pneumatiky Vredestein

Pneumatiky Vredestein

Osobné pneumatiky

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Cenové rozpätie

-
Populárne rozmery pneumatík
205/55 R16 195/65 R15 225/45 R17 175/65 R14 185/65 R15 Zobraziť zoznam rozmerov Schovať zoznam rozmerov

Vredestein odporúčané modely pneumatík

Vredestein Snowtrac 5
4,5

19 názorov

Od 66 ks

V našej ponuke máme 22 Vredestein pneumatiky modely
cena od €60 do €410.

Vredestein Osobné pneumatiky

Vredestein Quatrac 5
4,2

52 názory

Od 60 ks
Vredestein T-Trac 2
4,0

5 názorov

Od 60 ks
Vredestein Sportrac 5
4,2

130 názorov

Od 63 ks
Vredestein Ultrac
Od 69 ks
Vredestein Ultrac Satin
4,5

1 názor

Od 97 ks
Vredestein Sprint Classic
4,0

22 názory

Od 112 ks
Vredestein Wintrac PRO
1,0

1 názor

Od 113 ks
Vredestein Sprint+
Žiadna fotografia
Od 120 ks
Vredestein Ultrac Vorti
4,6

27 názorov

Od 222 ks

Vredestein Pneumatiky 4x4

Vredestein Pinza AT
Od 128 ks
Vredestein Grip Classic
Žiadna fotografia
Od 208 ks

Vredestein Nákladné pneumatiky

Vredestein Banden BV je holandská spoločnosť založená v roku 1946, aj keď skúsenosti spoločnosti vo výrobe pneumatík siahajú až do roku 1909.

V roku 2006 sa spoločnosť stala súčasťou skupiny Amtel-Vredestein. V roku 2009 bola spoločnosť kúpená firmou Apollo Tyres Ltd.

Firma ponúka pneumatiky pre osobné automobily, dodávky, 4x4, poľnohospodárske, retro, nákladné autá a bicykle.

Fabriky spoločnosti Vredestein sú umiestnené v Holandsku. Poľnohospodárske pneumatiky a bicyklové sú vyrábané v Indii, Thajsku a Indonézii.

Spoločnosť je známa pre svoju spoluprácu so slávnym talianskym štúdiom Giugiaro design, ktorý sa špecializuje dizajnom pneumatík Vredestein.

Firma je jedným z mála výrobcov pneumatík pre veľmi staré autá.

Produkty Vredestein sa vyznačujú vysokým výkonom a jedinečným vzhľadom.
Pneumatika Pneumatika

Názory našich zákazníkov na pneumatiky Vredestein:

 • Mato Kato 4,4

  Vredestein Quatrac 5

  Vredestein Quatrac 5 sú moje prvé celoročne pneumatiky. O tejto alternatíve som sa rozhodol s presvedčením, že súčasný technologický pokrok mi poskytne niekoľko rokov bezpečného používania, a nakoniec sa dvakrát ročne vyhnem frontom k pneuservisom. Mam Fiestu MK6 a jazdím okolo 12 000 km ročne - hlavne blízko môjho domu. Po viac ako pol roku používania (vrátane zimy) mám s nimi dobre skúsenosti. Pneumatika je asymetrická pneumatika (zimný a letný dezén). V „suchej“ sezóne nie sú žiadne problémy. Je tichá, dobre drží cestu a je zatiaľ odolná voči opotrebeniu. Podobná je situácia v sezóne "Mokrej". Je pravda, môj štýl jazdy nie je agresivy, ale nikdy som sa nedostal do žiadneho smyku. Zobraziť viac > Vďaka nim sa v aute cítim veľmi sebaisto. Minulú zimu som bol trochu sklamaný, pretože príroda bola skutočne láskavá. Je pravda, že sneh sa objavil párkrát, ale v množstvách „podpriemerných“ a nemôžem to považovať za dobre, skúšobné miesto pre pneumatiky. Všeobecne som necítil žiadny rozdiel medzi Quatrac 5 a predchádzajúcimi zimným pneumatikám Dębica Frigo 2. Vredestein ma ešte nesklamal a dúfam, že to tak zostane. Odporúčam to s čistým svedomím.
 • Renato Rovere 4,3

  Vredestein Snowtrac 5

  Veľmi úprimná pneumatika pre cenové rozpätie s dobrým uchopením v zákrutách, kde zvyšuje dynamickú a živú jazdu na studených a mokrých asfaltoch. Mierne nižší výkon na zasnežených cestách, kde nie je dostatok reakcie na trakciu. Pokiaľ ide o spotrebu behúňa, kde sa za 3 mesiace cestovalo asi 12 000 km, hlavne na horských cestách, možno povedať veľmi dobre, pretože kusy zostali takmer nezmenené. Stručne povedané, v dobrej pneumatike, na ktorú by som hodnotil 8 z 10. Zobraziť viac >
 • bob 4,5

  Vredestein Ultrac Satin

  Kúpil som si tieto pneumatiky v rozmere 225/45/17. Bála som sa, pretože na ňom nie boli žiadne recenzie. Pneumatika z tohto roku, prezentovaná na veľtrhu v Ženeve ako prémiové pneumatiky, čo je dôvod, prečo som sa rozhodol kúpiť Vredestein Ultrac Satin. V roh ech na mokré a na suché vypadá výborne. Na kruhovom objazde na mokrej snaží sa odvodiť z trate (v rozumných medziach). Jezdim viac ako 15 tisíc. Na mesiac, takže veľa cestujem. Prejel som už veľa pneumatík a pre mňa víťazom je Vredestein. Pneumatika kaluže prekonáva, keby neexistovali. Musím uznať, že pneumatika je pomerne ticha - na diaľnici 150-160 km / h takmer nebolo počuť. Neviem, ako to vyzerá so spotrebou pneumatiky, pretože Zobraziť viac > kúpil som pred týždňom, urobil som 4 tisíc km. S čistým svedomím odporúčam túto pneumatiku v tejto veľkosti.
 • Mieczysław Ka 3,8

  Vredestein Sportrac 5

  Pneumatiky nemajú strašne dlho prešiel z GY F1 Eagle, používa ľahký vozidlo s pohonom predných kolies 180 koní pri pomerne agresívnom prechádzaní kľukatými uličkami mimo mesto. Pneumatika na suchej strane udržuje uspokojivo necíti plávať, obmedziť uvoľňovanie dávať príležitostiach vychutnávať. V priamom smere stabilný pri vysokých rýchlostiach, pomerne pokojného až 120km neskôr už známe hlasnejší. S ľahkým vozidlom s DPO trakciou ťažko posúdiť, pretože preklzu nie je ťažké. Odporučil by som pneumatiky s dobrým technike jazdy zaisťuje bezpečnosť a spoľahlivosť i pri agresívnej jazde. Zobraziť viac >