Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Falken HS 449

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Falken
Sezóna:
Zimné
Štítok:
F C 70 dB
Viac informácií
Počet:
134 / ks
Kúpiť
4,2
Hodnotenie: Dobrá 137 názorov

Falken HS 449 popis

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Falken HS 449

Falken HS 449 sú zimné pneumatiky určené pre osobné automobily strednej triedy. Pneumatiky poskytujú vynikajúci výkon za primeranú cenu. Japonský výrobca Falken venoval osobitú pozornosť veľmi dobrému výkonu čo sa prejavilo predovšetkým tým, že pneumatiky poskytujú vynikajúce parametre na mokrej a snehom pokrytej vozovke. V testoch pneumatík v roku 2012 si pneumatiky Falken HS 449 získali popredné priečky a to v teste vo veľkosti 205/55 R16 - 5. miesto (Auto Bild 42), 205/55 R16 – odporúčaná (ADAC).

Hlavné výhody:
 • -konzistentný zimný výkon,
 • -priľnavosť aj pri veľmi nízkych teplotách,
 • -ochrana pred aqua a snowplaningom.

Pneumatika bola dodaná so smerovým dezénom, ktorý sa ukáže ako vynikajúci v zimných podmienkach. Ich riešenie smerového dezénu chráni pred aquaplaningom a snowplaningom. Voda a roztápajúci sa sneh sú účinne odvádzané z pod pneumatiky a auto tak udržiava stabilitu. Vozidlo na pneumatikách Falken HS 449 má krátku brzdnú dráhu a dobre sa drží v zákrutách. Nová flexibilná gumová zmes, ktorá bola použitá pri výrobe zaisťuje priľnavosť aj pri veľmi nízkych teplotách. Zlúčenina obohatená silikou udržiava pružnosť pneumatík za chladného počasia a umožňuje im konzistentný zimný výkon. Falken HS 449 je zimná pneumatika určená pre osobné automobily, ktoré patria do strednej triedy. Vďaka vzoru pneumatík sa rozpadá hluk, čo vedie k tichej jazde vo vnútri Vášho vozidla. Falken Tire Corporation je japonský výrobca automobilových pneumatík. Pôvodne vytvorený v roku 1983 ako značka Ohtsu pneumatiky a gumy. Na severoamerickom trhu boli predstavené o dva roky neskôr. Falken sa stala súčasťou spoločnosti Sumitomo Rubber Industries (SRI). V súčasnej dobe, Falken je spárovaný so značkou SRI Dunlop Tyres, s ktorou tvorí materskú skupinu Falken Tire Corporation.

Falken HS 449 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,2 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 137 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,0
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,0
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,2

137 osôb ohodnotilo

 • 5 37 osôb
 • 4 84 osôb
 • 3 16 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 0 osôb

94% užívateľov odporúča túto pneumatiku

94%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3529 dni. V tom čase sme získali 137 názorov.
Naši klienti spolu prešli 1072000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,7
  Falken HS 449 používam vo svojej Alfa Romeo 165 koní. Kombinácia talianskej fantázie a japonskej techniky je recept na potešenie z jazdy za všetkých podmienok. Bývam pod Tatrami a vždy je tu veľa snehu chlad alebo ľad na ceste občas zanechal svoju daň. Pneumatika Falken HS449 ma vyšla z problémov niekedy - ako je v tom na trase. Na začiatku jari som si všimol na zadnej pneumatike zapichnutú šrúbku a prázdnu pneumatiku – nevadí odniesol som to do servisu a všetko bolo v porosiadku. Používam ich ďalšiu sezonu a oprava je nepostrehnuteľná, a to napriek veľmi mäkkej zmesi – výkony na nich boli oveľa lepšie, než v lete (pri rovnakom tlaku). Pneumatika funguje dobre pri rýchlej jazde napr. 210 km /h.. Rád by som vrelo odporučil túto pneumatiku!.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 185/60 R15

  Hodnotenie: 3,0
  Používam pneumatiky Falken HS 449 od minulej zimy a prešiel som na nich okolo 5000 km a co môžem povedať o nich, že je to veľmi hlučná pneumatika v porovnaní s polarismi či hankookmi. Ako pre mňa ma slabé vlastnosti pri jazde na snehu a kolesá hrabú a šmýkajú sa. Veľmi ich počuť pri rýchlosti 90km/h. Používam ich v aute Renaul Clio 1,2 tce so 1254 konmi a 180 nm ale pneumatiky, ktoré som používal predtým to zvládali lepšie. Ak niekto hľadá pneumatiky predovšetkým na jazdu po meste tak sú určite v pohode. Ale už by som ich pre seba nekúpil.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 215/55 R16

  Hodnotenie: 4,2
  Ja som s pneumatikami Falken HS 449 veľmi spokojný, nie je nič lepšie za také peniaze. Letné pneumatiky mám tiež od Falkena. Pre tých, ktorí nepoznajú túto firmu to navrhujem hrať Need for Sped, napríklad :) SHIFT Falkeny sú jedny z najlepších pneumatík v tejto hre. Celkovo firma sa špecializuje na športové pneumatiky, takže s čistým svedomím môžem odporučiť každý model pneumatík spoločnosti Falken bez ohľadu na to či je to zimná či letná pneumatika. Naozaj skvelé pneumatiky za rozumnú cenu. Ja ich odporúčam.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 4

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 215/50 R17

  Hodnotenie: 3,6
  Pred výberom pneumatiky som mal jeden hlavný parameter a to okrem iného cenu.Pneumatika Falken HS 449 nesplnila moja predstavy. Veľmi tiché, celkom dobré riadenie ako v lete na suchej tak i na mokrej vozovke. Pneumatika na druhý rok sa obrúsi a manipulácia s nou je tazka. Materiál tiež nezodpovedal mojim predstavam. Nedrží sa v kašovitom snehu, alebo na mokrom povrchu či snehu. Z diery alebo mierne ľadovej príjazdovej cesty sa začína ťažko vychádzať. Sú skôr ako letné podľa môjho názoru.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 225/60 R17

  Hodnotenie: 4,0
  Falken HS 449 je dobrá pneumatika do snehu a celkom fajn aj do topiaceho sa snehu. Ponúkaný model je z hľadiska hluku trochu hlasný a to najmä na asfalte. Ale tak celkovo ju odporúčam.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Falken HS 449

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
F | C | 70 dB
205/55 R17 91 H 134 Kúpiť
F | C | 70 dB
255/40 R19 96 V 225 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Valivý odpor F BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE C 70 dB