Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Vredestein Quatrac PRO

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Vredestein
Sezóna:
Celoročné
Počet:
103 / ks
Kúpiť

Vredestein Quatrac PRO popis

Návrhári značky Vredestein sa rozhodli vyvinúť pneumatiky prémiovej triedy ako odpoveď na náročné požiadavky športových vozidiel. Model Quatrac PRO je prvá celoročná pneumatika typu Ultra High Performance od holandského výrobcu.

Vredestein Quatrac PRO je po všetkých stránkach navrhnutá tak, aby vyhovela konkrétnym požiadavkám vodičov vozidiel s vysokým výkonom, počnúc gumovou zmesou, cez konštrukciu, dezén behúňa a končiac dizajnom. Nebolo to jednoduché, o to viac, že pneumatika musela byť zároveň univerzálna a spoľahlivá vo každom ročnom období.


V porovnaní s predchodcom z tejto série – modelom Quatrac 5, sa pneumatika Vredestein Quatrac Pro vyznačuje:

 • lepšou priľnavosťou na mokrom povrchu (o viac ako 10%)

 • efektívnejším brzdením na snehu (o 5%)


Zmes

Zloženie gumovej zmesi je prispôsobené tak, aby pneumatika zaručovala bezpečnú jazdu, nezávisle na poveternostných podmienkach. Musí sa správať optimálne rovnako počas letných horúčav ako aj tuhých mrazov. Aby pneumatika zvládala aj najnáročnejšie zimné podmienky, použil výrobca zmes s vysokým obsahom siliky.

Použitie takejto zmesi predstavuje jeden z prvkov, ktorý umožnil zimnú homologizáciu pneumatiky. Symbol 3PMSF, čiže snehová vločka na pozadí troch vrcholov, je zobrazený na bočnici pneumatiky.


Konštrukcia a dezén behúňa

Tento model je prispôsobený použitiu pri vysokých otáčkach motora. Pneumatiky sú v oblasti ramien spevnené pre zvýšenie stability pri zdolávaní zákrut. Tri široké stredové rebrá zabezpečujú vynikajúce ovládanie, ktoré je mimoriadne dôležité pri dynamickej jazde.

Pre zabezpečenia optimálneho odvádzania vody je behúň vybavený systémom drážok a lamiel. Lamely sú použité v dvoch verziách: rovné majú za úlohu odvádzať vodu, a cik - cak lamely sú mimoriadne praktické vtedy, keď napadne sneh. Ich sieť zlepšuje priľnavosť a skracuje brzdnú dráhu. Znamená to, že pri jazde na mokrej vozovke alebo na ceste prikrytej prašanom sa auto nedostane tak ľahko do šmyku a rýchlo reaguje na povely volantu.

Vredestein Quatrac PRO zaručuje bezpečnosť vďaka použitým riešeniam, a to dokonca aj vtedy, keď sa počasie náhle zhorší. Veľmi dobré fungovanie pri vysokej rýchlosti dáva možnosť predviesť sa vodičom, ktorí chcú maximálne využiť možnosti svojho vozidla.


Vzhľad

Pneumatika s takými dobrými vlastnosťami sa musí vynímať aj vizuálne. Vredestein na to nezabudol a prizval na spoluprácu dizajnérov z Italdesign Giugiaro. Táto firma sa preslávila mnohými projektmi automobilov, od Fiatov a Volkswagenov, po BMW a Mitsubishi. Táto spolupráca priniesla plody v podobe pneumatík športového charakteru – už nielen z technického, ale aj vizuálneho hľadiska.

Značka Vredestein pochádza z Holandska, kde už v polovici 40. rokov 20. storočia vznikol jej prvý výrobný závod. Vodiči si cenia produkty tohto výrobcu za najvyššiu kvalitu spojenú s perfektným prevedením a originálnym vzhľadom. Majitelia pneumatík tejto firmy sa môžu dlho tešiť z najlepších vlastností a komfortu počas jazdy.

Vredestein Quatrac PRO recenzia

Posledné hodnotenia:

Názory o pneumatike sa zbierajú.

Dostupné rozměry Vredestein Quatrac PRO

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
225/40 R18 92 Y 106 Kúpiť
225/45 R17 94 Y 97 Kúpiť
225/40 R18 92 V 122 Kúpiť
245/40 R18 97 Y 127 Kúpiť
215/60 R17 100 V 115 Kúpiť
235/60 R18 107 W 132 Kúpiť
255/50 R19 107 W 160 Kúpiť
205/40 R17 84 W 103 Kúpiť
205/50 R17 93 Y 111 Kúpiť
205/50 R17 93 V 110 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Vredestein Quatrac PRO test

2019 test Auto Bild s rozmerom: 225/45 R17 2. miesto hodnotenie: vzorná