Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Nokian Tyres zLine SUV

Výrobca:
Nokian Tyres
Typ vozidla:
Offroad
Sezóna:
Letné
4,5
Hodnotenie:
Žiadne

Ospravedlňujeme sa. Produkt
je momentálne nedostupný.

Môžete využiť radu nášho odborníka, ktorý Vám pomôže objednať podobný produkt.

Tel.: +421 233 325 567
(Cena hovoru zodpovedá Vašej tarife pri volaní na pevnú linku.)

Pozrieť si podobný model

Nokian Tyres zLine SUV recenzia

Celkové hodnotenie: 4,5 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 32 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,3
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,4
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,6

32 osôb ohodnotilo

 • 5 16 osôb
 • 4 16 osôb
 • 3 0 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 0 osôb

100% užívateľov odporúča túto pneumatiku

100%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3112 dni. V tom čase sme získali 32 názorov.
Naši klienti spolu prešli 260000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: vzhľad pneumatiky.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne mimo mesta.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 285/45 R19

  Hodnotenie: 4,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Sú to moje prvé Nokian zLine SUV, ale niečo mi hovorí, že nie sú posledné. Výhodný pomer kvality k cene (prinajmenšom to je môj prvý dojem po nie príliš dlhom používaní). Dobrá priľnavosť na sfalte, na suchom aj mokrom povrchu, jazdu k jazeru alebo na chatu nikde tam mi nerobili problemy. Myslím si, že je to dobrý výber úre tých, ktorí sa väčšinu pohybujú v meste a cez víkendy sa vyberajú mimo neho.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 3 Nie 1

 • Rozmer: 265/45 R21

  Hodnotenie: 4,5

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Nedávno som namontoval tieto pneumatiky a sú veľmi atraktívne nepoznal som túto značku, ale po prieskume som presvedčený o tom, že som urobil správne rozhodnutie. Veľmi bezpečné, priľnavosť dobrá, odvádzanie vody veľmi dobre. Veľmi odporúčam som s nimi spokojný znovu si potom kúpim Nokian zLine SUV.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 3 Nie 3

 • Rozmer: 265/45 R21

  Hodnotenie: 5,0

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Dobré pneumatiky viac než 35000km s Infiniti FX50S a športovou jazdou a naďalej majú veľmi dlhú životnosť, dobrú priľnavosť, nie sú hlučné, na mokrom a suchom sú veľmi dobré. Veľmi odporúčam tento model Nokian zLine SUV. Cena týchto pneumatík je lacnejšie ako u všetkých ostatných výrobcov.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 3 Nie 0

 • Rozmer: 235/65 R17

  Hodnotenie: 5,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Z toho, čo bolo doteraz vyhodnotené, poskytujú neporovnateľnú bezpečnosť na cestách na suchých a predovšetkým mokrých cestách. Nie veľmi ticho. Za cenu, najlepšie doteraz testované (oveľa drahšie pneumatiky nedávajú rovnakú bezpečnosť jazdy), ako naozaj všetci Nokiany. Odporúčam

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 2 Nie 0

 • Rozmer: 235/65 R17

  Hodnotenie: 4,8

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Najlepšia pneumatika akú som kedy mal pre môj Touareg. Mal som aj iné značky ale veľmi rýchlo sa opotrebovali (menej ako 12 mesiacov} na ťažkých vozidlách, ale Nokian zLine SUV mám už 24 mesiacov a naozaj sú dobré. S nokianmi som spokojný. Aj veľmi odporúčam budete spokojní.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 6 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Nokian Tyres zLine SUV popis

Nokian zLine SUV je novinkou na trhu, ktorého hlavnou úlohou je zlepšiť stabilitu vozidla za tých najťažších podmienok, s ktorými sa môžeme stretnúť v lete a zaručujú životnosť a športové riadenie, ktoré je užitočné najmä v extrémnych podmienkach v lete. Všetky tieto výkony boli zavedené preto, aby ste si mohli vychutnať jazdu a tešiť sa z nej bez ohľadu na počasie a stav vozovky.

Po prvé priľnavosť: V procese vytvárania pneumatík Nokian Tyres sa využívajú nielen na najnovšie, osvedčené technológie, ale predovšetkým opakované testovanie pneumatík. Pri každej z týchto skúšok, kamera sleduje, ako vyzerá interakcia pneumatiky s vozovkou, na základe týchto záznamov, môžu návrhári zlepšiť dezén, až dosiahnú uspokojivý výkon. Tuhé rameno Nokian zLine SUV s veľkými blokmi a pozdĺžnymi rebrami sú zárukou, že pneumatika je stabilná a jej riadenie je precízne. Tieto prvky pracujú pri maximálnej rýchlosti, a to nielen na rovnej ceste, ale v zákrutách. Taktiež pri vysokom zaťažení a dynamickom štýle jazdy. Agresívne tvarované drážky zbierajú vodu a rýchlo ju rozptyľujú na vonkajšiu stranu.

Po druhé životnosť : Bočné steny pneumatík boli skonštruované za použitia aramidových vlákien, ktoré sú používané v letectve, kde nie je priestor pre kompromisy a prvoradá je životnosť. To práve tieto vlákna spôsobujú, že pneumatiky sa opotrebovávajú postupne a sú odolné voči praskaniu a oderu. Poškodenie bočnici pneumatiky je častým problémom majiteľov vozidiel typu SUV. Štyri roky práce eliminuje tento problém v modeli Nokian zLine SUV. Po tretie komfort: Na bočných stenách boli umiestnené charakteristické sférické drážky. Aká je ich úloha? Znížiť valivý hluk pneumatík, odpor vzduchu a ochladzujú ju.

Po štvrté bezpečnosť: Na stenách pneumatiky sú dva indikátory - opotrebovania behúňa a rizika aquaplaningu. Prvý udáva hĺbku profilu v milimetroch. Viditeľný symbol kvapky vody symbol je znamením, že pneumatika poskytuje ochranu proti vzniku aquaplaningu. Po prekročení 4 mm symbol zmizne. To znamená, že úroveň ochrany proti aquaplaningu dramaticky poklesla a pneumatiku je potrebné vymeniť.

Nokian Tyres je fínsky výrobca pneumatík. Spoločnosť je známa vďaka výrobe vynikajúcich kvalitných zimných pneumatík, ktoré získavajú najlepšie hodnotenie od odborníkov a vodičov. Po mnoho rokov Nokian Tyres tiež vytvára veľké kvalitné letné pneumatiky, ktoré sú ideálne v letných podmienkach v strednej Európe.

Nokian Tyres zLine SUV test

2016 test Auto Bild Allrad s rozmerom: 255/50 R19 hodnotenie: vzorná
test Auto Bild Allrad s rozmerom: 235/55 R19 hodnotenie: vzorná
test Auto Bild Allrad s rozmerom: 235/55 R19 2. miesto hodnotenie: vzorná