Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Vredestein Ultrac Sessanta

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Vredestein
Sezóna:
Letné
Počet:
141 / ks
Kúpiť
4,1
Hodnotenie: Dobrá 111110 143 názorov

Vredestein Ultrac Sessanta popis

Vredestein Ultrac Sessanta

Vredestein Ultrac Sessanta je letná pneumatika strednej triedy (medium). Vredestein je nezávislý výrobca vysoko kvalitných pneumatík pre niekoľko segmentov. Asymetrický dezén Vredestein Ultrac Sessanta bol vytvorený pre tých, ktorí ocenia vysokorýchlostnú jazdu. Tento model je vyvrcholením 60 rokov podnikania. Pneumatiky zaisťujú presné riadenie a vysokú priľnavosť a to aj pri vysokých rýchlostiach. Sú extrémne tiché. Pneumatiky s rýchlosťou Y - maximálna rýchlosť, pri ktorej môžete jazdiť na pneumatike je 300 km/h.

Najdôležitejšie vlastnosti: -výborná riadiaca a manévrovacia charakteristika, -maximálna bezpečnosť vozidla, -špičkové jazdné vlastnosti.

Vredestein Ultrac Sessanta je nástupcom dezénu Vredestein Ultrac. Na základe predchádzajúceho behúňa boli vytvorené moderné a trvanlivé pneumatiky ultra vysokého výkonu tohto segmentu. Pneumatika využíva inovatívny asymetrický dezén. V strede nádrže sú oblúkovité drážky, ktoré sa predlžujú v smere vonkajšieho ramena. Spolu s rovným kanálom na vnútornej obvodovej strane konštrukcie pneumatiky poskytuje významnú ochranu proti aquaplaningu. Voda sa účinne odstráni mimo kontaktnej plochy s vozovkou, čo zlepšuje trakciu vozidla.

Ostré hrany drážok slúžia na zaistenie krátkej brzdnej dráhy a bezprostrednú reakciu na zmenu rýchlosti jazdy. Aby bolo zaistené presné ovládanie, je pneumatika vybavená plochým profilom so zaoblenými hranami. Pneumatikám sa tiež podarilo dosiahnuť optimálne rozloženie tlaku po celej ploche behúňa. Toto riešenie poskytuje dlhý kilometrový výkon a pneumatiky vydržia dlhšiu dobu. K lepšej priľnavosti k podkladu prispelo zníženie valivého odporu.

Vredestein Ultrac Sessanta zaisťuje hladkú trakciu. Behúň bol vytvorený pokročilou zlúčeninou obsahujúcou kremík a polyméry. Týmto spôsobom vznikla odolnosť voči vysokým teplotám, ktorá je dôsledkom trenia pneumatík s vozovkou pri veľmi rýchlej jazde. Guma je tiež odolná proti oderu. Zároveň zlepšuje trakciu na klzkom povrchu. Pre zvýšenie komfortu na ramenách pneumatík používajú sled škrtov, ktoré znižujú vibrácie a hluk. Za atraktívny vzhľad Vredestein Ultrac Sessanta pneumatiky ďakujú spolupráci s Giugiaro design. To im dodáva jedinečný vizuálny efekt, ktorý odpovedá nárokom moderných športových automobilov. Táto pneumatika má veľmi vysokú popularitu aj medzi fanúšikmi tuningu.

Vredestein Ultrac Sessanta recenzia

Celkové hodnotenie: 4,1 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 143 názory

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111800 3,8
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111110 4,1
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111120 4,2

143 osôb ohodnotilo

 • 5 44 osôb
 • 4 78 osôb
 • 3 12 osôb
 • 2 5 osôb
 • 1 4 osôb

85% užívateľov odporúča túto pneumatiku

85%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4359 dni. V tom čase sme získali 143 názorov.
Naši klienti spolu prešli 1765000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: vzhľad pneumatiky.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne mimo mesta.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako rýchly a dynamický.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Matus
  Hodnotenie: 4,6 111160

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  2 Osoby 0 Osôb

  Vždy si rad výskúšam nové pneumatiky. Najdôležitejšia je pre mňa spokojnosť mojich zákazníkov. Pneumatiky Vredestein Ultrac Sessanta mi odporučil môj kľúčový zákazník, ktorý tieto pneu namontoval na tri autá značky Audi (A6, A8, a na športové S5). Tieto tri auta majú odlišné parametre. Ukázalo sa však, že pneu sú vhodné nielen pre limuzínu, ale aj pre športové S5. Práve toto ma presvedčilo. Rozhodol som sa si kúpiť tieto pneumatiky. V prvom rade chcel by som povedať, že veľmi sa mi páči dezén týchto gum, ktorý má tvar písmena V. Vzhľad pneu je pre mňa naozaj dôležitý, pneu naplnili moje očakávania. Samozrejme, veľmi dôležitý je aj jazdný komfort. Jazdím pomerne veľa, (asi 40 tisíc kilometrov ročne). Pneu Vredestein Ultrac Sessanta sú naozaj tiché, garantujú stabilitu v zákrutách, a auto sa nehojdá. Pokiaľ ide o jazdu na mokrom povrchu, v ďaždi som išiel s rýchlosťou 160 km/h, a musel som núdzovo zabrzdiť. Auto sa zastavilo naozaj rýchlo a bezpečne. Planujem si kúpiť zimé pneu značky Vredestein.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: yoyo
  Hodnotenie: 4,4 111140

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  2 Osoby 0 Osôb

  Pneumatiky Vredestein Ultrac Sessantasom v rozmere 235/45/18 som si kúpil asi pred mesiacom. Zatiaľ som na nich prešiel iba 1500 kilometrov, ale musím povedať, že môj prvý dojem je dobrý. Po prvé, sú pohodlnejšie než predchádzajúce SportContact 2. Pneu Vredestein sú schopné zabezpečiť komfortnú jazdu za každých podmienok. Po druhé, sú veľmi bezpečné, priľnavosť je naozaj vynikajúca, dokonca aj pri zatáčaní. Pneu sa osvedčili aj na mokru. Na mokrom povrchu sú hlasnejšie než na suchu. Na suchu sú takmer nepočuteľne. Som zvedavý, koľko kilometrov vydržia, avšak predpokladám, že veľa. Na predchadzchádzajúcich pneu som jazdil tri sezóny. Som si istý, že gumy Vredestein Ultrac Sessanta vydržia dlhšie.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Speedytommy
  Hodnotenie: 4,3 111130

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 1 Osoba

  Na pneumatikách Vredestein Ultrac Sessanta jazdím už druhú sezónu. Prvýkrát som si kúpil pneumatiky s takýmto profilom, ale musím povedať, že som s nimi veľmi spokojný. Nejazdím možno veľmi rýchlo, ale každodenne chodím autom do práce. Vozidlo sa pri brzdení vždy zastavi veľmi rýchlo, dokonca aj v prípade núdzového brzdenia. Úroveň valivého odporu je naozaj nízka, tým padom sa znižila aj spotreba paliva. Teraz auto spotrebuje 6,5 l/100 km, keď som jazdil na starých pneu to bolo 7,0 l/100 km. Na niektorých typoch povrchov je počuť mierny hluk, ale keď cesta je kvalitná v aute je naozaj ticho. Jednoducho za takúto cenu podľa mňa nič lepšie nie je možné kúpiť.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Kane
  Hodnotenie: 4,8 111180

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Ak niekto hľadá naozaj dobré pneumatiky za rozumnú cenu s úžasne vyzerajúcim dezénom, určite bude s pneu Vredestein Ultrac Sessanta spokojný. Vybral som si tieto pneumatiky po pomerne dlhom hľadaní, a vôbec neľutujem. Mám výkonné auto (Honda Civic EJ6) a rad jazdím naozaj rýchlo. Pneu sa osvedčili počas rýchlej jazdy na na suchom povrchu, a pritom sa prekvapivo dobre správajú na mokru. Čo sa týka vzhľadu, nemám žiadne výhrady, pneu vyzerajú perfektne. Škoda, že pneu Vredestein Ultrac Sessanta sa nevyrábaju v menších rozmeroch.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Driver
  Hodnotenie: 4,0 11110

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Mám Vredestein Ultrac Sessanta v rozmere 225/45R17 namontované na VW Passat B6 2.0 TDI. Od nákupu som prešiel circa 17 000 kilometrov. Mám pritom rád dymanickú jazdu. Výhody týchto pneumatík: dobrý vzhľad, dobrá priľnavosť na suchej a mokrej vozovke, nízka hladina hluku, pneu dobre amortizujú diery. Nevýhody: väčší v porovaní s mojimi predhchádzajúcimi pneu valivý odpor, auto spotrebuje o niečo viac paliva. Čo sa týka životnosti, je normálna. Celkovo odporúčam, sú to dobré pneumatiky.

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Vredestein Ultrac Sessanta

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:

Počet položiek na stránku: