Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Kormoran GAMMA B2

Výrobca:
Kormoran
Typ vozidla:
Osobné
Sezóna:
Letné
3,5
Hodnotenie: 111500 107 názorov
Žiadne

Ospravedlňujeme sa. Produkt
je momentálne nedostupný.

Môžete využiť radu nášho odborníka, ktorý Vám pomôže objednať podobný produkt.

Tel.: +421 233 325 567
(Cena hovoru zodpovedá Vašej tarife pri volaní na pevnú linku.)

Pozrieť si podobný model

Kormoran GAMMA B2 recenzia

Celkové hodnotenie: 3,5 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 107 názorov

priemerná
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111400 3,4
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111500 3,5
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111600 3,6

107 osôb ohodnotilo

 • 5 13 osôb
 • 4 46 osôb
 • 3 36 osôb
 • 2 9 osôb
 • 1 3 osôb

73% užívateľov odporúča túto pneumatiku

73%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4572 dni. V tom čase sme získali 107 názorov.
Naši klienti spolu prešli 1146000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Konrad

  Rozmer: 225/45 R18

  Hodnotenie: 3,7 111700
  Pohybujem 200 jazdecký Sonáta roku 2012 a poviem, že cez týždeň premýšľať, čo kúpiť pre svoje opotrebovaného Continentale. Vzal som šancu, pretože je mi ľúto výdavky 2500 Zbrusu nové pneumatiky najmä, že podľa mňa sú ceny výrazne prohibitívne pre každodenné jazdy, ak nemáte žiadne auto super prémiové a letieť do Európy po 3000 km mesiac po diaľniciach. Pneumatiky majú jednu veľkú výhodu v súlade sa mi, že je senzačný potlačiť nerovnosti na profile 45 Súťaž trvá zuby a paží. Jazdí jednoducho a pohodlne profil robí na základe dojmov pneumatík ..... ako veľké plus. Pneumatiky nie sú tichý, ale nie príliš hlasno v porovnaní s Continental tejto veľkosti je hlasnejší, Conti. 140 za hodinu a auto môže slobodne hovoriť a verte mi, že som pokojný, pretože auto motor 2.4 GDI pracoval ako elektrikár, takže budete počuť len zvuk pneumatík a vzduchu. Za chodu nasucho pri teplote asi 90km som vstúpil do rohu a auto vykonal perfektne. Dážď nezaznamenali žiadne problémy, ale ja skúša to len v meste dažďa v mestskej prevádzke. Ak zhrnieme pneumatiku stojí za ich peniaze lepšie ako nová kormorán používa značku pneumatík, čo môže prekvapiť skryté chyby. Pneumatika má ochranu chvastať a dobre chráni ráfik pred odreniny. Zero bitie a problémy vyrovnávanie a auto ide ako nové. Podľa mňa jazdiť na mesto a výlety cez víkend mimo mesta alebo na dovolenku dosť, a škoda na preplatí iné pneumatiky 2 alebo 3 tisíc.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 2 Nie 1

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: ambasador

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 3,4 111400
  Kúpil som kvôli dočasnému nedostatku hotovosti, ale to bol omyl. Nemohol som čakať mesiac a kúpiť niečo na vyššej policu. Môj Nowki apríla 2015. chodím hlavne turné, deň dobre vyše 100 km. Pred zakúpením kormoránov som išiel michelinach niekoľko rokov, takže mám porovnať ich. Kormorány sú veľmi hlučný, môžete počuť rev - hluk. Po prejdení 5000. km na jednej balóna pneumatiky sa objavili. Vidíme, ako to chodí so sťažnosťou sám, aj keď nie príliš veľa sľubov. Ja nie išiel do žiadneho otvoru alebo vysokou obrubník, takže bublinu v 2-mesiac-staré pneumatiky, po 5000 km - zlé ... Pokiaľ ide o adhéziu sú v poriadku, aj keď 150PS / 350 Nm, a dokonca aj na 2. prevodový stupeň mali. Na mokrej vozovke pri jazde môžete cítiť sebaisto. Na záver, po cestovaní viac ako 5 tisíc. km, priľnavosť na suchých a mokrých povrchoch - OK, hluk a trvanlivosť - NEDOPORUČUJEME. Odporučil by som urobiť pár ISTS a kúpiť Dunlop, Continentale, Michelin rád. Som si istý, že budem nabudúce.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Karol

  Rozmer: 205/50 R17

  Hodnotenie: 3,9 111900
  Počas svojej 307 je odovzdávaný 30kk teraz na týchto pneumatikách. Okrem toho, že viac ako 150km / h ste už počuli nízkou hladinou šumu pneumatiky, ktoré nemajú iné výhrady. Auto využíva 50% / 50% mestské / trasy (dlhé trasy). hluk pneumatík nie je náročná a porazí naraz dištancuje 500-1000km. Auto veľmi dobré vedenie a nestráca priľnavosť. Spotreba cca 1,5 mm po skončení kurzu <30kk Myslím, že je dobré (vpredu), vzadu o niečo menej spotrebovaný (~ 1,2 mm). Môj štýl jazdy je veľmi odlišná, ale s hnacou taký dynamický prirodzene nasávaním 2,0 / 180 kW Myslím, že sú pneumatiky držia dobre na suchých vozovkách, na mokre musíte byť opatrní, pretože sa môže stať, že sa cíti v čase as v prípade straty priľnavosti. A pri brzdení určite cítiť to pri vyšších rýchlostiach, ale nie tak som povedal, že je to horšie ako všeobecne dobre :) odporúčam najmä s ohľadom na hodnotu / kvalitu.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Michał

  Rozmer: 225/45 R17

  Hodnotenie: 4,2 111120
  V júli, som si kúpil dva kusy na prednej strane. Po asi 10.000 km môžem povedať, že som príjemne prekvapený. Za cenu som očakával kecy a vyšlo najavo, že pneumatiky sú dobré. Idem rýchlo a dynamicky, a tak ďaleko (zaklopať na drevo) pneumatiky veľmi dobre držať na ceste. Niekedy padám rýchly v zákrutách a kormorány sú stále silné. Rovnaký jazde v daždi na mokrej vozovke nespôsobuje problémy a mám pocit, že môžem byť pokojne pošmyknutia na klzkých vozovkách, pretože tieto pneumatiky nie je žiadne mínusy :) Z toho, čo som pozoroval, pokiaľ je ich mlčanie. Pneumatiky môžu byť vypočuté neznamená, že auto je hlasno, ako Maluch;) Len počuť v pozadí. Všeobecne platí, že po mojom pomer kvalita / cena dávam 8/10. Pneumatiky ma presvedčil natoľko, že ste práve objednal dva ďalšie na dokončenie;)

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Marcin Ł.

  Rozmer: 195/55 R15

  Hodnotenie: 3,6 111600
  Pneumatiky vládnuť dobre na suchom chodníku, mokré šmykľavky možné s dynamickou trakciu. Pneumatiky veľmi dlho dostať po inštalácii - cca. 500 km! Hluk pneumatík nad 50 km / h za hodinu bolo neznesiteľné. Pneumatika potláča nerovnosti dobre, a to napriek skutočnosti, že je veľmi mäkký nezvyšuje spaľovania v porovnaní s ostatnými pneumatikami v tejto triede. Mäkkosť gumy nemá vplyv na zvýšenie opotrebovania behúňa. Po cca. 5000 km, pneumatiky počas dlhších období nečinnosti (napr. Cez noc), deformovať. Na riadenie sa cítil veľmi silný tlkot kolies, ktorý zmizne po prejdení niekoľkých kilometrov. V súvislosti s touto vadou neodporúčame tieto pneumatiky, ak niekto potrebuje lacnejšie pneumatiky jednej sezóne.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Kormoran GAMMA B2 popis

Kormorán GAMMA B2 je letná pneumatika, navrhnutá špeciálne pre vozidlá, ktoré môžu dosiahnuť vysoké rýchlosti (až 240 km/h). Hlavným cieľom tohto modelu je poskytnúť bezpečnú a pohodlnú jazdu aj pri vysokej rýchlosti. Táto letná pneumatika tiež ponúka riešenia, ktorých úlohou je udržiavať vysoko výkonnú jazdu i na mokrej vozovke. Ponúka veľmi dobrý pomer medzi cenou a kvalitou.

Hlavné výhody pneumatiky Kormoran GAMMA B2:

 • stabilná manipulácia aj pri vysokej rýchlosti

 • vysoká bezpečnosť

 • jazdný komfort

 • ochrana proti vzniku aquaplaningu

Behúň pneumatiky Kormoran GAMMA B2 bol vyrobený zo špeciálnej zmesi gumy, ktorej úlohou je udržiavať dostatočnú tuhosť za všetkých klimatických podmienok v letnom období. Pneumatika je odolná voči vysokým teplotám a teda nestráca svoje jazdné vlastnosti ani pri vysokých rýchlostiach. Okrem toho ma zlepšenú trakciu pri jazde na mokrej vozovke.

Dezén pneumatiky disponuje mnohými zárezmi, ktorých cieľom je zabezpečiť stabilitu jazdy a presnosť riadenia, a to aj pri manévrovaní alebo pri vysokých rýchlostiach. Vhodným usporiadaním jednotlivých prvkov v konštrukcií je zabezpečené aj optimálne rozloženie tlaku v pneumatike. Okrem toho ma pneumatika pozdĺžne drážky, ktoré v spojení so širokými drážkami, minimalizujú riziko vzniku aquaplaningu v daždivom počasí a zvyšujú bezpečnosť posádky automobilu. Tento systém spoľahlivo, efektívne a rýchlo odstraňuje vodu z povrchu pneumatík, čo je obzvlášť dôležité, keď je vozidlo v pohybe vo veľkej rýchlosti.

Pneumatika Kormoran GAMMA B2 má zaoblený tvar ramennej zóny, vďaka čomu sa dokáže prispôsobiť akémukoľvek terénu a zvyšuje jazdný komfort.

Model je určený predovšetkým pre osobné vozidlá strednej a vyššej triedy. Je účinný pri vozidlách typu combi, sedan a kompakty. Zaručuje vyvážený výkon tak pri jazde v meste ako aj na diaľnici.