Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Toyo Proxes T1-R

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Toyo
Sezóna:
Letné
Počet:
230 / ks
Kúpiť
3,9
Hodnotenie: Dobrá 111900 806 názorov

Toyo Proxes T1-R popis

Žiaden popis

Toyo Proxes T1-R recenzia

Celkové hodnotenie: 3,9 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 806 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111700 3,7
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 11110 4,0
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111110 4,1

806 osôb ohodnotilo

 • 5 97 osôb
 • 4 448 osôb
 • 3 246 osôb
 • 2 12 osôb
 • 1 3 osôb

92% užívateľov odporúča túto pneumatiku

92%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 5739 dni. V tom čase sme získali 806 názorov.
Naši klienti spolu prešli 10192000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: vzhľad pneumatiky.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Paul

  Rozmer: 205/50 R16

  Hodnotenie: 2,6 116000
  Kúpil som tieto pneumatiky podporované nadšených názory a musím priznať, že som trochu sklamaný. Pneumatiky grip dobre v rohoch, môžete tak urobiť oveľa bez nebezpečenstva. V daždi sa správajú normálne, ale aquaplaning stále dochádza niekedy. Jazdný komfort pravdepodobne uspokojí väčšinu vodičov, ale pre mňa by to mohlo byť o niečo ťažšie, ale aj to otázka, ako sa na to zvyknúť. Jedna vec je istá - aj pri nízkym profilom pneumatík nebude príliš ťažké. Veľkou výhodou je ochrana strapce. Avšak, v prípade, že teplota je nad 18 - 20 stupňov, pneumatiky majú tendenciu strácať trakciu ako pri brzdení (ABS mohli prejsť na 3-4 krát denne v teplejších dňoch na suchu) a pri spustení (dynamicky začať v lete bolo prakticky nemožné) , Preto, ja neviem, kde dostali stanovisko soprts pneumatík. V súčasnej dobe (na asi 15 stupňov teploty) sú o niečo lepšie, aj keď to ešte zďaleka nie je dokonalá. Viem, že od iných používateľov, menej výkonné automobily robiť dobre na nich, ale rthey're neodporúča sa pre tie silnejšie. Valivý odpor je nepatrný, aj keď šírka pneumatiky je pomerne veľký. Ich opotrebenie-off je nadpriemerná vďaka sústavnému wheelspins. Nepočujem svoj zvuk, ale auto je celkom dobre odhlučnený, takže neviem presne úrovne hluku. Vzhľad je dobrý, ale to by sa mohlo zlepšiť. Nemôžem komentovať jeho správanie na snehu, ako som nepoužívajú letné pneumatiky v zimnom období. Budem kupovať väčšie konkurenčné niečo nabudúce.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Sarkazm

  Rozmer: 225/45 R17

  Hodnotenie: 5,0 11111
  Išiel som predtým Continental ContiSportContact 5, a myslím, že Toyo je mlátiť do hlavy. Kúpil som si Toyo Proxes T1-R 225/45 R17 94 W, Zr, a predovšetkým, sú oveľa tichšie tichšie a lepšie potlačiť nerovnosti (vo vzťahu k kontinentálne), ak môžete písať s profilom 45 :). Voz predviedol veľmi stabilný dokonca nad 230 km / h (zrejme na nemeckých diaľniciach;)). V mokra je ťažké povedať, pretože som išiel až 160 km / h, ale mám pocit, že môžu vypustite vodu veľmi dobre. Čo k uchopeniu ju na predným pohonom a viac než 200HP pomerne ťažké, aby rozbiť priľnavosť, ale oni sú lepšie ako Conti ... ja neviem, ako to má spotrebu paliva nevyzerá príliš veľa na to, ale myslím, že rovnakej úrovni. Čítal som, že Toyo môže rýchlo stret, ale pravdepodobne bude hovoriť niečo o tom vo dvoch sezónach :) Continental má pravdepodobne tvrdší zmes. Pozoroval som ešte, s výlety do vyjazdených koľají, je oveľa lepšia v Toyo. Trochu som pochopiť názor niektorých členov, že nemôžete jazdiť na ne počas zimy ... Nebudem to robiť, pretože to je zimné pneumatiky. Mimochodom, taky mám Toyo som tiež rád :) S čistým svedomím môžem odporučiť tieto pneumatiky. Podľa mňa to nemá zmysel, aby preplatit, pretože úroveň správanie je rovnaké ako najnovších konkurenti, a dokonca možno o niečo lepší. Po prvé, sú tichšie a lepšie potlačenie nerovnosti. Mimo to vyzerá v pohode :)

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Saab-circuit

  Rozmer: 225/45 R16

  Hodnotenie: 4,1 111110
  Jazdím na malých cestách, oddelenie alebo obecných, a niekedy aj na diaľnici. Nikdy prekročenie rýchlostného limitu, stále to pre okruh. Klady: V menších ciest, alebo sa môže stať čokoľvek (traktor v poradí, lístie, blato, atď ..), je životné poistenie. Koľkokrát som sa zastavil, a ja som dal faloš !!! Moje auto je 260 koní, 340 N / m. Pridal som Brembo disky, Redstuff, brzdové kvapaliny 307, ale všetko bez pneumatiky by slúžila nič. Takže ďalší enormný bezpečnosť, mokré ako suchý. Ráfik výstuhy (predbiehanie) uložiť ráfikov dostatočne efektívne. Na okruhu (som urobil na 12 rokov) sú pneumatiky teplé rýchlo (10-15 kilometrov) a zostávajú v 80 ° C. V tej dobe, oni sa správajú ako skutočné ďasien slicky. Pôsobivé. A v prípade, že dážď príde, nie je potrebné meniť. Len pre predstavu o ich zovretia, keď sú horúce, s 260 hp, som sa podarí, aby to 1. popáleniny! A pozrite sa na úrovni, ktorú sú veľmi priateľskí. -: V prípade veľmi veľkého kaluže alebo významného vodného toku, majú tendenciu aqua-plánovanie, ako hmotnosť vozidla, neprekračujte 140 km / h. Semi-mäkké pneumatiky sa opotrebúvajú dostatočne rýchlo, a po 2000 km cesty je obmedzený. Na trati, som podal dole hru v rannej .... Záver: Nemôžem sa dočkať, až vyskúšať novú verziu Toyo 888!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Latomey

  Rozmer: 205/45 R16

  Hodnotenie: 4,0 11110
  Bol som pomocou týchto pneumatík po dobu 3 mesiacov. Počul som, že sú skvelé pre suché, a to najmä v rohoch, ale v skutočnosti som prekvapený, - sú naozaj skvelé. Moja veľkosť je 205/45/16, namontovaný na Corolla G6 a vodič môže cítiť naozaj bezpečne. Pneumatika je ľahko riaditeľný šmyku, najmä v prípade, že je dobre zahreje. Nič sa nedeje prekvapením. V rohoch Nemám problém dohnať 200 športových vozidiel HP s 17 až 18 palcové kolesá. Niekedy sa dokonca majú dobré smiať sa When vidieť prejavy ľudí, ktorí len o moc a manipulácie a agility je niečo divného na ne. Nie je to zjavenie na mokrej, v posledných dažďoch Nevšimol som si, strate priľnavosti pri brzdení alebo zatáčaní, ale vzhľadom k obtiažnym podmienkam som starostlivo riadiť. Všeobecne povedané, veľkú pneumatiku za pomerne slušnú cenu, veľmi predvídateľný, a tak zabezpečiť. Môžete naozaj veľa, ak sa vám páči dynamickú jazdu. Stredná úroveň hluku, spotreba paliva je v poriadku (zmenený o 0,2 l / 100 km v zime, kde som použiť pneumatiky s 185 šírka). Vrelo odporúčam.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Grzybohun

  Rozmer: 195/50 R15

  Hodnotenie: 3,1 111100
  .. Nie sú šišky hľadajú, ako slabého motora 120 km v nemilosti EP, a pri štarte a agresívnejší v zákrutách portafią toku. Pneumatiky, čo ju asi polovica vzorky správajú oveľa horšie, jazde na mokrej vozovke môže celkom pokojne opustil v poradí (aj späť), ale potom sa necítia úplnej strate kontroly. Kým agresívne jazda paradoxne správajú lepšie ako štýl "kvapky". Žrebovanie dodať, že jeden z pneumatík prispieva vytiahnuť auto doprava, potom, čo bol vhodený do zadnej časti problému zastavené. Rant je ochranný, ale nie úplne plniť svoju úlohu. Veľkou výhodou týchto pneumatík je, ako vyzerajú, zvlášť keď nadpis "TOYO Proxes" na bočnej stene bieleho fixkou bude klásť dôraz na olejomaľbu,) sumarizuje - dobré pneumatiky, dobrú palicu na sucho, na mokre trochu horšie , ale druhýkrát nemám kupovať. Teraz je čas, nový model úplne odlišné konštrukcie. Dúfam, že budete robiť, a včas napísať názor na nový model T1Sport.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Toyo Proxes T1-R

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
305/30 R20 103 Y 230 Kúpiť

Počet položiek na stránku: