pneumatiky Vredestein

Pneumatiky Vredestein

Osobné pneumatiky

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Cenové rozpätie

-

Populárne rozmery pneumatík

205/55 R16 225/45 R17 195/65 R15 185/65 R15 205/60 R16 Zobraziť zoznam rozmerov Schovať zoznam rozmerov

Vredestein odporúčané modely pneumatík

Vredestein Sportrac 5
4,2

130 názorov

Od 59 ks
Vredestein Ultrac Vorti
4,6

27 názorov

Od 215 ks
Vredestein Sprint Classic
4,0

22 názory

Od 124 ks

V našej ponuke máme 29 Vredestein pneumatiky modely
cena od €54 do €685.

Vredestein osobné pneumatiky

Vredestein T-Trac 2
4,0

5 názorov

Od 54 ks
Vredestein Quatrac 5
4,2

52 názory

Od 56 ks
Vredestein Ultrac
Od 61 ks
Vredestein Snowtrac 5
4,5

19 názorov

Od 66 ks
Vredestein Wintrac PRO
1,0

1 názor

Od 100 ks
Vredestein Ultrac Satin
4,5

1 názor

Od 107 ks
Vredestein Sprint+
Od 108 ks
Vredestein Wintrac PRO+
Žiadna fotografia
Od 116 ks

Vredestein Pneumatiky 4x4

Vredestein Pinza AT
Od 110 ks
Vredestein Wintrac Xtreme S
4,4

14 názorov

Od 150 ks
Vredestein Grip Classic
Žiadna fotografia
Od 213 ks
Vredestein Banden BV je holandská spoločnosť založená v roku 1946, aj keď skúsenosti spoločnosti vo výrobe pneumatík siahajú až do roku 1909.

V roku 2006 sa spoločnosť stala súčasťou skupiny Amtel-Vredestein. V roku 2009 bola spoločnosť kúpená firmou Apollo Tyres Ltd.

Firma ponúka pneumatiky pre osobné automobily, dodávky, 4x4, poľnohospodárske, retro, nákladné autá a bicykle.

Fabriky spoločnosti Vredestein sú umiestnené v Holandsku. Poľnohospodárske pneumatiky a bicyklové sú vyrábané v Indii, Thajsku a Indonézii.

Spoločnosť je známa pre svoju spoluprácu so slávnym talianskym štúdiom Giugiaro design, ktorý sa špecializuje dizajnom pneumatík Vredestein.

Firma je jedným z mála výrobcov pneumatík pre veľmi staré autá.

Produkty Vredestein sa vyznačujú vysokým výkonom a jedinečným vzhľadom.
Pneumatika Pneumatika

Názory našich zákazníkov na pneumatiky Vredestein:

 • Mato Kato 4,4

  Vredestein Quatrac 5

  Vredestein Quatrac 5 sú moje prvé celoročne pneumatiky. O tejto alternatíve som sa rozhodol s presvedčením, že súčasný technologický pokrok mi poskytne niekoľko rokov bezpečného používania, a nakoniec sa dvakrát ročne vyhnem frontom k pneuservisom. Mam Fiestu MK6 a jazdím okolo 12 000 km ročne - hlavne blízko môjho domu. Po viac ako pol roku používania (vrátane zimy) mám s nimi dobre skúsenosti. Pneumatika je asymetrická pneumatika (zimný a letný dezén). V „suchej“ sezóne nie sú žiadne problémy. Je tichá, dobre drží cestu a je zatiaľ odolná voči opotrebeniu. Podobná je situácia v sezóne "Mokrej". Je pravda, môj štýl jazdy nie je agresivy, ale nikdy som sa nedostal do žiadneho smyku. Zobraziť viac > Vďaka nim sa v aute cítim veľmi sebaisto. Minulú zimu som bol trochu sklamaný, pretože príroda bola skutočne láskavá. Je pravda, že sneh sa objavil párkrát, ale v množstvách „podpriemerných“ a nemôžem to považovať za dobre, skúšobné miesto pre pneumatiky. Všeobecne som necítil žiadny rozdiel medzi Quatrac 5 a predchádzajúcimi zimným pneumatikám Dębica Frigo 2. Vredestein ma ešte nesklamal a dúfam, že to tak zostane. Odporúčam to s čistým svedomím.
 • Renato Rovere 4,3

  Vredestein Snowtrac 5

  Veľmi úprimná pneumatika pre cenové rozpätie s dobrým uchopením v zákrutách, kde zvyšuje dynamickú a živú jazdu na studených a mokrých asfaltoch. Mierne nižší výkon na zasnežených cestách, kde nie je dostatok reakcie na trakciu. Pokiaľ ide o spotrebu behúňa, kde sa za 3 mesiace cestovalo asi 12 000 km, hlavne na horských cestách, možno povedať veľmi dobre, pretože kusy zostali takmer nezmenené. Stručne povedané, v dobrej pneumatike, na ktorú by som hodnotil 8 z 10. Zobraziť viac >
 • bob 4,5

  Vredestein Ultrac Satin

  Kúpil som si tieto pneumatiky v rozmere 225/45/17. Bála som sa, pretože na ňom nie boli žiadne recenzie. Pneumatika z tohto roku, prezentovaná na veľtrhu v Ženeve ako prémiové pneumatiky, čo je dôvod, prečo som sa rozhodol kúpiť Vredestein Ultrac Satin. V roh ech na mokré a na suché vypadá výborne. Na kruhovom objazde na mokrej snaží sa odvodiť z trate (v rozumných medziach). Jezdim viac ako 15 tisíc. Na mesiac, takže veľa cestujem. Prejel som už veľa pneumatík a pre mňa víťazom je Vredestein. Pneumatika kaluže prekonáva, keby neexistovali. Musím uznať, že pneumatika je pomerne ticha - na diaľnici 150-160 km / h takmer nebolo počuť. Neviem, ako to vyzerá so spotrebou pneumatiky, pretože Zobraziť viac > kúpil som pred týždňom, urobil som 4 tisíc km. S čistým svedomím odporúčam túto pneumatiku v tejto veľkosti.
 • Mieczysław Ka 3,8

  Vredestein Sportrac 5

  Pneumatiky nemajú strašne dlho prešiel z GY F1 Eagle, používa ľahký vozidlo s pohonom predných kolies 180 koní pri pomerne agresívnom prechádzaní kľukatými uličkami mimo mesto. Pneumatika na suchej strane udržuje uspokojivo necíti plávať, obmedziť uvoľňovanie dávať príležitostiach vychutnávať. V priamom smere stabilný pri vysokých rýchlostiach, pomerne pokojného až 120km neskôr už známe hlasnejší. S ľahkým vozidlom s DPO trakciou ťažko posúdiť, pretože preklzu nie je ťažké. Odporučil by som pneumatiky s dobrým technike jazdy zaisťuje bezpečnosť a spoľahlivosť i pri agresívnej jazde. Zobraziť viac >