrazne lepší komfort, jazdné cítil menší valivý odpor a nižšiu hlučnosť ako moje predchádzajúce pneumatiky (Barum, Fulda). Tiež vážil menej paliva. Udržuje tiež v mokrom aj suchom povrchu. Japonský výrobca sa snažil. Tiež pre tých, ktorí chcú kúpiť dobré šišky úprimne odporúčam Toyo NanoEnergy triedy Yokohama, za oveľa nižšiu cenu.
 • Bachu 4,9

  Toyo Proxes CF2 185/55 R16

  Prejel som spolu viac ako 15.000 a musím priznať, že sú tiché a lepkavé cesty na suchom a mokrom asfalte, ako je! Mal som pred nimi a zmenili starý Conti: PI nečakal takú účinnosť na mokrom asfalte... Je pekné, že ma prekvapenie! Som mladý vodič a ja myslím, najmä, preto, že je nafta, že niekedy budete musieť ísť do predbehnúť... Pneumatiky môžem odporučiť. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Toyo