Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja
Super bezpečná

Continental ContiEcoContact 3 155/60 R15 74 T FR

V súčasnosti tento produkt pozerajú 2 Osoby

Porovnať

Prejdite
na zoznam pneumatík 155/60 R15

Rozmer pneumatiky:
155/60 R15
index rýchlosti:
T = max 190 km/h
index nosnosti:
74 = max 375 kg
Sezóna:
Letné
Typ vozidla:
Osobné
 • Zadarmo doručenie
 • Čas doručenia:
  Express
  Doručenie do 48 h je možné ak vyberiete elektronický spôsob platby (PayPal, Kreditné karty) alebo platbu na dobierku.
* Prezentované dátumy výroby sú približné.
Skutočný dátum výroby pneumatík sa môže mierne líšiť.
PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Hodnotenia používateľov

Celkové hodnotenie: 3,7 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 570 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111700 3,7
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111800 3,8
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111800 3,8

570 osôb ohodnotilo

 • 5 39 osôb
 • 4 223 osôb
 • 3 285 osôb
 • 2 17 osôb
 • 1 6 osôb

86% užívateľov odporúča túto pneumatiku

86%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 6198 dni. V tom čase sme získali 570 názorov.
Naši klienti spolu prešli 8376000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: trooper
  Hodnotenie: 3,8 111800

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Emeryckim CEC3 vo veľkosti 195/65 R15H továreň začala ovládať z novej Octavia 2 TDI. Pneumatiky správal celkom správne, nemôže dať príliš veľa priestoru pre mokré, alebo neboli zvlášť tichý (alebo nahlas). Top sudca ich trvanlivosť, pretože som im celkom cca 60,000 km (výmena za 5,5 rok s 98,000 km na Dunlop BluResponse, a väčšina z dlhších ciest robil v lete, a preto je odhad 60:40 lete: zima). Po dvoch pneumatík s dezénom 3-4 mm, a dvaja z behúňa aj 4-5 mm - bez akýchkoľvek chýb - Dal som kamaráta, kabínu pre jednu sezónu dojeździł doteraz. Na týchto pneumatikách som bol schopný jazdiť na niekoľkokrát Gdańsk-Varšava trasy rýchlo, ale s spaľovania do počítačového 5,0 l (5,2 skutočnej spotreby), ktorý nejakú dobu som neuspel, ani so zmenou pneumatík na údajne "efektívna" Dunlop BluResponse. Preto, spotreba by nemala byť v nich na high - pneumatika sám nezvyšuje ju nad priemernosti. Správanie v mokrej so-so - ne pneumatiky poskytuje najlepšie meškanie, ABS nemá čas reagovať. Ale to (otázka veľkosti) celkom dobre išiel do vyjazdených koľají s vodou. Správanie sušiť veľmi dobré. Napriek veľkosti auto baloniastego viedla k motokárach, vždy s istotou a presne - dokonca som bol prekvapený. Myslel som si to zrejme Octavia, zdedený od Golf. Ale ukazuje sa, že to bola veľká výhoda Conti. Teraz som Dunlop BluResponse, veľmi tichý pneumatiky, ale znateľne horšie trakcyjnie. Pri rýchlostiach nad 150 km / h na rovnej, úroveň cestné auto trochu pláva, hojdačky ako závan strany (hoci nie je tam žiadny vietor), a prísne krivky efekt nastáva správanie "pontón". Taký dojem mať Dunlopów nepríjemné prekvapenie ma - preto, že Conti Eco Kontaktovať 3 správal oveľa lepšie, oni boli trochu tuhšie ... To je dôvod, prečo som sa po nich cnie.
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Przemek
  Hodnotenie: 4,6 111160

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Pneumatiky "dosiahnuť" na prvú zostavu pre Fiat Punto v súčasnosti vyrába. Predpokladal som, že je na starších - Punto fl II. Auto funguje veľmi dobre, na prakticky akomkoľvek povrchu, samozrejme aj na snehu a ľade nemusí "išiel", ako sú tieto pojmy sú "zimné pneumatiky") skôr agresívny štýl jazdy, nemusíte písať tu o závratnou rýchlosťou, pretože dieselkiem 1.3 je max 160 km / h: D ale často obracia k tomu, čo robiť, to sa stáva, že jeho "popiszczą", ale celkovo som spokojný s nimi. Bulharsko, Rumunsko, Srbsko a Turecko, kde sa často cestoval szutrówkach, vykonávaná senzačný :) V iných krajinách, "videl" len diaľnice, takže nemôžem určiť;) auto potom vložený 5 osôb + box na batožinu a plný kufor. Obvykle mesto a dochádzanie do práce po 30 km v jednom smere. Po nejakom 10000K strata 1 mm vpredu a vzadu 0,5 mm. Aby som to zhrnul - auto v tejto triede - odporúčam :)
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: betc
  Hodnotenie: 3,4 111400

