Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Continental ContiPremiumContact 275/50 R19 112 W XL, FR, ML, MO

V súčasnosti tento produkt pozerajú 3 Osoby

Porovnať

Prejdite
na zoznam pneumatík 275/50 R19

Rozmer pneumatiky:
275/50 R19
index rýchlosti:
W = max 270 km/h
index nosnosti:
112 = max 1120 kg
Sezóna:
Letné
Homologizácia:
Mercedes
Typ vozidla:
Osobné
 • Zadarmo doručenie
 • Čas doručenia: 4-5 pracovných dní

Tento produkt bol kúpený dnes o hodine 18:41

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Hodnotenia používateľov

Celkové hodnotenie: 3,6 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 526 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111100 3,1
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111800 3,8
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111800 3,8

526 osôb ohodnotilo

 • 5 17 osôb
 • 4 193 osôb
 • 3 306 osôb
 • 2 9 osôb
 • 1 1 osôb

88% užívateľov odporúča túto pneumatiku

88%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 6502 dni. V tom čase sme získali 526 názorov.
Naši klienti spolu prešli 8809000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Melchior

  Rozmer: 205/60 R16

  Hodnotenie: 2,6 116000
  Dobrý deň, zdravím všetkých vodičov. Spočiatku nie vážne priblížil pre komentáre na tejto stránke. Avšak, po zakúpení PremiumContakt neodolal pokušeniu potestowania. Pokojné pneumatika pre vodiča. Všetky radí s ťažkou nohu. Tyre mäkký bočné dobre na suchých horských stuhy sa potvrdzujú, aj keď tam ostrejšie porazil pri rýchlosti 80 km / h na hranici priľnavosti. Je ľahko zlomiť trakciu pri spustení uschnúť. A to nie je silný automobil, ale porovnanie s ostatnými pneumatikami. Inhibícia dobrá - ABS ťažko załączał. Na povrchu mokres bavte sa začína končí boj s pneumatikami. Kaluže, ale toleruje bočné veľmi zlé. Celý automobil je v zákrutách. Tiež v porovnaní s inými pneumatikami niekedy dokonca aj lacnejšie. Oni nie sú najtichší pneumatiky. Priechody koľají je dobrý výsledok. Low kilometrov neumožňuje mi zhodnotiť opotrebenie, ale 2000 km ukázali nejaké opotrebenie pneumatík. Tak som neodporúčam jazdca, ale pokojné vodiča, alebo tí, ktorí majú radi pneumatiky popiskać.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: TOMI

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,2 111120
  Ahoj, auto s pohonom predných kolies. Povrchová suché - udržať auto veľmi dobré hodnotenie výborné brzdenie. Mokrý povrch - no niekedy Torch to tlačí príliš rýchlu jazdu, so silným! (A), dážď Išiel asi 100, alebo dokonca vyššie, a moje auto je vedený tak, ako má (pravdepodobne mierny náskok, ale s opatrnosťou), vyberiem, že to bolo takmer dážď. Oderu - no ja neviem, či existujú nejaké pre mňa opowiednie pneumatiky v tejto kategórii. Ukázalo sa často jazdím s max. prekością na silnú inhibíciu vysokou rýchlosťou (predbiehanie - brzdenie - predbiehanie atď ..). Ale žiadny konkrétny išiel okolo 25 tisíc a na prednej strane mám asi 4-5m šliapať na zadnej strane obalu 5-6milimetrů. (Od 2 mesiacov, ktoré už tak nechodím prešiel na trestné body, a snaží sa, aby ma chytil nie). Rut - neviem, ako ostatní, ale v rovnakej veľkosti (je to môj prvý 205), nie je najlepšie, ale nie je žiadna tragédia; mierny rating. Comfort - zdá sa mi, že dobre.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: kopyt

  Rozmer: 205/60 R15

  Hodnotenie: 4,2 111120
  Teraz môžem napísať niečo o tejto pneumatiky, pretože som používať dlhšiu dobu. Všeobecne platí, že je tu len jedna vec, ktorú môžem povedať - sú úžasné! Kúpil som auto s pneumatikami Matador namontovaných a hodil som ich rýchlo, ako tomu bolo úplne k ničomu - naozaj bál používať tie. Continental ContiPremiumContact daj mi pocit bezpečia a jazdného komfortu. Ja som ich pomocou pre tretiu sezónu sa a nič sa s nimi deje, nemôžem sa emuch opotrebenie. Myslím, že je úver ABS a ASR. Je to pre mňa ťažké povedať, ako by sa pneumatika chová na autá bez týchto systémov. Tiež som si všimol, že sa správajú ešte lepšie, keby sa dostanú naplnený dusíkom - ich grip je jednoducho senzačný, potom dokonca ani malé pišťanie. Určite môžem odporučiť pneumatiky Continental ContiPremiumContact ako skvelá voľba pre každého vodiča, a to najmä pre tých, ktorí majú silné autá s veľkými motormi.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: kierowca po 100

