Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Barum Bravuris 3HM

Výrobca:
Barum
Sezóna:
Letné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
107 / ks
Kúpiť
4,2
Hodnotenie: Dobrá

Barum Bravuris 3HM popis

Osvedčí sa vo vozidlách každej triedy a v akýchkoľvek poveternostných podmienkach, najmä pri športovej jazde.

Výborne sa hodí pre vozidlá: Škoda Octavia, BMW 3 Cabrio a VW Golf Cabriolet.


Barum - značka koncernu Continental, ktorého pneumatiky počas 10 rokov získali vyše 700 krát najvyššie odporúčania v testoch3 dôvody, pre ktoré sa oplatí zvoliť pneumatiku Bravuris 3HM

 • Dlho vydrží aj napriek množstvu najazdených kilometrov. Široký, plochý obrys obmedzuje deformáciu, preto sa pneumatika menej opotrebováva. Má vyšší kilometrický výkon a vy šetríte a zároveň jazdíte bezpečne.

 • S istotou vediete vozidlo na kľukatých cestách a v daždi. Tento efekt zabezpečuje vynikajúca priľnavosť pneumatiky k podkladu a jej vysoká priečna tuhosť. Práve vďaka ním je vaša jazda stabilná a na precízne zatáčanie stačí minimálny pohyb volantu.

 • Rýchlejšie brzdíte kontrolovaným spôsobom, dokonca aj keď je mokro. Toto zaručuje konštrukcia behúňa, ktorý bol vyrobený z najnovšej zmesi, z veľkým počtom hrán styku: lamelami a mnohými zárezmi.


Barum Bravuris 3HM je novinka od českého výrobcu na letnú sezónu. Vhodným typom vozidiel pre tento model pneumatiky sú osobné vozidlá strednej a vyššej triedy. Toto veľké spektrum použitia je zásluhou toho, že sa pneumatika vyrába s veľkým počtom rozmerov. Hlavným prvkom pneumatiky, ktorý zaručuje bezpečnosť a jazdný komfort je asymetrický behúň. Vďaka veľmi pokročilej konštrukcii sa pneumatika vyznačuje veľmi dobrou výkonnosťou na všetkých typoch vozovky, s ktorými sa možno stretnúť v lete. Táto konštrukcia je tiež zodpovedná za iné parametre pneumatiky, ktoré výrobca uvádza už v názve pneumatiky (High Mileage ‘vysoký kilometrický výkon’).Vďaka špeciálnym technológiám sa Barum Bravuris 3HM vyznačuje mimoriadne vysokým kilometrickým výkonom. Zásluhu na tom má predovšetkým moderná gumová zmes, z ktorej je zhotovená. Tá spôsobuje, že pneumatika je mimoriadne trvácna, čiže sa pomaly opotrebováva a vydrží dlhšie. Veľkou prednosťou tohto modelu pneumatiky je, že sa vyznačuje takou istou úrovňou výkonnosti po celý čas používania.Pneumatika je nástupcom známej mnohým vodičom pneumatiky Barum Bravuris 2. Pri porovnávaní Barum Bravuris 3HM s predchodcom sa dá povedať, že novšia pneumatika zabezpečuje stabilnejšiu a preto bezpečnejšiu jazdu. Uvedením tohto modelu pneumatiky s oveľa väčším rozsahom rozmerov oproti Barum Bravuris 2 výrobca naznačuje zmenu svojich priorít. Barum chce vytvárať pneumatiky nielen pre malé a stredné vozidlá, ale tiež pre vozidlá prémiovej triedy.


Logo

Barum je výrobca pneumatík ekonomickej triedy, ktorý patrí nemeckému koncernu Continental. Spoločnosť vznikla v roku 1945 a zaoberá sa výrobou osobných a nákladných pneumatík.

Barum Bravuris 3HM recenzia

Celkové hodnotenie: 4,2 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 362 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,2
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,1
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,2

362 osôb ohodnotilo

 • 5 108 osôb
 • 4 218 osôb
 • 3 32 osôb
 • 2 4 osôb
 • 1 0 osôb

93% užívateľov odporúča túto pneumatiku

93%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3486 dni. V tom čase sme získali 362 názorov.
Naši klienti spolu prešli 2983000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 3,3

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Vždy som jazdil na prémiových pneumatikách. Bohužial, tentoraz ma situácia donútila si kúpiť lacnejšie gumy. Po prejdení 400 kilometrov som musel ešte raz namontovať jednu pneumatiku na disk, lebo sa vyskytli určite problémy s vyvažovaním kolesa. Táto pneu je o niečo hlučniejša ako ostatné, najmä pri rýchlosti nad 120 km/h. Bohužiaľ v tomto roku budem musieť jazdiť pomalšie, a to z dôvodu pokuty, ktorú som dostal v minulom roku. Práve preto predpokladám, že zriedkavo budem mať príležitosť isť autom rýchlejšie než 120 km za hodinu. Čo sa týka valivého odporu, je na normálnej úrovni. Auto sa správa naozaj dobre na suchej vozovke. Pneumatiky sa osvedčlili aj pri prekonávaní zákrut a kruhových objazdov. Vozidlo je ľahko ovládateľné. Pneu Barum Bravuris 3HM vyzerajú skvelé na alu diskoch. Počul som, že je možné na nich prejsť viac kilometrov ako na iných pneu za takú istú cenu. Na záver poviem, že pneu Barum Bravuris 3HM sú pomerne kvalitné a poskytujú vysoký jazdný komfort. Auto spotrebuje o niečo viac paliva než predtým, ale celkovo som spokojny s týmito pneumatikami.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 4 Nie 9

 • Rozmer: 205/50 R17

  Hodnotenie: 4,7

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Dlho som hľadal pneu na letnú sezónu a konečne som sa rozhodol, že si kúpim pneu Barum Bravuris 3HM. Českú značku Barum vlastní koncern Continental. Pred nákupom týchto gum som mal určite pochybnosti, avšak po prejdení niekoľkých tisíc kilometrov som sa zbavil všetkých pochybnosti vzťahujúcich sa na tieto pneu. Jazdím rýchlo a dynamicky, a musím povedať, že pneu sa kvalitou nelíšia od drahých, značkovych pneu renomovaných výrobcov. Za takú nízku cenu nekúpite nič kvalitnejšie. Jednoducho vďaka pneu Barum Bravuris 3HM som sa presvedčil, že značka Barum je naozaj dobrá. Pneu vyzerajú perfektne, majú pekný dezén, dobre odvádzajú vodu, nepískajú, osvedčili sa aj pri vysokých teplotách. Navyše majú takmer nulový valivý odpor, poskytujú bezpečnú jazdu aj pri rýchlosti 200 km/h. Volant vôbec nevibruje, vo vnútri auta nie je počuť hluk, ani žiadny buchot. Predtým som mal drahé pneu známeho výrobcu, a tie boli naozaj hlučné. Brzdná dráha vozidla sa podstatne skrátila. Úprimne povediac, som pozitívne prekvapený vysokou kvalitou týchto pneu, a môžem ich odporučiť.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 7 Nie 2

 • Rozmer: 195/50 R15

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Používam tieto pneumatiky na neobvyklé auto, pretože je to Marta 451 po hustého tuningu (predných mám veľkosť 175/55/15... Krása) a je veľmi ľahký (830 kg), takže hmotnosť priľnavosť a robiť nie je make up pre tento pohon zadných kolies zadný motor so zvýšenou účinnosťou, pokiaľ ide o série. Veľa z nedotáčavosti. Vymenil som pneumatiky na Barum 3HM nie, preto, že predchádzajúca pneumatika sa nosí len, preto, že som stará, pretože na auto, pneumatiky sa opotrebovávajú veľmi pomaly a ja by som vrelo odporučiť. Prípadné negatívne pocity, aj keď je klietka priemer ako beta teste r kvôli tomu, čo som opísal a okamžite odhaľuje slabosť pneumatiky a na pláž rady. V súčasnej dobe, po predchádzajúcu celú sezónu (cca. 15.000. Kilometre) a začiatkom nového, chcel by som kúpiť tieto pneumatiky opäť bez váhania. Je to pravdepodobne najlepšie odporúčanie. Podpora Oponeo ako obvykle bezchybná.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 1

 • Rozmer: 225/45 R17

  Hodnotenie: 5,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Kúpil som si Audi z Nemecka s obutými pneu Michelin Pilot Sport, potom som jazdil na týchto pneu na Slovensku ešte tri roky. Nakoniec som si musel kúpiť nové pneu, lebo tamte sa opotrebili. Na začiatku som si chcel kúpiť používané gumy, ale dospel som k záveru, že sa to neoplatí a bude oveľa lepšie keď si kúpim nové pneu. Známy mi odporučil pneu Barum Bravuris 3HM. Kúpil som si ich pred šiestimi mesiacmi, a som s nimi veľmi spokojný. Auto sa správa dobre na suchej a mokrej vozovke. Priľnavosť je vynikajúca aj pri vysokých rýchlostiach a v zákrutách. Pneu sa osvedčili aj pri plnom zaťažení vozidla (5 osôb plus batožina). Jednoducho som spokojný a odporúčam gumy Barum Bravuris 3HM. Nevšimol som si výrazné rozdiely medzi týmito pneu, a výrobkami prémiovej triedy.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 4 Nie 0

 • Rozmer: 245/40 R17

  Hodnotenie: 4,6

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Z dôvodu náhlej zmeny počasia som sa rozhodol kúpiť si nové letné pneumatiky. Napriek tomu, že som o značke Barum nič nevedel, napokon som si kúpil pneu Barum Bravuris 3HM. Prečo? Predovšetkým cena týchto gum bola naozaj nízka. Navyše pneumatiky sú vybavené ochranou ráfika. Priznám sa, že som ešte neprešiel na nich veľa kilometrov (iba 1000), ale musím povedať, že tých tisíc kilometrov som prešiel v naozaj ťažkých podmienkach. Predtým som mal pneu Fulda Carat Exelero. Myslím si, že pneu Barum Bravuris 3HM sú porovnateľné. Čo sa týka správania sa počas jazdy, na suchej vozovke je vynikajúce, na mokrej veľmi dobré. Auto sa dobre ovláda. Pneu ponukajú skvelú priľnavosť a krátku brzdnú dráhu. Navyše sú veľmi tiché a pekne vyzerajú. Odporúčam.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 3 Nie 2

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Barum Bravuris 3HM

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Barum Bravuris 3HM 245/40 R18 93 Y FR
D | C | B 71 dB
245/40 R18 93 Y 94 Kúpiť
Barum Bravuris 3HM 205/50 R15 86 V
D | C | B 71 dB
205/50 R15 86 V 107 Kúpiť
Barum Bravuris 3HM 245/45 R18 96 Y FR
D | C | B 71 dB
245/45 R18 96 Y 105 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor D BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE C
Kod QR

Barum

15405620000

205/50 R15 86 V

C1

71

 • Barum
 • Bravuris 3HM
 • 205/50 R15
 • 86
 • V
 • D
 • C
 • B
 • 71 dB
 • Nie
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku