Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Nokian Tyres WR D3

Výrobca:
Nokian Tyres
Sezóna:
Zimné
Štítok:
C C 71 dB
Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
74 / ks
Kúpiť
4,4
Hodnotenie: Dobrá

Nokian Tyres WR D3 popis

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Nokian WR D3 je zimná pneumatika určená pre osobné automobily, ktorá ponúka jedinečnú kombináciu bezpečnosti a výnimočného pôžitku z jazdy.

Nokian Tyres je fínsky producent pneumatík, ktorý svoje výrobky testuje v škandinávskych klimatických podmienkach. Výrobky tejto značky sú zaradené do triedy Premium, t.j. najlepší výkon a najvyššia kvalita.

Pneumatika bola navrhnutá a vyrobená s použitím nanotechnologickým postupov, nových materiálov a inovačných riešení. Výsledkom je pneumatika, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a dosahuje nadštandardnú priľnavosť a jazdnú stabilitu v rýchlo sa meniacich klimatických podmienkach.

Nokian WR D3 disponuje smerovým dezénom v tvare „V“, ktorý zaručuje pneumatike vynikajúci výkon a krátku brzdnú dráhu na mokrej vozovke. Výskumy dokazujú, že roztápajúci sa sneh je pre vodičov oveľa nebezpečnejší ako ľad alebo aquaplaning. U pneumatiky Nokian WR D3 je riziko vzniku aquaplnaningu na vode a roztápajúcom sa snehu eliminované vďaka šikmo osadeným hranám v prednej časti dezénového bloku. Toto nové inovačné riešenie efektívne odvádza roztápajúci sa sneh a vodu z dezénových drážok. Odvádzanie vody a snehu urýchľujú aj leštené drážky dezénu.

Skvelú ovládateľnosť a vynikajúcu jazdnú stabilitu vykazuje pneumatika aj vďaka štruktúre dezénu „Cool Touch Design“, ktorá obmedzuje trenie a zahrievanie spôsobené nadbytočným pohybom lamiel. Vďaka nízkemu valivému odporu sa znižuje spotreba paliva a množstvo emisií CO2.

Pneumatika Nokian WR D3 disponuje ukazovateľom bezpečnosti v zime „Winter Safety Indicator“ (WSI) so symbolom snehovej vločky a indikátorom opotrebenia „Driving Safety Indicator“ (DSI). Tento patentovaný prvok značky Nokian Tyres sa nachádza na jednotlivých blokoch gumy a udáva v milimetroch existujúcu hĺbku hlavných dezénových drážok.

Pneumatika Nokian WR D3 je teda ideálnou voľbou pre vodičov, ktorí kladú dôraz na ekonomickosť a bezpečnosť jazdy.

Nokian Tyres WR D3 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,4 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 621 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,2
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,2
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,4

621 osôb ohodnotilo

 • 5 277 osôb
 • 4 318 osôb
 • 3 18 osôb
 • 2 4 osôb
 • 1 4 osôb

96% užívateľov odporúča túto pneumatiku

96%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4400 dni. V tom čase sme získali 621 názorov.
Naši klienti spolu prešli 4859000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: vzhľad pneumatiky.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 185/60 R14

  Hodnotenie: 4,0

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Hodnotím pneumatiky Nokian WR D3 v rozmere 185/60R14 82 T ruskej produkcie. Vo svojej stanovisku recenzii bude menovať aj ďalšie zimné pneumatiky, ktoré som používal, a boli to Goodyear UltraGrip 6, Fulda Kristall Montero, Kleber Krisalp HP a BFGoodrich Winter Gforce. Vybral som si túto pneumatiku, pretože hodnotenie používateľov, cena a skutočnosť, že v testoch bola posudzovaná ako univerzálna pneumatika, na tom mi záležalo najviac. Po obdržaní kuriérskou službou som bol sklamaný z ich vzhľadu. Rozhodne nevyzerala na pneu z prémiovej triedy. Neboli žiadne problémy s vyvažovaním. Pneumatika Nokian WR D3 nie je z najtichších. Ale je určite tichšia ako Goodyear, ale hlasnejšia než Kleber a BFGoodrich, ktoré mám na 2 autách. Brzdenie, riadenie, priľnavosť na mokrých i suchých podmienkach je veľmi dobrá a najlepšie zo všetkých pneumatík, ktoré som mal. V tomto ohľade nemôžem tejto pneumatike nič vytknúť. Možno, že v teste Continental dopadne lepšie, ale objektivita testov je aká jé. Celkom dobre tiež potláča nerovnosti. Môžem bezpečne odporučiť túto pneumatiku, a to aj pre tých, ktorí jazdia pomerne agresívne. Pneumatika je predvídateľná, a dobre, môžete cítiť kedy stráca priľnavosť. Cena veľmi priaznivá. Podľa môjho názoru súperia s pneumatikami Goodyear a Continentalom. Odporúčam.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 3 Nie 0