  Rozmer: 195/55 R15

  Hodnotenie: 2,6 116000
  Kúpil som auto v roku 2006, ktorý je vybavený týmito pneumatikami. pneumatika dátum výroby 4904. Takže kolesá boli už dva roky. A to môže byť nosený v rámci dvoch jarnej sezóny - letné a - jeseň. Išiel som ich asi 50 tkm. To asi nie je moc, a pneumatiky na nich vyzerajú, ako by som išiel na 10 rokov. Strany rozdeliť, a jeden z prednej strane je nosia plešatý. Myslel som, že toto víno, až som išiel do auta diagnostické stanice s autom, ale to bolo v poriadku Ukázalo sa, že vinou pneumatiky. A nielen to, mal som situáciu, že auto ma priťahuje do strany. Myslel som, že toto víno vyjazdené koľaje alebo ceste, ale potom som sa dočítal, že by to mohlo byť defekt pneumatiky ... ja neviem, či by som kúpiť ďalšie. Teraz stojím pred ďalším výbere pneumatík, a myslím, že postoj Dobrého Year alebo Dunlop ...

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: virgo

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,4 111140
  Pneumatiky sú používané v Golf 3, 1.6 benz. veľkosť 205/45 R16, môže byť druh nízkym profilom, ale v tejto veľkosti mám pocit, menší valivý odpor ako Polarisach Barum 195/50 R15. Musím sa priznať, že Conti pracoval fantastický pri jazde v prudkej búrke a zaplavených koľají, 2009 Człuchów trati Chojnice Kościerzyna-Gdańsk voz spomalil len kvôli nedostatku sily na prekonanie odporu vody, ja som veľmi rád, kde som 'm preháňa na ostrých zákrutách mi Flinstone trochu posunie, ale dáva pocit kontroly. Pneumatika v tejto veľkosti nie je lacné, ale v porovnaní s Fulda Carat wyząbkowanej Progreso pre mňa Nebo a Zem, ja načrtnúť svoju silu pre 3 ročné obdobie a potom sa pokúsiť s jej mladší nástupca. pneumatiky rozhodne odporučiť tieto!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Opis produktu

Continental ContiPremiumContact 275/50 R19 112 W XL, FR, ML, MO

Continental ContiPremiumContact

Continental ContiPremiumContact je letná prémiová pneumatika. Je určená pre vozidlá s veľkým objemom. Poskytuje bezpečnú a pohodlnú jazdu bez ohľadu na počasie. Je predchodcom pneumatiky Continental ContiPremiumContact 2. Ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti a vynikajúcu ochranu proti vzniku aquaplaningu na mokrej vozovke, kratšiu brzdnú dráhu a maximálnu priľnavosť na mokrých a suchých vozovkách.

Štítok

Pneumatika Continental ContiPremiumContact s rozmerom 275/50 R19 112 W, ako je uvedené výrobcom, má nasledujúce jazdné parametre:

 • E
 • B
 • 70 dB
E B 70 dB

Úspora (valivý odpor)

Trieda A je najúspornejšia (najmenší valivý odpor), a trieda G je najmenej úsporná (najväčší valivý odpor). Valivý odpor má vplyv na spotrebu paliva a emisií výfukových plynov. Čím vyšší je valivý odpor, tým vyššia je spotreba paliva a emisií plynov.

Brzdenie na mokrej vozovke

Trieda A označuje najkratšiu brzdnú dráhu a trieda G je najdlhšia brzdná dráha. Brzdné vlastnosti na mokrej vozovke popisujú schopnosť pneumatiky udržať priľnavosť na mokrej vozovke. V praxi to znamená, že čím lepšia trieda tohto parametra, tým lepší výkon pneumatiky na mokrej vozovke. Je to dôležitý parameter pokiaľ ide o bezpečnú jazdu.

Vonkajšia hlučnosť

Hluk tvorený z pneumatík prechádzajúceho auta je označený symbolom vlny: Jedna vlna znamená, že pneumatika je tichá a pneumatika s 3 vlnami je hlučná. Okrem toho sú uvedené konkrétne hodnoty vyjadrené v decibeloch (dB).

Certifikát

Sme certifikovaný predajca pneumatík Continental.