Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Kumho KH15

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Kumho
Sezóna:
Letné
Počet:
103 / ks
Kúpiť
4,2
Hodnotenie: Dobrá 111120 34 názorov

Kumho KH15 popis

Kumho bola založená v roku 1960 a je najväčším priemyselným konglomerátom Južnej Kórei. V súčasnosti je zaradená ako jedna z desiatich najlepších výrobcov pneumatík na svete. Kumho KH15 je produktom strednej a vyššej triedy, ktorý je určený pre letnú sezónu. Je to pneumatika vhodná pre každodenné použitie. Poskytuje dobrú trakciu na suchých a mokrých vozovkách, ovládateľnosť v zákrutách a jazdný komfort. Funguje tak ako v mestskej premávke, tak aj na diaľnici. Ponúka vysoký výkon trakcie v rôznych klimatických podmienkach. Uspokojí zákazníkov, ktorí majú radi bezpečnú, hospodárnu a pohodlnú jazdu.

Pri výrobe pneumatiky Kumho KH15 bola použitá vysoko kvalitná zmes s prídavkom oxidu kremičitého. To ma za následok dlhú životnosť. Dynamický dezén poskytuje nízky valivý odpor a rovnomerné rozloženie tlaku. Pre dezén sú charakteristické štyri hlavné odvodňovacie kanály, ktoré poskytujú nepretržitý kontakt s povrchom pneumatiky na ceste. Drážky zlepšujú smerovú stabilitu a znižujú možnosť vzniku aquaplaningu pri jazde. Okrem toho, prispievajú k dokonalejšiemu prenosu záberových a najmä brzdných účinkov na mokrej vozovke. Plný stredový pás zvyšuje stabilitu vo vysokých rýchlostiach.

Pneumatika Kumho KH15 sa vyznačuje zosilnenou konštrukciou a vystuženými bočnými stenami, ktoré poskytujú vysokú odolnosť voči praskaniu, oderu a iným poškodeniam pri používaní. Je veľmi temperamentná a poskytuje stabilnú trakciu po celu dobu používania. V konštrukcii plášťa sú použité nové prvky, ktoré priniesli najmú zlepšené jazdné vlastnosti, zníženie hlučnosti a zvýšenie životnosti. Pneumatika zvyšuje tuhosť a presnosť riadenia a zaručuje krátku brzdnú dráhu. Je kvalitná, spoľahlivá a ideálna pre vysoko výkonné automobily. Prispieva k bezpečnej jazde.

Kumho KH15 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,2 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 34 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111800 3,8
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111110 4,1
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111130 4,3

34 osôb ohodnotilo

 • 5 7 osôb
 • 4 21 osôb
 • 3 6 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 0 osôb

97% užívateľov odporúča túto pneumatiku

97%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4593 dni. V tom čase sme získali 34 názorov.
Naši klienti spolu prešli 440000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Janusz

  Rozmer: 205/60 R16

  Hodnotenie: 4,2 111120
  Pokiaľ ide o správanie pneumatík na asfaltovej ceste, ktorá bez ohľadu na to, či je sucho alebo prší pneumatiky veľmi dobre to hrá. Profil 60 veľmi dobre a nerovnosť potláča vibrácie. Pneumatiky nie sú hlučné. Roll veľmi hladko na ceste to deklarovalo len minimálny šum alebo hrubý nerovný asfalt. Hoci predtým išiel o Continentalach je naozaj môj názor je, že nie je potrebné, aby preplácať (asi 100% drahšie) pre rovnakú značku pneumatík. Nedokážem posúdiť ich vitalitu a pneumatiky oderu - príliš málo km ďaleko KUMHO išiel ďalej. Avšak, sága pneumatík sú naozaj stojí za záujem a pokiaľ je ich životnosť je podobný firmy pneumatiky stoja za nákup.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: zbych2208

  Rozmer: 215/60 R16

  Hodnotenie: 4,7 111170
  Jazdím Ford S-Max. Vozidlo je 5 rokov. Už som bol na pneumatiky: Pirelli, Fulda a Firestone.Rocznie jazdím asi 40 000 až 45 000 km, z ktorých iba autom cca 30 000 km. Na druhej vozidlá vlastníka Goodyear a Barumu. Kumho na S-Maxie je príjemným prekvapením. Žiadny z predtým používaných pneumatikami neboli tak tichý a pokojný v čele. Nie si uvedomiť, nežiaduce účinky. Car vykonal dokonale - nie myszkuje, nie je prekvapivé, pri brzdení. Myslím, že som strávil malé peniaze za naozaj dobrý produkt.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Andrzej

  Rozmer: 175/65 R15

  Hodnotenie: 5,0 11111
  Tam som príliš ďaleko, na tieto pneumatiky, ale to, čo ma okamžite zasiahla, je veľmi nízka hladina hluku a výborné tlmenie nerovností. Veľmi dobrá priľnavosť ako v akútnej a dynamické brzdenie trakciu. Podľa môjho názoru veľmi dobre v porovnaní s inými použitých pneumatík mnou, vrátane značkových považovaný skôr za Bridgestone, Continental alebo. Uvidíme, čo bude trvanlivosť aj v mestskej premávke. V okamihu, keď som so svojim nákupom veľmi spokojný

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Mat

  Rozmer: 185/65 R15

  Hodnotenie: 3,8 111800
  Nissan Primera 2.0 SRI '98. Pneumatiky prekvapivo dobre. Hlavne navrhol kúpnou cenou a názory iných užívateľov, ale po jednom období som odporučiť vysoko. V extrémnej situácii zostal tak, ako som očakával. Auto bolo stále kontrolovateľné. S relatívne ľahkú niedopompowaniu rev, ale s dobrým tlakom pokoj. Pri akútnej trakciu na suchých zriedka vŕzgať. Na mokré ... :) Zrejme žiadny známy kórejský a lacná, ale lepšie ako Debica, ktorý predtým išiel.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: gumiorz

  Rozmer: 185/60 R14

  Hodnotenie: 4,2 111120
  Jazda o dva roky dlhšie. Drivin na b.przyjemnie a tichý diesel motor je v aute. Augusta auto cesty má rokovania so zákazníkmi Veľmi good.w potvrdzujú názory, ktoré sú tu vyjadrené. To sú dobré pneumatiky. Pokiaľ ide o mňa, ja hovorím, a 16 rokov Dúfam, že sa vám nájsť kolesá, pneumatiky sú bezwadliwe, dávať vyzvedať, nie ako Passio 185/65/14! atraktívne a cenovo dostupné.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Kumho KH15

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
255/60 R18 108 H 103 Kúpiť

Počet položiek na stránku: