Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Nexen N'Blue Eco

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Nexen
Sezóna:
Letné
Štítok:
C C 70 dB
Viac informácií
Počet:
58 / ks
Kúpiť
4,0
Hodnotenie: Dobrá 40 názorov

Nexen N'Blue Eco popis

Nexen N'Blue Eco je letná pneumatika ekonomickej triedy určená pre každodennú jazdu. Na vytvorenie modelu bola použitá gumená zmes, ktorá sa vyznačuje výbornou flexibilitu v širokom rozmedzí teplôt. Vďaka tomu sa zväčšila styčná plocha s vozovkou a to malo za následok lepšiu trakciu a jazdnú stabilitu.

Rovnomerné rozloženie tlaku pôsobiaceho na Nexen N'Blue Eco zaručuje pomalé a rovnomerné opotrebenie behúňa. To sa premieta do schopnosti využiť plné výkony pneumatiky po celú dobu jej životnosti bez obáv o postupné znižovanie jazdnej bezpečnosti a komfort. Optimalizované drážky poskytujú kratšiu brzdnú dráhu nielen na suchu ale aj za mokra. Tri rebrá pomáhajú udržať stabilitu pri zákrutách, náhlych manévroch a vysokých rýchlostiach. Pneumatika je vybavená asymetrickým dezénom, ktorý sa skladá z dvoch častí. Každá z nich je zodpovedná za iné výkony, takže Nexen N'Blue Eco sa veľmi dobre osvedčí bez ohľadu na počasie. Široké drážky rýchlo odvádzajú vodu spod pneumatík a zabezpečujú efektívne osušovanie dezénu. Tým sa znižuje riziko vzniku aquaplaningu a jazda je úplne bezpečná, bez ohľadu na počasie. Nexen N'Blue Eco je veľmi dobrým riešením pre každého, ktorí od pneumatiky pre každodennú jazdu očakávajú optimálny výkon na všetkých druhoch povrchu, predĺženú životnosť a spoľahlivosť.

Nexen je firma s viac ako 60-ročnou tradíciou vo výrobe pneumatík. Továrne tejto spoločnosti opúšťajú pneumatiky ekonomickej triedy, ktoré sa vyznačujú udržateľným výkonom bez ohľadu na počasie za primerané peniaze. Vďaka moderným materiálom, ktoré sú používané na výrobu pneumatík a inovatívne riešenia pre výrobu pneumatiky Nexen oceňujú milióny vodičov po celom svete.

Nexen N'Blue Eco recenzia

Celkové hodnotenie: 4,0 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 40 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,0
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 3,8
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,1

40 osôb ohodnotilo

 • 5 11 osôb
 • 4 22 osôb
 • 3 3 osôb
 • 2 4 osôb
 • 1 0 osôb

87% užívateľov odporúča túto pneumatiku

87%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3303 dni. V tom čase sme získali 40 názorov.
Naši klienti spolu prešli 318000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne mimo mesta.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 175/70 R13

  Hodnotenie: 4,5
  Veľmi dobrá pneumatika s nízkym valivým odporom. Mám dojem, že valivý odpor je takmer nulový. Predtým som mal Continentaly. Podľa môjho názoru, pneu Continental sú horšie ako pneu Nexen. Neviem zhodnotiť životnosť pneumatík Nexen N'Blue Eco, lebo som prešiel na nich príliš málo kilometrov, ale dúfam, že sa nesklamem. Podľa mňa nemá zmysel platiť príliš veľa za značkové gumy. Zo skúsenosti z posledných mesiacov vyplýva (kauza koncernu Volkswagen), že testy pneumatík môžu byť závadzajúce. V najbližších mesiacoch sa presvedčím, ako rýchlo sa opotrebujú.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 225/50 R17

  Hodnotenie: 4,8
  Predtým som mal pneu Michelin Primacy HP, ktoré však boli dosť hlučné. Pneu Nexen N'Blue Eco som si kúpil hlavne kvôli skvelým recenziám v renomovaných časopisoch. Som s týmito pneumatikami veľmi spokojný, poskytujú dobrú priľnavosť na suchu aj mokru, správajú sa dobre aj pri prekonávaní zákrut. V mojom aute je motor s veľkým objemom, čiže jazdím pomerne rýchlo. Doteraz som prešiel asi 6 tisíc kilometrov, a gumy nie sú nadmerne opotrebené.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R15

  Hodnotenie: 3,8
  Pneumatiky Nexen N'Blue Eco sú veľmi odolné. Doposiaľ som si nevšimol znaky opotrebenia. Aquaplaning som s nimi ešte nezažil, dokonca ani v hlbokých kalužiach. Navyše po obutí týchto pneumatík auto brzdí oveľa lepšie ako predtým. Pokiaľ ide o spotrebu pailva, doposiaľ som si nevšimol aby vozidlo spotrebovalo viac, hoci pneu Nexen N'Blue Eco sú oveľa širšie než moje predchádzajúce pneumatiky. Úprimne odporúčam.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/50 R17

  Hodnotenie: 4,3
  Hľadal som nové pneumatiky za rozumnú cenu. Voľba padla na pneu Nexen N'Blue Eco, a musím povedať, že vôbec neľutujem ten nákup. Predtým som jazdil na pneu Dunlop Bluresponse R16 a úprimne poviem, že pneu Nexen N'Blue Eco nie sú horšie. Sú iba o niečo hlučnejšie. Auto sa riadi pevne na suchu aj mokru. Bol som pozitívne prekvapený správaním sa vozilda na mokru. Jednoducho pneumatiky stoja za tie peniaze.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/70 R14

  Hodnotenie: 4,2
  Skvelé pnaumatiky!!! Dodacia lehota bola naozaj krátka:). Internetový obchod Oponeo mi odporúčil kamarát, a musím povedať, že nie som sklamaný. Nebudem písať príliš veľa, poviem to krátko: ak si chcete kúpiť odolné a dobre vyzerajúce gumy za dobru cenu, odporúčam spoločnosť Oponeo a pneumatiky Nexen N'Blue Eco. K tomu dodám, že nie som zamestnancom spoločnosti Oponeo, alebo NEXEN.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Nexen N'Blue Eco

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
C | C | 70 dB
165/65 R15 81 H 58 Kúpiť
C | C | 75 dB
225/60 R16 98 V 109 Kúpiť
B | C | 75 dB
225/60 R17 99 V 140 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Valivý odpor C BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE C 70 dB