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Veľmi dobrá pneumatika s jednou nevýhodou - stabilością. Výnimočná zákrutách priľnavosť na suchej vozovke. Prekonáva oveľa prísnejšie zákruty nie svišťanie. Rovnako ako aj v daždi - nie je jasný zmysel zmena priľnavosti, ktorý poznáme tak dobre s ostatnými pneumatikami. Tiež v hlbokých kalužiach chová bezchybne. Nie moc dobre, ale vysporiadať sa s pozdĺžnymi vyjazdených koľají. Len trochu stabilné na nich a vy budete musieť dávať pozor na volante. Reaguje na otáčanie volantom s malým oneskorením. Pri jazde v pred vami nemôžu dovoliť nechtiac - cesta môže spôsobiť nerovnosť, ako niekto už bolo popísané v tomto fóre: samoskręt :). V dôsledku toho nemáme kontrolu trať pred veľmi presne. Spočiatku to bolo veľmi nepríjemná skúsenosť, ale ukazuje sa, že oceniť iné výhody, môžete si zvyknete. Aby sme to zhrnuli: komfortný pneumatiku s vynikajúcou trakciu za všetkých podmienok v priebehu leta a trochu nižšia stabilitou.
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: ROBERT
  Hodnotenie: 4,6 111160

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Pneumatiky Continental sú pneumatiky obrovské pozornosti ako vizuálne, tak aj technicznie.Producent žiadne vylepší na jakością.tyres správať dokonale, a to ako v lete, tak v prípade, že sa zimie.Miałem dosiahol vrchol výrazného kopca a Continental Winter Contact dal radu a ostatné stáli a sledoval, ako moje auto bezpečne do neutrálu zavrie Continental górkę.Naprawdę môže cesta, ale v mojom prípade som sa priznať, že som sa snažil nájsť lacnejšie, pretože ceny, ale nakoniec vždy wygrywał.quality Continental, vzhľad a trvanlivosť na prospech spoločnosti nad innymi.Innymi povedať dosť poco peňazí potom, čo sú lacnejšie, a všetci, ale ma garantuje, že Continental porovnaní s inými spoločnosťami v pojeżdże dlhšie, a to mi dáva úsporu vulkanizátoru, pretože nemám často kupovať nové pneumatiky :)
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: towek@interia.pl
  Hodnotenie: 2,4 114000

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Pneumatiky kúpil v roku 2007 (2p) a 2008 (2 ks) a vzdialenosť je 000 km, 70 a 58 000 km jazdy, a to, čo je najzaujímavejšie pre nich dnes :) (šliapať 3,5-4,5 mm), pretože som si kúpil im golf II kto priniesol v roku 2004 bol založený continentalki. Zaujímavé je v marci 2007 v pneumatikách (nemecky stavebníctvo) stojí 169 zł za kus a v apríli 2008 (rumunský alebo maďarsky človekom si nespomínam moc, ale vidím v aute;)) stojí 140 zł. Chcel by som dodať, že pneumatiky zakúpiť v INTERIA. V súčasnej dobe, cena 207 zł môže odradiť, ale s čistým svedomím odporučiť túto pneumatiku, aby ľudia prikladajú svojim autíčok, pretože ako môžete vidieť pneumatiky prejde testom. K môjmu golfík tieto pneumatiky budú klásť nič viac, pretože si nemyslím, že sa mu podarilo ma vytiahnuť aj 5 rok :)

Počet hodnotení na stránke:

Opis produktu

Continental ContiEcoContact 3 155/60 R15 74 T FR

Continental ContiEcoContact 3

Continental ContiEcoContact 3 je letná pneumatika odporúčaná pre užívateľov kompaktných vozidiel. Garantuje im bezpečnosť, hospodárnosť a poskytuje najlepšiu ochranu pred vznikom aquaplaningu. Má výborný handling v mimoriadnych situáciách, nízku hlučnosť a nízku spotrebu paliva.

Štítok

Pneumatika Continental ContiEcoContact 3 s rozmerom 155/60 R15 74 T, ako je uvedené výrobcom, má nasledujúce jazdné parametre:

 • E
 • B
 • 70 dB
E B 70 dB

Úspora (valivý odpor)

Trieda A je najúspornejšia (najmenší valivý odpor), a trieda G je najmenej úsporná (najväčší valivý odpor). Valivý odpor má vplyv na spotrebu paliva a emisií výfukových plynov. Čím vyšší je valivý odpor, tým vyššia je spotreba paliva a emisií plynov.

Brzdenie na mokrej vozovke

Trieda A označuje najkratšiu brzdnú dráhu a trieda G je najdlhšia brzdná dráha. Brzdné vlastnosti na mokrej vozovke popisujú schopnosť pneumatiky udržať priľnavosť na mokrej vozovke. V praxi to znamená, že čím lepšia trieda tohto parametra, tým lepší výkon pneumatiky na mokrej vozovke. Je to dôležitý parameter pokiaľ ide o bezpečnú jazdu.

Vonkajšia hlučnosť

Hluk tvorený z pneumatík prechádzajúceho auta je označený symbolom vlny: Jedna vlna znamená, že pneumatika je tichá a pneumatika s 3 vlnami je hlučná. Okrem toho sú uvedené konkrétne hodnoty vyjadrené v decibeloch (dB).

Certifikát

Sme certifikovaný predajca pneumatík Continental.

Testy pneumatík

2008 test ADAC s rozmerom: 175/65 R14 2. miesto hodnotenie: