Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Vredestein

Pneumatiky Vredestein

Hodnotenie výrobcu
3,8
na základe 23 názorov
Vredestein Banden BV je holandská spoločnosť založená v roku 1946, aj keď skúsenosti spoločnosti vo výrobe pneumatík siahajú až do roku 1909.

V roku 2006 sa spoločnosť stala súčasťou skupiny Amtel-Vredestein. V roku 2009 bola spoločnosť kúpená firmou Apollo Tyres Ltd.

Firma ponúka pneumatiky pre osobné automobily, dodávky, 4x4, poľnohospodárske, retro, nákladné autá a bicykle.

Fabriky spoločnosti Vredestein sú umiestnené v Holandsku. Poľnohospodárske pneumatiky a bicyklové sú vyrábané v Indii, Thajsku a Indonézii.

Spoločnosť je známa pre svoju spoluprácu so slávnym talianskym štúdiom Giugiaro design, ktorý sa špecializuje dizajnom pneumatík Vredestein.

Firma je jedným z mála výrobcov pneumatík pre veľmi staré autá.

Produkty Vredestein sa vyznačujú vysokým výkonom a jedinečným vzhľadom.

Hodnotenia pneumatík Vredestein od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Vredestein. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • bob 4,5

  Vredestein Ultrac Satin 225/45 R17

  Kúpil som si tieto pneumatiky v rozmere 225/45/17. Bála som sa, pretože na ňom nie boli žiadne recenzie. Pneumatika z tohto roku, prezentovaná na veľtrhu v Ženeve ako prémiové pneumatiky, čo je dôvod, prečo som sa rozhodol kúpiť Vredestein Ultrac Satin. V roh ech na mokré a na suché vypadá výborne. Na kruhovom objazde na mokrej snaží sa odvodiť z trate (v rozumných medziach). Jezdim viac ako 15 tisíc. Na mesiac, takže veľa cestujem. Prejel som už veľa pneumatík a pre mňa víťazom je Vredestein. Pneumatika kaluže prekonáva, keby neexistovali. Musím uznať, že pneumatika je pomerne ticha - na diaľnici 150-160 km / h takmer nebolo počuť. Neviem, ako to vyzerá so spotrebou pneumatiky, pretože Viac > kúpil som pred týždňom, urobil som 4 tisíc km. S čistým svedomím odporúčam túto pneumatiku v tejto veľkosti.
 • TeDe 4,9

  Vredestein Sportrac 5 215/55 R16

  Pneumatika veľmi vyrovnaný, vynikajúci ako na suchej i mokrej vozovke. Cestujem pomerne veľa (30-40 tisíc ročne), a to skôr skôr ako pomalšie, SPORTRAC 5 použil pre 3 ročné obdobia a s plnou zodpovednosťou môžem odporučiť tieto pneumatiky pre každého, pre ktoré je dôležité pre bezpečnosť za volantom, ale bohužiaľ, z rôznych dôvodov, niekedy musí bez ohľadu na aury ísť rýchlejšie ako ostatné účastníkom cestnej premávky. To poskytuje skvelý pocit bezpečia ako vo vysokorýchlostných zákrutách a spôsob jazdy pri prudkom daždi, keď nie je najrówniejszych našich cestách. Pneumatiky po 3 sezónach používania (rozohnal asi 65.000.) Každý užívateľ má 4 mm dezén, že len veľmi pomaly a rovnomerne leští. Viac >
 • boris 4,4

  Vredestein Ultrac Vorti 225/45 R17

  Veľmi dobrá priľnavosť, dokonca aj v ostrých zákrutách. Auto sa správa naozaj dobre na suchej i mokrej vozovke, vozidlo sa dá ľahko ovládať. Pneumatiky Vredestein Ultrac Vorti mi doteraz nespôsobili nejaké problémy. Čo sa týka hlučnosti, pneumatiky sú pomerne tiché. Doposiaľ som ešte nezažil aqaplaning. Gumy sú pomerne tvrdé, a preto by mohli lepšie amortizovať nerovnosti cesty. Viac >
 • przemek 4,7

  Vredestein Sportrac 5 205/55 R16

  pneumatika neporovnateľne lepšie ako ročný Hankook Prime 2 (Hankook na mokrej dráma), udržuje na mokre, ako by malo byť, na konci môže byť inhibovaná tak, že je vozidlo schopný mokré a nenechávať predné (pretáčavosti), prešiel výlet k moru, regulovaná rýchlosť asi 150-160, žiadne vibrácie alebo iné nehody, skôr tichá (ako prime 2), a rozhodne tichšie než v zime Pirelli úzky v porovnaní s ostatnými 205 (od Prime 2 alebo 205, na najmenej 1 cm užší) Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Vredestein