 • Rozmer: 175/65 R14

  Hodnotenie: 4,9

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Vážní, žijem v Írsku a doposiaľ som prešiel 10 000 km. Cesty nie sú odsnežené po celú zimu Prvýkrát som mal pneumatiky Nokian na mojom starom Mercedese 190E je WRA3 a boli super aj na veľkom snehu na starom aute s pohonom zadých kolies. Nokian WR D3 som objednal pre moju ženu na Citroen C3 HDI, mal som ich v roku 2005 Subaru Outback. Dobre držia na ceste dobre vo všetkých podmienkach. Prevádzkujem zimné pneumatiky po celý rok na oboch vozidlách a som s nimi spokojný. V mraze a snehu pneumatiky sa správajú nádherné. Moja žena je na materskej dovolenke, a bude používať Nokian WR D3 v Citroëne a viem, že bude bezpečná doslova kdekoľvek. Hankook Som spokojný s kavlitou tých pneu a určite ich odporúčam. Pneumatiky môžu byť drahé, ale oni sú jediná vec, ktorá nás oddeľuje od cesty. Myslím, že zimné pneumatiky pre divokú jazdu som vybral dobre a aj na naše počasie v Irsku, kde väčšinou prší ale niekedy treba ísť aj domov kde je sneh a tam sa osvedčia.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Rozmer: 185/60 R14

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Vraciam sa s recenziou, ktoré som otestoval v typických zimných podmienkach. Moje hodnotenie sa vzťahuje k Nokian WR D3 veľkosti 185/60/14. Pneumatiky boli vyrábané v Rusku. Na snehu v pohode. Štartovanie a brzdenie bez výhrad. ABS sa zapína veľmi neskoro. Riadeniena roztopenom snehu tiež veľmi dobré. Chcel som dostať šmyk pocit, ale pneu hneď chytá priľnavosť späť. Veľmi predvídateľná adhézia. Brzdenie na mokrej vozovke o niečo horšie. Na suchej vozovke bez výhrad. Veľmi dobre tlmí nerovnosti. Majú aj vizuálne mínusy, ktoré nemajú priamy vplyv na bezpečnosť, takže môžete s nimi žiť. Pokiaľ ide o jazdné parametre, myslím, že je to veľmi dobrá pneumatika za dobrú cenu. Zatiaľ som používal zimné pneumatiky Fulda Kristall Montero, Goodyear UltraGrip 7, Kleber Krisalp HP a BF Goodrich Winter GFrorce. Pneumatika Nokian WR D3 je rozhodne najlepšia z tých, ktoré som spomenul. Pri inštalácii tam nebol žiaden problém s vyvažovaním. Takže osvedčili sa.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 205/60 R16

  Hodnotenie: 4,6

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Kúpil som si Nokian WR D3 po dlhej úvahe, rozbor výsledkov skúšok, najmä nemeckej asociácie. Pneumatiky sú veľmi pohodlné, avšak na začiatku som mal trochu problém s tým. Ak je tlak v poriadku, výrazne zlepší trakciu, zatiaľ čo mäkké komfortné pneumatiky nie. Pozitívny efekt tejto mäkkosti sú len mierne otvory na ceste, ktoré sú najviac znepokojujúce skoro na jar. Tieto pneumatiky sú tiež veľmi tiché, a to aj pri rýchlej jazde. Na snehu ale blate sa chovali dobre, ale tento rok bolo málo snehu pre zhodnotenie. V porovnaní s Continentalom mám dojem, že Nokian WR D3 sa lepšie správala na mokrej ceste. Ale v porovnaní s inými premiovými pneumatikami sú rozdiely medzi nimi zanedbateľné. V každom prípade, plne odporučam Nokian WR D3 pre všetkých vodičov na každú zimu.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,2

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Kúpil som si Nokian WR D3 po dlhom váhaní som nahradil môj starý GY UG7, ktorý som používal počas dvoch rokov. Mám rodinu v Prahe, a často za nimi cestujeme – a snehu tam bolo málo. Pneumatiky sú oveľa lepšie, než je uvedené vyššie, v snehu statočne bojujú a umožňujú, aby ste sa cítili naozaj bezpečne. Vo vlhkom počasí (dážď) som si myslel, že auto stratí priľnavosť, ale uhral som to svojim spôsobom. Opotrebovanie po tak krátkej dobe je ťažké posúdiť. Myslím si, že hluk je normálny. Ja by som určite odporučil túto gumu pre každého, kto sa chce cítiť v bezpečí. Cena za najvhodnejšie pneumatiky z ponúkaných parametrov. Ak niekto chce bezpečie tak mu túto pneumatiku odporúčam Nokian WR D3 :) Chcel som už dávno meniť pneumatiky a už viem čo chcem kúpiť zas.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Nokian Tyres WR D3

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Nokian Tyres WR D3 175/65 R15 84 T
C | C | 71 dB
175/65 R15 84 T 74 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Valivý odpor C BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE C 71 dB

Nokian Tyres WR D3 test

2015 test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom: 185/60 R15 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 205/55 R16 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom: 185/60 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 225/45 R17 hodnotenie: uspokojivá
test ADAC s rozmerom: 185/60 R15 hodnotenie: dobrá
test Off-Road s rozmerom: 215/65 R16 3. miesto hodnotenie:
test auto motor i sport s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 205/55 R16 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný