Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Kumho KC15

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Kumho
Sezóna:
Zimné
Počet:
168 / ks
Kúpiť
4,0
Hodnotenie: Dobrá 11110 31 názorov

Kumho KC15 popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Juhokórejský výrobca pneumatík Kumho patrí medzi prvú desiatku najväčších svetových výrobcov pneumatík. Disponuje tromi výskumnými a vývojovými strediskami, kde sa rodia jednotlivé modely pneumatík vhodné pre dané teritórium. V poslednej dobe sa Kumho veľmi úspešne angažuje v automobilovom športe v oblasti formuly F3 a na americkom vytrvalostnom okruhu Daytona.

Kumho KC15 je zimná pneumatika, ktorá patrí do strednej a vyššej triedy. Je vhodná najmä pre moderné, luxusné sedany a kombi s pohonom všetkých štyroch kolies, ako je VW Passat, 4Motion, Audi Quattro, BMW Xdrive a podobne. Zaručuje veľmi dobré jazdné vlastnosti vo všetkých zimných podmienkach. Ponúka vynikajúci komfort pri jazde. Je odolná, čo sa premieta do dlhšej životnosti.

Pneumatika Kumho KC15 je vybavená moderným asymetrickým dezénom, ktorý zaisťuje dostatočnú kontrolu trakcie a výbornú priľnavosť aj na zasnežených a zľadovatených vozovkách. Dezén sa skladá z dvoch častí. Vonkajšia strana pneumatiky má jednoduchú konštrukciu. Poskytuje optimálnu trakciu na mokrej vozovke. Široké obvodové drážky efektívne odstraňujú vodu a roztápajúci sneh z kontaktnej plochy vozovky a zabraňujú vzniku aquaplaningu alebo snowplaningu. Vnútorná strana pneumatiky zaisťuje bezpečnú jazdu na zasneženej a blatistej vozovke. Široké ramená sú zodpovedné za optimálne rozloženie tlaku, stabilizujú trajektóriu a distribúciu tlaku po celom povrchu pneumatiky. Okrem toho, tlak zabraňuje predčasnému opotrebovaniu pneumatiky.

Veľmi dôležitou vlastnosťou pneumatiky Kumho KC15 je hustá sieť lamiel, vďaka ktorej sa vozidlo pohybuje hladko a brzdná dráha je krátka aj na tých najťažších podmienkach typických pre zimné obdobie. Ďalšími výhodami pneumatiky Kumho KC15 je jej dlhá životnosť, odolnosť voči mechanickému poškodeniu a opotrebeniu a nízka úroveň spotreby.

Kumho KC15 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,0 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 31 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 11110 4,0
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111900 3,9
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111110 4,1
 • Terénne vlastnosti: Správanie pneumatiky počas jazdy v teréne 111700 3,7

31 osôb ohodnotilo

 • 5 7 osôb
 • 4 21 osôb
 • 3 3 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 0 osôb

100% užívateľov odporúča túto pneumatiku

100%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3887 dni. V tom čase sme získali 31 názorov.
Naši klienti spolu prešli 281000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: roberto

  Rozmer: 245/60 R18

  Hodnotenie: 3,8 111800
  Druhý model tejto značky, ktorý som namontoval na mojom Grand Cherokee. Vybral som si schválne túto pneumatiku Kumho KC15 znovu po cestovaní viac ako 30 000 km na prvom komplete. Jazdil som trochu po normálnej ceste a trochu off-road ... výborné na snehu ...

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Rcclio

  Rozmer: 275/45 R20

  Hodnotenie: 4,7 111170
  Pneumatika sa ako na zimnú skvelo správa na suchej vozovke a zákrutách bez efektu plávania (vychádzania na strany) na diaľnici som ju testoval do 240 km/h a nemám žiadne výhrady k riadeniu auta. Odporúčam aj nabudúce asi kúpim Kumho KC15.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 1

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Wolf

  Rozmer: 275/55 R17

  Hodnotenie: 4,1 111110
  Veľmi dobré pneumatiky. Pneumatiky sa osvedčia prakticky v akomkoľvek prostredí, auto sa veľmi pekné riadi, bez problémov, a to aj v malom priestore, podľa môjho názoru, ak chcete jazdiť bezpečne sú cestách Kumho KC15 je ideálnou voľbou.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: marilla

  Rozmer: 235/55 R17

  Hodnotenie: 4,8 111180
  Dobrá pneumatika za dobrú cenu, nemal som problém ani s rýchlou jazdou na dosť klzkom povrchu a zároveň s brzdením. Som s nimi spokojná. Jediná vada Kumho KC15 je zápach, ktorý sa dlho udržiava v garáži a je veľmi nepríjemný.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Bob

  Rozmer: 275/55 R17

  Hodnotenie: 4,1 111110
  Super pneumatika. auto sa riadi veľmi dobre, aj napriek veľkému zaťaženiu, vysokým rýchlostiam sa jazdí veľmi dobre a do toho ticho a pohodlne, veľmi dobrý kvalita vidno, že Kumho KC15 poslúži niekoľko sezón.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Kumho KC15

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
225/55 R19 99 H 168 Kúpiť
235/50 R18 101 V 126 Kúpiť

Počet položiek na stránku: