Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Goodyear Ultra Grip 9

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Goodyear
Sezóna:
Zimné
Štítok:
C B B 71 dB
Viac informácií
Počet:
95 / ks
Kúpiť
4,5
Hodnotenie: Hodná odporúčania 279 názorov

Goodyear Ultra Grip 9 popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Pneumatika Goodyear Ultra Grip 9 sa zúčastnila prestížnych testov pneumatík: V roku 2016 získala 1. miesto v teste ADAC v rozmere 185/65 R15 T.

Goodyear Ultra Grip 9 je nasledovníkom vodičmi dokonale hodnotenej a úspešnej v testoch pneumatiky Goodyear Ultra Grip 8. Najväčšou výhodou tohto produktu je krátka brzdná dráha. Vlastnosť, ktorá bola preukázaná v testoch prestížnej organizácie TÜV, ktoré preukázali, že v porovnaní s troma najväčšími konkurentmi je pneumatika charakteristická o 4% kratšou brzdnou dráhou na snehu. Okrem toho v sebe pneumatika Goodyear Ultra Grip 9 skrýva mnoho zálet. Okrem preukázanej krátkej brzdnej dráhy testy TÜV poukázali, že pneumatika je charakteristická lepšími výkonmi od svojej predchodkyne Goodyear Ultra Grip 8. Úplne nový smerový vzor dezénu dokonale zvláda typicky zimné povrchy a hlavne sneh. Za výkony tohto typu sú zodpovedné také elementy ako: množstvo lamelov alebo bloky dezénu s rozličnou geometriou.

Pneumatika v roku 2015 získala 1.miesto v teste ADAC s rozmerom 165/70 R14 T a 3.miesto v teste ADAC s rozmerom 205/55 R16. Model pneumatiky Goodyear Ultra Grip 9 je vyrobený z gumovej zmesi s dodatkom špeciálnych živíc a rastlinných olejov. Také riešenie dbá o priľnavosť pneumatiky na každom zimnom povrchu. Moderná konštrukcia ramena pneumatiky je zodpovedná za krátku brzdnú dráhu na mokrom povrchu. Pri mokrom povrchu a snehu pneumatike pomáhajú aj hlboké lamely.

Goodyear je rozpoznávaný americký koncern rozpoznávaný na celom svete. Dnešná veľmi dobrý pozícia na trhu by nebola možná ak by nebola mnohoročná snaha Franka Sieberlinga. Zakladateľ firmy požičal trochu peňazí od svojho švagra, aby mohol stvoriť firmu Goodyear Tire and Rubber Company. Koncern Goodyear sa celý čas rozvíja a to všetko vďaka založenie výskumného laboratória v roku 1943, ktoré na trh pravidelne prináša nové nápady.

Goodyear Ultra Grip 9 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,5 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 279 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,4
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,5
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,5

279 osôb ohodnotilo

 • 5 144 osôb
 • 4 129 osôb
 • 3 5 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 1 osôb

97% užívateľov odporúča túto pneumatiku

97%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 2796 dni. V tom čase sme získali 279 názorov.
Naši klienti spolu prešli 2150000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: vzhľad pneumatiky.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: NN

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 3,9
  Pneumatiky Goodyear Ultra Grip 9 195/65/R15/91 T kúpené v tejto známej poľskej firme. Pneumatika je celkom dobrá ale neodporúčam ju s indexom T. Lepšie za tie peniaze kúpiť inú pneumatiku s indexom H alebo doložiť pár EUR a vybrať vyšší rýchlostný index. Ten lacnejší model je ako „akcia” v supermarkete. Ako vždy, čert tkvie v detailoch a konkrétne zo štyroch objednaných pneumatík bola jedna chybná. Vlnila sa počas vyvážania ako Kaoma počas tancovania lambady. Firma reklamáciu neuznala a servis potvrdil, že také prípady už mali. Vraj sa pneumatika uloží počas používania ?! Množstvo závažia pri vyvažovaní hovorí sama za seba. Neviem či je to výrobná chyba alebo vina chyba skladovania ale neodporúčam túto pneumatiku s indexom T. Prišla zima a dnes 20. marca môžem napísať, že jazda na týchto pneumatikách je celkom dobrá a ak by som mal ešte raz kupovať nové pnu kúpil by som znovu Goodyear Ultra Grip 9 ale s indexom H. Môžno táto recenzia niekomu pomôže. Šťastnú cestu.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 2 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Piotr

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 3,7
  Pneumatiky Goodyear Ultra Grip 9 boli kúpené do vozidla, ktoré váži cca 2 tony. Hneď po nákupe som si všimol slabšiu trakciu na suchom povrchu od predošlých zimných (nejaké čínske). To čo som zažil po prvom daždi bolo neuveriteľné prekvapenie, pneumatiky sa držia na mokrej vozovke ako prilepené. Pneumatiky Goodyear Ultra Grip 9 sú tiché, majú mäkké bočnice kvôli čomu cítiť ľahké hojdanie. Keď vychádzam na chodník musím dávať pozor, aby som ich neprerazil, nebezpečne sa ohýbajú (tlak v pneu 2,7). Na snehu ešte nebola možnosť jazdiť. Zmenu v spaľovaní som si nevšimol. To čo ma nemilo prekvapilo je vzhľad pneumatík, keď som ich dostal od kuriéra boli mazľavé a lepkavé akoby špinavé. Všimol som si aj nejaké zárezy na bokách pneumatiky. Ale mechanik mi povedal, že je to divné pri tejto triede pneumatík, ale občas sa také odchýlky podaria a netreba sa obávať nie je to žiadna extra chyba.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Irek L.

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,1
  Recenzia Goodyear Ultra Grip 9 po 1 sezóne používania 6000km (mesto aj express). Na pneumatike zostalo 8,6 mm dezénu, čo znamená 0,066mm na 1000 km čo znamená životnosť do 75 000 km (do 4mm). Pneumatika je tichá a vzhľad nehodnotím. Relatívne ľahko možno stratiť priľnavosť pri dodaní plynu na zákrute (suchý asfalt, porovnanie s letnou Michelin EnerguSaver). Najväčším mínusom pneumatiky je podľa mňa jej „gumovatosť“ tendencia k aquaplaningu. Objavuje sa pri rýchlosti cca 100km/h. Cítim to ako spomalenú reakciu pohybu volantu na reakcie auta. Možno to vyniká z vysokého dezénu a mäkkej zmesi, ale trochu to znižuje jazdný komfort. V predchádzajúcom aute (Focus II 2007) zimné pneu Continental WinterContact nerobili takéto efekty ako Goodyear Ultra Grip 9

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Grzegorz

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,4
  Dobrý deň, odporúčam pneumatiky Goodyear Ultra Grip 9 zvládli test na jednotku s hviezdičkou, na suchom ok pri vysokej rýchlosti trochu nadnáša, ale minimálne iba. Na mokrom sa držia dobre a nehrozí aquaplaning, sneh nie je problémom jazdil som v horách na týchto pneumatikách a skutočne nie je žiaden problém s pohybom, brzdenie, kopce naozaj všetko na 1*, ale najväčší dojem urobili na ľade, auto zvládalo všetko bez problémov. Pneumatiky Goodyear Ultra Grip 9 urobili dojem aj na mojich známych počas jazdy v -3 stupňoch kedy mrzlo a rýchlosť 70 km/h no ja som šiel ako prišrubovaný. Zhrniem to – najlepšie pneumatiky aké som kedy mal a určite letné budú tiež Goodyear Efficientgrip Performance A a nové isto kúpim v Oponeo.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: kierowca

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,8
  Goodyear UltraGrip 9 oceňujem veľmi vysoko. Jazdím hlavne diaľniceňami a podľa môjho názoru sú tieto pneumatiky veľmi pohodlné a dokonale prilnú k asfaltu, a to ako za sucha tak i za mokra (na snehu alebo ľade nehodnotím, pretože doteraz v oblasti, kde žijem ešte nie je sneh ani ľad). Pri nákupe novej sady pneumatík, som myslel (ako u predchádzajúcich pneumatík), že spaľovanie bude vyššie a tu prekvapenie! Priemerná spotreba paliva vo svojom aute, je o 0,2 litra väčšia, takže pre mňa je to nízka hodnota, ktorá by nemala nič zmeniť. Odporúčam túto sadu, tým ktorí plánujú čoskoro kúpiť zimné pneumatiky, pretože majú všetky znaky modernej pneu, bezpečnosť a ekonomika za všetkých poveternostných podmienok.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Goodyear Ultra Grip 9

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
C | B | B 71 dB |
165/65 R15 81 T 95 Kúpiť
E | C | 68 dB
175/70 R14 84 T 96 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Etykieta Klasa oporu C Klasa hamowania B

Goodyear

530916

165/65 R15 81 T

C1

71

 • Goodyear
 • Ultra Grip 9
 • 165/65 R15
 • 81
 • T
 • C
 • B
 • B
 • 71 dB
 • Áno
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Goodyear Ultra Grip 9 test

2019 test ADAC s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: dobrá
test Auto Bild s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: dobrá
test ÖAMTC s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test ÖAMTC s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom: 185/65 R15 3. miesto hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test ACE/ARBÖ s rozmerom: 165/65 R15 3. miesto hodnotenie: odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test Motor s rozmerom: 185/65 R15 1. miesto hodnotenie: vítěz testu
test Auto Zeitung s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Autoklub ČR s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: dobrá
test TCS s rozmerom: 185/65 R15 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 3. miesto hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom: 185/60 R15 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 185/65 R15 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 185/65 R15 1. miesto hodnotenie: dobrá
test Auto Zeitung s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test auto motor i sport s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: odporúčaný